anabel

Prośba gorąca :)

6 postów w tym temacie

Witam juz kiedys prosiłam o wrózbe i sprawdziła sie co do joty,wiec postanowiłam zasięgnac rady ponownie.Otóz chce wiedziec w jakim czasie w przyblizeniu poprawi sie badz jaki bedzie finał mojej relacji .Jak powinnam swoim zachowaniem wpłynac na dobry przebieg porozumienia i z jaka ewentualnoscia sie liczyc.Chciałabym wiedziec takze czy w Jego zyciu nie pojawiła sie inna kobieta ,badz ma plany w stosunku do kogos poprostu nie chce byc jakims elementem w Jegoz zyciu ,narzucac sie.Nie wiem takze jakie sa Jego ucyucia wygledem mnie czy bedzie chcial ozywic ta relacje .Takze generalnie ogolnie i szczeglowo tak nie za dobrze to wyglada.zblizaja sie walentynki a ja nadal niewiem czy tworzymy pare i czy to chwilowy zwrotny przelom w zalamaniu naszej relacji.Ja -izabela 26.08.82,Andrzej 14 wrzesnia 1987.Bardzo prosze o szczera wypowiedz licze sie w tym przypadku ze wszystkim ,a takze z porada czy istnieje i jaka ewentualnosc na rozwianie tych nagromadzonych emocji.Pozdrawiam :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izka przepraszam ze odpowiadam tak późno.

Z rozkładu partnerskiego wynika ze ty masz narzucony w jakis sposób sposób myslenia ze powinnas byc niedostepna i nieufna. natomiast w sercu wyraźnie sa ciepłe uczucia do Andrzeja.Andzrej z kolei tak jak piszesz moze myslec o innej kobiecie ale bardziej na zasadzie iz któras go prowokuje i zacheca.W sercu widac wyraźną chęc bycia z toba i takiego porozumienia które sprawia ze serce bije szybciej. Czy wy macie dzieci wspólne? Bo albo to co was łaczy to dzieci albo niesamowite porozumienie dusz gdzie oboje rozumiecie sie bez słów. Przyszłosc pokazuje ze na jesień stworzycie bardzo harmonijny juz bez przeszkód związek oparty na wzajemnym porozumieniu i uczuciach. Niewykluczona ciaza. Tak wiec jak widzisz wszystko sie ułozy i uda wam sie oczyscic z negatywnych uczuc wzgledem siebie

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izka przepraszam ze odpowiadam tak późno.

Z rozkładu partnerskiego wynika ze ty masz narzucony w jakis sposób sposób myslenia ze powinnas byc niedostepna i nieufna. natomiast w sercu wyraźnie sa ciepłe uczucia do Andrzeja.Andzrej z kolei tak jak piszesz moze myslec o innej kobiecie ale bardziej na zasadzie iz któras go prowokuje i zacheca.W sercu widac wyraźną chęc bycia z toba i takiego porozumienia które sprawia ze serce bije szybciej. Czy wy macie dzieci wspólne? Bo albo to co was łaczy to dzieci albo niesamowite porozumienie dusz gdzie oboje rozumiecie sie bez słów. Przyszłosc pokazuje ze na jesień stworzycie bardzo harmonijny juz bez przeszkód związek oparty na wzajemnym porozumieniu i uczuciach. Niewykluczona ciaza. Tak wiec jak widzisz wszystko sie ułozy i uda wam sie oczyscic z negatywnych uczuc wzgledem siebie

Zosiu przywróciłas mi wiare w tą znajomosc .A spotykałam sie raczej z negartywna interpretacja takze w kontekscie iz powinnam uporac sie w tym przypadku ze swoim ego i poddac sie domiacji z jego strony.Ostatnio doszło do przełomu bowiem zaczoł znowu o mnie zabiegac od paru dni kolejno cisza.Rzeczywiscie wszystko pokrywa sie z Twoja interpretacja w sensie -mamy dobry kontakt ze soba czasem odpowiadamy cos w jednym momencie.Bede z wiara kroczyła w ta relacje oby miedzy nami odeszły te chwile zwatpienia i burze gradowe.Miło czytac takie wiadomosci :milczek:)).Dziekuje bardzo !

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najważniejsze abys była szczęśliwa. Pozdrawiam

Zosiu :((( Ja jestem straszna gapa teraz zauwazyłam moze dlatego cos mi nie gra i sie nadal nie dogadujemy.On jest 1978 -32 latka a nie jak pisałam powyzej :(((

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zosiu :((( Ja jestem straszna gapa teraz zauwazyłam moze dlatego cos mi nie gra i sie nadal nie dogadujemy.On jest 1978 -32 latka a nie jak pisałam powyzej :(((

.Zosiu dziekuje ,ze mi wytłumaczyłas..Jest dobrze małymi kroczkami Jeszcze raz dziękuje za cenne porady :_slonko:
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.