tery93

numerologia tery93

6 postów w tym temacie

urodziłem się 19 czerwca 1993 roku

Prosze o interpretacje mojej daty urodzenia

Edytowane przez tery93
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie ktos interpretuje :D

Droga zycia 11

Wibracja 11 oznacza inteligencję, bystrość umysłu, sukces, władzę. Numerologiczne jedenastki rzadko pozostają niezauważone, są uznawane za osoby wyjątkowe z silną osobowością. Cechuje je kreatywność, uduchowienie w wysokim stopniu, odwaga, humanitaryzm, idealistyczne podejście do świata, chęć tworzenia i uczestniczenia we wzniosłych przedsięwzięciach. Mają wielki dar przekonywania i charyzmę.

Uważa się, że osoby posiadające tę wibrację mają szczęście w każdej dziedzinie, prócz sfery materialnej. Jedenastkom łatwiej jest osiągnąć uznanie i sławę. Ich zadaniem jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W wybranej przez siebie dziedzinie mają szansę stać się mistrzami. Obdarzone wspaniałą intuicją, uduchowione, otwarte na drugiego człowieka, współczujące, tolerancyjne jedenastki nie mają problemów z pozyskaniem zaufania i szacunku wśród ludzi. Jedenastki mają przenikliwe umysły i wspaniały dar przewidywania, wspaniale sprawdzają się w dziedzinach takich jak astrologia i w innych naukach ezoterycznych. Mogą być również wspaniałymi nauczycielami, psychologami, a także artystami. Uzdolnienia artystyczne to ich kolejna zaleta. Jedenastki pozostają wierne swoim ideałom, nie ulegają wpływom innych ludzi i nie są konformistami. Uparcie trzymają się swoich zasad. Nawet w obliczu wielkich osiągnięć potrafią zachować skromność, ponieważ to, co robią nie jest na pokaz i dla zdobycia poklasku i uznania. Bezinteresowność, wielkoduszność, serdeczność i chęć służenia innym, gotowość do pomocy sprawia, że stają się wzorem godnym do naśladowania. Jedenastki mają wiele talentów, moc i możliwości, ale nie w każdym przypadku zostają one dobrze wykorzystane. Realizacja negatywna opisywanej wibracji może przejawiać się w egocentryzmie, oderwaniu od rzeczywistości, zbytnim idealizowaniu, odczuwaniu napięcia. Ponadto możliwe są wahania nastroju, melancholia, nieśmiałość, brak wiary w siebie, niedowartościowanie nawet mimo wielu sukcesów i dokonań. W miłości jedenastki są bardzo oddane, wierne, kochające i czułe. Długo szukają swojego ideału, ale gdy znajdują to potrafią kochać całym sercem i nie mają problemów z dochowaniem wierności. Jedenastki są stałe w uczuciach, cenią stabilizację i bezpieczeństwo emocjonalne.

CECHY POZYTYWNE: intuicja, jasnowidzenie, wizjonerstwo, mediumiczność, umiejętność przekazu wiedzy z Najwyższego Źródła, charyzma, talenty przywódcze, wódz, przewodnik, nauczyciel, wychowawca, mistrz duchowy, artyzm, indywidualność, piękno wewnętrzne, prekursor przecierający szlaki dla nowej wiedzy, natchnienie, inspiracja, zdolności dywinacyjne, astrolog, numerolog, tarocista, zdolności parapsychiczne, znajomość wiedzy tajemnej, odwaga, duża energia, oryginalność, mądrość, dążenie do duchowej doskonałości, skromność, idealizm, służba innym, głęboki umysł, szybkość podejmowania trafnych decyzji, sukces, skromnośc i umiarkowanie, oryginalność, wewnętrzna równowaga, artyzm.

CECHY NEGATYWNE:despotyzm, manipulacja innymi, zarozumialstwo, próżność, depresje, lęki, nerwowość, zależność, podporządkowanie, bierność, brak realizmu, utopia, zbytnie marzycielstwo, dziwactwo.

dzień urodzenia 19

Osoby te są bardzo niezależne, zmienne i egzaltowane. Jeśli nie zdołają poskromić swej wybuchowej natury, ich życie będzie najeżone trudnościami.

Oryginalne, podchodzące do życia w sposób emocjonalny i twórczy, na ogół wiodą burzliwy i awanturniczy żywot. Obdarzone ogromną energią i hartem ducha, potrafią stawiać czoła wszelkim przeszkodom i przeciwnościom życiowym, nierzadko będącym konsekwencją ich sposobu bycia. Owa wewnętrzna siła zawsze pomaga im podnieść się z każdego upadku i, jeśli trzeba, zaczynać wszystko od nowa.

Cykl formujący do: 01.01.2019

wibracja 6

Silne więzy rodzinne. Wcześnie wpajana potrzeba odpowiedzialności i służenia. Dyscyplina. Możliwości konieczności brania na siebie ciężarów i odpowiedzialności niewspółmiernych do dziecięcych sił. Pragnienie założenia rodziny. Talent artystyczny, zmysł estetyczny. Potrzeba poczucia bezpieczeństwa.

negatywnie: duszna atmosfera rodzinna, która może zahamować rozwój. Przesadnie surowe wychowanie. Czasami słabe zdrowie. Zbyt wczesny związek małżeński, który kończy się klęską. Trudności w dokonywaniu wyborów.

6 w pierwszym cyklu może powodować u człowieka potrzeby doświadczenia więzi rodzinnych. Osoba doświadczająca tej wibracji jeśli będzie miałą zapewnione poczucie bezpieczeństwa, to może odczuwać potrzebę kształcenia się i/lub stworzenia trwałego związku uczuciowego - a to może stanowić duże wyzwanie.

Cykl produktywny: 19.10.2021 - 01.01.2046

wibracja 1

Sytuacje, które są okazją do wykazania własnej inicjatywy. Możliwość dowodzenia, kierowania. Promocja i poprawa pozycji zawodowej. Konkretne i ambitne plany. Realizacja. Autonomia.

lekcja: nie realizować swych pragnień i ambicji kosztem innych. Zrozumieć, że nikt nikomu nie odbiera szans na sukces ani nie zajmuje miejsca. Wszyscy

mamy miejsca, na jakie zasługujemy i w każdej chwili dzięki naszej wewnętrznej pracy możemy je zmienić. Dlatego dążenie do władzy i dominacji, branie dla siebie najwięcej, mija się z celem.

negatywnie: może się wyrazić w przeciwnościach, zahamowaniu własnej inicjatywy, wrogości wobec otoczenia, trudności w zapewnieniu sobie bytu.

Cykl żniwny po: 19.02.2050

wibracja 4

Bardzo silna motywacja do pracy i tworzenia swej rzeczywistości fizycznej. Liczne obowiązki. Zabezpieczenie materialne i komfort mieszkaniowy. Stabilizacja, tryb życia mało ruchliwy.

negatywnie: brak środków do życia. Ograniczenia. Tendencja do zasklepienia się, do unikania ludzi. Czasem problemy zdrowotne.

PUNKTY ZWROTNE

I PZ : lata 2024 - 2027

wibracja 7

Sytuacje stawiające dziecko w obliczu samotności lub konieczności usunięcia się w cień i obserwacji. Dziecko (młody człowiek) dobrze i chętnie się uczące, ale zamknięte w sobie. Nauka samodzielności. Należy złagodzić surowość wychowania prowadzącą do kompleksów, nieśmiałości lub problemów zdrowotnych. Trudny okres dojrzewania. Pierwsze doświadczenia miłosne przyniosą rozczarowanie.

II PZ: lata 2033 - 2036

wibracja 5

Okres zmian, które stymulują rozwój. Trzeba zaakceptować tę zmienność okoliczności życia i jego warunków. Należy kształtować swe zdolności adaptacyjne i tolerancję. Zwrócić uwagę na nadmierną impulsywność i nieostrożność. Nie ulegać pasji nieustannego „używania życia", czyli ciągłej konsumpcji w celu zaspokajania zmysłów. Starać się odróżnić wiedzę nabytą, zewnętrzną, która tylko pomaga błyszczeć, od wiedzy wewnętrznej, niosącej prawdę i zrozumienie, która przejawia się w pozornie nic nie znaczących sygnałach z podświadomości.

III PZ: lata 2042 - 2045

wibracja 3

Czas relacji przyjacielskich i towarzyskich. Czas spotkań, wyrażania samego siebie, twórczości. Okazje, by wykorzystać swe talenty lub zrealizować się w dziedzinie, która wymaga komunikacji z innymi (droga artystyczna, handel, biznes, dziennikarstwo, reklama, literatura, malarstwo, muzyka, medycyna lub opieka nad chorymi itp.). Okres sprzyjający sukcesowi we wszystkich dziedzinach życia, gdyż mało jest przeszkód z zewnątrz. Miłość i przyjaźń. Czasem prowokowanie niebezpiecznych sytuacji przez ekstrawagancję i niezręczność w relacjach międzyludzkich. Życie uczuciowe bogate, lecz emocje ulokowane w wielu związkach.

IV PZ: lata 2051 - 2054

wibracja 1

Trzeba znaleźć w sobie odwagę i determinację, gdyż musimy pozostać aktywni. Zaczynanie od początku pod koniec życia może być trudne.

I Wyzawnie wtórne

wibracja 5

Skłonność do nieumiarkowania. Ustatkowanie może okazać się najpoważniejszym problemem. Trzeba koniecznie skoncentrować swoją energię. Większe zainteresowanie otoczeniem i światem też jest wskazane. Wniosek: Unikać przesady, stronić od ekscesów, starać się zapanować nad niestałością własnych nastrojów i poglądów, z wolności korzystać tak, by inni z tej racji nie byli pokrzywdzeni.

II wyzwanie wtórne

wibracja 3

Największy problem to paraliżujące skrępowanie pojawiające się wtedy, gdy wypada przedstawić własne poglądy o pomysły. Wewnętrzne zahamowania utrudnią poprawną komunikację z otoczeniem. Brak umiejętności wykorzystania i okazania wrodzonych zdolności. Aby uniknąć krytyki trzeba po prostu szerzej się otworzyć. Wniosek: Trzeba dążyć do większej równowagi, szukać takiej domeny działania, w której można wykazać swoją inwencję. Okazać większe zainteresowanie ludźmi.

wyzwanie główne

wibracja 2

Współpraca z innymi może nastręczać duże trudności. Z podobnymi kłopotami należy się liczyć także w życiu prywatnym, niełatwo będzie znaleźć wyrozumiałego partnera, jeszcze trudniej zbudować harmonijny i trwały związek. Wniosek: Należy dołożyć starań, aby w stosunkach z otoczeniem osiągnąć większą równowagę.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

o co chodzi z tą wibrają

jak by ktos wytłamaczył mi to pym byl wdzięczny :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

malgosia dzienkuje za interpretacje

Edytowane przez tery93
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.