ryba969

Leśny spacer

2 posty w tym temacie

Jestem w lesie , spaceruję po nim jest gęsty i jest w nim jasno. Po drodze mijam różne drogi które wychodzą z lasu. W pewnym momencie widzę kogoś kto spaceruje po lesie ale z niego wychodzi. Później dochodzę do drewnianego domu , wygląda na stary. To jest leśniczówka. W której mieszka tylko leśniczy. Rozmawiam z nim mówię mu że niedaleko są stawy . i to bardzo niedaleko (*max 400 m) Potem widzę niedźwiedzia ale sie go nie boję, Patrzy na mnie. Gdy spacerowałem mijałem różne dróżki prowadzące do wsi ale ciągle mówiłem że to nie ta droga, że mam wyjść inną. Ten las przypomina mi ten który jest u mnie. Było lato lub późna wiosna.wszędzie pełno zieleni. :_slonko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Las jest takim miejscem gdzie gromadzą się nam problemy. Coś przysparza nam zmartwienia. Ale ty idziesz po nim spokojnie. Obserwujesz innych a sam nadal idziesz i trafiasz do leśniczówki. Mnie się to skojarzyło z rozwiązaniem problemu albo przynajmniej jego zlokalizowaniu. I kiedy wracasz masz świadomość, że inną drogą powinieneś iść. Czyżbyś nie wyciągnął wniosków?

Napotkanie na swej drodze niedźwiedzia można zrozumieć dwojako- jest to siła, pewność siebie, którą posiadłeś w trakcie swej wędrówki lub jako kolejną sprawę do rozwiązania. Bardziej stawiam na to pierwsze ale pewna nie jestem. Zaskakujące jest to, że wracając twierdzisz, że nie ta drogą powineneś iść. dlaczego? Co było nie tak?

Ogólem sen ma pozytywne zabarwienie. Chodzi tu o poszukiwanie jakieś odpowiedzi... Tak to odbieram.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.