Szept

Runy i sny

6 postów w tym temacie

autor: Nes Havason

Czy sny są ważne? Ktoś, kto pragnie poznać magię run, byłby raczej nierozsądnym, gdyby zadał takie pytanie. W końcu sny mówią językiem symboli, tak jak runy. Runy to słowa, za którymi stoją całe sieci symboli wzajemnie na siebie oddziałujących. Tkając materię snu tkamy ją ze słów języka snów. Język snów jest językiem symboli. Od nas zależy, czy nadamy im moc, znaczenie w życiu, czy zechcemy je zauważać. Można przejść przez sen i widzieć w nim zlepek absurdów. Można widzieć rzeczy takimi jakimi są. Wówczas przestajemy trzymać się jednego punktu widzenia, jednego obrazu. Oko kota staje się kroplą krwi. Krew płonie ogniem, ogień płynie z ziemi. Możemy podążać nicią albo unieść się nad siecią symboli i spojrzeć na jej strukturę, mapę języka. Rzeczywistość jest informacją. Ktoś, kto chce zajmować się runami, chcąc nie chcąc będzie zajmował się informacją.

Osobiście wolę znać język w którym mówię, niż wydawać z siebie zlepki dźwięków nie rozumiejąc ich znaczenia.

Czy sny są ważne? Odpowiadam: moje sny są ważne.

Można powiedzieć, że moja krucza natura każe mi zbierać informacje i je przetwarzać. Np. lubię obserwować jak ktoś mnie obserwuje. To taka zabawa w lustro. Można do niego puścić oko i udawać, że się nie wie. icon_wink.gif

Nauczyłem się, że bardzo ważne jest to, co się mówi, i jak się mówi. Słowo ma moc stwórczą. Mogę wykreować iluzję wypowiadając kłamstwo. Mogę mówić prawdę wplatając słowa w wzór matrycy. Język snów, runy, archetypy, dźwięki – to wszystko to systemy kodujące i odkodujące informacje. Jeśli nauczymy się języka, poznamy jego klucze i strukturę, tylko od nas zależy, jak wykorzystamy to narzędzie.

........................................

Tekst zamieszczam za zgodą autora, źródło pierwotne AGNISOMA: http://www.agnisoma.pl/index.php/archives/677/runy-i-sny/

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wczoraj pierwszy raz zetknęłam się z runą we śnie... Hagalaz była moja tarczą, dzięki której zbliżyłam się do tajemniczej postaci, z którą pierwszy raz nawiązałam kontakt, zamiast ją zabić.

Odczułam bardzo silną energię tej runy - ciekawe doświadczenie okok.gif

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja mam często w transach wizyjnych kontakt z runami

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nom miałam kiedyś sen z runami. Pamiętam, że chodziłam jakąś drogą i z bliską mi osobą zbierałam runy które leżały na podłodze.

Dziś musiałabym skupić się dokładnie jakie były. Ale z tego co pamiętam to na pewno Sowilo, Tiwaz, Mannaz, i może jeszcze jakaś :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No a ja się runami nie zajmuję a miałam :D

ale dziś wiem, że ten sen coś miał znaczyć ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.