moniaczek

Wielka prośba o interpretacje daty urodzenia

2 posty w tym temacie

Witam

Czy mogła bym Cię poprosić o interpretacje majej daty urodzenia Monika 06.08.1987r.

Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Droga zycia 3/39

Osoby o tej wibracji są bardzo towarzyskie, komunikatywne, dobrze czują się w grupie. Lubią błyszczeć wśród innych, zbierać oklaski, podziw i wyrazy uznania (zwłaszcza od płci przeciwnej). Mają duże poczucie humoru i łatwość ekspresji, stąd częsty wśród trójek talent pisarski i gawędziarski. Są rozmowne i sympatyczne. Posiadają szczególną zdolność: potrafią świetnie się dostosowywać, z każdym znajdą temat do rozmowy. Dzięki temu miewają znajomych wśród bardzo różnych, odległych od siebie środowisk. Taka zdolność przystosowania się bywa jednak groźna, kiedy trafią w złe towarzystwo. Osoby o tej wibracji często wykorzystują swój wdzięk osobisty do załatwiania swoich spraw - kokietują, zagadują, komplementują, aż w końcu osiągną, co chciały. Cechują ich uzdolnienia twórcze, kreatywny i elastyczny umysł i bogata wyobraźnia. Bardzo szybko przyswajają informacje (pod warunkiem, że dana dziedzina je interesuje, w przeciwnym razie trudno im się przekonać do nauki), dysponują podzielną uwagą. W życiu poszukują przede wszystkim szczęścia i zadowolenia, mają duże pokłady optymizmu.Negatywne cechy trójki to próżność i koncentrowanie się wyłącznie na przyjemnościach, brak wewnętrznej dyscypliny i konsekwencji, nieuzasadniony optymizm. Negatywnie wibrujące trójki mogą być powierzchowne, skłonne do uciekania od odpowiedzialności za siebie, kapryśne i rozpieszczone. Często uciekają się do manipulowania i kłamstw. Kierują swoją energię ku sprawom bieżącym, unikając za wszelką cenę mierzenia się z kwestiami poważnymi i mającymi wpływ na przyszłość.Zawodowo, jeśli lubią swoją pracę, potrafią w pełni wykazać się swoją inteligencją i entuzjazmem, gorzej, gdy praca jest żmudna i nieinteresująca - trudno im się wtedy do czegokolwiek zmobilizować.W uczuciach bywają niestałe, ponieważ łatwo je zauroczyć, jednak kiedy znajdą tę jedyną osobę, potrafią odnaleźć się w roli czułych i oddanych partnerów. Partner trójki powinien jednak umieć przymykać oko na kokieteryjne zachowania. Trójki po prostu lubią przyciągać spojrzenia.

CECHY POZYTYWNE: komunikacja, towarzyskość, przyjacielskość, radość, optymizm, entuzjazm, pogoda ducha, dowcip i poczucie humoru, umiejętność cieszenia się ze wszystkiego, twórcze wyrażanie siebie, zdolności artystyczne, natchnienie, fart, pomyślność, powodzenie, inteligencja, logika.

CECHY NEGATYWNE : zawiść, zazdrość, naśladownictwo, brak smaku, pretensjonalność, snobizm, trwonienie sił, krytyka, plotkowanie, niedocenianie innych, kapryśność, nieszczerość, skłonność do nałogów, kochliwość, arogancja, rozrzutność.

Podliczba 39 wskazuje na rywalizację, zdradę, dwulicowość, rozczarowania (zwłaszcza uczuciowe), niewrażliwość na cierpienie innych, lenistwo. Nie powinniśmy wstępować w związek małżeński (partnerski). Fascynować nas będą odlegle miejsca i podróże, ale powinniśmy się zastanowić trzy razy, zanim odpowiemy na ten apel. jeśli będziemy otwarci na innych, nasza miłość oddawana nam będzie w dwójnasób.

dzień urodzenia 6

Osoby pełne słodyczy i wdzięku, życzliwe wobec otoczenia, kochające dom, rodzinę, przyjaciół, przywiązane do tradycji, które ich zdaniem zbliżają i łączą ludzi. Posiadają głęboko zakorzenione poczucie obowiązku wobec najbliższych, dla których nierzadko poświęcają swe pragnienia czy wygody.

Profesjonaliści w każdym calu, a ich wewnętrzna równowaga zostaje zaburzona jedynie w przypadku, gdy nie znajdują aprobaty wśród otoczenia. Osoby te stają się wówczas nieprzyjemne, krytyczne i oschłe.

Cykl formujący do: 01.01.2012

wibracja 8

Dziecko praktyczne i konkretne, które wie, co i jak chce osiągnąć. Cykl bardzo trudny, czasem zbyt trudny dla dziecka. Często zmusza do przedwczesnego podjęcia pracy z powodu trudności finansowych rodziców albo z potrzeby sprawdzenia się jak najszybciej w praktycznej działalności. W ten lub inny sposób wczesna konfrontacja z problemem pieniędzy, umiejętnością realizacji planów lub... mistyką. Duża ilość energii, która wymaga ukierunkowania i często realizuje się w sporcie. Konieczność wysiłku i pracy. Ważny jest ojciec, jako ideał albo poprzez problemy z nim związane, np. jego nieobecność. Możliwe otarcie się o śmierć czyjąś lub własną.

negatywnie: trudności z uzyskaniem równowagi wewnętrznej. Tendencja do chwalenia się, popisywania. Złe skłonności lub nieodpowiednie towarzystwo. Czasem wypadki lub operacje. Trudności wymagające walki i odwagi.

Cykl produktywny: 06.12.2015 - 06.04.2044

wibracja 6

Okres obowiązków rodzinnych i zawodowych, a także społecznych. Sprzyja rodzinie i miłości. Nauka umiejętności adaptacji, akceptacji ludzi i sytuacji takimi, jakimi są. Poczucie bezpieczeństwa. Pozytywny kierunek kariery zawodowej. Sukces w dziedzinach artystycznych.

lekcja: zaakceptować wszelkie przyjęte na siebie zobowiązania i wywiązać się z nich, nauczyć się tolerancji, rezygnując z nadmiernych wymagań wobec siebie i wobec innych. Nie narzucać własnych poglądów ani wzorców postępowania. Nie planować z góry rozwiązań ani swego stosunku do ludzi lub do sytuacji. Nie dać się sterować presją społeczną, zwyczajową czy religijną. Pracować nad zrozumieniem siebie samego i własnych potrzeb.

negatywnie: problemy rodzinne: nadmiar obowiązków, konflikty, niebezpieczeństwo rozwodu lub separacji, błędy w wyborze drogi zawodowej.

Wibracja 6 w drugim cyklu może powodować, że rodzina i uczucia, będą dla człowieka jej doświadczającego - najważniejsze. Może to być dobry okres pod względem materialnym i zawodowym. Wibracja 6 może także przynieść kłopoty rodzinne.

Cykl żniwny po: 01.01.2048

wibracja 7

Okres spokojny, wypełniony pracą intelektualną lub dociekaniami natury duchowej i intelektualnej (religia, filozofia, okultyzm, literatura). Podróże drogą wodną. Niezbędny jest kontakt z przyrodą. Poszukiwanie prawdy wewnętrznej, korzystanie z doświadczeń życia, rzadkie kontakty towarzyskie.

negatywnie: samotność, trudności materialne, problemy zdrowotne. Czasem ucieczka w alkohol lub inne uzależnienia.

Punkty Zwrotne

I PZ : lata 2020 - 2023

wibracja 5

Nawet jeśli dziecko ma kłopoty z dostosowaniem się do tradycyjnego środowiska, w którym się wychowuje, to i tak ciekawość świata pozwoli mu zdobyć niezbędną wiedzę. Należy zapewnić mu swobodę i różnorodność doświadczeń, wychowywać je w poczuciu wolności i otwarcia na świat. Pilnować, by skończyło to, co zaczęło, bo z tym mogą być kłopoty. Częste zmiany (nawet kraju stałego pobytu), do których trzeba umieć się przystosować. Liczne zainteresowania i różnorodna działalność. Ogromna energia, która powinna być odpowiednio spożytkowana. Unikać długoterminowych zobowiązań (także w życiu prywatnym).

II PZ : lata 2029 - 2032

wibracja 4

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i dostosować się do okoliczności, które nie są sprzyjające. Jedynie dzięki pracy i umiejętności organizacji można dojść do solidnej, dającej oparcie pozycji. Obowiązuje absolutna ostrożność: nie ryzykować ani w inwestycjach, ani w grach hazardowych, ani na szosie.

III PZ : lata 2038 - 2041

wibracja 9

Życie ewoluuje w kierunku bogatych relacji międzyludzkich, często międzynarodowych. Interesujące doświadczenia, kontakty. Podróże i sukces publiczny. Życie osobiste kruche: priorytet mają problemy i sprawy innych. Trzeba dobrze rozumieć swoje potrzeby emocjonalne - nie rozpoznane staną się przyczyną pomyłek.

IV PZ : lata 2047 - 2050

wibracja 6

Wiek dojrzały i starość stosunkowo harmonijna i spokojna, choć wypełniona licznymi obowiązkami wobec rodziny. Możliwa rekompensata wysiłku włożonego w jakąś pracę w przeszłości. Humanitaryzm, aspiracje intelektualne.

Negatywnie - obowiązki rodzinne i poświęcenie się bez otrzymania w zamian wdzięczności.

I Wyzwanie wtórne

wibracja 2

Współpraca z innymi może nastręczać duże trudności. Z podobnymi kłopotami należy się liczyć także w życiu prywatnym, niełatwo będzie znaleźć wyrozumiałego partnera, jeszcze trudniej zbudować harmonijny i trwały związek.

Wniosek: Należy dołożyć starań, aby w stosunkach z otoczeniem osiągnąć większą równowagę.

II Wyzwanie wtórne

wibracja 1

Kłopoty z osiągnięciem niezbędnej dyscypliny wewnętrznej, właściwy rozwój, zwł. samodzielny, stanowić może poważny problem. U niektórych objawi się skłonność do nadużywania władzy - najczęściej wtedy, gdy jedynka wystąpi jako liczba dominująca w analizie osobowości.

Wniosek: Trzeba nauczyć się panować nad sobą i nad swym życiem.

Wyzwanie główne

wibracja 1

j.w

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.