_Domi_

Wibracje i Liczby Mistrzowskie

13 postów w tym temacie

Wibracje Mistrzowskie

Te wibracje występują u tych osób, które nagromadziły we własnym wnętrzu poprzez własny rozwój duchowy dużą wiedzę wewnętrzną ? duchową i znajomość prawd uniwersalnych. Korzystanie z tej wibracji nie przychodzi jednak łatwo (jednak sama ta energia domaga się własnej realizacji), konieczne jest wypracowanie w sobie Etyki Wewnętrznej Mistrza, którą przedstawiam po omówieniu samych Wibracji ? Mistrzów. Wibracja Mistrzowska zobowiązuje do pracy na rzecz podniesienia świadomości ludzkości ? wzniesienia na wyższy poziom rozwoju duchowego. Mistrzostwo przynosi ze sobą ogromne wymagania etyczne ? konieczna jest nasza własna samokontrola i dyscyplina. Nadmiar własnych pragnień, pycha i egocentryzm mogą prowadzić do utraty wszystkiego, co zostało wypracowane ? materialnie i duchowo. Posiadanie tej wibracji jednocześnie zmusza jej właściciela do korzystania z jej potencjału, jednak do tego konieczna jest świadomość swego celu, własnych dążeń, kierunku, w którym zmierzamy i nasze własne wzniosłe aspiracje i ideały. Takie Mistrzostwo zobowiązuje i stawia wymagania!!

Źródło :kurs "Izis "

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

11/2 Kapłan ludu ? uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy ? uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu ? jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

22/4 Twórczy Geniusz ? doskonała umiejętność panowania nad materią. Praktycyzm i konkretna realizacja. Twoim powołaniem jest nauka innych zachowywania równowagi pomiędzy rozwojem duchowym, a pracą materialną. Ta energia predysponuje do zdobycia fortuny i sławy, ale pod jednym warunkiem: że motywacją Twojej pracy jest dobro całej społeczności. W realizacji tej energii konieczna jest równowaga emocjonalna, zdrowy stosunek do siebie samego i zdrowa ambicja ? Twoja własna. Pamiętaj ? energia, jaką wysyłasz, prawie natychmiast wraca do Ciebie. Uczysz: panowania myśli nad materią. Kontrola nad materią - liczba mistrzowska

33/6 Chrystusowe Mistrzostwo ? świadomy mistrz i nauczyciel. Stajesz na piedestale i uczysz innych etyki wewnętrznej:

- moje zachowanie musi być zgodne z moim systemem wartości

- komunikacji i kontroli nad własnymi emocjami

- świadomości wiecznego ucznia

- i poszanowania wolnej woli i prawa wyboru innych ? (względem siebie zdrowy egoizm ? nie ciągnąć na siłę nikogo za rękę).

Ta energia wyraża potrzebę służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Obdarza ogromną intuicją i dostępem do wiedzy i mądrości. Tolerancja i odwaga. Posiadacz tej wibracji ? opanowując swoje ciało i emocje, staje się mistrzem i przewodnikiem. Nie zapominaj, że wywierasz ogromny wpływ na otoczenie, więc używaj go świadomie i odpowiedzialnie. Służba uniwersalna. Przewodnictwo duchowe. Kontrola nad emocjami - liczba mistrzowska

44/8 Mistrzostwo Władzy ? poprzez pracę i konsekwencję, osiąga pełną kreację materialną. Praca na rzecz podnoszenia duchowej ewolucji świata. Ogromne wymagania moralne i etyczne, ogrom odpowiedzialności i niezwykłych zadań. Pamiętaj ? Twoja energia, jaką wysyłasz bardzo szybko wraca do Ciebie. Panowanie ducha nad materią - liczba mistrzowska

55/10/1 ta energia sprzyja odkryciom naukowym, ponieważ obdarza ogromem energii twórczej. Entuzjazm, inicjatywa, oryginalność, porozumienie psychiczne i zdolności przewodzenia grupie - liczba mistrzowska

66/12/3 ? zdolności artystyczne, manualne i muzyczne, miłość kosmiczna

77/14/5 wynalazca, mistyk, naukowiec, Mądrość kosmiczna- liczba mistrzowska.

88 ? geniusz finansów, albo ? mistyk.

99 ? kapłan wiedzy duchowej ? wdraża ? Najwyższe Prawo Wybaczania.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja bym tylko dodała jedną rzecz - aby wejść w pracę nad liczbą mistrzowską trzeba wpierw zrealizować jej podstawową - zatem 11 nie będzie 11-ką jeśli nie stanie sie najpierw dwójką, 22 czwórka itd.

jest to o tyle trudne, ze są to łączenia przeciwieństw: 1 to ja a 2 to ty, zatem nie można wejść w 11 (dwie jedynki) jeśli wpierw nie wyjdzie się poza ograniczenia 1 i spojrzy na 2 (choćby w relacji ja-ty). tak więc fakt, ze ktoś jest 11, 22 czy jakąkolwiek inną, o niczym nie świadczy, bo wpierw i tak ma do zrobienia tę samą robotę co inni ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

- ja bym tylko dodała jedną rzecz - aby wejść w pracę nad liczbą mistrzowską trzeba wpierw zrealizować jej podstawową - zatem 11 nie będzie 11-ką jeśli nie stanie sie najpierw dwójką, 22 czwórka itd.

- jest to o tyle trudne, ze są to łączenia przeciwieństw: 1 to ja a 2 to ty, zatem nie można wejść w 11 (dwie jedynki) jeśli wpierw nie wyjdzie się poza ograniczenia 1 i spojrzy na 2 (choćby w relacji ja-ty).

- tak więc fakt, ze ktoś jest 11, 22 czy jakąkolwiek inną, o niczym nie świadczy, bo wpierw i tak ma do zrobienia tę samą robotę co inni ;)

Hmm... dobrze powiedziane... :D

- warto wiedzieć... :)

- wiec muszę spojrzeć najpierw na szósteczkę... :mrgreen:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to prawda wibracje mistrzowskie dostarczają duzo trudności w życiu ja jestem 11/2 i rzeczywiście doświadczam tej wibracji jestem w związku też z 11....praca.praca,praca do bólu ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

liczba mistrzowska będzie zawsze liczba mistrzowską i nie redukuje się jej do niższej, nie musi też spełniać drogi 2,4,6,8, jeśli nie ma ochoty i możliwości aby wypełniać wibracje mistrzowskie , które zostały jej przypisane z urodzenia to żyje sobie utajona. Poza tym nikt nie musi się wzorować na ludziach z wibracjami mistrzowskimi, ponieważ ich poglądy są zazwyczaj zbyt abstrakcyjne dla większości ludzi. Nawet jeśli "mistrz" nie jest godny swej wibracji to potencjał przenosi się na uczniów, także bez obaw, żadna 11,22,33,44...nie musi a wręcz nie powinna przerabiać zredukowanych innych wartości.

Edytowane przez peyotl
3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jeżeli ktoś w całym portrecie nie ma żadnej liczby mistrzowskiej tylko ewentualnie długi karmiczne tzn, że omijał aspekt duchowy w poprzednich wcieleniach?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
11/2 Kapłan ludu ? uczy swoim własnym przykładem. Posiadasz ogromne zdolności artystyczne i twórcze. To powołanie do służby uduchowionej i humanitarnej. Ta energia obdarza Cię mocą duchową, odwagą, możliwością sprawowania władzy ? uznanie, miłość i oryginalność. Masz duże zdolności mediumiczne i ogromną intuicję pozwalającą osiągnąć wiedzę niedostępną dla ogółu ? jednak należy tą wiedzą się dzielić, nie handlować nią! Konieczna jest harmonijna osobowość, pewna własnych możliwości i zadań, zdolna do współpracy i przyjaźni, a także usatysfakcjonowana we własnym partnerstwie. Uczysz: czyń drugiemu tak, jak chcesz, aby i Tobie czyniono.

To jest bardzo ciekawe, bo moj eks jest 11-tka i za chiny ludowe NIC do niego nie pasuje.

Jest muzulmaninem, patrzy tylko kierunek ALLAH JEST WIELKI i kurka wszystko inne to dzielo szatana.

Humanitaryzm? No go...

Odwaga? Hmm...

Ogolnie facet madry, bo jakby nie bylo pan inzynier, ale co z tego, jak utknal gdzies tam i nic do przodu? Totalny marazm...

Nie wiem, moze to ja tak zle na niego wplywalam? Jestem numerologiczna 8-ka.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a jeżeli ktoś w całym portrecie nie ma żadnej liczby mistrzowskiej tylko ewentualnie długi karmiczne tzn, że omijał aspekt duchowy w poprzednich wcieleniach?

Warto posprawdzać wszelkie kombinacje imion i nazwiska, biorąc pod uwagę pierwsze imię i nazwisko, pierwsze i drugie imię i nazwisko, i jeśli ktoś posiada trzy imiona plus nazwisko, mogą się tam pojawić wibracje mistrzowskie, i to z tej górnej półki, nie tylko 11, 22, 33, i 44.

Dodam, że dla niektórych lepiej by było, gdyby nie posiadali w swoim portrecie mistrzowskich liczb, powodują one często, że człowiek czuje się jak w rozpędzonym samochodzie bez hamulców, dają podobny efekt jak pobudzenie energii kundalini, nieprzygotowany organizm może się wypalić, może nie sprostać wysokim wibracjom energetycznym, jakie te liczby ze sobą niosą. Znam kilka przypadków, kiedy to ludzie energetycznie nie wytrzymywali ciągłego wzrostu wibracyjnego, musieli sięgać po używki, najczęściej alkohol by obniżyć wibracje do tych, w których czuli się najlepiej, a do czego prowadzi alkoholizm każdy wie. Znam też jedną kobietę, która nie posiada nigdzie wibracji mistrzowskiej a postrzegam ją jako najbardziej uduchowianą z tych, które znam, choć wydaje mi się, że nieświadomie miała chrapkę na liczbę 88, kiedyś odkryłem, że uzyskała by ją, gdyby przyjęła moje nazwisko, ale jesteśmy tylko przyjaciółmi. Dziwne, bo inna kobieta, z którą byłem najbliżej mogła uzyskać w ten sposób wibrację 99. Odkryłem to po wielu latach, wtedy nie miałem pojęcia, że istnieje coś takiego jak numerologia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

33/6 Chrystusowe Mistrzostwo ? świadomy mistrz i nauczyciel. Stajesz na piedestale i uczysz innych etyki wewnętrznej:

- moje zachowanie musi być zgodne z moim systemem wartości

- komunikacji i kontroli nad własnymi emocjami

- świadomości wiecznego ucznia

- i poszanowania wolnej woli i prawa wyboru innych ? (względem siebie zdrowy egoizm ? nie ciągnąć na siłę nikogo za rękę).

Ta energia wyraża potrzebę służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Obdarza ogromną intuicją i dostępem do wiedzy i mądrości. Tolerancja i odwaga. Posiadacz tej wibracji ? opanowując swoje ciało i emocje, staje się mistrzem i przewodnikiem. Nie zapominaj, że wywierasz ogromny wpływ na otoczenie, więc używaj go świadomie i odpowiedzialnie. Służba uniwersalna. Przewodnictwo duchowe. Kontrola nad emocjami - liczba mistrzowska

Nie zgodzę się jedynie co do służenia innym poprzez przekazywanie miłości uniwersalnej. Nie chce mi się tego robić wobec każdego. Kiedy to robiłam ludzie nie doceniali tego co dostawali. Dawałam im impulsy a oni dalej tkwili w tym samym. Więc z szacunku do siebie - nie robię tego non stop :) Robię jak chcę, a jest to rzadko.

Z resztą się zgodzę.

Jestem 33 i nauczam ;) Trenerka ReiKi i nie tylko..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
34 minuty temu, swiatduchowy napisał:

Zadziwiające jak wielu osobom numerologia się sprawdza 

Ponieważ numerologia ,to siostra - nauki ,filozofii ,teologii i psychologii 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.