ryba969

Biblioteka

2 posty w tym temacie

Byłem w jakiejś szkole. A dokładniej w bibliotece szkolnej chciałem

założyć/reaktywować kartę biblioteczną. Wszedłem do szkoły na korytarzu otoczyli

mnie uczniowie tej szkoły i pytają po co przyszedłem. Powiedziałem im że do biblioteki

Wyglądali oni raczej na dzieci. Byli niscy i przypominali bardziej dzieci z podstawówki.

parter tej szkoły przypomina mi moje dawne gimnazjum. Ale górne korytarze już nie.

Wchodzę na górę po schodach na drugie piętro. Przedemną jest wąski korytarz, ściany

mają biały kolor a podłoga to drewniany parkiet. Widzę kilka pań z biblioteki i jakieś

ksero lub coś w tym stylu. Korytarz jak i pomieszczenie biblioteki wyglądają na bardzo

stare, Starsze niż to co jest na dole, na parterze. W bibliotece pamiętam że moja karta

leżała w biurku w szufladzie. Widziałem tą szufladę otwartą i w niej była tylko jedna

karta.. Moja. sama szuflada przypominała szufladkę przy starych maszynach do szycia w

której trzyma się nici itd (Moja babcia jeszcze w tamtym roku taką miała) W bibliotece

jest jasno , aż za jasno. Biblioteka jest skąpana w białym świetle. Wygląda to jak by

słońce bardzo mocno świeciło przez okna... Meble w bibliotece były drewniane w

różnych odcieniach brązu. Ściany na korytarzu do biblioteki białe A na korytarzu w

szkole w dwóch odcieniach zieleni: Blado zielony i Ciemnozielony I w bibliotece nie było

nikogo oprócz mnie, Mimo że na korytarzu były jakieś panie i stało ksero, W bibliotece

były tylko regały z książkami i to biurko oraz w szufladzie tylko moja karta biblioteczna

(taka jak dawniej były papierowe) Biblioteka wyglądała na starą, możliwe że dawno nikt jej nie odwiedzał ale pewności nie mam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biblioteka to takie miejsce gdzie gdzie chcemy gdzieś wrócić. Szkoła to taka przeszłość, która niby zapomniana żyje w nas.Mnie się zdaje,że masz w sobie pragnienie zagłębienia sie w sobie. Ta karta biblioteczna jest w moim odczuciu zapisem ego co było. Czego poszukujesz? Jakiej odpowiedzi szukasz? Hmm to,że było specyficzne światło skojarzyło mi sie z tym,że dojdzisz do czegoś.Będziesz wiedział...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.