sumovra

przesłania Anielskie dla potrzebujacych-praca ,uczucia ,zwiazki

17 postów w tym temacie

DLA ZŁOSNICZKI

Radość-radość jest najwyzsza energią.To magiczne uczucie ,że wszystko jest możliwe.Jej żródłem jest wdzięcznośc za dary,które niesie ze soba kazdy moment.Przyciaga i tworzy obecne i przyszłe chwile na najwyzszym poziomie.Doatałas przypomnienie ,że żródłem twojej mocy jest radość (koncentracja na uczuciu radośći)Poproś Anioły aby podpowiedziały ci,co możesz zmienic,by wprowadzić wiecej radości w zycie własne i i innych.Jeżęli czujesz sie w jakiś sposób uwieziony lub przesladowany oddaj te troski Aniołom i nie martw sie.

Edytowane przez sumovra
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam. Można poprosić przesłanie na temat sfery zawodowej. Karina ur.20.03.1979.

Nagradzaj się-ostatnio duzo od siebie dawałas,czas więc ,zebys i ty cos otrzymała.Znajdz chwile by sie nagrodzić.Równowaga dawania i przyjmowania jest niezbedna dla utrzymanie stałego niezbednego przyjmowania energii,nastroju i motywacji.Zainwestuj w siebie.Pozwalaj sobie na przyjmowanie,doceniaj wszystko co zrobiłas.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja poporszę - Grażka, 2 grudnia 1978 - sfera rozwoju duchowego,

i czy mogę poprosić też dla mojego faceta?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecież to są tak ogólne rady, że każdy mógłby je napisać, bez jakiejkolwiek zewnętrznej pomocy.

To jest chyba jakiś topic dla naiwnych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

być moze, a wy dziś jakaś krucjatę przypuściliscie czy jdna persona na kilku kontach?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja poporszę - Grażka, 2 grudnia 1978 - sfera rozwoju duchowego,

i czy mogę poprosić też dla mojego faceta?

sorki ,że dopiero teraz,nie zaznaczyłam tematu i nie wiedziałam.

Rozwój duchowy -Asertywność-tę sytuację można uzdrowić łagodnie i z miłością,tak jak trosiłas,jednak wymaga ona równiez twojej siły i prawdomówności w relacjach z innymi jej uczestnikami.Szczerze przedstaw swój punkt widzenia,a my wesprzemy cię i natchniemy twe słowa siłą.Ta sytuacja jest okazja do rozwoju duchowego.

Dla twojego-Dawanie i przyjmowanie-działanie całego wszechswiata opiera się na cyklach podobnych do wdechów i wydechów.Jesli ograniczasz się od wydechów(dawanie)lub wdechów(przyjmowanie,wypadasz z rytmu wszechswiata.Pamietaj ,żeby kazdy wdech równowazyc wydechem, a utrzymasz w ten sposób optymwlny stan zdrowia i energii.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Poprosze o przeslanie w sferze uczuc...

Agnieszka 20.04.1981

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam,

Poprosze o przeslanie w sferze uczuc...

Agnieszka 20.04.1981

Bądz ze sobą szczery-spójrz w głab swojego serca,a dowiesz się jaka naprawde jest sytuacja.mozesz bezpiecznie przyjac prawdę,bo wesprzemy cie i poprowadzimy przez niezbedne zmiany.Mozesz na nas liczyć-otoczymy cie opieką,użyczajac odwagi i siły.Skup cała swoja uwagę na prawdziwych pragnieniacg a przybeda do ciebie na skrzydłach Aniołów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Ciekawe to jest.. więc i ja bym prosił.

Zbyszek 27.02.1992 chcialbym wszystkie te trzy sfery ale glownie mnie interesuje praca.

Potem moga byc zwiazki na drugim miejscu.(musze cos sprawdzic bo ktos cos zlego widzial) :)

Dziekuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć

Ciekawe to jest.. więc i ja bym prosił.

Zbyszek 27.02.1992 chcialbym wszystkie te trzy sfery ale glownie mnie interesu,odłozje praca.

Potem moga byc zwiazki na drugim miejscu.(musze cos sprawdzic bo ktos cos zlego widzial) :)

Dziekuje

Praca-nastał czas,by na chwilę odłożyć pracę na bok.Nie martw się ,dopilnujemy,zeby wszystkie twoje zobowiazania zostaly wypelnione.Zabawa,wesołość i smiech dodają ci wigoru,wiec wrócisz do pracy ze swiezym spojrzeniem i wzmozona energią.

Zwiazki -okazja do przebaczania-ta sytuacja przynosi okazję do uzdrowienia,rozwoju i porzucenia negatywnych schematów.Skup sie na wewnetrznym boskim swietle i dobru innych ludzi.Pomozemy ci uwolnić sie od mysli ,uczuc i energii nie pozwalajacych ci przebaczyć,a takze wyniesiemy cie na wyzszy poziom spokoju i współczucia.

Zdrowie -dostrzegaj tylko miłość

Edytowane przez sumovra
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

chodzi nie tylko o prace w sensie fizycznym... pomyśl co teraz dla Ciebie nią jest- może praca nad samym sobą?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z rozwojem duchowym i tak sie opieprzam zreszta tego nigdy za duzo.A po drugie raczej wiadome ze chodzilo o prace w ktorej sie zarabia ;] oj Kuanan :*

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciekawe ile w tym prawdy :) mam odlozyc prace na bok ktorej nie mam?:)

Chciałes przesłanie (wiadomość)odnosnie pracy-Anioły przekazały ci ,,nie złość sie z tego powodu tylko wrzuć na luz(a szybciej ją znajdziesz,gdy do pracodawcy podejdziesz usmiechnęty i zadowolony)),one zadbają aby twoje naleznosci zostały uregulowane(jak w przesłaniu)Ostatnio się zamartwiasz a w głebi duszy pragniesz sie bawić.Zmeczenie ,poirytowanie i depresja,potwierdzają,ze za długo zwlekałes z zabawa.Dzieki zabawie mozemy życ zdrowiej i szybciej realizowac swoje pragnienia(chodzi o wygłupy,smiech-dzieki którym sie odpręzysz ,nie wydając pieniedzy)Pomaga osiagnąc równowage.Wszelkie poczucie winy wywołane zabawa powierz Aniołom.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.