_Domi_

Drogi Życia z Wibracją 2

5 postów w tym temacie

DROGA ŻYCIA ? 2

To przede wszystkim droga współpracy, przyjaźni ? trudno na niej cokolwiek zrobić samemu. Obdarza Cię spokojnym, łagodnym usposobieniem ? urzekasz wręcz Twoim własnym urokiem osobistym. Jesteś osobą lojalną i oddaną, ale i zawsze potrzebujesz kogoś przed sobą. Doskonale sprawdzasz się w negocjacjach, które zawsze wybierasz rezygnując z ewentualnej walki. Kierują Tobą emocje, uczucia i silna potrzeba zarówno kochania, jak i bycia kochanym. Tak samo, jak potrzebujesz bycia wśród ludzi ? dla równowagi konieczny jest Ci czas spędzany samotnie. Jesteś osobą bardzo wartościową, jednak Twoja własna ocena siebie jest bardzo niska ? zupełnie bezpodstawnie, po prostu jesteś zbytnim perfekcjonistą. Twoja emocjonalność wymaga dbania o równowagę wewnętrzną, inaczej dość łatwo możesz 'wybuchać'. Pracuj nad wiarą w siebie, zbytnią uległością otoczeniu i trenuj podejmowanie samodzielnych decyzji. Ulegając własnej emocjonalności, możesz stać się osobą tak silnie związaną z przeszłością, że poprzez wspominanie i odnawianie starych spraw ? zatruć emocje związku, w którym jesteś.

Źródło :kurs "Izis "

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"2" i ich życie uczuciowe

Pełne słodyczy, czułe i wyrozumiałe, Dwójki idą przez życie, próbując przypodobać się swym bliźnim, a zwłaszcza swym bliskim. Osoby o tej wibracji są najlepszymi partnerami z całej Skali Numerologicznej.

Dom, rodzina i harmonijne współżycie z ludźmi znaczą dla nich bardzo wiele. Podstawą ich szczęścia jest grono życzliwych im osób i akceptacja otoczenia. Z drugiej zaś strony, zmuszone do życia w samotności, potrafią dostosować się do tej sytuacji lepiej niż inni, w głębi duszy bowiem Dwójki są istotami samotnymi. Od czasu do czasu potrzebują całkowitej izolacji od świata; gwarantuje im ona zachowanie wewnętrznej równowagi.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni, Dwójki są romantykami. Uprzejme i pełne respektu dla innych, gotowe są do największych poświęceń, aby uczynić szczęśliwą osobę, którą kochają. Niestety, zalety te, a także ogromna tolerancja i ugodowość sprawiają, że osoby o tej wibracji z łatwością dają się zdominować i wykorzystać.

Chcąc zatem zachować szczęście i harmonię w małżeństwie, Dwójki muszą spojrzeć na świat bardziej trzeźwo i opanować swą nadwrażliwość, inaczej ich bliscy będą musieli nieustannie uważać, aby przez przypadek nie zranić ich uczuć.

Dwójka znajdzie największe szczęście i zrozumienie u osoby o tej samej wibracji, a także u Czwórki i Szóstki, l i 8 są na ogół zbyt szorstkie i agresywne dla wrażliwych Dwójek, mimo że będą je fascynowały swą oryginalną osobowością.

Wesołe i ekstrawertywne 3 i 5 przyciągają je i zachęcają do działania, a także uczą je w pełni korzystać z życia. Melancholijne i zamknięte w sobie 7 nie stanowią dobrego wyboru dla Dwójki, są bowiem, tak samo jak ona, powściągliwe i lubiące samotność. Owszem, mogą znaleźć pewne wspólne punkty, jako że obydwa te Numery są uduchowione, wrażliwe i głębokie wewnętrznie. Jednak żaden z nich nie będzie umiał zachęcić drugiego do bardziej optymistycznego spojrzenia na świat, podobnie jak w przypadku 7, również 9 może stać się dobrym partnerem dla 2, pod warunkiem jednak, że oboje bardzo się będą starali i wiele z siebie dadzą. Dziewiątki są bowiem zbyt niezależne i niekonwencjonalne dla rozsądnych Dwójek. Ponadto, brutalna szczerość Dziewiątek często sprawia przykrość i obraża przewrażliwione Dwójki.

Dzieci o tej wibracji są na ogół pełne słodyczy, nieśmiałe i posłuszne. Nie sprawiają najmniejszych problemów wychowawczych. Potrzebują jedynie atmosfery harmonii i spokoju. Trzeba je nieustannie zachęcać do działania, gdyż jedynie w ten sposób można zapobiec kompleksom niższości i poczuciu niedowartościowania, tak typowym dla osób o tej wibracji.

Jako rodzice, Dwójki, starają się być wyrozumiałe i obdarzać swe pociechy czułością. Istnieje jednak niebezpieczeństwo, że staną się zbyt uległe i pobłażliwe wobec nich.

Planeta: Księżyc

Kamień: opal, szafir

Metal: srebro

Znak zodiaku: Waga

Dzień: poniedziałek

Kolory: biały, lila

Szczęśliwe liczby: 2, 7, 9

Źródło:Gladys Lobos "magia numerologii"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Numerologiczna 2

Osoby z wibracją liczby dwa są uważane za spokojne, wrażliwe, delikatne. Posiadają umiejętność słuchania innych, jak i również udzielania trafnych, pomocnych rad. Są taktowne, dyplomatyczne, cierpliwe, opanowane, nawet w trudnych sytuacjach zachowują stalowe nerwy. Umiejętność mediacji. Dwójki są lubiane za dzięki wrodzonej łagodności, usłużności i lojalności. Można im zaufać i na nich polegać. Chętnie udzielają pomocy, potrzeby bliskich są dla nich równie ważne, jak potrzeby własne. Nie lubią się wyróżniać, są raczej powściągliwe, skromne. Ich zaletą jest również gościnność, towarzyskość, umiejętność współpracy, uczuciowość. W życiu starają się dążyć do równowagi, bezpieczeństwa uczuciowego. Ich sfera emocjonalna jest mocno rozwinięta, związki, partnerstwo są dla dwójki niezwykle ważne. Dwójki są raczej niepewne siebie i nieśmiałe, czasami utrudnia im to kontakty z ludźmi, niechętnie ryzykują i boją się nowych sytuacji. Nowe znajomości też ich stresują, mimo dużej towarzyskości dwójek. Stworzenie satysfakcjonującego związku jest dla nich bardzo ważne, sprawy materialne mają mniejsze znaczenie. Kochanie i bycie kochanym, jest dla nich sprawą priorytetową i jeśli w życiu uczuciowym pojawiają się niepowodzenia i brak satysfakcji, to niestety dwójki bardzo mocno to przeżywają, często do tego stopnia, że w rezultacie wpędzają się w depresyjne nastroje, uciążliwe huśtawki emocjonalne, płaczliwość i nadwrażliwość. Dwójki są wyrozumiałe, tolerancyjne, wybaczają krzywdy, ale nie potrafią one o nich zapomnieć, mają one skłonność do rozpamiętywania ich i rozstrząsania na nowo trudnych spraw. Dwójki są przyjacielskie, mogą niestety łatwo poddawać się wpływom innych, bardziej przebojowych osób. Ich słabe strony to zbyt idealistyczne spojrzenie na związki, miłość, co może być przyczyną trudności ze znalezieniem odpowiedniego partnera/partnerki. Dwójki bardzo cenią sobie życie domowe, nie lubią hucznych imprez, wolą te bardziej kameralne, w towarzystwie swoich najbliższych, wypróbowanych przyjaciół.

Dwójki są kreatywne, choć ich wrodzona nieśmiałość powoduje, że czasem boją się one pokazać, na co stać je naprawdę. Często z powodu wiary we własne możliwości realizacja ich wspaniałych pomysłów nie dochodzi do skutku. Dwójki boją się, że zostaną one skrytykowane i odrzucone, więc wolą się nie wychylać. Dwójki są nieco leniwe, ale potrafią się zdobyć do ciężkiej pracy, jeśli wymaga tego sytuacja. W sferze zawodowej ich wadą może być zbytnie poleganie na innych współpracownikach. Dwójki posiadają wybitną zdolność adaptacji, zdolności mediatorskie, chętnie wykonują polecenia. Co im grozi? Przede wszystkim muszą uważać, na to, by ludzie nie wykorzystywali ich łagodności i życzliwości. Niestety dwójki mają problemy ze stanowczym odmawianiem, czasami za dużo biorą na swoje barki, co może u nich wywołać uczucie napięcia, presji i poczucie winy, jeśli nie potrafią sprostać cudzym oczekiwaniom.

źródło - Magiakart.pl

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba 2

Liczba 2 to WSPÓŁPRACOWNIK, OPIEKUN, DAWCA, POMOCNIK, PARTNER (ekspresyjny, rozumiejący i kobiecy).

Jej słowami-kluczami są: współ praca, umiarkowanie, dialog, równowaga.

Symbolizuje podział świata: opozycję i biegunowość. Jest liczbą przeciwno ści i dopełnień. Symbolizuje współpracę, przyjaźń, wrażliwość, kobiecość, łącze nie się i uzupełnianie przeciwieństw, relacje międzyludzkie, związki między ko bietą i mężczyzną, wzajemne dawanie i branie, które pozwala na dopełnianie się. Jest żeńską, pełną energii i chaosu częścią charakteru człowieka, refleksją, intuicją, wyobraźnią, poszukiwaniem dopełnienia w innej osobie, ?świeceniem światłem odbitym". W dobrym wydaniu jest wrażliwością, rozumieniem dual ności, refleksyjnością, świadomością dopełniania się przeciwieństw. W złym: wtórnością, nijakością, nieumiejętnością bycia ze sobą, słabością charakteru i wo li, podatnością, uległością.

Jest to liczba kobiet i Diabła, pierwsza z liczb parzystych, żeńskich i bier nych. Oznacza zło, gdyż jest pierwszą liczbą, która oderwała się od jedności, tworząc parę przeciwieństw, stan podziału i antagonizmu. Pogodzenie tych prze ciwieństw, zaleczenie rozłamu, przedstawianego przez Dwójkę, przychodzi z liczbą Trzy (w małżeństwie może nią być dziecko lub ktoś trzeci).

Dwójką, a także liczbami 11, 20 i 29, włada Księżyc. Jego właściwości naj wyraźniej widać u ludzi, których Liczba Duchowa wynosi Dwa. Jest on najważ niejszą planetą dla życia na Ziemi. Niczym lustro odbija i dawkuje energię sło*neczną. Mając potencjał ujemny przyciąga dodatnią i męską energię słoneczną i przekształca ją w energię ujemną, żeńską. Dzięki niej wspomaga życic biolo giczne na Ziemi, zwłaszcza zioła. Zapewnia wilgoć, życiodajne jony ujemne i olejki eteryczne. Jego sanskrycka nazwa Soma znaczy nektar. Związany jest z nektarami, słodkimi płynami i ciastkami. Odżywia świat imion i form, jest życio dajną matką-energią: twórczą, magnetyczną i pozytywną. Działa na podświa domość i psychikę. Obdarza wrażliwością i sentymentalizmem, chwiejną naturą, upodobaniem do aromatów i perfum, miłością do wody, skłonnością do wycho wywania, opieki, służenia. Podopiecznym przynosi pomyślność, zaszczyty, sza cunek. Skłania ich do interesowania się domem i rodziną. Są oni zmiennego usposobienia, podatni na choroby skóry, przeziębienia i dolegliwości sercowe. Mają jasną karnację, okrągłą twarz i kręcone włosy (często rude lub blond). Niższe partie ich ciała są bardziej atrakcyjne.

Księżyc panuje nad Rakiem, góruje w Byku, słabnie w Koziorożcu, upada w Skorpionie. Słońce, Mars i Jowisz są jego przyjaciółmi, a Merkury, Wenus, Saturn i węzły księżycowe jego wrogami. Włada lewym okiem, lewym nozdrzem, lewą stroną ciała i prawą półkulą mózgu.

Ludzie, których charakter określa ta liczba, są zgodni i układni, nastawieni pokojowo, czuli, zmysłowi, sprawiedliwi, poetyccy, pełni spokoju i harmonii. Ko biety są kobiece i piękne. Są raczej naśladowcami niż twórcami, łatwo dają sobą kierować i są wdzięcznymi odbiorcami rad, wskazówek i nauk. Łatwo ulegają in nym i pełni są wdzięku, łagodności i sympatii; potrafią gasić namiętności.

Łatwo odszukują swoją parę; potrafią łatwo współdziałać. Lubią mieć doradców i nie chętnie podejmują samodzielnie decyzje. Zdarza się, że są niezdecydowani, nie pewni siebie, zagubieni i dwulicowi. Lubią pasożytować na innych, korzystać z cu dzej energii. Lepiej sprawdzają się jako wykonawcy niż przełożeni.

Jeśli Dwójka jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/ lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to poszuku jesz równowagi. Nastawiony jesteś na współdziałanie z innymi ludźmi. Ważne są dla ciebie te sprawy, które możesz załatwić z innymi lub dla innych. Sarn niechętnie bierzesz się za cokolwiek, nawet, jeśli masz odpowiednie możliwo ści. Miewasz oryginalne pomysły, lecz wolisz je podpowiadać komuś innemu, zamiast realizować osobiście i osiągać twórczą satysfakcję. Chętnie wykonujesz czyjeś plany lub projekty. Potrafisz być niezłym pośrednikiem. Lubisz kiedy spotkają się i dogadają pomyślnie ? np. w interesach - dwie nie znające się oso by. Nie znosisz kłótni i dysharmonii. Jesteś doskonałym mediatorem. Wprowa dzasz lad i pokój. Dzięki współczuciu, chętnie spieszysz innym z pomocą, po cieszasz ich i dodajesz odwagi. Posiadasz naturalną grację, spokój i urok. Ma jąc w sobie wiele radości i entuzjazmu, dodatnio wpływasz na otoczenie. Twoje podejście do drugiej osoby jest taktowne i pełne dyplomacji. Życic utrudnia ci chwiejność emocjonalna, nieumiejętność podejmowania decyzji i kapryśność. Brakuje ci wiary we własne siły, co prowadzi do lenistwa i marnowania talen-tów, których masz sporo.

Masz zdolność do widzenia obu stron medalu. Pragnienie fair play może działać przeciwko tobie, ponieważ ciążenie do równowagi może stać się przy czyną niezdecydowania. Poczucie sprawiedliwości, które pozwala dawać dobre rady przyjaciołom, może przeszkadzać ci w podjęciu decyzji dotyczącej wła snych spraw.

Powinieneś nauczyć się pracować z sytuacjami w taki sposób, jak się po jawiają, a nie zmieniać je według własnych życzeń. Powinieneś unikać sytu acji ekstremalnych, i takich, które wymagają podejmowania natychmiasto wych decyzji,

Jesteś uprzejmy i łagodny; masz duszę artysty. Jeśli jednak więcej będziesz myślał niż działał, to może zabraknąć ci sił do urzeczywistnienia swoich pla nów. Chociaż jesteś czarujący i posiadasz intuicję, cierpisz z powodu braku za ufania do siebie. Twoją największą wadą jest nadmierna szczodrość. Powinie neś traktować siebie tak samo, jak traktujesz innych.

Osiągasz to, co pragniesz osiągnąć bez zabiegów, ponieważ posiadasz takt i dyplomację. Hasłem przewodnim twojego życia jest współdziałanie. Osiągasz więcej sukcesów pracując z innymi niż sam. Jesteś pracowity, realizujesz trudne zadania, zwłaszcza gdy podsuwasz oryginalne pomysły. Starasz się zaprowadzać lad i pokój. Posiadasz naturalną grację i współczucie, co czyni cię odpo wiednim przyjacielem, pomocnikiem (dodajesz innym hartu ducha).

Nie jesteś agresywny i nie wymuszasz niczego. To, o co inni muszą ciężko walczyć, tobie przychodzi z łatwością. Jeśli dobrze się czujesz, promieniujesz urokiem, radością i wspaniale harmonizujesz z otoczeniem, dodatnio na nie wpły wając.

Mimo iż najlepiej pracujesz w związkach partnerskich, możesz stać na wła snych nogach. Lubisz niezależność, lecz tylko wówczas, gdy wiesz, gdzie jesteś przypisany.

jesteś człowiekiem emocjonalnym, dlatego twój zły nastrój udziela się innym. Bywasz kapryśny i niesforny. Staraj się wykorzystywać swój takt i talent.

Twoje życie przebiega kołami: te same lub podobne doświadczenia powta rzają się w regularnych odstępach czasu. Jeśli wypracujesz sobie samodyscypli nę, będzie to życic ciekawe i pożyteczne.

Twoją charakterystyczną cechą jest chęć współpracy, takt i zrozumienie in nych, co ułatwia ci wrodzona dobroć i umiejętność wczuwania się w położenie bliźnich. Jesteś utalentowany, taktowny, usłużny, miły. Prawie nigdy nie popa dasz w konflikty z otoczeniem, gdyż nie pragniesz wyróżniać się za wszelką cenę, dominować czy narzucać innym własnego zdania. Potrafisz docenić to, co subtelne, duchowe i intelektualne. Łatwo nawiązujesz kontakt z otoczeniem, aczkolwiek najbardziej interesuje cię aspekt moralny istoty ludzkiej. Czujesz wstręt do małoduszności i moralnego brudu. Ciągle się dokształcasz i doskona lisz, interesujesz światem sztuki i intelektu. Kochasz Piękno, a jego kontempla*cja stanowi dla ciebie rozkosz. Spokojny, powściągliwy i ostrożny w podejmo waniu decyzji, szukasz aprobaty u innych. Ponieważ jednak jesteś wyczulony na punkcie opinii publicznej, nie angażujesz się w nic dopóty, dopóki nie upew nisz się, na jakim stoisz gruncie. Masz umysł analityczny; zanim podejmiesz jakąś decyzję zbierasz informacje na dany temat i działasz dyplomatycznie, Umiarkowanie i mądrość, rozwaga i rozsądek, które wykazujesz w krytycznych momentach, gwarantują ci podziw i szacunek otoczenia. Dobroć, ciepło, ser deczność i wyrozumiałość sprawiają, że jesteś lubiany i akceptowany. Dlatego potrafisz manipulować innymi i sprawiać, że otoczenie patrzy na świat twoimi oczyma.

Nieśmiały, skromny, prostoduszny, dyskretny i pozbawiony pretensji, jesteś doskonałym mediatorem, potrafiącym łagodzić konflikty, podnosić innych na duchu, roztaczać wokół siebie aurę harmonii i spokoju. Dobre wychowanie i tro ska o innych przysparzają ci przyjaciół. A że jesteś chętny do pomocy, niemało jest takich, którzy to wykorzystują.

W przyjaźni jesteś szlachetny, w towarzystwie miły i zajmujący. Jesteś uro dzonym psychologiem ? znawcą ludzkiej duszy.

Posiadasz dar obserwacji, wielką przenikliwość i umiejętność analizy.

Bardziej kierujesz się uczuciami niż rozu mem. Marzycielski, romantyczny, idealistyczny, wrażliwy, jesteś bardzo czuły, a twoje pragnienie sprawiania innym przyjemności graniczy z patologią.

Pod maska .spokoju i zrównoważenia skrywasz temperament nerwowy, po dejrzliwy i niestały. Atakowany, nie reagujesz gwałtownie; zraniony milkniesz i zamykasz się w sobie. Mimo że nie cierpisz grubiaństwa i nieliczenia się z in*nymi, ledwo ochłoniesz po doznanej krzywdzie, a już starasz się usprawiedliwić swych wrogów. Równie szybko zapominasz urazy i gotowy jesteś pogodzić się i wybaczyć.

Łagodny i pełen słodyczy, czujesz się zagubiony i wytrącony z równowagi, jeśli musisz mieć do czynienia z osobami kłótliwymi i ordynarnymi. Gotowy jesteś na wszelkie ustępstwa i poświęcenia, aby w twoim otoczeniu zapanował spokój i harmonia. Jesteś wyczulony na atmosferę, jaka panuje wokół ciebie. W miłym, pogodnym otoczeniu tryskasz radością i chęcią życia, winnym sta jesz się przybity i rozgoryczony. Powinieneś pogodzić się z faktem, że życie nie zawsze jest bajką; inaczej będziesz żył w nieustannym napięciu, przygnębieniu i zniechęceniu, co źle wpłynie na twoje nerwy.

Nie znosisz przesady i popisywania się. Zdolny jesteś do poświęcenia wła snych celów i zainteresowań i usunięcia się w cień, by mogli błyszczeć inni (ci, których kochasz). Nie czujesz oto żalu ani goryczy; wolisz odgrywać drugo rzędne role.

Jesteś prostoduszny, nigdy nic podejrzewasz innych o zle intencje. Dlatego jesteś łatwowierny i możesz stać się łupem dla osób pozbawionych skrupułów, wykorzystujących twoją naiwność. Należysz do sumiennych i odpowiedzialnych pracowników. Masz jednak tendencję do zaniżania swojej wartości i pomniej szania swych zasług. Jesteś przesadnie skrupulatny i perfekcyjny; stawiasz sobie wielkie wymagania. Wątpisz we własne możliwości; pełen kompleksów, łatwo się zrażasz i wycofujesz z obranej drogi. Cierpisz prawdziwe katusze, jeśli mu sisz stawić czoła nowym wyzwaniom. Jesteś dla siebie surowym sędzią. Aby umocnić swoją wiarę w siebie, powinieneś zrozumieć, że nikt nic jest doskona ły. Niepewność i kompleksy mogą być przyczyną niepowodzeń w twoim życiu i poczucia przegranej. Staraj się okazywać swoje emocje i praktykuj relaksację. Negatywne aspekty twojej natury mogą ujawniać w tobie takie wady, jak: nadmierna uległość, podejrzliwość, przejmowanie się sprawami bez znaczenia i kapryśność. Możesz przejawiać patologiczną chęć podobania się i posuwać się do kłamstwa, by tylko kogoś nie zranić lub nie wypaść źle. Staraj się nic być za bardzo zależnym od otoczenia i opinii publicznej. Będzie to trudne, gdyż nie zrozumiany i odrzucony popadasz w apatię, stajesz się lękliwy, niestały i chwiejny, wiodąc żywot jałowy, pełen niepowodzeń, zdominowany przez zazdrość, roz goryczenie i żal wobec siebie i świata.

Sukces możesz odnieść w każdej dziedzinie wymagającej taktu, dyplomacji i osobistej kultury. Także tam, gdzie liczą się takie cechy, jak zdolność do ana lizy, łatwość w adaptacji z otoczeniem oraz umiejętność współpracy z innymi. Zalety te, w połączeniu z głębokim poczuciem odpowiedzialności, sprawiają, że jesteś idealnym pracownikiem, zdyscyplinowanym i posłusznym. Przełożeni i współpracownicy powinni to docenić i bezustannie cię chwalić. Doda ci lo pewności siebie i odwagi. Pamiętaj, że polem twojej działalności nie jest rywali zacja, lecz współpraca i działanie w grupie. Preferujesz postawy konserwatyw ne i ostrożne; wolisz to, co znane i sprawdzone.

Masz potencjalnie kwalifikacje lekarza, psychologa, psychiatry, społecznika, okultysty i sługi. Możesz być politykiem, mediatorem, projektantem mody lub ogrodów, architektem, rzeźbiarzem, pracownikiem salonu piękności, aktorem, muzykiem, poetą, literatem, handlowcem, przedstawicielem firmy, księgowym, administratorem, pracownikiem biura podróży, pośrednikiem w handlu nieru chomościami, agentem ubezpieczeniowym, nauczycielem sztuk pięknych lub w szkole specjalnej.

Znasz wartość pieniądza; nie jesteś jednak jego niewolnikiem. Nie masz natury ciułacza. Jesteś na to zbyt uduchowiony i marzycielski, jesteś ambiwalentny w tych sprawach: rozsądny, ostrożny lub nadspodziewanie rozrzutny. Lubisz kupować ekstrawaganckie, często bezwartościowe rzeczy, by sprawić przyjemność uko chanej osobie. W sprawach finansowych nie lubisz ryzyka i niepewności. Większe sumy starasz się zainwestować w coś solidnego i pewnego. Nie potrafisz określać ceny za swe usługi, co często jest wykorzystywane. Jeśli pokonasz tę wadę, osią gniesz dobrą pozycję materialną (masz talent do robienia pieniędzy!).

Pełen słodyczy, czułości i wyrozumiałości, idziesz przez życie spokojnie, pró bując przypodobać się ludziom. Jesteś doskonałym partnerem. Dom, rodzina i harmonijne współżycie z ludźmi znaczą dla ciebie wiele. Podstawą twojego szczęścia jest grono życzliwych ci osób i akceptacja otoczenia. Z drugiej strony jednak potrafisz dostosować się do samotności lepiej niż inni, gdyż - w głębi duszy -jesteś samotnikiem. Od czasu do czasu potrzebujesz izolacji od świata (dla równowagi) i odpoczynku. Jesteś romantycznym partnerem, gotowym do największych poświęceń, by uszczęśliwić kochaną osobę. Cechy te powodują, że dajesz się zdominować i wykorzystywać. Patrz trzeźwo na świat i życie i pa nuj nad swą wrażliwością.

Największe szczęście i zrozumienie znajdziesz u innej ?Dwójki", ?Czwórki" i ?Szóstki". ?Jedynki" i ?Ósemki" będą cię fascynować swoją osobowością, są jednak dla ciebie zbyt mocne i agresywne. ?Dziewiątka" ujdzie od biedy, lecz będziecie musieli się starać.

Zdajesz się pytać ludzi: ?czy mnie polubią?" Pragniesz miłości i aprobaty Chcesz być kochany i chroniony i zajmować ważne miejsce w życiu innych lu-dzi. Tłumisz własne potrzeby, by podobać się innym. Ukazujesz przy tym wiele twarzy; zmieniając je według potrzeb. Masz poczucie, że rodzina i znajomi nie mogą się bez ciebie obejść.

DROGA DWÓJKI to droga współpracy i przyjaźni, na której możesz osią gnąć sukces i harmonię, lecz możesz być także targany przez wątpliwości i stwa rzać niejednoznaczne sytuacje, które zatrzymywać cię będą w rozwoju, jest to droga wykonawców czyichś planów i urodzonych doradców, mediatorów, sza rych eminencji. Życie bez wchodzenia w relacje z innymi ludźmi jest dla ciebie bez wartości, gdyż spełniasz się poprzez kontakt i stalą wymianę energii. Rów nocześnie posiadasz dużą niezależność psychiczną i świetnie sobie radzisz sam tam, gdzie inni poszukują pomocy i towarzystwa. Jesteś znakomitym słucha- . czem, wiernym, lojalnym przyjacielem, utrzymującym w sekrecie powierzone ci tajemnice. Jesteś szczery j przyjaźnie nastawiony do świata. Twoja rezerwa, która często odczytywana jest jako chłód, służy za twój ekran ochronny, gdyż jesteś nieśmiały i uczuciowy. Masz wielką potrzebę kochania i bycia kochanym. Żywisz się spokojem, harmonią i ciszą. Jesteś zdolny do kompromisów.

Brak ci talentów przywódczych. Jesteś jednak niezastąpionym współpracow nikiem stanowiącym ogniwo na linii szef? zespół. Staraj się panować nad swo imi negatywnymi cechami: nadwrażliwością, nadmiernym introwertyzmem, nie-zrównoważeniem, niestałością, uległością, brakiem wiary w siebie, zagubieniem kierunku wżyciu, pesymizmem, naiwnym optymizmem, nonszalancją, hipo kryzją, beztroską, lenistwem, pasywnością, biernością wobec zdarzeń, senty*mentalizmem, wylewnością, gadatliwością, natrętnością, histerią i złością.

Ponieważ nie potrafisz z niczego zrezygnować, z powodu nieumiejętności pod jęcia decyzji, możesz stać się kolekcjonerem. Obdarzony jesteś talentem arty stycznym (zdolności muzyczne, literackie lub poetyckie). Wewnętrzne niepo koje związane z brakiem wiary w siebie powodować mogą dolegliwości psycho somatyczne. Powinieneś szukać spokoju i ciszy na łonie natury (las, woda), odpowiedniej diety i towarzystwa Boga.

WIDZENIE SWIATA.

Życie traktujesz jak wyzwanie i jesteś przekonany, że każdemu potrafisz dobrze doradzić. Swoją energię skupiasz na związkach, kie rujesz ja na zewnątrz, ku potrzebom i uczuciom innych. Masz naturę ciepłą (jak płomień domowego ogniska) i przyjemną. Łatwo jest się do ciebie zbliżyć i otrzymać twą pomoc (przyciągasz zziębnięte dusze, spra gnione uwagi i zainteresowania).

DZIAŁANIE W ŚWIECIE.

Wydaje ci się, że świat składa się z ludzi potrze bujących, którym musisz pomóc. Na ogół jednak problemy innych są lustrzany- mi odbiciami twoich własnych, nie spełnionych i ignorowanych potrzeb. Oce niasz swoje działania pod względem przydatności dla innych. Skłonny jesteś służyć ludziom i udzielać im pomocy (działać społecznie).

Trudno ci przychodzi wykorzystywanie zdolności analitycznych. Powinieneś uczyć się obiektywizmu i umiejętności całościowego widzenia świata. Nie jesteś dobrym wodzem. Bardziej liczy się dla ciebie pojedynczy człowiek. Wolisz być pomocnikiem i jesteś świetnym pracownikiem i kolegą. Potrafisz zatroszczyć się o każdego, kto tego w danej chwili potrzebuje. Twoje wybory nic zawsze są jednak trafne.

ŻYCIE W RODZINIE I WŚRÓD PRZYJACIÓŁ.

Nie lubisz prosić o pomoc (czujesz się winny). Twoją potrzebą jest odpowiadanie na cudze potrzeby. Po siadasz silną empatię. Wytwarzasz wokół siebie skłaniającą do zwierzeń atmos ferę szczerości. Potrafisz okazywać anielską cierpliwość; zdajesz się być ?świę tym człowiekiem".

W związkach przyjacielskich i intymnych nie potrafisz się otworzyć i sponta nicznie okazywać uczuć. Potrafisz jednak omotać innych i uzależnić ich od sie bie. Wpływanie na życie bliźnich mile łechcze twoją próżność i rozdyma ją. Twoje życie jest nieustanną walką o tożsamość i poczucie własnej wartości. Możesz być nazbyt wylewny i zarzucać innych komplementami, mając nadzieję, że znaj dzie się ktoś, kto odpłaci ci tym samym. Bardzo rani cię niewdzięczność. Sta rasz się sprawiać ludziom radość i przyjemność. Nie powinieneś ich jednak trak tować jak swoją własność.

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy: dobroć, wrażliwość na potrzeby bliźnich, zrozumienie ludzkiej natury, takt, umiejętność współpracy opartej na szczerości, talent przyciągania do siebie ludzi i współodczuwania, dyplomację, sprawiedliwość, przyjacielskość, umiejętność doradzania, łagod ność, tolerancję, łagodny i miękki głos, aurę domowego ciepła i bliskości, mi łość i szacunek do ludzi.

Powinieneś troszczyć się o siebie, korzystając z rad i wskazówek, których udzie lasz innym. Nie powinieneś zaniedbywać własnego, wewnętrznego rozwoju.

Jesteś wyposażony w zdolności tworzenia atmosfery pokoju, harmonii i ładu, a tak że pełnienia roli mediatora w każdej sytuacji konfliktowej.

Twoim przeznaczeniem jest niesienie pomocy i zrozumienia bliźnim, dawanie im poczucia bezpieczeństwa oraz bycie pociechą i ostoją dla tych, którzy przeżywają ciężkie chwile.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dwójki.

Dwójki to osoby, które chętnie współpracują z innymi. Potrafią negocjować i czekać aby osiągnąć swoje cele. Ich zadanie to urzeczywistnianie w świecie harmonii i piękna.

Dwójki są lubiane i wspaniale dogadują się z innymi. Potrafią wczuć się w sytuację innych. Dobrze życzą ludziom, są delikatne

i starają się nikogo nie urazić. Nie chcą rządzić, a dominacja nie jest ich ambicją. Przemoc, ciemne strony charakteru nie pociągają Dwójek. Cechuje je silne poczucie moralności i sprawiedliwości. Wierzą w dobro, mają wzniosłe ideały.

Dwójki to osoby, którym zależy na zdaniu innych. Cenią autorytety, chętnie zasięgają porady. Są idealnymi pracownikami wszędzie tam, gdzie trzeba kontaktować się z ludźmi i odnajdować swoje miejsce w zespole. Lubią pomagać innym, dotrzymują obietnic.

W trudne przedsięwzięcia nie angażują się od razu, zazwyczaj sprawdzają różne możliwości. Są rozważne i rozsądne, a w głębi serca boją się nowości. Nie lubią znajdować się w otwartym konflikcie, wolą dyplomatyczne metody rozstrzygania sporów. Prędzej zaplanują skomplikowaną intrygę niż odmówią wprost. Zawsze chcą się podobać innym i zdolne są na wiele aby zyskać akceptację środowiska, które im imponuje.

Czasem nie wierzą we własne możliwości i zaprzeczają swoim talentom. Od siebie samych wymagają najwięcej, a innym darowują zbyt wiele. Wstydzą się poprosić o podwyżkę czy właściwie wycenić oferowane przez siebie usługi.

Ludzie i związki z nimi to najważniejsze dziedziny życia Dwójek. Są one wspaniałymi obserwatorami, cierpliwie opiekują się innymi. Same też łakną bliskich związków, wierzą w idealną miłość i w prawdziwą przyjaźń. Czasami bywają wykorzystywane, gdyż są nieco łatwowierne.

W imię spokoju potrafią zrezygnować ze swoich pragnień. Szybko zapominają urazy, szczególnie te doznane ze strony bliskich.

Są bardzo wrażliwe, także na sprawy dotyczące dobrego wychowania i grzeczności. Normy towarzyskie, piękno stroju czy pomieszczeń są dla Dwójek bardzo ważne. W miłości Dwójki są romantyczne i idealistyczne, choć w głębi duszy bywają samotne. Dobrzy partnerzy to inne Dwójki oraz Czwórki i Szóstki.

http://www.czary.pl/numerologia/numerologia3.php

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.