White Soul

Regulacja przepływu energii

33 postów w tym temacie

Lekcja druga Regulacja przepływu energii.

Oczyszczenie ( uspokojenie, medytacja)

Pierwszym krokiem jest uspokojenie energii, najlepiej wykonać to przez co dzienną 20 minutową medytacje w pozycji kwiatu lotosu, przez okres tygodnia. Liczy się systematyczność i wysiłek łożony w prace. Medytacja ta ma polegać na, np. możemy myśleć o jakiejś miłej sytuacji czy ukochanej osobie, energia napromieniuje się pozytywną energią, trzeba wyeliminować złość i wszystkie negatywne uczucia. Drugim krokiem jest wyrzucenie tej złej pozostałej energii. Robimy to w prosty sposób wizualizując jak by parowanie naszego ciała, tym parowaniem musi być negatywna energia, która będzie ulatywać z naszego ciała, taką wizualizacje powinniśmy robić przynajmniej 30 minut dziennie, najlepiej pod wieczór, ponieważ taki ulot energii spowoduje naszą senność i po wykonanym ćwiczeniu należy położyć się spać na co najmniej 6 godzin snu.

Otwarcie, Pobudzenie (jak by otwarcie portów w komputerze, trzeba obudzić energię)

Otwarcie jest też wizualizacją powtarzaną przez godzinę w pięciu minutowych odstępach na 10 minut wizualizacji. Wizualizujemy ze nasze ciało (może być ciałem astralnym) jest podziurkowane i następuje wymiana energii z otoczeniem, np. z drzewem czy kwiatkiem.

Późniejszym krokiem jest umiejętność zapanowania nad przepuszczaniem energii. Czym można wpłynąć na inne organizmy. Rozruszanie układu energetycznego jest o tyle potrzebne iż wszystkie ćwiczenia zabiegi energetyczne muszą przebiegać płynnie i bez nie potrzebnego wysiłku układu energetycznego czyli tym samym wszystkich prac ludzkiego ciała. Przebudzenie energii jest o tyle łatwe co i trudne ponieważ, jeśli jest ktoś uparty i systematyczny jego energia otworzy się w bardzo szybkim tempie jeśli nie to będzie to trwało o wiele dłużej. Takimi ćwiczeniami które pomagają w tym wszystkim jest koncentracja energii na np. przedmiocie czy w rękach. Im intensywniejszy trening tym większe i szybsze efekty.

Sterowanie (jak pokierować energią)

Energią kierujemy ręką lub myślą. Kierowanie ręką jest o tyle łatwiejsze, co i wolniejszą metodą sterowania energii. Ręką pokierujemy energią tak jak uda nam się ułożyć rękę. Trzeba pamiętać aby zachować połączenie pomiędzy naszą kulką a ręką. Z reguły to połączenie jest automatyczne lecz trzeba uważać, ponieważ tak nasz cel będzie wiedział skąd energia przyleciała po śladzie połączenia. Kierowanie myślą jest dużo szysze ale trudniejsze i stosuje się to w momentach gdy ma się już duże obeznanie z energią.

Reakcja organizmu naszego i innych.

Reakcjami organizmów nie powinny się zmieniać choć nigdy nie wiadomo jak się ciało zachowa. Inne doświadczone organizmy potrafią nawet z 300km dokładnością wyczuć gdzie znajduje się inny obiekt jest to połączenie podświadomości. Nasza relacja organizmu na samym początku może być nie zauważalna. Lecz z doświadczeniem i przybywaniem lub ubywaniem tej energii organizm przyzwyczai się do poziomy energii i z niedoborem może, ale nie musi inaczej funkcjonować. Inne organizmy mogą wywołać podświadomy wpływ na naszą energię. O ile ktoś nie zakłóca naszego obiegu energii do zmianach energetycznych organizm przyzwyczai się do tego w ciągu doby, biorąc pod uwagę sen i wysiłek fizyczny.

Edytowane przez White Soul
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie lekcja pierwsza?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz jak duże mam archiwum? spokojnie od czasu do czasu będę coś dodawał w takie tematyce..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zaczynasz od lekcji drugiej? Zacznij od pierwszej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ależ dodałem lekcję pierwszą.. kolejność dodawania się nie zgada ale wszystko wylądowało na forum

i kontynuacja

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A gdzie ta lekcja bo nie moge znalezc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz mam dzieki serdeczne

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Otwarcie jest też wizualizacją powtarzaną przez godzinę w pięciu minutowych odstępach na 10 minut wizualizacji. Wizualizujemy ze nasze ciało (może być ciałem astralnym) jest podziurkowane i następuje wymiana energii z otoczeniem, np. z drzewem czy kwiatkiem.

moze lepiej zamiast wyobrazac sobie, ze nasza aura jest podziurkowana wyobrazic sobie, ze otacza ja lekko przepuszczalna błona

i nie wymieniac sie ze wszystkim, co sie napatoczy - a troszke poczytac np., ktore drzewa/rosliny maja (ogolnie) korzystna dla czlowieka energie

ogolnie - piszesz nieco chaotycznie:

Sterowanie (jak pokierować energią)

Energią kierujemy ręką lub myślą. Kierowanie ręką jest o tyle łatwiejsze, co i wolniejszą metodą sterowania energii. Ręką pokierujemy energią tak jak uda nam się ułożyć rękę. Trzeba pamiętać aby zachować połączenie pomiędzy naszą kulką a ręką.

czy to jest skads przepisane?

jesli tak - podaj zrodlo i zadbaj o wieksza czytelnosc,

bo wychodzi straszny belkot:

Reakcjami organizmów nie powinny się zmieniać choć nigdy nie wiadomo jak się ciało zachowa. Inne doświadczone organizmy potrafią nawet z 300km dokładnością wyczuć gdzie znajduje się inny obiekt jest to połączenie podświadomości. Nasza relacja organizmu na samym początku może być nie zauważalna. Lecz z doświadczeniem i przybywaniem lub ubywaniem tej energii organizm przyzwyczai się do poziomy energii i z niedoborem może, ale nie musi inaczej funkcjonować. Inne organizmy mogą wywołać podświadomy wpływ na naszą energię. O ile ktoś nie zakłóca naszego obiegu energii do zmianach energetycznych organizm przyzwyczai się do tego w ciągu doby, biorąc pod uwagę sen i wysiłek fizyczny.
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pisałem to w 2006 roku, byłem ciekaw waszych opinni.. wiem ze piszę chaotycznie nie zmienię tego.. mogę dawać arty do redagowania. i nazewnictwo to taka jakby indywidualna sprawa, najważniejsze ze wiadomo o co chodzi..

sam piszę arty jeśli nie zawsze podaje źródło..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak zwał tak zwał.. po raz pierwszy ktoś zwrócił na to uwagę. a art wisi na wielu forach..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bo my takie spostrzegawcze forum jesteśmy ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ale tu czasem brak spojnosci/sensu - przeciez mozesz to troche edytowac, a nie tylko "wrzucac"

np. ni z gruszki ni z pietruszki piszesz o kulce, o ktorej wczesniej w ogole nie wspominasz (w "Sterowanie energia")

chodzi o to, ze nie wiadomo, co co Ci chodzi ;)

wrzucasz chaotyczne mysli - wez jeszcze raz przeczytaj i pomysl, co chciales powiedziec bo widac glowie gonitwe mysli - chcesz wszystko naraz opowiedziec, ale po drodze sens sie gubi

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lekcja druga Regulacja przepływu energii.

Oczyszczenie ( uspokojenie, medytacja)

Pierwszym krokiem jest uspokojenie energii, najlepiej wykonać to przez co dzienną 20 minutową medytacje w pozycji kwiatu lotosu, przez okres tygodnia. Liczy się systematyczność i wysiłek łożony w prace. Medytacja ta ma polegać na, np. możemy myśleć o jakiejś miłej sytuacji czy ukochanej osobie, energia napromieniuje się pozytywną energią, trzeba wyeliminować złość i wszystkie negatywne uczucia. Drugim krokiem jest wyrzucenie tej złej pozostałej energii. Robimy to w prosty sposób wizualizując jak by parowanie naszego ciała, tym parowaniem musi być negatywna energia, która będzie ulatywać z naszego ciała, taką wizualizacje powinniśmy robić przynajmniej 30 minut dziennie, najlepiej pod wieczór, ponieważ taki ulot energii spowoduje naszą senność i po wykonanym ćwiczeniu należy położyć się spać na co najmniej 6 godzin snu.

Otwarcie, Pobudzenie (jak by otwarcie portów w komputerze, trzeba obudzić energię) -czyli aktywować czakry .

Odp.Dlaczego  tygodnia ? ,medytacja ma stać się  naszym nawykiem i pasią życiową ,jak joga ,moją , to tak jakby za tydzień przestać się leczyć z ciężkiej choroby ,i zaprzestać ,bo okresowo czujemy się lepiej :rotfl: ,ale jak znam  życie , wszystko wraca ,i fortuna lubi kołem się toczyć ,i historia lubi się powtarzać .

reszta jest ok :) 

Lotos nie jest konieczny ,pisałem o tym , wystarczy półłlotos , a senność jest oznaką wejścia w głębsze poziomy umysłu /auto-hipnozę .

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.02.2011 o 21:50, bahama yellow napisał:

Faktycznie z wyobrażaniem sobie dziurek w aurze lepiej nie ryzykować:D

Bo one i tak się robią czy sobie to wyobrażamy ,czy nie ,stykając się i mając kontakt z ludżmi .,a to jest osłabienie stopniowe naszej bio-energii ,wyciek energii życiowej  ,czyli choroby -psycho-fizyczne .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 18.02.2011 o 17:18, White Soul napisał:

wiesz jak duże mam archiwum? spokojnie od czasu do czasu będę coś dodawał w takie tematyce..

W porównaniu z moim archiwum ,każdy tekst będzie plagiatem .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk jak na tak rozwiniętą duchowo osobę jesteś bardzo zadufany w sobie. Zero pokory i głowa wielka jak dom. Nie jestem ekspertem w dziedzinie energii ani okultyzmu ale kiedy oglądam wypowiedzi osób rozwiniętych duchowo to od razu uderza mnie ich pokora i miłość do innych. Nigdy nie słyszałem żeby takie osoby wysmiewaly innych lub podkreślały że są lepsze/mądrzejsze od innych, a Ty niestety robisz to nagminnie. 

Prawda jest taka że nie ma eksperta od aury, energii, magii ponieważ nasz mózg interpretuje wyższe energie w sposób dla siebie zrozumiały (światło, kolory), a to co jest zrozumiałe dla jednej osoby będzie zupełnie bez sensu dla innej wychowanej w odmiennej kulturze. Proszę zastanów się czy może nie powinieneś jeszcze nad sobą popracować zanim zaczniesz pouczać innych bo Twoje przekonania niekoniecznie są jedynymi słusznymi. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 14/03/2017 o 04:40, Mistyk napisał:

W porównaniu z moim archiwum ,każdy tekst będzie plagiatem .

To może zmieńmy to forum w bloga bo przecież nie ma sensu żeby inni się wypowiadali na jakikolwiek temat. Wszyscy będą czytać Twoje wypowiedzi i Cię podziwiać panie ekspercie od wszystkiego. Guru i nieomylny mistrz, który jako jedyny ma rację. 

 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Mario0307 napisał:

Mistyk jak na tak rozwiniętą duchowo osobę jesteś bardzo zadufany w sobie. Zero pokory i głowa wielka jak dom. Nie jestem ekspertem w dziedzinie energii ani okultyzmu ale kiedy oglądam wypowiedzi osób rozwiniętych duchowo to od razu uderza mnie ich pokora i miłość do innych. Nigdy nie słyszałem żeby takie osoby wysmiewaly innych lub podkreślały że są lepsze/mądrzejsze od innych, a Ty niestety robisz to nagminnie. 

Prawda jest taka że nie ma eksperta od aury, energii, magii ponieważ nasz mózg interpretuje wyższe energie w sposób dla siebie zrozumiały (światło, kolory), a to co jest zrozumiałe dla jednej osoby będzie zupełnie bez sensu dla innej wychowanej w odmiennej kulturze. Proszę zastanów się czy może nie powinieneś jeszcze nad sobą popracować zanim zaczniesz pouczać innych bo Twoje przekonania niekoniecznie są jedynymi słusznymi. 

Kiedyś do  mistrzów duchowych /ekspertów ezoterycznych ,ludzie mieli szacunek ,a  jak nie to woda 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
3 godziny temu, Mistyk napisał:

Kiedyś do  mistrzów duchowych /ekspertów ezoterycznych ,ludzie mieli szacunek ,a  jak nie to woda 

Na szczęście teraz na szacunek trzeba sobie zapracować, a najłatwiej to zrobić okazując szacunek drugiej osobie oraz własnymi czynami. Nie wystarczy w kółko powtarzać że jest się ekspertem (z doswiadczenia wiem że Ci którzy bez przerwy podkreślają swoją wiedzę bądź umiejętności tak naprawdę nic nie potrafia)  

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
52 minuty temu, Mario0307 napisał:

Na szczęście teraz na szacunek trzeba sobie zapracować, a najłatwiej to zrobić okazując szacunek drugiej osobie oraz własnymi czynami. Nie wystarczy w kółko powtarzać że jest się ekspertem (z doswiadczenia wiem że Ci którzy bez przerwy podkreślają swoją wiedzę bądź umiejętności tak naprawdę nic nie potrafia)  

Szacunek ,.to postrach ,tak jak przed śmiercią ,każdy ma szacunek , a teraz c oś dla ciebie człowieczku zadufany w sobie , i weź te słowa sobie do  serca :

Dlaczego niektórzy ludzie nie szanują innych? 
Pewno dlatego, że nikt nie nauczył ich szacunku dla… siebie a przez to również dla innych ludzi.

 

Pierwszą osobą, która trzeba szanować jest każdy z nas dla siebie.

 

Jeśli siebie szanuję, mówię o sobie z szacunkiem, używając słów, które nie poniżają. Jeśli siebie szanuję, szanuję swoje życie, dbam o nie i nie narażam go na utratę,  na niepotrzebne niebezpieczeństwa. Jeśli siebie szanuję, wybieram starannie miejsca w, w których bywam i ludzi, z którymi się regularnie spotykam. Jeśli siebie szanuję staram się żyć coraz bardziej świadomie, czyli dawać niejako głos temu, co jest we mnie. Jeśli siebie szanuje, przez analogię szanuję innych. To wszystko sprawia też, że czuję się szanowana, nawet jeśli jakiś pozbawiony sam dla siebie szacunku człowiek próbuje mnie tego szacunku pozbawić.

Z dużym prawdopodobieństwem można bowiem powiedzieć, że ktoś, kto nie szanuje innych ludzi, również nie szanuje siebie. Może się rozpieszczać, rozpuszczać nawet, pozwalać sobie na wiele… ale siebie nie szanuje.

 

Na szacunek zasługuje każdy człowiek, jednak nie każde zachowanie.

Ten drugi rodzaj szacunku czyli rodzaj autorytetu czy posłuchu to przywilej, na który faktycznie trzeba sobie zasłużyć. Nie lubię, kiedy mówi się o szacunku dla ludzi starszych… Mam ochotę zapytać: A dlaczego dla starszych? A co z młodszymi.? Ten pierwszy rodzaj szacunku należy się wszystkim , drugi wynika  z tego , że ktoś wnosi  coś dobrego do świata, robi coś zasługującego na szacunek. Zatem jeśli ta starsza osoba niczego dobrego w życiu nie dokonała… a nawet wprost przeciwnie żeruje na dobru innych… nie będzie dla mnie autorytetem, nie otrzyma dodatkowej porcji szacunku. Chętnie natomiast obdaruję nią młodego człowieka, który się czymś wykazał. W podobny sposób myślę o szacunku dla nauczycieli: pierwszy należy im się jak wszystkim, na drugi muszą zapracować… nie można go dostawać niezależnie od tego jak się zachowuje i co się sobą reprezentuje. Z rodzicami jest nie inaczej. Na ten rodzaj szacunku trzeba zasługiwać swoja postawą i zachowanie. I… uwaga… łatwo go można stracić.

 

 

Dziś zadbaj o należną porcję szacunku dla każdej osoby. Szanuj również siebie.

 

http://www.majewska-opielka.pl/szacunek/

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Mistyk napisał:

Szacunek ,.to postrach ,tak jak przed śmiercią ,każdy ma szacunek , a teraz c oś dla ciebie człowieczku zadufany w sobie , i weź te słowa sobie do  serca :

Dlaczego niektórzy ludzie nie szanują innych? 
Pewno dlatego, że nikt nie nauczył ich szacunku dla… siebie a przez to również dla innych ludzi.

 

 

 

6 godzin temu, Mistyk napisał:

Kiedyś do  mistrzów duchowych /ekspertów ezoterycznych ,ludzie mieli szacunek ,a  jak nie to woda 

Z Twoich wypowiedzi wynika że chciałbyś aby ludzie się Ciebie bali. Bo uważasz się za mistrza duchowego i eksperta ezoterycznego tak?  

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Godzinę temu, Mario0307 napisał:

 

Z Twoich wypowiedzi wynika że chciałbyś aby ludzie się Ciebie bali. Bo uważasz się za mistrza duchowego i eksperta ezoterycznego tak?  

Błąd Duży ,boją się bo tak wielka jest ma energetyka ,. ludzkie stłumienia i kompleksy w świecie duchowym /głębi psychicznej - podświadomości.  ,które wyzwalam na wierzch świadomości , mistrz duchowy ,to ekspert od psychologii głębi 

 

 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
21 minut temu, Mistyk napisał:

Błąd Duży ,boją się bo tak wielka jest ma energetyka ,. ludzkie stłumienia i kompleksy w świecie duchowym /głębi psychicznej - podświadomości.  ,które wyzwalam na wierzch świadomości , mistrz duchowy ,to ekspert od psychologii głębi 

 

 

To musisz być inny niż wszyscy mistrzowie duchowi których widziałem. Ich się nikt nie bał. Każdy bez wyjątku był miłością, wyrozumiałościa i pokorą. Ale no cóż, pewnie są różni mistrzowie duchowi. Ja takowym nie jestem więc pewnie zbyt mało na ten temat wiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
12 godzin temu, Mario0307 napisał:

To musisz być inny niż wszyscy mistrzowie duchowi których widziałem. Ich się nikt nie bał. Każdy bez wyjątku był miłością, wyrozumiałościa i pokorą. Ale no cóż, pewnie są różni mistrzowie duchowi. Ja takowym nie jestem więc pewnie zbyt mało na ten temat wiem.

Powiem ci że jeszcze mało wiesz , człowiek pełny ,doskonały tzw .mistrz duchowy ,czy Człowiek - Bóg ,zmaga się z diabłem , szatanem i ma duchową ochronę Miłości Doskonałej  /Boskiej ( nie mylić z pożądaniem seksualnym i fascynacją erotyczną - miłością intymną ,zwierzęcą  i niedoskonałą  )  Taki Mesjasz,Czy Pomazaniec Boży , ma silną i mocną ochronę energetyczną /duchową -Przed Złem Wszelkim Niewidzialnym Na Świecie  ,jest silny Wiarą - Duchem Świętym .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
8 godzin temu, Mistyk napisał:

Powiem ci że jeszcze mało wiesz , człowiek pełny ,doskonały tzw .mistrz duchowy ,czy Człowiek - Bóg ,zmaga się z diabłem , szatanem i ma duchową ochronę Miłości Doskonałej  /Boskiej ( nie mylić z pożądaniem seksualnym i fascynacją erotyczną - miłością intymną ,zwierzęcą  i niedoskonałą  )  Taki Mesjasz,Czy Pomazaniec Boży , ma silną i mocną ochronę energetyczną /duchową -Przed Złem Wszelkim Niewidzialnym Na Świecie  ,jest silny Wiarą - Duchem Świętym .

Oj ktoś się tu chyba zbyt dużo energii najadl??? Czlowiek-bóg a jednocześnie pomazaniec Boży i do tego silny Wiara-duchem Świętym... Przecież to wszystko to sprzeczności. Nie można uważać się za Boga i jednocześnie wierzyć w Boga, który wybrał Cię żebyś był Bogiem ?

To teraz ja coś Tobie powiem bo chyba mało wiesz. KAŻDY człowiek jest Bogiem bez względu na to czy wierzy w takie dyrdymały jak Ty czy też nie. Nie trzeba być wcale jakimś tam mistrzem duchowym czy super rozwiniętym energetycznie stworzeniem (albo tak jak w Twoim przypadku się za takowego uważać). Całe zło i dobro stworzyli ludzie dzieki swojej boskiej mocy (nieświadomie oczywiscie) i nawet najmniejszy i najnedzniejszy zul spod sklepu ma siłę żeby to zło pokonać jeśli tylko zda sobie z tego sprawę i przyciągnąć do siebie całe dobro tego świata- materialne i niematerialne. 

Widzę że nie ma czego na tym forum szukać i to z Twojego powodu. To dlatego nikt tutaj nie zostaje. Bo zawsze musisz swoje trzy grosze wtrącić wysmiewajac światopogląd innych i Nie dając nikomu szansy na wypowiedzenie swojego zdania. 

Jeżeli to się zachowuje mistrz duchowy to ja wolę żeby takich w ogóle nie było. 

Dobra zostawiam Cię już w spokoju mistrzu. Walcz sobie dalej z szatanami i złymi mocami. Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A kto  wierzy w Boga profanie ,u mnie intuicja ,to Boska Mądrość I Drogowskaz w życiowej podróży  .

PS -   nie ucz ojca dzieci robić .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
20 godzin temu, Mistyk napisał:

A kto  wierzy w Boga profanie ,u mnie intuicja ,to Boska Mądrość I Drogowskaz w życiowej podróży  .

PS -   nie ucz ojca dzieci robić .

Jeśli nie wierzysz to po jaką cholerę wypisujesz te głupoty o pomazancu Bożym, Duchu Świętym i szatanie? Po co ta cała gadanina? 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.