White Soul

Regulacja przepływu energii

33 postów w tym temacie

24 minuty temu, Mario0307 napisał:

Jeśli nie wierzysz to po jaką cholerę wypisujesz te głupoty o pomazancu Bożym, Duchu Świętym i szatanie? Po co ta cała gadanina? 

Nie bluzgaj jadem Szatanie ,ja po prostu wiem ,a nie  śle po wierzę , mówi to   coś 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 28/10/2018 o 11:20, Mistyk napisał:

Nie bluzgaj jadem Szatanie ,ja po prostu wiem ,a nie  śle po wierzę , mówi to   coś 

Nie bluzgam jadem i nie jestem żadnym szatanem. Po prostu kupy się to wszystko nie trzyma. Nie widzisz że sam sobie zaprzeczasz? 

Przecież nie da się wierzyć w Boga (albo WIEDZIEC jak w Twoim przypadku pomazancu) i zarazem stawiać się na równi z tymże  Bogiem. A Ty właśnie to robisz nazywając siebie Czlowiek-Bóg. 

I nie mam nic przeciwko Tobie po prostu mierzi mnie taka megalomania i wywyzszanie się. 

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
2 godziny temu, Mario0307 napisał:

Nie bluzgam jadem i nie jestem żadnym szatanem. Po prostu kupy się to wszystko nie trzyma. Nie widzisz że sam sobie zaprzeczasz? 

Przecież nie da się wierzyć w Boga (albo WIEDZIEC jak w Twoim przypadku pomazancu) i zarazem stawiać się na równi z tymże  Bogiem. A Ty właśnie to robisz nazywając siebie Czlowiek-Bóg. 

I nie mam nic przeciwko Tobie po prostu mierzi mnie taka megalomania i wywyzszanie się. 

Ja byłem gorzej traktowany przez lata , przez alkoholików , narkomanów ,mitomanów i ludzi głupich .pamiętaj ja to ty ,wy ,.on i ,i bez urazy 

Pozdrawiam :) 

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.