Gość zoska1977

Warsztat nr 3

14 postów w tym temacie

Nikt się nie kwapi do wymyślenia warsztatów to ja zadam pytania.

Pociagnę watek o stan zdrowia bo myslę ze mozna wiele wniosków i informacji wyciagnąc z run

1,Jaki jest stan zdrowia Emili ur.21.06.1940

2.Jakim człowiekiem jest Jolanta 17.01.1981 Jakie cechy charakteru u niej dominują.

Rozwiązanie we środę wieczorem. :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam, no to i ja dołączę'

1-Wunio(O)Fehu(o)Uruz(o)-wszystkie odwrotne,ogólnie niezbyt dobry i niestety ,niestabilny.Czuje sie smutna,rozzalona,zrezygnowana troche ,brakuje jej energii(fehu)byc moze cos w przeszlsci (nie az tak dawnej) straciła,przezyła kryzys(byc moze powazna choroba..?) i wraca myslami do tego ,czuje sie słaba (Uruz) i boi sie czegoś(Feu i Uruz),szybko sie meczy.Troche tez niepotrzebnie traci energię przez pesymistycznie mysli.. (mam nadzieje,ze zła odpowiedz,bo kiedys moja nauczycielka powiedziała,ze jak wychodza wszystkie Runy odwrotne to nalezy je czytac pozytywnie)

2-Algiz(o)Fehu,Kenaz(o)-to ładna dziewczyna ,o meskiej figurze ale trzeba z niej to piekno wydobyc ,bo czuje sie mało kobieca i zamyka sie na innych,(Algiz,Kenaz),duzo w niej samotnosci ,ale tez przez to ,ze nie chce pomocy ,wszystko zrobi sama,bo energii ma w sobie mnóstwo ,tylko ja dusi niekiedy w sobie.,Raczej skromna ,taka "cicha woda".pomysłów ma wiele ,ale gorzej z realizacją.Ciemne(lub rude) włosy(Algiz(o)),jest skryta,tez łatwo ja zranić-(lub tez akurat teraz ,ktos ja zranił uczuciowo)Może zajmowac sie tez pracą zwiazana z energią(ma duzo energi więc mogłaby uzdrawiac)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1 Uruz, Isa , Fehu

Myśle tak.Pani Emilia do tej pory żyła bardzo aktywnie,w tej chwili musi jednak zaczac cos nowego, zwolnic (cos z kosciami moze, stawy).Jakies zamrożenie,jaby sie pzeforsowała, nie uwazała na siebie.Teraz musi sie nauczyc cieszyc drobiazgami dnia codziennego,ma czas , zeby okreslic , czego jej w zyciu najbardziej potrzeba.(moze jakies odszkodownie dostanie?)

Urzus-jako młodziencza energia, Isa-czasowe zatrzymanie, Fehu jako dobrobyt materialny lub duchowy

2 Mannaz, Nauthiz, Ingwaz

Jolanta jest bardzo praworządna,tolerancyjna i nic co ludzkie nie jest jej obce.Duzo mysli,moze ma ochote zajac sie pisaniem jakiegos dzieła.Jest niezdecydowana, boi sie czegos, cos ja blokuje, jest niepewna.Cos chciałaby zrobic, ale jest czyms zatrzymana.Jakby żyła przeszłoscia.Ma wewnetrzny ogien , ktory pcha ja do przodu,chce spełnic swoje marzenia, czegos bardzo pragnie.

Mannaz- jako czlowieczenstwo, humanizm,Nauthiz-jako rozterka,Ingwaz jako nasionko

Runy wyciagałam z woreczka i kładłam przed soba.

Edytowane przez Kasica
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kochani spieszę z udzieleniem odpowiedzi.

1.Pani Emilia od 9 roku zycia choruje na cukrzycę. W związku z czym już 62 lata bierze insuline. Cukrzyca jak wiadomo jest to choroba, w której nie funkcjonuje prawidłowo trzustka czyli gruczoł ukł. pokarmowego. Cukrzyca miała wpływ na pogorszenie się wzroku i ogólnie kondycji fizycznej. Poza tym Pani Emilia czuje się świetnie.

2.Jola jest osobą miła, sympatyczna lecz bardzo niesmiałą,niestety również nieodpowiedzialną wykorzystującą innych a nie starającą się przezwycięzyć swoje kompleksy.Nie pracuje i nie szuka pracy.Raczej typ leniwca lubiącego się bawić i nie przejmującego się obowiązkami.Szybko się irytuje i nigdy nie słucha "dobrych rad".

Kochani przemyślcie teraz swoje runki i zyczę nowych ciekawych wniosków.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moglam to zinterpretowac tak?

Uruz , ktory mowi o młodosci i isa o zatrzymaniu , moga oznaczac , ze cos złego stalo sie we wczesnych latach życia pani Emilii, a fehu, ze w obecnej chwili jest wszystko oki?

Choroby trzustki doszukiwalam sie ale w tych moich runach nic nie widze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jolanta

Mannaz , ktory mowi, ze człowiek posiada i dobre i zle cechy, swiatlo i ciemnosc, ze jest za rowno dobra osoba , jak i zła.Nauthiz, o tym, ze ona sama nie wie czego chce, zyje tak aby bylo jej wygodnie.Jest niezdecydowana.Ingwaz, ze jest ona jeszcze takim malym ziarenkiem zamknietym w sobie, nic jeszcze do niej nie dociera, np zadne rady.Jest w niej chec zrobienia czegos, by otworzyc sie wreszcie na swiat,ale sama musi do tego dojrzec.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.