ziraya

:)

9 postów w tym temacie

Witam wszystkich serdecznie :)

Coś o mnie...

Prywatnie:

- mam 25 lat

- mieszkam w Gdańsku ( hasam w miarę możliwości i motywacji)

- jestem psycholożką, omc seksuolożką

- ogólnie mam raczej entuzjastyczne nastawienie do świata, aczkolwiek bywam wredna i ironiczna ( ironia. taki owoc. podobny do aronii ;) )

Magicznie:

- "przebudzenie" u mnie nastąpiło ponad 10 lat temu, głównie skupiło się na prekognicji, widzeniu różnych rzeczy i stworzeń. Początkowo traktowałam to jako przypadki, ale było tego za dużo jak na zbiegi okoliczności... Obecnie prekognicja wygląda tak, że potrafię spontanicznie przewidzieć zdarzenia, najczęściej negatywne, jak i powiedzieć, czy jakieś przedsięwzięcie się uda czy nie. Działa to spontanicznie, jak u strasznie subiektywnie- dotyczy głównie mnie i moich bliskich

- jestem empatką,rozpoznaję uczucia, emocje i intencje innych, czasem na odległość

- konkretniej zajmuję się Magią od jakichś 4-5 lat,w miarę upowszechnienia się internetu. Dotychczas w mniejszym lub większym stopniu zajmowałam się: prekognicją, empatią, leczeniem ( przymierzam się do reiki), kontrolą energii, ld, rytuałami, mesmeryzmem...

- co do Magii to nigdy nie traktowałam tego jak przygodę czy zabawę, ani nawet jako coś, czym się pochwalić można. Nie żeby nie było czym, tylko to, że mam bonus od życia nie czyni mnie lepsza od innych, nie samo to. Bo większa świadomość to większa odpowiedzialność, i to nie tylko za siebie, ale i za innych. Jeśli już miałabym zdefiniować czym dla mnie jest, przychodzi mi na myśl termin "sztuka" , w sumie główne doskonalenia siebie, ale także jako narzędzie do osiagniecia jakichś tam celow. A że nieuleczalnie durna pod tym względem ze mne dziewczynka, to te cele byłyby w moim przypadku bardziej altruistyczne niż egoistyczne. Aczkolwiek pozwolić na wykorzystywanie mnie nie zamierzam.

Mam nadzieję,że mój pobyt na tym forum przysporzy nam obopólnych korzyści :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam :)

Na pewno korzyści będa z obu stron:)

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

White, no i prywatność szlag trafił ;) jak już to bazia. z MAŁEJ literki. BO TAK. ;)

Aura ja się jeszcze w swojej karierze z drugą taką osobą nie spotkałam. Fajnie, że jest nas więcej:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ziraya to sie zmoesz zdziwic, ja sptykam non stop empatów, a na tym forum jest ich trocchę, podobnie jak tych z prekognicją, darem widzenia i czucia, tak wiec myslę, ze wkomponujesz sie u ans fajnie.

I też mam nadzieję, że obie strony będa zadowolone ;)

Pozdrawiam i witam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Serdecznie witam Panią Skorpion psycholożkę i seksuolożkę-chyba nie mogło być inaczej .

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.