Izabela

Jak odwrócić "złe życzenie" ?

50 postów w tym temacie

Ubiegłego roku pokłóciłam się bardzo z moją mamą. Chodziło pewnie o moje studia, ponieważ gdy szłam na egzamin zawsze bardzo to przeżywałam, a jeśli miałam zdawać coś w sesji poprawkowej - łapałam po prostu depresję. Mamę wyprowadzało to całkowicie z równowagi, zarówno moje nastroje, jak i niezdany egzamin. Po ostrej wymianie zdań w tym okresie napisała do mnie smsa, który brzmiał : " Życzę ci wszystkiego co najgorsze! " . Pamiętam, że odczytałam go idąc Plantami w stronę uczelni na zajęcia. Zmroziło mi to krew w żyłach i szybko usunęłam wiadomość, żałując, że w ogóle ją odczytałam... Jednak od tamtej chwili rzeczywiście miałam bardzo dużo ciężkich przejść. Zarówno w studiowaniu, pracy i życiu prywatnym. Kiedyś zapytałam jej czy pamięta to zdarzenie, jednak powiedziała, że nie przypomina sobie i, że w życiu by do mnie czegoś takiego nie napisała. Nie wiem co myśleć w tym momencie, ciągle pamiętam tamto zdarzenie. Wiem, że mama mnie bardzo kocha, ale wiem też, że to jest strasznie ciężka miłość. Czuję się winna, że nie spełniam do końca jej oczekiwań, wiem też, że jej jest bardzo przykro gdy mi coś w życiu nie wychodzi. Zaczyna się wtedy jakby wstydzić mnie. Chciałabym jakoś odmienić tę złą passę, uwierzyć w to, że jestem więcej warta.

Co o tym myślicie? Czy tak zła wiadomość, złe życzenie od bardzo ważnej osoby mogło spowodować życiowe potknięcia? Napisała mi to w ogromnej złości z powodu ciągłego niezadowolenia z tego co robię. Być może spowodowała tym samym to, że w ogóle sporo rzeczy za które "się biorę" w szybkim czasie zaczynają nie wychodzić, sypać się... Głównie te rzeczy na których mi na prawdę zależy. Jeśli tak jest, co mogłabym zrobić żeby to odwrócić?

Edytowane przez Izabela
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

emocje dość mocno wpłynęły na to życzenie. negatywny przekaz od mamy i Twoje negatywne nastawienie skumulowało się. I powstała siła sprawcza. Musiałaś uwierzyć w to co przeczytałaś. Ponieważ jak wiemy wszechświat jest takim jakim go sami tworzymy a wszystko co chcemy przyjdzie do nas. zakładając ze wszechświat nie uznaje słowa "nie" i negacji. To życzenie wpadło w podwójne prawo zaprzeczenia. czyli wyszło na "tak".

Odwrócenie życzenia jest o tyle trudne że obie strony muszą uwierzyć że nie było takiego faktu. ponieważ jak napisałaś mama nie pamięta tego że to napisała a Ty pamiętasz i Cię to obeszło, musisz sama przyznać przed sobą ze nie było tego smsa a jeśli był to żle go przeczytałaś. w tym momencie gra sobie prawo jednostronnej negacji. Czyli mama nie pamięta Ty pamiętasz "tak" plus "nie" daje tak. jeśli zaprzeczysz istnieniu tego smsa i w to naprawdę uwierzysz po raz drugi zadziała prawo podwójnego zaprzeczenia. A złe życzenia zniknie.

Istnieje też metoda nałożenia. Czyli dziesięciokroć dobrego życzenia zniesie złe życzenie. Z tym że każde złe życzenie z potęguje złe życzenie.

mam nadzieje ze jasno to wytłumaczyłem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę jednak, że mama od tamtego czasu życzyła mi wiele razy wszystkiego co najlepsze... Natomiast nie mam tak potężnej siły woli, żeby zaprzeczyć, że nie było czegoś co widziałam i co było rzeczywiste... Czy może jeśli postanowię skupić się bardziej na tym co dobre, na tych miłych życzeniach, to zacznie się układać?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

złe myśli musisz odrzucić jak trefne zapałki. Tylko pozytywne myślenie.

To może być długi i powolny proces ale grunt aby zadziałał.

wydrukuj sobie życzenia mocy

"będę mieć duże powodzenie"

"pracuje systematycznie"

i powieś w widocznych miejscach w domu pokoju

przyciągnij dobre myśli..

"jeśli czegoś naprawdę chcemy cały wszechświat sprzyja.."

w grę w Twoim przypadku weszły emocje, to duży przekaźnik do świata niematerialnego.

EDIT:

a tu miałaś masę negatywnych.

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Postaram się. :D

To takie Coelhowskie, co napisałeś :) Ale ładne, prawdziwe. Dziękuję.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale zamiast od razu jakieś rytuały czy inne dziwactwa. Może to po prostu w twojej psychice się dzieje?

Spróbuj z mamą tak szczerze porozmawiać, że to ważne dla Ciebie :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozmawiamy szczerze i to dosyć często. A jak już rozmawiamy to przytulamy się i ryczymy jak głupie. Rzucamy się sobie na szyje i krzyczymy, że się kochamy. Tak jest po każdej kłótni. Dlatego tym bardziej dziwne jest to wszystko, bo balansujemy na granicy okropnych emocji - miłości i nienawiści gdy się kłócimy, lub godzimy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

niestety negatywne emocje są o wiele silniejsze, gdyż są naturalne. Taki instynkt.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Afirmacje są dobre...

Gdzieś czytałam jeszcze o kąpieli i przetarciu ciała zielem ostrożenia ( vel czarcie żebro).Podobno osobie, na którą ktoś rzucił klątwę/urok, wychodzą z wody takie farfocle... i trzeba się w tym 3 razy wykąpać... Mi żadne farfocle się nie pojawiły, ale czytałam, że innym osobom tak. No chyba, że kłamią :>

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A emocje pozytywne są nienaturalne? O.o

No błagam, WS... Przecież już dawno byśmy wszyscy się pozabijali.

Edytowane przez Izabela
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gdzieś czytałam jeszcze o kąpieli i przetarciu ciała zielem ostrożenia ( vel czarcie żebro).Podobno osobie, na którą ktoś rzucił klątwę/urok, wychodzą z wody takie farfocle... i trzeba się w tym 3 razy wykąpać...

tu macie przepis jak sporządzic takową kąpiel http://ezodar.pl/index.php?/topic/312-magia-ludowa/page__p__1431__hl__%2Bziele+%2Bostro%BFenia__fromsearch__1#entry1431

Mi żadne farfocle się nie pojawiły, ale czytałam, że innym osobom tak. No chyba, że kłamią :>

uwierz czasem ludziom wychodzi ich bardzo dużo... :(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Yyyy... Gdzie wychodzą te farfocle i skąd? Podczas kąpieli? To musi być straszne. Ale to nie boli?

Edytowane przez Izabela
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nie, jak się wykąpiesz zostawiasz wodę na godiznę, jeśli się w wodzie takie kłaczki pojawią lub woda zmętnieje to masz dowód ze cos jest na rzeczy

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W kwestii kłótni... jeśli nie potraficie same się dogadać proponuję psychologa i terapię rodzinną, opcjonalnie jakieś warsztaty z komunikacji... chodzi o naukę asertywności i panowania nad emocjami, relaksacja... do tego afirmacje i będzie dobrze :D

Edytowane przez ziraya
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ziraya nie do konca tak. Moczysz sie cala w tym zielu, nie czarne farfocle a takie kłączki. czasem tez woda zmienia nieco zabarwienie, metna sie robi albo taka kisielowta. czasem nawet smak zmienia.

Kiedys wodę po takiej kapieli wylewalo sie tez na rozstaju drog.

I podstawa to garsc soli do takiej kapieli

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A emocje pozytywne są nienaturalne? O.o

No błagam, WS... Przecież już dawno byśmy wszyscy się pozabijali.

to tylko moralność, nasze pohamowanie kultura uczyniła z nas "dobrych".

Choć nie wiem co. emocje negatywne są silniejsze od pozytywnych. Negatywne zmuszają do działania. pozytywne ogłupiają.

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Ziraya nie do konca tak. Moczysz sie cala w tym zielu, nie czarne farfocle a takie kłączki. czasem tez woda zmienia nieco zabarwienie, metna sie robi albo taka kisielowta. czasem nawet smak zmienia"

ja tylko mówię o tym co czytałam

obmywasz naparem twarz i dłonie, najlepiej całe ciało- dodaj do kąpieli i poleż w tym

a farfocle... pewnie myślimy o tym samym, to wygląda jak kłębki kurzu w wodzie mniej więcej.

Edytowane przez ziraya
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I podstawa to garsc soli do takiej kapieli

I ta sól nie jestem pewien czy nie istotniejsza... w tym wypadku - jak chodzi o zdjęcie uroku... sól dobra jest.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No sól to ogólnie podstawa do kąpieli jakichkolwiek... nawet prewencyjnie kąpać się w słonej wodzie żeby zwiększyć potencjał- normalnie przy każdej kąpieli sól zamiast płynu... osobiście mam większa zaufanie do soli takiej w kryształkach, a nie miałkiej... a jeszcze jak twoim żywiołem opiekuńczym jest woda, to już w ogóle combo ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem woda ale z solą nie pzreginam bo skóre wysusza :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Ziraya nie do konca tak. Moczysz sie cala w tym zielu, nie czarne farfocle a takie kłączki. czasem tez woda zmienia nieco zabarwienie, metna sie robi albo taka kisielowta. czasem nawet smak zmienia"

ja tylko mówię o tym co czytałam

obmywasz naparem twarz i dłonie, najlepiej całe ciało- dodaj do kąpieli i poleż w tym

a farfocle... pewnie myślimy o tym samym, to wygląda jak kłębki kurzu w wodzie mniej więcej.

To różnie, czasem jak kurz, czasem jak takie włoski a czasem tak jakbyś wlała trochę kwaśnego mkleka, takie biale paskudy. Czasem tylko wlasnie smak zmienai lub robi się mętna i kisielowata.

Jak sie zreszta wanny nie ma tylko prysznic to tzreba wtedy inaczej sobie radzić i faktycznie się obmywać w tym.

I ta sól nie jestem pewien czy nie istotniejsza... w tym wypadku - jak chodzi o zdjęcie uroku... sól dobra jest.

Sól jest tu bardzo ważna. Ale i ostrozeń swoje robi. Ja czasem jak kamienie i kryształy oczyszczam w naparze z ostrozenia a nie daje soli bo nie kazdy kamień ja lubi, to świetnie też czyści. Sól jednak jest nieoceniona.

W domu mam nawet duze kryształy soli himalajskiej z których zrobiłąm lampę solną (ukłądam bryłki na podgrzewaczu do chińskich potraw) i widać róznicę w atmosferze.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja jestem woda ale z solą nie pzreginam bo skóre wysusza :)

używaj balsamów albo oliwek ;) fajna jest oliwka w żelu Johnson&Johnson, używasz a mokre ciało i jak pupcia niemowlaka, przy tym ładnie pachnie i wydajna jest ;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Lepiej dziala oelj kokosowy lub oliwa z pestek winogron ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zrobiłam tą kąpiel. Woda zmętniała dopiero gdy zanurzyłam całą głowę. Ale podobało mi się, bo te zioła ładnie pachną! Powtórzę to jeszcze .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a soli dodalaś?

I powtarzaj póki woda czysta nie bedzie. Weź tez poprawke ze z włosów mogła zejsć jakaś odżywka lub lakier czy pianka, więc to zmętnienie moze byc naturalne

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze że wzięłaś kąpiel, ale zastosuj jeszcze oczyszczanie solą, przynajmniej przez jakiś czas

Iza a te złe życzenie to nie od Twojej mamy, to jakaś inna osoba, która ci zazdrości, to może być też obciążenie karmiczne.

Jesteś osobą wrażliwą, bardzo sugestywną, masz w sobie furtkę która pozwala przepuszczać takie życzenia - pomyśl jak ją zamknąć, przydało by się mieć w relacjach z niektórymi ludźmi twardy tyłek i nauczyć od razu odbijać złe spojrzenia czy słowa

Proponuje przez okres kilku tygodni medytować lub modlić się z intencją wybaczenia tej osobie, nic tak nie odcina tego typu energii jak wysłanie pełnego wybaczenie, tak prosto z serca,z miłością i prośbą o oczyszczenie nagromadzonych żalów i pretensji.

Ta osoba ma do ciebie żal, ale bardzo cierpi, bo złe życzenia ją osłabiają i dlatego karmi się twoją krzywdą, ale Ty jako osoba świadoma możesz przerwać to połączenie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.