Izabela

Sen o trzecim oku

16 postów w tym temacie

Śniłam o tym, że brałam kąpiel, kiedy wyszłam z wanny i spojrzałam w lustro zobaczyłam, że mam plamę na czole. Pomyślałam sobie, że być może wyskoczyła mi jakaś krosta, ale nagle plamka przybrała wygląd krwawego strupka, małej ranki, potem się pogłębiła i wyglądało to tak, jakby robiła mi się dziura w głowie. Za chwilę zobaczyłam zaskoczona, że mam w tej rance oko. Stało się większe, bardziej wypukłe, obrosło powiekami i zamrugało. Dotknęłam je ręką zdziwiona do granic możliwości, ale cały czas się przy tym uśmiechałam. Było mi dobrze z tą myślę, że mam jeszcze jedno oko, że dzięki temu więcej zobaczę i nie bałam się ( zawsze gdy myślałam o posiadaniu trzeciego oka, dotykało mnie jakieś przerażenie i smutek związany z tym, że to niekoniecznie jest dla ludzi dar, ale być może też przekleństwo). Gdy się obudziłam czułam na czole jeszcze przez chwilę mrowienie.

Zaliczam ten sen do moich "ładnych snów" :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

oczyszczasz się - skojarzenie z kąpielą, a otwarcie 3 oka nie będzie przebiegało tak bezboleśnie - krwawy strupek, przygotuj się że taka przemiana niesie za sobą porządki w swojej psychice

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Warto o tym mówic, bo często wielu osobom wydaje się, ze te otwieranie czakr i rozwój to taki bezbolesny proces :D a tu niestety ;D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tu widzę zalążek przebudzenia:) czyżbyś się otwierała na nowe doświadczenia?:D Może jest coś co cie interesuje i to z 3 okiem jest związane:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Być może otwieram się ... Oby to było rozwojowe i dobre. Oby było przede wszystkim dobre i pomocne dla innych!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Izabelo 3 Oko to Metafora ,Symbol Mądrości Która Jest W Tobie ,w Twoim Wnętrzu ,a sen z "3 Okiem Spoglądającym Symbolicznie Do Wewnątrz" Mówi Ci Żebyś Spojrzała W Głąb Siebie .

Niewwiem czemu ludziom ten symbol kojarzy się w dziwny sposób.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No pewności jak i dowodu nie mam .

Ale teraz wiem z całą pewnością jak,moje Wewnętrzne postrzeganie i rozumienie Świata Wewnętrznego ,Zmieniło Odbiór Świata Zewnętrznego -zmieniło się ,dzięki Węwnętrzemu Widzeniu (3 okiem czyli 6 zmysłem ),to w co kiedyś mogłem wierzyć ,ostatnio znacznie więcej wiem o sobie i otaczającej mnie rzeczywistości ,i nie muszę opierać się tylko na tym w co wierzą inni.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jakoś opcja i wersja Mistyka w tym śnie do mnie przemawia. Bo za chwilę okaże się, że każdy się tu otwiera itp. No jakoś mi coś mówi, abyś spojrzała w głąb siebie. Jakaś transformacja i poznanie prawdy i chęć pracy nad sobą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Syberiusko Dokładnie to ujęłaś :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.