Mistyk

ENNEAGRAM -DYNAMICZNE MODELOWANIE OSOBOWOŚCI.

2 posty w tym temacie

Jako że przez długie lata pracowałem z Enneagramem i z Wieloma Ludźmi,modelując w ten sposób ,własne Emocje,Świato Poglądy ,Nastawienia ,Wierzenia ,itp. } czyli Osobowość ,co było równoznaczne ze zmianą Starych Nawyków ,Przyzwyczajeń ,Emocji ,Wierzeń ,Światopoglądów itp. itd. Otoczenia,Ludzi z którymi Przebywałem ,miałem kontakt (Słowny,Wzrokowy ,Werbalny i Niewerbalny) .

Mamy 9 Typów Osobowości Według Enneagramu ,Które Są Elastyczne I Osobowość Zmienia Się U Człowieka Przez Całe Jego Życie ,I Każdy Człowiek Musi (Świadomie Lub Nieświadomie) W Ciągu Całego Swojego Życia Poznać Wszystkie 9 Typów Osobowości.Graficznie Można Je Przedstawić Tak :

1. PERFEKCJONISTA - Musi Być Porządek I ład - 1 ,2 ,3 ,4 ,5 ,6 ,7 ,8 ,9 , A ,B ,C ,D ,E ...

2. DAWCA - Oddam Wszystko ,Nawet Życie.

3. ZDOBYWCA - Chcę Coraz Więcej I Więcej ,Lubię Czuć Adrenalinę $ % $ 448229 % ,Jeszczee,Jeszcze,Jeszcze ^^^......

4. INDYWIDUALISTA - A Ja Tam Swoje Wiem ,Jestem Wyjątkowy.

5. OBSERWATOR - Mnie To W Sumie Nic Nie Obchodzi , Ale Zaczaję Się Gdzies W Kącie , Poobserwuję I Podsłucham Ludzzi ,Otoczenie ,Potem Poplotkuję z kimś Na Temat Tego Co Widziałem I Słyszałem .

6. LOJALISTA - Ja To W Sumie Jestem Lojalny I Źyczliwy Dla Każdego ,Więc Nie Rozumię Tych Ludzi Skąd U Nich Tyle Agresji I Nietolerancji Skoro Wszyscy Jedziemy Na Jednym Wózku.

7. ENTUZJASTA - Ale Jestem Szczęśliwa/wy ,HURRAA ,HA , HA ,HA ,HI ,HI ,HI ,Ale Jaazda AHHH .

8. SZEF - Szanujmy Się Wszyscy Nawzajem ,a Będzie Dobrze .

9. ROZJEMCA - I Po Co Te Spory I Zatargi ,Pogudźcie Się Kochani .

Pomysły pozostawiam do indywidualnych,przemyśleń .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

http://enneagram.pl/

test i opis poszczególnych typów oczywiście tu :_wingar_:

Powiem, że mi się sprawdziło, jak robiłam jakiś czas temu, wyszło mi 2 w 1, czyli Dawca- służący... ehhh trzeba walczyć z własnym altruizmem, a przynajmniej selekcjonować obiekty...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.