mistrz_ezotus

Podzielę sie wiedzą... czyli rzecz o mistrzach i nie tylko

84 postów w tym temacie

Może postawileś złą diagnozę? Jak dla mnie większośc osób nie ma ani czasu ani ochoty na jałowe dyskusje i tyle.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ezotusie,nie obraź się ,ale z ciebie taki mistrz ,jak z Koziej D... Trąba .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ezotusie,nie obraź się ,ale z ciebie taki mistrz ,jak z Koziej D... Trąba .

Jak ma się twój tekst ostatni do poprzedniego - SZANUJ INNYCH ,TAK JAK CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ ABY I CIEBIE SZANOWANO .

No cóż ja tylko wyrażam otwarcie (odzwierciedlam) to o czym większość marzy w ukryciu i mniemają, że takimi są.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ezotusie,nie obraź się ,ale z ciebie taki mistrz ,jak z Koziej D... Trąba .

święta racja :) nie obraź się.

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Może postawileś złą diagnozę? Jak dla mnie większośc osób nie ma ani czasu ani ochoty na jałowe dyskusje i tyle.

Dlaczego ten Mistyk mnie obraża? Zareaguj, Ty masz tutaj władzę, bądź sprawiedliwa! I drugi się przyłączył do niego, czy to zgodne z regulaminem? To nagonka za moje poglądy! Powinni mnie przeprosić. Na kogo mam się obrażać, na chamów i na świnie, ja tylko reaguje na świństwo jakie mi się robi. mam wysokie poczucie sprawiedliwości społecznej i nie tylko będę siebie bronił w takim przypadku, ale każdego kto zostanie zaatakowany i pomawiany, a zostałem pomówiony bez żadnych uzasadnień i dowodów. To się nazywa oszczerstwo i potwarz i robią tak ludzie niegodziwi, nieuczciwi i kanalie, którzy cha się pokazać jako lepsi cudzym kosztem.

Najlepiej skasujcie mnie w ogóle, żebym nie mógł mówić prawdy. Zresztą tego się spodziewam. Żeby zamknąć mi usta trzeba by było mnie zabić! Jesteście do tego już zdolni chłopcy co?

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nagonka owszem, ale nie na poglądy, tylko na sposób/formę jej wyrażania. zbyt wysokie mniemanie o sobie, przedstawione jest w Twoich postach. i na to wygórowane ego najeżdżamy. można było zacząć delikatniej. od pierwszego postu jestem negatywnie nastawiony na Twoją osobę w takiej formie jakiej się wyrażasz. na samym początku napisałem- wyrażasz się jak 15 latek z wygórowanym Ego. zmień podejście/formę. Inny zaczną Cię słuchać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nagonka owszem, ale nie na poglądy, tylko na sposób/formę jej wyrażania. zbyt wysokie mniemanie o sobie, przedstawione jest w Twoich postach. i na to wygórowane ego najeżdżamy. można było zacząć delikatniej. od pierwszego postu jestem negatywnie nastawiony na Twoją osobę w takiej formie jakiej się wyrażasz. na samym początku napisałem- wyrażasz się jak 15 latek z wygórowanym Ego. zmień podejście/formę. Inny zaczną Cię słuchać.

Gestapo i NKWD też się nie podobała forma i wielu zabili! taka prawda za to ze człowiek chce być sobą. Ty masz problemy emocjonalne ze sobą w odbiorze inności. Chcesz mnie zrobić na swój obraz i podobieństwo i to jakimi metodami, obrażaniem, nagonką sam się przyznajesz. Chcesz mnie zmienić, a co Ty umiesz, co Ty reprezentujesz? Że się tak wymądrzasz, jakbyś wszystkie rozumy pozjadał? Ty siebie najpierw zmień chłopcze drogi, potem się bierz za innych. mnie proponujesz żebym był delikatniejszy od początku, a Ty jesteś delikatny, chcesz ode mnie wymagać, a sam jak się zachowujesz? Daj przykład delikatności! Puste słowa tylko, bez przykładu to tylko teoria.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ezotusie,nie obraź się ,ale z ciebie taki mistrz ,jak z Koziej D... Trąba .

nooo Mistyk czyżby mistrz_ezotus był Twoim alter ego?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gestapo i NKWD też się nie podobała forma i wielu zabili! taka prawda za to ze człowiek chce być sobą. Ty masz problemy emocjonalne ze sobą w odbiorze inności. Chcesz mnie zrobić na swój obraz i podobieństwo i to jakimi metodami, obrażaniem, nagonką sam się przyznajesz.

jestem świadom swoich czynów. Przez formę jeszcze zginie wiele istnień.

Lecz sam przeczytaj swój pierwszy post z pozycji trzeciej osoby.

Nikogo nie tworzę na swój obraz Ty chcesz to czynić poprzez swoje posty na to ktoś w tym temacie już zwrócił uwagę.

Owszem mam problemy emocjonalne ale nie z powodu Twojej inności.

Jeśli chcesz Tworzyć swój fan klub to proszę ale forma nie jest słuszna jak widać dla większości. A chyba słyszałeś ze jeśli większość coś twierdzi to może coś w tym jest?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najlepiej skasujcie mnie w ogóle, żebym nie mógł mówić prawdy. Zresztą tego się spodziewam. Żeby zamknąć mi usta trzeba by było mnie zabić! Jesteście do tego już zdolni chłopcy co?

Proponuję opanowac emocje.

Na tym forum nikt nikogo nie kasuje, nie banuje za poglądy, a jedynie za łamanie regulaminu. I wobec tego, iż lada moment ten regulamin zostanie złamany ( w zasadzie już został) zamykam temat.

Ezotusie proponuję założyć w magii temmat, gdzie krótko napisz czym się zajmujesz i zostaw kontakt jakiś (gg lub prośbę o pw) dla tych, ktorzy chcieliby z Twojej wiedzy skorzystać.

WS I Mistyk, opanujcie emocje, nie sięgajcie po tak dosadne słowa i porównania. Po co? Ezotus ma takie a nie inne poglądy, wy macie swoje. Nie nam oceniać doświadczenia innych. Nie podoba się lub uważacie ze on am zbyt wysokie ego, to po porstu ignorujcie bo to najlepsza metoda na wybujałe ego. Po co sięgac aż do nazizmu czy trąb wykonanych z kozich zadków?

Pozdrawiam i miłego dnia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Po konsultacji z Administracją i Moderacją forum zdecydowano, że temat będzie otwarty, z zaznaczeniem że kolejne łamanie regulaminów będzie skutkowało waranem... a trzy warany to :)

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótka piłka do większości w tym temacie: przestańcie się prowokować wzajemnie, przestańcie już oceniać kto jest mistrzem a kto nie. Po kij wam to? Ezotusie - Ty tej już zaprzestań prowokować. Po prostu zmień ton, a będzie i Tobie, i nam przyjemniej. Przestań już krzyczeć, my wszyscy słyszymy, a jak dalej będziesz krzyczeć, to po prostu wszyscy założą zatyczki na uczy.

Ślepota

Czy mogę zostać twoim uczniem?

- Jesteś uczniem tylko dlatego, że twoje oczy są zamknięte.

W dniu, kiedy je otworzysz, zobaczysz, że nie istnieje nic

takiego, czego mógłbyś się nauczyć - czy to ode mnie, czy od

kogokolwiek innego.

- Na cóż więc jest Mistrz?

- Żebyś doszedł do wniosku, że nie jest ci potrzebny.

Wyciągnięcie

- Dlaczego wszyscy tutaj są tak szczęśliwi, a ja nie?

- Dlatego, że nauczyli się widzieć dobro i piękno wszędzie -

odrzekł Mistrz.

- Dlaczego więc ja nie widzę wszędzie dobra i piękna?

- Dlatego, że nie możesz widzieć na zewnątrz siebie tego, czego

nie widzisz w sobie.

To jest to co o ty wszystkim sądzę (by Anthony de Mello). Ezotusie - kontynuuj temat, przedstawiłeś już swoja ofertę nauczania - w porządku. Tylko napisz czego wymagasz od uczniów, czy znajomości jakiejś literatury, czy czegokolwiek innego. Jak selekcjonujesz kandydatów?

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ezotusie ,ja ciebie lepiej znam jak ty siebie ,nie obrażaj drugich to i ciebie nie będą obrażać i nie sądź a nie będziesz sądzony .

Widziałeś może film o Młodym Buddzie Granym przez Keanu Reevsa o Szkarłatnym Joginie czyli Sidhharcie Gautamie ,który Medytując pod drzewem bodhi dostąpił Oświecenia potem zwał się Buddą -Przebudzonym

Widzisz ja już 18 lat medytuję,zgłębiam wszystkie ścieżki Jogi ,Ćwiczę Tai Qi ,Karate ,uprawiam różne rodzaje Magii ,Qi kung ,Tarot,Astrologia i wiele innych form samodoskonalenia .

Teraz ty pochwal się swoimi wielkimi osiągnięciami ,oprócz wielu książek o magii .

Ponieważ raz jesteśmy nauczycielami ,a raz uczniami dla innych ,inaczej to egoizm i pycha tylklo w nas przemawia , a z takimi krzykaczami to ja nieraz miałem do czynienia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jestem świadom swoich czynów. Przez formę jeszcze zginie wiele istnień.

Lecz sam przeczytaj swój pierwszy post z pozycji trzeciej osoby.

Nikogo nie tworzę na swój obraz Ty chcesz to czynić poprzez swoje posty na to ktoś w tym temacie już zwrócił uwagę.

Owszem mam problemy emocjonalne ale nie z powodu Twojej inności.

Jeśli chcesz Tworzyć swój fan klub to proszę ale forma nie jest słuszna jak widać dla większości. A chyba słyszałeś ze jeśli większość coś twierdzi to może coś w tym jest?

Jaka większość, większość jak zwykle milczy bo się boi! Was tych krzykaczy.

ezotusie ,ja ciebie lepiej znam jak ty siebie ,nie obrażaj drugich to i ciebie nie będą obrażać i nie sądź a nie będziesz sądzony .

Widziałeś może film o Młodym Buddzie Granym przez Keanu Reevsa o Szkarłatnym Joginie czyli Sidhharcie Gautamie ,który Medytując pod drzewem bodhi dostąpił Oświecenia potem zwał się Buddą -Przebudzonym

Widzisz ja już 18 lat medytuję,zgłębiam wszystkie ścieżki Jogi ,Ćwiczę Tai Qi ,Karate ,uprawiam różne rodzaje Magii ,Qi kung ,Tarot,Astrologia i wiele innych form samodoskonalenia .

Teraz ty pochwal się swoimi wielkimi osiągnięciami ,oprócz wielu książek o magii .

Ponieważ raz jesteśmy nauczycielami ,a raz uczniami dla innych ,inaczej to egoizm i pycha tylklo w nas przemawia , a z takimi krzykaczami to ja nieraz miałem do czynienia.

Ja nie jestem od chwalenie się jak Ty! Ja jestem od robienia!

Edytowane przez Szept
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heheh...no ja to chyba kocham to forum ;) działa ja narkotyk

mistrz_ezotus ...no to zrób coś :)

Mistyk a Ty może mi powróż :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Krótka piłka do większości w tym temacie: przestańcie się prowokować wzajemnie, przestańcie już oceniać kto jest mistrzem a kto nie. Po kij wam to? Ezotusie - Ty tej już zaprzestań prowokować. Po prostu zmień ton, a będzie i Tobie, i nam przyjemniej. Przestań już krzyczeć, my wszyscy słyszymy, a jak dalej będziesz krzyczeć, to po prostu wszyscy założą zatyczki na uczy.

Ślepota

Czy mogę zostać twoim uczniem?

- Jesteś uczniem tylko dlatego, że twoje oczy są zamknięte.

W dniu, kiedy je otworzysz, zobaczysz, że nie istnieje nic

takiego, czego mógłbyś się nauczyć - czy to ode mnie, czy od

kogokolwiek innego.

- Na cóż więc jest Mistrz?

- Żebyś doszedł do wniosku, że nie jest ci potrzebny.

Wyciągnięcie

- Dlaczego wszyscy tutaj są tak szczęśliwi, a ja nie?

- Dlatego, że nauczyli się widzieć dobro i piękno wszędzie -

odrzekł Mistrz.

- Dlaczego więc ja nie widzę wszędzie dobra i piękna?

- Dlatego, że nie możesz widzieć na zewnątrz siebie tego, czego

nie widzisz w sobie.

To jest to co o ty wszystkim sądzę (by Anthony de Mello). Ezotusie - kontynuuj temat, przedstawiłeś już swoja ofertę nauczania - w porządku. Tylko napisz czego wymagasz od uczniów, czy znajomości jakiejś literatury, czy czegokolwiek innego. Jak selekcjonujesz kandydatów?

Dziękuję za pouczenie przy pomocy de Mello, zastanowię się nad tym, dobry materiał, znam de Mello bardzo dobrze, a najlepszą przypowieść jaka przytacza jest taka:

Nie wierzyłem własnym oczom, kiedy zobaczyłem napis na sklepie: sklep z prawdą. Tu więc sprzedawano prawdę.

Grzeczna ekspedientka zapytała mnie, jaki rodzaj prawdy chciałbym kupić: prawdę częściową czy prawdę pełną. Oczywiście, pełną prawdę. Nie chciałem oszustw, pochwał ani racjonalizacji. Chciałem, żeby moja prawda była naga, jasna i absolutna.

Ekspedientka zaprowadziła mnie do innej części sklepu, gdzie sprzedawano pełną prawdę.

Tam sprzedawca spojrzał na mnie współczująco i wskazał etykietkę z ceną.

- Cena jest bardzo wysoka, proszę pana - powiedział.

- Jaka jest? - zapytałem, zdecydowany nabyć prawdę za każdą cenę.

- Cena polega na tym - mówił - że jeśli pan tę prawdę zabierze, nie będzie pan już miał wytchnienia do końca życia.

Wyszedłem ze sklepu smutny. Myślałem, że mógłbym kupić prawdę za niską cenę. Nie jestem jeszcze gotów na Prawdę. Od czasu do czasu pragnę spokoju i wytchnienia. Muszę jeszcze sam siebie oszukiwać usprawiedliwieniami i racjonalizacjami. Ciągle jeszcze szukam ucieczki w moich niezłomnych wierzeniach.

Tomku proponujesz mi właśnie to przed czym ostrzega ta przypowieść, chcesz kupić mnie proponując przyjemność (kłamstwo jest przyjemne), czyli spokój i wytchnienie? Ja wolę prawdę i nie chcę spokoju i wytchnienia, ja wybieram gorycz prawdy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tomku proponujesz mi właśnie to przed czym ostrzega ta przypowieść, chcesz kupić mnie proponując przyjemność (kłamstwo jest przyjemne), czyli spokój i wytchnienie? Ja wolę prawdę i nie chcę spokoju i wytchnienia, ja wybieram gorycz prawdy.

skoro twierdzisz, że kłamstwo to spokój i przyjemność to najwyraźniej się go boisz i ominęła Cie okazja poznania tej wartości.

kłamstwo na początku moze wydawać się przyjemne, ale chocby tylko dlatego, że jest to kłamstwo, to ta przyjemność jest fałszywa.

Prawda to 1 (jeden), kłamstwo to 0 (zero) - wszystko co pomiędzy nimi - jest tylko prawdopodobieństwem.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

heheh...no ja to chyba kocham to forum ;) działa ja narkotyk

mistrz_ezotus ...no to zrób coś :)

Mistyk a Ty może mi powróż :)

Dopóki będzie chociaż jedna osoba, której mój wątek choć niekonwencjonalny się podoba będę go kontynuował w stylu jaki mnie się podoba i nie dam się nagiąć pod cudze interesy i naciski, że mam to zmienić. Howgh!

Mnie ilość nie interesuje tylko jakość. Dla jakości nawet jeden dobry słuchacz wystarczy niż tysiące kiepskich ilościowców. Oj jak się niektórym nie podobam, oj jak się nie podobam, oj jak im w gardle stoi moje zachowanie. Do tego stopnia, że niczego spokojnie przełknąć nie mogą! Peyotl no własnie na Twoja prośbę zrobiłem, jak może być, czy jeszcze coś dorzucić do tej farsy.

jestem świadom swoich czynów. Przez formę jeszcze zginie wiele istnień.

Lecz sam przeczytaj swój pierwszy post z pozycji trzeciej osoby.

Nikogo nie tworzę na swój obraz Ty chcesz to czynić poprzez swoje posty na to ktoś w tym temacie już zwrócił uwagę.

Owszem mam problemy emocjonalne ale nie z powodu Twojej inności.

Jeśli chcesz Tworzyć swój fan klub to proszę ale forma nie jest słuszna jak widać dla większości. A chyba słyszałeś ze jeśli większość coś twierdzi to może coś w tym jest?

To Ty miedzy innymi uparcie razem z innymi Tobie podobnymi tworzycie mój fan club, chociaż ja tego wcale nie pragnę. Zawsze byli antypatycy i sympatycy. I od jakiego to czasu w ezoteryce decydują kryteria ilościowe? Jeżeli Tobie odpowiadają takie ilościowe kryteria oceny człowieka to mnie to nie martwi bo ja mam tylko jakościowe.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra cwaniaki ,pomagać wam to jak z głupim znaleźć.

Wiele ostrzeżeń na ezoforum ,teraz wkońcu i tu ,ja mam, dość ezomistrze ,chorzy umysłowo (co niektórzy,koniecznie każdy chce mi wcisnąć swoje dolegliwości ,spadam trzymajcie się złodzieje cudzej energii i ty peyotl cyniku ,czekam na was w przyszłości i pamiętajcie wszyscy -Nie Sądźcie a Nie Będziecie Sądzeni.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra cwaniaki ,pomagać wam to jak z głupim znaleźć.

Wiele ostrzeżeń na ezoforum ,teraz wkońcu i tu ,ja mam, dość ezomistrze ,chorzy umysłowo (co niektórzy,koniecznie każdy chce mi wcisnąć swoje dolegliwości ,spadam trzymajcie się złodzieje cudzej energii i ty peyotl cyniku ,czekam na was w przyszłości i pamiętajcie wszyscy -Nie Sądźcie a Nie Będziecie Sądzeni.

Życzę powodzenia na nowej drodze życia.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk :) tylko bez fohów, bo znowu będzie Cię przez tydzień bolała głowa , jak mam dobry humor to od razu cynik :D

mistrz_ezotus ja dobrze wiem jak może być i jak jest, znam to z realu, czasami wynika to samo z siebie, taka energia i tłumaczę to tym że jest to potrzebne żeby każda osoba mogła się z tym skonfrontować osobiście i nie bez powodu to się dzieje. Takie sytuacje się dzieją dlatego że nie Ty ich tak denerwujesz tylko sytuacje , które tkwią w każdym bo kiedyś już zaistniały i nie zostały przerobione. Gdyby było inaczej żadna z tych osób nie zwróciłaby nawet uwagi Tobie że coś jest nie tak. Czy dalej to sie będzie ciągnąć to już Twoja wola :D

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mistrz_ezotus ja dobrze wiem jak może być i jak jest, znam to z realu, czasami wynika to samo z siebie, taka energia i tłumaczę to tym że jest to potrzebne żeby każda osoba mogła się z tym skonfrontować osobiście i nie bez powodu to się dzieje. Takie sytuacje się dzieją dlatego że nie Ty ich tak denerwujesz tylko sytuacje , które tkwią w każdym bo kiedyś już zaistniały i nie zostały przerobione. Gdyby było inaczej żadna z tych osób nie zwróciłaby nawet uwagi Tobie że coś jest nie tak. Czy dalej to sie będzie ciągnąć to już Twoja wola :)

Mądre słowa i widzę człowieka nareszcie, jak mawiał Sokrates, gdy szukał w biały dzień człowieka na ulicach z latarnią. Dajesz mi właściwy sygnał, tym bardziej że Ci którzy mieli się znaleźć już się znaleźli, znaleźli do mnie drogę i nie ma potrzeby ciągnąc dalej tej farsy, każdy skorzystał i zrozumiał na swoim poziomie. Ja te cele które sobie postawiłem osiągnąłem. Spodziewałem się większych przeszkód niż na innych forach, ale na pewno jest to zasługa Szeptu, bo ona dużo tutaj równoważy.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Życzę powodzenia na nowej drodze życia.

Przez Cały Czas Niewiedziałem Jak Wygląda Szatan Materialnie Z Którym Walczyłem ,Teraz Wiem ,To Dlatego Czułem się Nieraz Jakby Moja Walka Z Diabłem Nie Miała Końca,Ty Mi Nie Podburzaj Innych Moich Kochanych Ludzików Przeciwko Mnie,Bo Już Raz cię Strąciłem Z Nieba I Zrobię To Ponownie ,No Czyste Wcielenie Zła Teraz Przynajmniej Wiem Z Kim Mam Do Czynienia .

A Nick To Ty Powinieneś Mieć Mistrz Szatanus -Książę Piekieł.

Pozdrawiam .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamykam temat z uwagi na to, że stal się on jedynie śrdokiem do wzajemnego obrzucania się blotem i kłótni. I kazdy kolejny, który będzie prowokacją do kłotni także zostanie zamkniety.

Jesli macie wiedze z zakresu temtyki forum i chcecie się nią dzielić na forum, to prosze założyć temat i sie ta wiedzą podzielic, jeśli nie to przynajmniej nie róbcie tu burd i prowokacji.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.