mistrz_ezotus

Podzielę sie wiedzą... czyli rzecz o mistrzach i nie tylko

84 postów w tym temacie

:D o co tu chodzi własciwie :D

Nic tylko komentarze Autora tematu, bezsensowne zreszta.Jak sie zakłada jakis temat, to powinno sie go kontynuowc chyba , a nie naskakiwac na wszystkich.Po co? Chyba , że to miało byc celem tego wątku

Edytowane przez Kasica
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

1. White ma rację. Niestety długi czas sama popełniałam błąd dzielenia się wiedzą na zapas, co czasem mogło być odbierane jako arogancja. I potem nikt nie wierzył, że chciałam pomóc. Albo że jestem nieśmiałą...

2. Szept, że zacytuję Stachurę " Jeżeli coś dotyka cię, znaczy: dotyczy cię. Jeżeliby nie dotyczyło cię - nie dotykałoby cię, nie zrażało, nie obrażało, nie drażniło, nie kuło, nie raniło. Jeżeli bronisz się, znaczy: czujesz się atakowany. Jeżeli czujesz się atakowany, znaczy: jesteś celnie trafiony. Miej to na uwadze."

Święte słowa! Cieszę się, że tak dużo rożnych wypowiedzi. Wywołałem niektórych do tablicy hahaha! Cieszę się że i takie wspaniałe wypowiedzi sprowokowałem, może ich by tutaj nie było gdybym się tak nie chwalił sobą hahahaha.

Książki nie zwrócą Ci uwagi na błędy które popełniasz ;)

Kto tu mówi o żebraniu? Można poprosić o pomoc, jak ktoś nie chce jej dać, to nie musisz błagać na kolanach. Szukasz dalej.

Ale gadka gadką, poczekajmy co Ezotus ma teraz do powiedzenia zamiast pisać teorie na temat jego ego czy sposobu życia :D

Rozsadek górą, to mi się podoba.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja droga a raczyłaś mnie spytać czy mi jest potrzebna pomoc, sądziłem, że w reiki tego uczą, żeby na siłę nie pomagać!

Ale ja nie tobie chcialam pomagać a mialam na myśli ogólniejsze rozeznanie teamtu dla twoich potencjalnych uczniów. Czyli pomóc im zdecydować czy droga magii którą ty praktykujesz i nauczasz jest tą drogą, którą chcą iść.

A czemu tak bardzo się skupiasz na tym co ja wiem o reiki? W Reiki uczą wielu bzdetów, które potworzono dla celów komercyjno zarobkowych :D

I jeszcze taka mała prośba do ciebie, pisz w jednym poście. opcja cytuj jak zaznaczysz pod każdą wypowiedzią, na ktorą chcesz odpowiedziec i na koniec dasz opcje "daj odpowiedź" sprawi ze w jednym poscie odpowiesz nam wszystkim. Z góry dzieki

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak to nie?Dobre ksiązki robia to we wstępie ,np:"przestrzga się uczniów przed" itp :D

Mówiąc ksiązka myślę dobra książka,badziewie to nie książka tylko podpałka :D takich nawet do rąk nie biorę.

Co do żebrania...no przeciez kurde to jest forum,tutaj się wchodzi i pisze a nie pyta o pozwolenie.

Wiesz coś i piszesz.Nie napiszesz ,napisze ktos inny :D o magii trudno napisać coś odkrywczego,wszystko zostało powiedziane/napisane.

Książki są martwe o ile czytelnik ich w sobie nie ożywi. Książka nie postawi oporu jak żywy nauczyciel.

Podzielę sie wiedzą w zakresie Wysokiej Magii!

Taki jest temat. Jak narazie słowa na ten temat nie przeczytałam

Ja nie napisałem nigdzie, że od razu i z każdym będę się dzielił, jak ktoś umie czytać to napisałem, że trzeba przejść kilka testów to może i coś zrozumie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja umiem nosem puszczać bańki mydlane... :D i też chętnie nauczę... zwłaszcza młode, ładne i chętne... (to żart dla niewtajemniczonych) - oczywiście nauka ta będzie wymagała kilku inicjacji

Szerszeń ja nie wiedziałam, że jeszcze i w tym jesteś taki uzdolniony, to może jakis performens ukręcimy z Tobą?

A odbytem też umiesz puszczać bańki, to byłoby coś bardziej oryginalnego niż do tej pory co oferowałeś.

hehe...to lubię bez zbędnego smrodu oświecenia ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to trzeba było napisac - agitacja

Wyłaczam obserwacje tego , nie tematu, a PARODII

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:D o co tu chodzi własciwie :D

Nic tylko komentarze Autora tematu, bezsensowne zreszta.Jak sie zakłada jakis temat, to powinno sie go kontynuowc chyba , a nie naskakiwac na wszystkich.Po co? Chyba , że to miało byc celem tego wątku

Ja jestem grzeczny i każdemu chce odpowiedzieć, żeby nie czuł się urażony przypadkiem.

Wyłaczam obserwacje tego , nie tematu, a PARODII

Heja heja ola la! ja pląsam jak mi zagrają. Jakie pytania takie i odpowiedzi. Jeżeli ktoś chce się zabawić moim kosztem to ja chętnie też jego!

Edytowane przez Szept
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To juz mnie nie cytuj, nie odpowiadaj, i dziekuje za Twoja watpliwa grzecznosc, zmykam z stad czym predzej i jak najdalej

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale ja nie tobie chcialam pomagać a mialam na myśli ogólniejsze rozeznanie teamtu dla twoich potencjalnych uczniów. Czyli pomóc im zdecydować czy droga magii którą ty praktykujesz i nauczasz jest tą drogą, którą chcą iść.

A czemu tak bardzo się skupiasz na tym co ja wiem o reiki? W Reiki uczą wielu bzdetów, które potworzono dla celów komercyjno zarobkowych :D

I jeszcze taka mała prośba do ciebie, pisz w jednym poście. opcja cytuj jak zaznaczysz pod każdą wypowiedzią, na ktorą chcesz odpowiedziec i na koniec dasz opcje "daj odpowiedź" sprawi ze w jednym poscie odpowiesz nam wszystkim. Z góry dzieki

Szept!

Ja wiem co ja napisałem mówiąc nie pomagaj mi, dokładnie chodzi o to co inni mają zrozumieć z tego co ja proponuję chyba że Ty wiesz czego ja uczę, czym się zajmuje i jesteś w stanie im to przybliżyć lub oddalić. A propos tych bzdetów komercyjnych w Reiki o których napisałaś, to właśnie one wyglądają tak apetycznie i ładnie, że większość daje się na nie nabierać. jak widać ja nie jestem tak apetyczny, zresztą w jednym z postów jeden z autorów wprost mówi, że moje wykonanie mu się niepodobna. Kto rozłupywał orzech wie, że skorupa jest twarda a skórka osłaniająca słodki miąższ jest bardzo gorzka i nikt jej nie zjada, ale i ten etap trzeba przejście aby dostać się do treści.

popieram kasice.

Słusznie, mnie do niczego nie jesteście potrzebni, róbcie swoje jak potraficie najlepiej i nie przeszkadzajcie innym jak ich nie potraficie pojąć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ty ich potrafisz pojąć?

Tak czytam te ego posty i dochodzę do wniosku, że czasem ignorowanie jest jedyna słuszną drogą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja umiem nosem puszczać bańki mydlane... :) i też chętnie nauczę... zwłaszcza młode, ładne i chętne... (to żart dla niewtajemniczonych) - oczywiście nauka ta będzie wymagała kilku inicjacji.

Tjaaa, "I'll teach you secrets of sexual magick if you will only polish my staff", jak to kiedyś moja znajoma powiedziała :p

Nie, nie będe zamykała bo Mistrz Ezotus coś zaoferował i być moze znajdą się chętni, którzy zechcą z jego wiedzy skorzystac. Chyba że sam mnie poprosi o zamknięcie tematu. :)

Kiedy na ulicy wdepniesz w mrówkę, to jej zła karma... Ezotus coś zaoferował, co prawda w bardzo nieprzyjemnym stylu, ale jednak. Jak ktoś się na to zdecyduje no to może tak było mu pisane. Z drugiej strony wracajmy do oryginalnego problemu - czym się Ezotus podzieli, bo tematyka jest rozległa. Bo dla chętnego magia wysoka może być wzniecaniem płomieni i zdobywaniem niewieścich serc, a dla mistrza to tylko palenie świeczki na 1200 metrach nad poziomem morza...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A odbytem też umiesz puszczać bańki, to byłoby coś bardziej oryginalnego niż do tej pory co oferowałeś. Ktoś powiedział nie rzucajcie perły przed wieprze ja mu ufam, że mądrze mówił i jestem ostrożny w dawaniu wiedzy najpierw testuje, kto widzi testy ten widzi, a kto nie ten się denerwuje tylko!

Jak w życiu, same testy.

Cóż... ta wiedza jest zastrzeżona dla uczniów którzy przeszli inicjację wstępną w mojej sekcie... ;-)

Jako sam rzekłeś... nie rzuca się pereł przed wieprze. Ja swoich przed Ciebie rzucał nie będę. Nie jesteś godzien zbierać moich kupek. Po prostu oblałeś test.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Halo...mam takie male pytanie...czy dziala moderacja na tym forum?

Bo offtop na 5 stron to nie lada wyczyn;)W sumie pierwszy posty byl na temat :) reszta nie wiem,w kazdym razie z Magia Wysoka za duzo wspolnego nie ma.

Ezotusie,problem polega nie na tym ze chcesz ta wiedze przekazac,tylko na tym ze nikt z nas jak na razie nie wie co chcesz przekazac,i to jest problem.

Mam doświadczenia przyszedł czas na dzielenie się wiedzą praktyczną.

Rozumiem Cie,ale jaka wiedza?To jest podstawa.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mr.Magik czasem tzreba pozowlić się ludziom wygadać :) i liczyłam na to, że Mistrz Ezotus jednak cos wyjaśni. Skoro jednak tego nie robi, to wydzilimy temat do offtopów :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ty ich potrafisz pojąć?

Tak czytam te ego posty i dochodzę do wniosku, że czasem ignorowanie jest jedyna słuszną drogą.

Widzę, że mylisz ignorancję z irytacją mój drogi kolego.

Tjaaa, "I'll teach you secrets of sexual magick if you will only polish my staff", jak to kiedyś moja znajoma powiedziała :)

Kiedy na ulicy wdepniesz w mrówkę, to jej zła karma... Ezotus coś zaoferował, co prawda w bardzo nieprzyjemnym stylu, ale jednak. Jak ktoś się na to zdecyduje no to może tak było mu pisane. Z drugiej strony wracajmy do oryginalnego problemu - czym się Ezotus podzieli, bo tematyka jest rozległa. Bo dla chętnego magia wysoka może być wzniecaniem płomieni i zdobywaniem niewieścich serc, a dla mistrza to tylko palenie świeczki na 1200 metrach nad poziomem morza...

Ja już się dzielę, ale ślepi nie widzą, a głusi nie słyszą, nieczuli nie czują.

Cóż... ta wiedza jest zastrzeżona dla uczniów którzy przeszli inicjację wstępną w mojej sekcie... ;-)

Jako sam rzekłeś... nie rzuca się pereł przed wieprze. Ja swoich przed Ciebie rzucał nie będę. Nie jesteś godzien zbierać moich kupek. Po prostu oblałeś test.

Każdy daje świadectwo o sobie, swoimi wypowiedziami.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takim wymądrzaniem się kto wie więcej i lepiej ,to taka chęć dowartościowania się cudzą energią i powiększanie własnej Pychy,Chciwości i Egoizmu ,ponieważ Słowo to Bardzo Wielka Energia i można ją w ten sposób gromadzić -odpuszczając sobie i nie wchodząc w polemiki słowne,lub tracić stopniowo co ma związek z utratą -Pamięci ,Wiedzy,Doświadczenia ,Zdrowia tak Psychicznego jak i Fizycznego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja uważam że to nie off top , cały ten wątek jest najbardziej wysoko magiczny z tego forum , ponieważ w tych wszystkich postach wyszła z Was wszystkich taka energia jaką prezentujecie na codzień i wszędzie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie :) ,takich działów powinno być więcej.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja uważam że to nie off top , cały ten wątek jest najbardziej wysoko magiczny z tego forum , ponieważ w tych wszystkich postach wyszła z Was wszystkich taka energia jaką prezentujecie na codzień i wszędzie.

Z z Ciebie nie? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jak najbardziej, gdyby nie to nie byłoby mnie tu :)

Cieszy mnie to, że są ludzie którzy niekoniecznie zadowalają się powierzchnią. Każdy widzi to na co go stać żeby zobaczył. Jeden widzi tylko powierzchnię danej sytuacji, inny zobaczy jedną warstwę, jeszcze inny kolejne warstwy, jeszcze ktoś zobaczy dno, a może znajdzie się taki, który zobaczy podwójne dno. No i cieszy mnie że zesłano mnie. To tylko potwierdza fakt, że istnieją już bardzo zakorzenione mechanizmy głupoty w społeczeństwie bronienia się przed czymś nieznanym, niestandardowym wybiegającym poza schemat, zacytuję już wcześniej cytowanego tutaj Stachurę - .... schemacie, kacie!.. I ten nacisk tłumu jest tak silny, że wywiera znaczącą presje na tych którzy mają prawo decydowania o zsyłce. W historii są nawet gorsze przykłady tego o czym mówię, np. był taki gość któremu podano cykutę, bo szukał prawdy niestrudzenie, a tłumowi się to bardzo nie podobało. Jest tez przykład wspaniałego i niezrównanego Hodży Nasreddina, którego nazywano mącicielem spokoju, oczywiście tego fałszywego spokoju, bo rzeczywisty spokój obroni się sam, nic go nie jest w stanie zmącić, jest niewzruszony, starożytni nazywali ten stan spokoju ATARAKSJA. Jest tez takie powiedzenie wsadzić kij w mrowisko. jest też powiedzenie, zmącić wodę w studni żeby się oczyściła itd. itd.

Zawsze będzie tłum i elita, w tym przypadku ezotłum i ezoelita, czymś się różnią, no nie?

O co walczy tłum, ano o to co przyjemne, z pozoru ładne, chleba i igrzysk woła tłum. No to trzeba mu to dać, hahahaha. O co walczy elita, ano o to co naprawdę wartościowe. Tłum nigdy nie umiał rozróżniać opakowania od treści, w odróżnieniu od elity.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ezotusie ,widać w tym że wiesz co i jak ,bardzo dobrze ,zobaczzymy czy twoje poglądy będą stałe przez dłuższy czas,widzisz ja z magią mam do czynienia już 18 lat , na ezoforum przykładowo musiałem ciężko bronić swojego stanowiska (nie obyło się bez zawieszeń,ostrzeżeń ,upomnień itp.) ,więc czas pokazuje tak naprawdę kto ma taką wiedzę i dośswiadczenie tak naprawdę.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja uważam, że Mistrz powinien popracować nad formą, treść jest ok...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

6 stron teorii o teorii...można i tak.

Mnie opinie cudze, aż tak bardzo nie interesują, jedynie o tyle na ile mogą mi zaszkodzić lub pomóc. Interesuje mnie stopień zniszczenia ludzkich umysłów pod wpływem cywilizacji, a także ludzie, którzy chcą się uczyć, a nie tylko dyskutować, słuchać a nie bawić się, dawać coś z siebie a nie tylko brać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie Moje Zaklęcie Magiczne

SZANUJ INNYCH ,TAK JAK CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ ABY I CIEBIE SZANOWANO .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Takie Moje Zaklęcie Magiczne

SZANUJ INNYCH ,TAK JAK CHCIAŁBYŚ/CHCIAŁABYŚ ABY I CIEBIE SZANOWANO .

Co do konsekwencji i szanowania, to sądzę, że odpadli już Ci pierwsi krzykacze z ezotłumu, teraz zaczynają pojawiać się coraz głębsze wypowiedzi. Czas na wytrwałych. To moje zaklęcie - NIE CZYŃ DRUGIEMU, CO TOBIE NIEMIŁE! Mam jeszcze wiele innych - ŻEBY KÓZKA NIE SKAKAŁA, TOBY NÓŻKI NIE ZŁAMAŁA!

Stoi więc pytanie czym człowiek żyje tym innych epatuje? Mój temat znalazł się w off topie, określiłby go jako manowiec, ile trzeba przejść manowców zanim się dojdzie do celu?

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.