_Domi_

Drogi Życia z Wibracją 6

8 postów w tym temacie

DROGA ŻYCIA ? 6

Jesteś osobą pełną miłości i odpowiedzialności ? zrównoważoną w dawaniu i braniu. Jesteś istotą szczególnie wrażliwą ? co czyni z Ciebie podporę i opiekuna innych, doskonale wyczuwasz potrzebę pomocy. Podążając tą drogą, bez przerwy troszczysz się o innych ? nie tylko opiekując się nimi, ale i nierzadko biorąc na swe barki ich własne ciężary ? i sprawia Ci to satysfakcję. Twoja pomoc innym jest dojrzała i mądra ze względu na dar, jaki posiadasz ? gruntownej analizy i dotarcia do sedna problemu. Najważniejszą wartością, jaką cenisz we własnym życiu jest ? rodzina, dla której jesteś w stanie zrezygnować z własnych planów. Twoja skłonność do zbytniego przejmowania się drobiazgami, może doprowadzić Cię do pesymistycznego podejścia do życia, będącego przyczyną Twoich najgłębszych trosk. Uważaj również na brak tolerancji spowodowany wygórowanymi wymaganiami wobec siebie, ludzi i otaczających Cię sytuacji, ponieważ utracisz radość życia i zdolność cieszenia się każdą jego chwilą. Staraj się również ograniczyć nieco Twoją własną nadopiekuńczość w stosunku do bliskich Ci osób ? pozwól im żyć, doświadczać, podejmować samodzielne decyzje i postępować zgodnie z tym, czego sami dla siebie pragną ? pozwól im być sobą i żyć po swojemu. Odznaczasz się manualnym talentem rąk i nóg, którego realizacji potrzebujesz jak ryba wody ? pomyśl o tym, bo to pozwoli Ci zachować równowagę wewnętrzną i skutecznie odreagować nadmiar energii, który chłoniesz z otoczenia.

Źródło :kurs "Izis "

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"6" i ich życie uczuciowe

Osoby o tej wibracji są szczere, lojalne i pełne słodyczy. Mimo swych skłonności do przejmowania się sprawami małej wagi, w większości są towarzyskie i optymistycznie nastawione do życia. Najważniejsze jest jednak to, że obdarzone są olbrzymim bogactwem uczuć i chęcią służenia innym, co muszą nieustannie wyrażać.

Miłość traktują bardzo poważnie. Poszukują wielkiej miłości i dopóki jej nie znajdą, mogą uchodzić za niestałe w uczuciach. Jeśli jednak naprawdę pokochają, to na pewno dążyć będą do trwałego związku. W małżeństwie i rodzinie odnajdują stabilizację i równowagę duchową, a gdy czują się zadowolone, szczęściem i miłością obdarzają swych bliskich i całe otoczenie.

Dla większości Szóstek dom rodzinny jest całym światem i muszą tylko starać się nie przesadzać z opieką i uwagą w stosunku do rodziny i przyjaciół. Powinny pamiętać, że nadmiar czułości, a raczej czułość źle pojęta, czyli taka, która ogranicza innym wolność działania, może zostać odrzucona.

Idealnym partnerem dla Szóstki byłaby osoba o takiej samej wibracji, posiada ona bowiem podobny charakter, zainteresowania i styl bycia.

Szczęście i harmonię mogą Szóstki znaleźć również z Dwójkami, podobnymi do nich ze względu na takt, delikatność oraz dążenie do życiowej stabilizacji i wewnętrznego spokoju.

Trójki i Piątki dostarczą Szóstkom wiele radości i nauczą radowania się życiem, ale ich niespokojność i brak odpowiedzialności mogą stać się nie do zniesienia dla obu stron. Jeśli zatem chcą stworzyć trwały związek, powinny pójść na wzajemne ustępstwa.

Czwórka jest zbyt zimna i zamknięta w sobie, a jej oschłość nie ma nic wspólnego z powagą cechującą Szóstki, dlatego ich wspólne życie może okazać się dość nudne.

Opiekuńcza Szóstka sama stanie się obiektem starań i troski ze strony zaborczych Jedynek i Ósemek. Liczby te, władcze i autorytarne, wiodą prym we wszystkich związkach, co Szóstkom będzie odpowiadać, gdyż odnajdą tak bardzo potrzebne im poczucie bezpieczeństwa.

Związek Szóstki z Siódemką lub Dziewiątką jest nieco bardziej problematyczny i może być utrzymany tylko przy dobrej woli obu stron. Szóstka jest zbyt ostrożna i konserwatywna dla śmiałej i niezależnej Dziewiątki, mimo że łączą je dobroć i pragnienie służenia bliźnim. Siódemka natomiast jest zbyt głęboka, powściągliwa i zamknięta w sobie, aby mogła ją zrozumieć gadatliwa Szóstka. Również sposób patrzenia na życie obu tych Liczb jest tak krańcowo odmienny, że -jeśli obie nie pójdą na daleko idące ustępstwa - związek ich będzie jałowy i nieszczęśliwy.

Dzieci Szóstki są czułe i pełne wdzięku. Ze względu na ich naiwność, nieśmiałość oraz ogromną podatność na wpływy, rodzice powinni nieustannie kontrolować ich przyjaźnie. Dzieci te mają niezwykle bogatą wyobraźnię i potrzebę podobania się, toteż często wymyślają niestworzone historie po to tylko, aby przyciągnąć uwagę i zyskać aplauz otoczenia. Często same wierzą w te opowieści, dzięki którym czują się bardziej ważne. Ta cecha również powinna być kontrolowana, w przeciwnym razie mogą z nich wyrosnąć osoby mało wiarygodne, niegodne zaufania, a nawet oszuści.

Z pewnością nie ma lepszych rodziców od osób o tej właśnie wibracji. Wszystkie ich myśli i czyny mają jeden cel: dobro najbliższych. Aby jednak osiągnąć całkowitą doskonałość pod tym względem, muszą poskromić nieco swą nadopiekuńczość. Nawet, jeśli by je to miało wiele kosztować, powinny pogodzić się z faktem, że osoby drogie ich sercu również mają prawo do podejmowania własnych, niezależnych decyzji i postępowania zgodnego z własnym sumieniem.

Planeta: Wenus

Kamień: szmaragd, agat, opal

Metal: miedź

Znak zodiaku: Byk, Waga

Dzień: piątek

Kolory: zielony, turkusowy, błękitny

Szczęśliwe liczby: 6, 8, 3.

Źródło:Gladys Lobos "magia numerologii"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm... dodatek specjalny :p ... dzięki bardzo Domii :)

- aaa... co to jest ten...<<Znak zodiaku: Byk, Waga>> ??

- czy to znaczy... że ja powinienem mieć taki znak, czy też mam szukać takich znaków... z którymi będę żył w zgodzie... :?: :mrgreen:

pozdrówkooo...infe7 :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
- aaa... co to jest ten...<> ??
Przyporządkowanie, cokolwiek by to znaczyło, na pewno na plus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Numerologiczna 6

Szóstki ponad wszystko cenią sobie udane życie rodzinne. Są zdolne do największych poświęceń dla najbliższych. Numerologiczne szóstki z łatwością nawiązują kontakty z innymi, są osobami uczynnymi, pomocnymi, na których można polegać. Bardzo ważne jest dla nich życie w harmonii, najprawdziwszą satysfakcję daje im udane, ustabilizowane życie uczuciowe. Ważne jest dla nich poczucie bezpieczeństwa, uwielbiają czuć się potrzebni i ważni. Szóstki to urodzeni esteci, z dużym zamiłowaniem do sztuki i życia w komforcie. Są to osoby, które nie boją się zaangażowania uczuciowego, ale czują dosyć duży lęk przed odrzuceniem. Ich słabą stroną jest obwinianie się za niepowodzenia, problemy z podjemowaniem decyzji. Szóstki godzinami potrafią rozstrząsać wszystkie za i przeciw, podejmować decyzję, by za chwilę znów zmienić zdanie. Nawet po dokonaniu wyboru potrafią jeszcze długo zastanawiać się nad jego słusznością. Osoby z wibracją cyfry sześć są opanowane, nie mają problemów z nadmierną wybuchowością, konflikty starają się rozwiązywać ze spokojem. Wobec bliskich są bardzo wymagające, stać je na surową krytykę i osądy. Ponadto szóstki wyróżniają się przenikliwością,odpowiedzialnością oraz umiejętnością dzielenia się z innymi. Nie są osobami pazernymi, są z natury hojne i dbają o potrzeby najbliższych. Są osobami towarzyskimi, uwielbiają przebywać z innymi ludźmi, wymieniać poglądy, słuchać i doradzać. Szóstki dla dobra swojej rodziny, są w stanie poświęcić naprawdę wiele. Są to osoby także wrażliwe, posiadające dar analizowania i trafnych osądów. Ludzie chętnie korzystają z dobrych rad szóstek.

Problemem szóstek jest ich niepewność, lęk przed zranieniem, brak osoby, która jest dla nich oparciem i daje poczucie bezpieczeństwa. Szóstki za wszelką cenę pragną kochać i być kochane, jeśli brakuje im takiej osoby, stają się nadwrażliwe, marudne, zniechęcone i mogą odczuwać straszny pesymizm, bezcelowość życia, brak sensu.

Szóstki bardzo często są obdarzone uzdolnieniami artystycznymi. Są wrażliwe na piękno, posiadają również talent tworzenia, poczucie rytmu, ubierają się gustownie, z wyczuciem i elegancją.

Szóstki są osobami przyjaznymi, miłymi, posiadają nienaganne maniery. W pracy są odpowiedzialne, sumienne i starają się jak najlepiej wykonywać swoje obowiązki. Świetnie sprawdzają się w zawodach, które mają powiązanie z życiem rodzinnym, w których mogą spełniać rolę opiekuna, doradcy, osoby, która wspiera i pomaga.

źródło - Magiakart.pl

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba 6

Liczba 6 to PRZYJACIEL LUDZI, NAUCZYCIEL, STRAŻNIK, ADWO KAT DIABŁA, OPOKA (NIEZMIENNY).

Jej słowami?kluczami są: miłość, sztuka, odpowiedzialność, służba, doświad czenie, rodzina, harmonia.

Szóstka symbolizuje zdolność samodzielnej budowy harmonii właściwej Trójce na sposób Dwójki poprzez widzenie dopełnień. Jest to liczba partnerstwa, współ działania mimo różnic, liczba kompromisu i zgody na świat, jaki jest i ludzi, jacy są. Reprezentuje szczerość, niezawodność, uczciwość, wesołe usposobie nie, tolerancję i optymizm.

Dobrze przepracowana daje praktyczność, zdolność wyciągania korzyści i na uki z każdej sytuacji, poddanie, rozumienie struktury i praw świata. Negatywna stwarza wiecznych, bezpłodnych ?buntowników bez powodu", rozpaczliwie szu kających w życiu akceptacji i nie rozumiejących, dlaczego nie mogą jej znaleźć. Symbolizuje rodzinę, harmonię, miłość i służbę dla innych.

Rządzi nią Wenus, planeta miłości i partnerstwa. Opiekuje się ona ludźmi urodzonymi 6, 15 i 24 dnia każdego miesiąca oraz tymi, których Liczba Drogi Życia lub Imienna po zsumowaniu daje Sześć.

Wenus, Gwiazda Zaranna, to najjaśniejsza planeta na wschodnim niebie przed wschodem Słońca. Uważa się ja za żeńska wilgotną planetę dobroczynną. Ma róż ne personifikacje: od pięknej kobiety (Afrodyta) i młodzieńca, będących uosobie niem miłości, zmysłowości i hedonizmu, po brodatego nauczyciela antybogów (asurów), o splątanych włosach. Jej sanskrycka nazwa (Shukra) - znaczy nasienie i zmy słowość. Włada wyrafinowanymi przedmiotami, związkami miłosnymi, pięknem, namiętnością, przyjemnością seksualną, sztukami pięknymi: muzyką, tańcem, po ezją. Opiekuje się oczami, gardłem, brodą, ustami, narządem kobiecym i nerkami. Wenus jest aktywna i zmysłowa. Obdarza pięknem, namiętnością, talentem artystycznym, proporcjonalnym ciałem i oczami podobnymi do kwiatu lotosu. Ludzie pod jej wpływem stają się radośni i pełni wdzięku. Są żywiołowi, emo cjonalni, zmysłowi, swawolni, szarmanccy, kochliwi, frywolni, grzeszni, pomy słowi i twórczy. Interesują ich nauki tajemne i sztuki piękne.

Wenus zarządza okresem dojrzewania człowieka. Jest przyjaciółką Merkure go i Saturna. Jowisz i Mars są dla niej neutralni w uczuciach, choć Jowisz bywa uważany za wroga. Słońce i Księżyc są wrogami Wenus.

Liczba Sześć jest uważana za najszczęśliwszą ze wszystkich liczb od 1 do 9. Największymi szczęściarzami są ?Szóstki" urodzone dwudziestego czwartego dnia miesiąca.

Ludzie zdominowani przez liczbę Sześć są pełni harmonii, równowagi i sta bilnego szczęścia. Cenią sobie życie w rytmie cyklicznego czasu: powrotów i prze mian. Mają usposobienie spokojne, cenią wszystko co trwale: ognisko domowe, spokój, życie rodzinne, miłość i potomstwo. Są przyjaciółmi życia pod wszyst kimi postaciami. Brakuje im tylko wytrwałości i samozaparcia; zdają się na Los szczęścia.

Jeśli Szóstka jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to z pewnością myślisz najpierw o innych, a dopiero potem o sobie. Dążysz do prawdy i sprawie dliwości i nie wahasz się walczyć o nie. Posiadasz umiejętność zrozumienia każ dego problemu i znalezienia najlepszego rozwiązania. Jesteś idealistą, otaczają cym opieką słabszych od siebie. Będąc bardzo wrażliwym, często sam potrzebu jesz psychicznego wsparcia. Masz w sobie wiele ciepła i łagodności, które przy ciągają do ciebie ludzi szukających pomocy. Kochasz lad i harmonię, miłość i pięk no. Z przyjemnością otaczasz się dziełami sztuki. Sam jesteś artystyczną duszą, co może ujawnić się poprzez pisarstwo, malarstwo lub grę na instrumencie, jeśli sam nie będziesz tworzył, to będziesz wielbicielem sztuki. Nieład i wulgarność są dla ciebie koszmarem, jesteś urodzonym estetą i erotomanem.

Ważne miejsce odgrywa w twoim życiu rodzina. Kochasz dzieci i jesteś dla nich dobrym, mądrym, wiernym i troskliwym wychowawcą i przyjacielem. Mimo wrodzonej bezinteresowności, potrafisz wiele zdziałać, by swoich najbliższych wyposażyć materialnie.

jesteś typem ?rozjemcy", przynoszącym harmonię przyjaciołom. Potrafisz cieszyć się pozytywnymi stronami życia i nie wahasz się dzielić z innymi. Bu dzisz powszechne zaufanie u innych, co zapowiada sukcesy. Twoja uprzejmość i opiekuńczość przyciąga do ciebie przyjaciół.

Wibracja Szóstki skłania cię do osiadłego trybu życia, spokoju, domatorstwa, miłości matczynej, równowagi, szczęścia i przystosowania.

jesteś kochającym, lojalnym, zdrowym, wiernym, zrównoważonym, nieza wodnym człowiekiem. Masz talent do przyjaźni i życia rodzinnego (siedzenia przy kominku). Uzdolniony i pracowity, nic posiadasz efektownej błyskotliwo ści. Mimo to sukces twój może być trwały, jesteś życzliwy i gawędziarski i masz tendencję do drobnomieszczaństwa, samozadowolenia, próżności i uporu, je steś wolny od wewnętrznych konfliktów, gdyż liczba Sześć równa się sumie swoich dzielników, innych niż ona sama (6=1+2 + 3). Jest to liczba parzysta i żeńska. Symbolizuje PROTOKOSMOS (Matkę Wszechświata), człowieka wyniesionego do potęgi.

Masz więc naturę kobiety-matki i gospodyni, pełnej ciepła domatorki, towa rzyskiej, dobrej pracownicy, tradycyjnej, godnej szacunku, robiącej wiele hała su i gadatliwej, ograniczonej drobnomieszczanki. Mimo nienawiści do wszel kiej niezgody, potrafisz być niezmordowanym bojownikiem.

Masz ściśle wytyczone ideały i cele w życiu, dzięki czemu dostrzegasz głów ne zadania i wyznajesz pozytywne filozofie (miłość do bliźniego). Twoim celem jest pomoc innym. Dążysz do sprawiedliwości i walczysz o nią. Poszukujesz piękna i równowagi. Miłujesz sztukę i muzykę. Na tych dwóch obszarach mo żesz wyrażać swoją twórczo-aktywną działalność. W innym przypadku pozostaniesz cierpiącym wielbicielem i smakoszem. Najważniejszy dla ciebie jest dom, a potem dalsze otoczenie. Ono ponosi winę za twoje nieszczęścia.

Nie znosisz wulgarności, chamstwa i braku gustu. Podstawa materialna jest dla ciebie ważna: stwarza ci poczucie bezpieczeństwa. Swoje zamierzenia reali zujesz dobrocią, broniąc się przed ziem. Bezinteresowność, którą jesteś obda rzony, czyni cię doradcą młodzieży i pocieszycielem ludzi starszych, jesteś dość krytyczny, choć starasz się przedstawiać pozytywy dla wytworzenia motywacji, zamiast wytykać błędy. Wolisz pochwalę niż naganę. Ciągle masz do czynienia z przyjmowaniem odpowiedzialności, mimo że obowiązki odczuwasz jako cię żar. Ucz sieje akceptować. W dążeniu do realizacji celów życiowych znajdujesz szczególny rodzaj szczęścia, którym możesz obdarzać ludzi i przyjaciół. Sta rasz się pomagać innym i angażować się w to w co wierzysz, jesteś świetnym nauczycielem, godnym zaufania, dającym się lubić. Może się wydawać, że na rzucasz innym swoją pomoc, że jesteś zbyt optymistyczny i zarozumiały. Staraj się tego nie okazywać i zachowywać właściwe proporcje, a zbierze się wokół ciebie krąg wielbicieli. Dobrze potrafisz reprezentować interesy innych ludzi. Zabiegasz, by twojej uczciwości nie splamiło dążenie do władzy. Jesteś godny zaufania i łatwo dopasowujesz się do różnych sytuacji życiowych. Możesz być świetnym kucharzem lub ogrodnikiem (lubisz prace w ogródku). Chętnie słu żysz radą. Potrafisz być dobrym aktorem i nic masz problemów z wysławianiem się. Jesteś pod wpływem sił, które odnajdują równowagę poprzez ekspansję i po szukiwanie swego wyrazu. Równowaga dotyczy aspektu fizycznego i emocjo nalnego, tworzących harmonijną całość.

Zawsze pragniesz pomyślności innych, zwłaszcza rodziny. Szczęście rodzin ne i tych, którzy cię otaczają, jest dla ciebie celem życia. Dla swych bliskich gotów jesteś zrezygnować z własnych dążeń i zainteresowań, jeśli poczujesz, że ich bezpieczeństwo jest zagrożone, stracisz całą swoją łagodność i stateczność, zmieniając się w osobę zdolną do wszystkiego, siejącą lęk wśród wrogów. Po trafisz być dozgonnym przyjacielem i lubisz podejmować gości. Ciągle trosz czysz się o polepszanie warunków życia. Wypełniasz obowiązki rodzinne z ra dością. Nie tylko kochasz, ale sam potrzebujesz miłości i opieki. Uczucia od grywają w twoim życiu decydującą rolę. Ce****e cię wrażliwość, czułość, romantyczność i idealizm. Masz jednak skłonność do przejmowania się błahost kami, co utrudnia ci życic. Posiadasz zdolność do analitycznego i logicznego myślenia, jesteś poważny, godny zaufania, skrupulatny, uporządkowany i prze sadnie dokładny, co może prowadzić do zbytniego przejmowania się szczegóła mi i marnowania sił i energii na rzeczy błahe. We wszystkim szukasz harmonii, doskonałości i piękna.

W swojej działalności służebnej, kierując się skrajną ufnością i prostodusznością, możesz być wykorzystywany przez osoby wyrachowane i pozbawione skrupułów.

Nie powinieneś poddawać się jednak lenistwu i pasywności, wybie rając życie wygodne i bezkonfliktowe, jesteś ambiwalentny w swym sposobie bycia: raz wykazujesz silny charakter, zdecydowanie i upór, innym razem brak pewności siebie, indolencję i kompleksy, niezrozumiale dla otoczenia. Masz kon serwatywny, ciasny światopogląd, a jednocześnie jesteś romantyczny, sentymen talny i podatny na wzruszenia: wrażliwy, czuły i bezbronny.

Jesteś sybarytą. Lubujesz się w komforcie i potrafisz docenić to, co piękne. Stale upiększasz swoje otoczenie, kupując piękne przedmioty. Potrafisz stwo rzyć w swoim domu ciepłą i gościnną atmosferę. Potrzebujesz jednak kogoś, o kogo będziesz mógł się troszczyć i dbać. Jesteś urodzonym opiekunem i prze wodnikiem. Staraj się nie być nadopiekuńczy, gdyż może to być uciążliwe dla otoczenia. Będąc wesołym i pełnym werwy, jesteś dobrym rozmówcą. Nie za męczaj jednak ludzi gadulstwem i unikaj plotek.

Pozytywne wibracje kształcą w tobie dobroć, szczerość, delikatność i serdeczność. Emanujesz ciepło, spokój i pewność siebie. Tworzysz atmosferę lądu i piękna.

Grozi ci jednak porażka w najważniejszej dla ciebie dziedzinie: w życiu ro dzinnym. Przyczyną będzie nadopiekuńczość wobec najbliższych i przyjaciół, wyrażająca się w chorobliwej zazdrości, podejrzliwości i mieszaniu siew nic swoje sprawy.

Przeszkadza ci pesymizm, który nic pozwala ci cieszyć się życiem. Jesteś bardzo krytyczny i nietolerancyjny, stawiasz wysokie wymagania. Obawy, wąt pliwości, sprzeczne uczucia, marudność, nadąsana mina cierpiętnika, którego nikt nic potrafi zrozumieć, nieprzyjemne humory mogą być dla innych utrapie niem.

Ujemnym aspektem jest też brak ideałów, nieobowiązkowość, niestałość, le nistwo i uchylanie się od odpowiedzialności. Wyolbrzymiać możesz trudności i obsesyjnie przejmować się sprawami nieistotnymi i wymyślonymi. Jeśli nie wy pracujesz sobie zrównoważonego podejścia do sprzeczności, możesz paść ofiarą zaburzeń emocjonalnych i psychicznych. Musisz nauczyć się walczyć ze swą biernością i niechęcią do stawiania czoła sytuacjom trudnym, wymagającym wysiłku i zabiegów.

Ze względu na częste chwile załamań i niepewności, powinieneś pielęgnować wiarę we własne możliwości i walczyć z niezdecydowaniem i nieśmiałością. Musisz odpowiednio ustosunkować się do spraw uczuciowych i obowiązków rodzinnych. Wtedy sukcesy przyjdą same. Sprawy domowe nie powinny ci przy ćmić spraw zawodowych (służbowych), zwłaszcza że sukcesy zawodowe zale żeć będą w twoim przypadku od osób bliskich, popychających i inspirujących cię do działania.

Sukces możesz odnieść w różnych profesjach, związanych zwłaszcza ze służbą zdrowia, służbą społeczną, oświatą, literaturą, psychologią, religią, działalnością artystyczną

(poezja, proza, malarstwo, sztuka użytkowa, rzeźba, kino, teatr, taniec, śpiew, muzyka, dekoracja wnętrz, moda, kosmetyka). Dobry będziesz w admini strowaniu, hotelarstwie i handlu. Jako urzędnik będziesz świetny. Jako szef- zbyt wymagający i drażliwy. Z jednej strony będzie można cię oszukać, z drugiej - zra żać będziesz swych podwładnych nadmierną drobiazgowością i przywiązywaniem wagi do nieistotnych szczegółów. Jeśli nie poświęcisz się dziedzinie odpowiadającej twoim zdolnościom, wykorzystaj wolny czas na pisanie, granie w amatorskim te atrze i uczestniczenie w działalności charytatywnej lub społecznej.

Z reguły jesteś hojny, gdy chodzi o czas, osobę, radę i pomoc, lecz nic w spra wach finansowych i rodzinnych.

Możesz grać rolę władcy i autorytetu. Twoje życie jest jednak ambiwalentne (?raz jesteś na wozie, raz pod wozem"). Na przemian idziesz w górę i w dół. Umiesz jednak wyciągać korzyści z tego, co masz. Rozrzutność i marnotraw stwo są ci obce. Nie walczysz o sukcesy. Polegasz na sobie i zadowalasz się tym co masz.

Miłość traktujesz poważnie. W małżeństwie i rodzinie odnajdziesz stabiliza cję i równowagę duchową. Będąc w ten sposób zadowolonym, możesz obda rzać innych szczęściem i miłością. Musisz pamiętać jednak, że czułość ograni czająca innym wolność jest odrzucana.

Idealnymi partnerami dla ciebie są ?Szóstki" i ?Dwójki", dobrymi ?Jedynki" i ?Ósemki".

Droga, którą idziesz, jest drogą, na której uczysz się podejmować właściwe decyzje, dokonywać wyborów, tolerancji, sprawiedliwości, przystosowania, per fekcji i odpowiedzialności. Przyjmujesz na siebie odpowiedzialność, której od ciebie wymaga życie, i dźwigasz ją, choć kosztuje cię to wiele wyrzeczeń. Go tów jesteś bić się o prawo i sprawiedliwość, prawdę i wzniosie ideały. Brak od porności psychicznej i nadwrażliwość mogą dostarczać ci cierpień. Sam bę dziesz szukał wtedy pomocy i różnych protekcji. Jeśli ich nie znajdziesz, prze żywał będziesz życie śniąc je, zamiast przeżywać. Rozwiązaniem będzie rodzi na, klan lub stowarzyszenie ? grupa, której będziesz przewodził i w której znaj dziesz podporę uczuciową. Staraj się znaleźć swoje miejsce i powołanie (jeśli go jeszcze nie znalazłeś) i bądź sobą.

Złe wibracje mogą powodować, że będziesz nieznośny, trudny we współży ciu, pclcn wątpliwości i sprzeczności uczuć, uniemożliwiających dokonanie wy boru. Będziesz nieodpowiedzialny, zaniedbany, wymagający, nieczuły lub prze sadnie czuły, krytykancki, zazdrosny, obraźliwy, niezrozumiały. Pesymizm może stać się przyczyną twoich kłopotów, a nietolerancja spowodowana wygórowa nymi wymaganiami wobec siebie i innych sprawi, że nie będziesz mógł cieszyć się z niczego. Będziesz dążył do perfekcji działań w każdej chwili życia, tracąc jego smak.

W sprawach zdrowotnych musisz uważać na gardło, struny głosowe, nerki i układ moczowy. Łakomstwo może prowadzić cię do otyłości. Nadmierna wraż liwość i problemy emocjonalne powodować mogą depresje i skłaniać cię do al koholizmu i narkomanii.

jesteś podejrzliwy wobec cudzych motywów. Aby złagodzić poczucie nie pewności szukasz silnego opiekuna lub przeciwstawiasz się autorytetom, przyj mując pozycję adwokata diabła. Pragniesz znaleźć przywódcę, służyć lojalnie roztaczającej opiekę organizacji (takiej jak kościół, towarzystwo, sekta, firma itp.), ale jednocześnie nie darzysz zaufaniem hierarchii władzy. Zarówno posta wa służalcza, jak i postawa adwokata diabla wyrasta z braku zaufania do auto rytetów. Wobec własnych pomysłów przyjmujesz postawę: ?Tak, ale...", w związ ku z czym dążysz do sukcesu skokowo. Możesz zmieniać często swoją pracę i mieć niedokończone dzieła. Im bardziej zbliżasz się do sukcesu, tym bardziej maleje twoja wiara we własne możliwości.

WIDZENIE ŚWIATA.

Jesteś osobą skoncentrowaną na faktach, tłumiącą swoje zdolności decyzyjne na rzecz utrzymania harmonijnych relacji ze świa tem. Nic czujesz się bezpiecznie i dlatego szukasz oparcia w grupie o utrwalo nych, wyraźnie określonych wartościach. Potrzebujesz tego. gdyż doświadczasz dojmującego poczucia niepewności i kompensujesz sobie w ten sposób brak zaufania do siebie i własnego wewnętrznego autorytetu, uzależniając się od wartości grupowych. Najbezpieczniej czujesz się wypełniając instrukcje i reguły ustalone przez kogoś innego. Ceną, jaką płacisz za podporządkowanie, jest nie zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji i twórczych rozwiązań.

Za wszelką cenę chcesz uniknąć uczucia, że łamiesz prawo. Wypaczona mo tywacja każe ci zaspokajać potrzebę bezpieczeństwa przez stosowanie się do ustalonych reguł. Podstawowym problemem w twoim życiu jest podejmowanie ryzyka, a głównym uzależnieniem psychiczny lęk (przed niedopasowaniem, nie prawidłowym wykonaniem zadań, rozczarowaniem ważnych osób).

DZIAŁANIE W ŚWIECIE.

Świat jest dla ciebie wielkim zagrożeniem. Chro nisz się przed nim w grupie, lecz w zamian musisz przyjąć zasady jej działania, które mogą pozostawać w sprzeczności z twoimi własnymi. Tracisz przez to kontakt z własnymi wewnętrznymi wartościami i ten brak oparcia w sobie po woduje, że w każdej sytuacji odczuwasz lęk.

Działanie jest dla ciebie środkiem ucieczki przed lękiem i obawami o przy szłość. Czujesz się przerażony perspektywą wolnego czasu. Sceptycznie i ostroż nie odnosisz się do nowych idei i rozwiązań. Brakuje ci wiary w słuszność sa modzielnie podejmowanych decyzji; wolisz pracę powtarzalną, rutynową, z którą się już kiedyś oswoiłeś. Do nauki podchodzisz poważnie i odpowiedzialnie.

Nie jesteś dla siebie autorytetem; wolisz, by decyzje podejmował ktoś od ciebie mą drzejszy. Potrzebujesz autorytetu i szukasz go. Gdy go jednak znajdziesz, od czuwasz chęć wyłamania się spod jego wpływu, rezerwując sobie prawo do de*cydowania, które z zasad będziesz respektował, które nagniesz do własnych potrzeb, a które złamiesz.

Możesz okazywać bierny opór wobec autorytetu lub umniejszać, obmawiać i podkopywać autorytet swojego opiekuna.

Dobrze czujesz się w grupie. Sprawdzasz się na tych stanowiskach, na któ rych przepisy i zakres obowiązków są ściśle określone. Szczególnie cenisz sobie kontakty z podwładnymi i zwierzchnikami, jeśli cię zawodzą, czujesz się sfru strowany i wściekły.

Nie lubisz przecierać nowych szlaków. Wolisz sprawdzone techniki i wzory.

Każdemu, kto zechce cię wysłuchać, szczegółowo opowiadasz o swojej efek tywności i chełpisz się własnymi możliwościami.

Swoje pyszałkowate przemowy przetykasz krytycznymi uwagami na temat nieudolności i nieodpowiedzialności innych.

ŻYCIE W RODZINIE I WŚRÓD PRZYJACIÓŁ.

Bezpieczeństwo jest dla ciebie sprawą najważniejszą. Przyjaźń, małżeństwo, dom i rodzina są warun kiem przetrwania, jeśli nic będziesz mógł liczyć na swoją rodzinę lub bliskie związki, znajdziesz organizację, z którą się zwiążesz. Dobrze się czujesz w eli tarnych grupach. Wszystkie inne grupy, które kierują się innymi normami, trak tujesz jako wrogie, gdyż stanowią zagrożenie dla twojego chwiejnego poczucia wartości. Przyjęte normy uważasz za święte i gotowy jesteś napiętnować każde go, kto ich nic przestrzega.

Z natury jesteś lojalny. Możesz być świetnym nauczycielem i wychowawcą w grupie lub/i w rodzinie.

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy: wierność i oddanie w przy jaźni, odwagę, entuzjazm, poświęcenie, pracowitość, ambicję, spolegliwość, miłość do ludzi, wrażliwość serca, zdolności pedagogiczne, talent organizator ski, zdolność konsolidowania innych wokół nadrzędnych celów i umiejętność zażegnywania konfliktów, poczucie humoru, dobry smak, talenty artystyczne.

Ponieważ w dzieciństwie czułeś się bezsilny, trudno ci jest w wieku dorosłym działać. W obawie przed wykorzystaniem przez osoby mające dużo władzy, skłon ny jesteś przeceniać tych, którzy działają, odnoszą sukcesy i dochodzą do cze goś w życiu. Objawia się to w poszukiwaniu silnego przywódcy lub w podejrzli wości wobec tych, którzy decydują się przewodzić. Nadmierne przypisywanie władzy autorytetom może przybrać postać: (1) idealizacji silnego opiekuna i pod dania się mu (mój guru, mój mentor itp.); (2) przyłączanie się do grupy o po dobnych poglądach (my przeciw nim); (3) buntu (podważanie autorytetu).Czujesz się silniejszy, gdy jesteś przyparty do muru, ponieważ taka sytuacja zmusza cię do działania. Mogą cię w związku z tym pociągać sporty wymagają ce silnej rywalizacji. Lgnąć będziesz do przegranych spraw i niepewnych intere sów, ponieważ tam bunt przeciw uciskowi znajduje naturalne i konstruktywne ujście. Trudno cię chwalić za twoje sukcesy, gdyż nie przyjmujesz uznania. Możesz powstrzymywać się od działania lub odczuwać niemoc. Prawdopodo bieństwo niebezpieczeństwa jest dla ciebie o wiele większe niż prawdopodo bieństwo sukcesu. Możesz być przekorny .Główne twoje zalety to: identyfikowanie się z przegranymi sprawami i zdol ność do lojalnego (bez nagród i publicznego uznania) wysiłku w imię obowiąz ku lub odpowiedzialności wobec innych. Zdolność podążania pod prąd i wbrew status quo, jeżeli cel jest chwalebny. Wgląd w ukryte procesy psychologiczne. Zdolność cierpienia, poświęcania się i wznawiania wysiłków .Twoją misją życiową jest poświęcenie wszystkich swoich wysiłków i całej ener gii dla dobra rodziny (społeczności duchowej) i najbliższych. Twoim celem życia jest zapewnienie najbliższym milej, rodzinnej atmosfery i poczucia bezpieczeń stwa. Wielkim zadaniem dla ciebie jest obdarzanie bliźnich miłością i pokojem. Będzie to dla ciebie możliwe pod warunkiem, że sam najpierw osiągniesz i za chowasz wewnętrzną równowagę i harmonię.

źródło:Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szóstki.

Szóstki to osoby opanowane i godne zaufania. Śmiało realizują swoje marzenia o szczęściu i bezpieczeństwie.

Szóstki są szlachetne i mają wrodzone poczucie sprawiedliwości. W imię podjętych zobowiązań gotowe są poświęcić osobiste zyski.

Są niezwykle lojalne. Zawsze można im zaufać. Mają wielu oddanych przyjaciół, dotrzymują danego słowa. W życiu dążą do poczucia harmonii

i bezpieczeństwa oraz wewnętrznej równowagi. Mają szczytne ideały, angażują się w pomoc innym.

Cenią piękno i uroki życia, mają wyczucie dobrego stylu i smaku. Są wrażliwe i nieco romantyczne. Bywają też przesadnie troskliwe i nadopiekuńcze. Szóstki są bardzo inteligentne, mają zdolność do analizy. Cenią porządek i systematyczność, są też bardzo dokładne. Drobiazgi i spóźnienia potrafią wyprowadzić je z równowagi.

Wiele Szóstek nie wykorzystuje w pełni swych talentów, wybierając bezpieczeństwo i lenistwo. Szóstki nie lubią konfliktów, często unikają jasnego postawienia sprawy i wybierają dyplomatyczne metody.

Wszystkie Szóstki lubią wygodę i luksus, są też przekonane, że zasługują na lepszy los. Mają talent artystyczny i dekoratorski, stale upiększają swoje otoczenie.

Aby osiągnąć sukces Szóstki powinny uwierzyć we własne możliwości i znaleźć oparcie w bliskich. Zawody odpowiednie dla Szóstek związane są z medycyną, służbą społeczną, oświatą, religią i administracją.

Są też Szóstki wspaniałymi kucharzami. Najbardziej jednak lubią Szóstki pracować dla swojej rodziny. Opieka nad nią stanowi często główny cel ich życia. Stanowisko i władza nie pociągają Szóstek, choć na domowym gruncie bywają apodyktyczne. W sprawach materialnych Szóstki podlegają dużym wahaniom i choć chętnie pomagają innym, to nie są przesadnie hojne.

W miłości są lojalne i szczere. Związki traktują poważnie, choć zanim spotkają swój ideał bywają niestałe. Ich dom jest wspaniale prowadzony, chętnie otaczają się przyjaciółmi. Czasami przesadzają z okazywaniem troski i czułości lub starają się związać partnera emocjonalnie.

Odpowiedni partnerzy dla Szóstek to inne Szóstki, Dwójki oraz Jedynki i Ósemki.

http://www.czary.pl/numerologia/numerologia6.php

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.