Złośniczka

Wyciagne karty na uczucia

8 postów w tym temacie

Prosze o zadanie konkretnego pytania,podanie dat urodzenia,imion .. Jezeli pytamy o przyszła miłosc to oczywiscie tylko nasze imie i date:Rowniez przyblizenie troche sytuacji.

Pozdrawiam Alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie się dowiem czy coś mnie czeka i co to będzie..

jestem singlem Dawid 21.09.1989

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chętnie się dowiem czy coś mnie czeka i co to będzie..

jestem singlem Dawid 21.09.1989

Postawiłam Ci karty na 3 miesiace:)Mysle ze jakas kobieta dała ci w kosc,swiadomie chyba dobrze Ci byc singlaem,bo mozesz sie rozwijac masz sporo czasu dla siebie aczkolwiek podswiadomie chciałbys uczucia takiego spełnionego.Mijaja jakies blokady ,co złego było u Ciebie to odchodzi,pojawi sie kobieta,byc moze nawet 2 i staniesz przed wyborem.uwazaj bo przez to spac po nocach nie bedziesz mogł:) Generalnie zle nie jest tylko musisz sie bardziej otworzyc:)

Pozdrawiam alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agnieszka 20.04.1981...jaku mnie beda sie przedstawialy sprawy uczuciowe w najblizszym czasie?

Dziekuje

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj-Złośniczko-to-ja-poproszę-o-nakreslenie-sytuacji-uczuciowej-jak-będzie-jestem-singlem-chyba-już-zdeklarowanym-ale-chętnie-się-dowiem-co-w-tej-dziedzinie-mówią-twoje-karty:))Dorota30-06-1974.Pozdrawiam:))

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam zamiar się w najblizszym czasie z kims sie spotkac,czy z tego spotkania cos wyniknie? Aneta 15.02.1995, Mariusz 29.05.1992 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witam mam na imie Magdalena i mam pytanie do kart Czy jestem bliska idealu kobiety ktora wymarzyl sobie Enrique moja data 21.12.1978 daty Enrique nie znam prosze o odpowiedz i zycze milego dnia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.