White Soul

Czarna komnata

3 posty w tym temacie

Sen śni mi się zawsze w pełnię.

Stoję w sali gdzie wszystko jest pokryte czernią. ściany są odczuwalne. Nie ma tam okien drzwi. sufi jest jakby obrazem nieba. dokładnie wieczornego nieba. na środku jest kilka kręgów z różnymi symbolami. nie jest to pismo runiczne ale raczej hebrajski lub coś jeszcze wcześniejszego. Kręgów jest 3. pomiędzy pierwszym zewnętrznym a następnym jest na tyle duża przerwa że można tam siedzieć. i to odbywa się tam. siedzi tam starzeć po turecku i wypowiada jakąś dziwną mantrę. zdecydowanie medytuje. czasem unosi się w powietrzu. odkąd pamiętam nie mogę przekroczyć kręgu ani nawet zbliżyć się do niego. okręgi które są z symboli czasem się unoszą i wirują.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak się zastanawiałam nad tym snem i powiem, że mam z nim mały problem. Czegoś mi tu brakuje. Możesz bardzi opis rozszerzyć na elemty emocjonalne? I czy ten starzec czuje ze jesteś w srodku czy jest tego nieświadomy? stoisz dokładnie w środku tak?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

stoję po za kręgiem. staram się nie pokazywać swoich emocji i zazwyczaj po prostu dobrze się kontroluję. ale powiem Ci że za każdym razem jestem wkurzony bo nie mogę "bawić" się w takich snach żadne LD nie działa choć jestem świadom że to sen.

nie da się tu także nic więcej dodać do opisu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.