Gość Kuanan

Rozkład anielskie skrzydła

3 posty w tym temacie

Może być wykorzystywany wszędzie tam, gdzie pojawiają się problemy w relacjach danej pary, ale też i wtedy, kiedy chcemy poznać jakości istniejące pomiędzy mężczyzną a kobietą, którzy wchodzą ze sobą w bliskie układy. Poniżej znaczenia kolejno kładzionych kart. Na ilustracji mamy formę oraz to, w jakiej kolejności kłaść karty.

1...........2

...3.......4

.....5...6

.......7

Uwaga! Niezależnie od tego, kto pyta: mężczyzna czy kobieta, karty układamy w taki właśnie sposób, jak pokazuje ilustracja i opis. Karty dotyczące kobiety leżą po lewej stronie, te które pokazują mężczyznę po prawej.

1 Jaka jest kobieta ? karta, która odsłania, co kobieta najsilniej pokazuje w danym związku, jaka jest dla partnera naprawdę.

2 Jaki jest mężczyzna ? podobnie jak wyżej, z tym, że ta karta pokazuje mężczyznę i jego cechy przejawiane w związku z tą kobietą.

3 Czego ona oczekuje ? tu mamy oczekiwania kobiety wobec tego dokładnie mężczyzny; można to potraktować jako podpowiedź na szczęśliwy układ

4 Czego on oczekuje ? podobnie jak wyżej, z tym, że tutaj karta pokazuje oczekiwania mężczyzny wobec tej kobiety

5 Czego ona nie chce ? innymi słowy karta mówi, czego kobieta sobie nie życzy ze strony partnera; możemy też wprost powiedzieć: co jej w tym związku przeszkadza, bo najczęściej ta karta pokaże właśnie istotny punkt zapalny w relacji z partnerem, czyli co ją w nim denerwuje.

6 Czego on nie chce ? jak wyżej, z ta różnicą, ze ta karta pokaże, co jego w niej denerwuje, czyli co ona powinna zmienić w sobie, aby on był z nią szczęśliwy

7 Wynik związku dla pytającego ? karta która pokaże, na ile ten związek ma szansę przetrwania czy wręcz uratowania, jeśli jest w trakcie rozpadu; pokazuje też szanse i efekty bycia razem dla osób, które dopiero chcą się ze sobą związać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Witaj....

Zwróciłam się już do Ciebie z prośbą o rozkład siły i mocy ale od dłuższego czasu(ponad rok) mam problemy i wieczne obawy co do napotkanych mężczyzn w moim życiu. Zamknęłam się w sobie i nie dopuszczam do siebie żadnego mężczyzny-tzw. blokada... ehhh

Poznałam ostatnio fajnego, miłego człowieka o imieniu Marcin i chciałabym wiedzieć jak będą wyglądać nasze relacje. Czy z tego może coś wyniknąć głębszego....Zależy mi na znajomości z nim-on ma to coś co mnie do niego ciągnie.

Pozdrawiam.

Marta 30.09.1982r

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dla Ciebie:

1) Unikaj toksycznych relacji i sytuacji. Poproś Archanioła Michała o oczyszczenie z niższych energii twojego ciała i domu. Używaj środków ekologicznych.

3) Powinnaś się skupic na chwili obecnej, idąc krok po kroku. I powinnaś poprosic anioły o większą wiarę.

5)Zastanów się nad pracą z energią, tzn. może powinnaś pójśc na przekaz energetyczny lub zapisz się na kurs pracy z energią, ponieważ jesteś na nią wrażliwa, więc regularnie powinnaś się oczyszczac z wszelakich wpływów energetycznych.

dla Niego:

2)możliwe, że odczuwa poczucie winy, które powinien powierzyc aniołom, powinien dostrzegac inny punkt widzenia, przebaczyc sobie i porzucic żal, i powinien wyjśc poza pozory i złudzenia.

4)Może się spodziewac nieoczekiwanego przypływu gotówki, obfitośc u niego może się przejawiac również jako więcej czasu, pomysłów czy sposobności.

6) bezpośredniośc i autentycznośc w relacjach, aby to co jest wypowiadane było zrozumiałe, uziemione i praktyczne.

7)zwróc uwagę na znaki które Cię prowadzą, ponieważ one prowadzą Cię ku najgłębszym pragnieniom twojego serca.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.