Zakręcona

Bardzo proszę o wróżbę, bo chyba zwariuję

9 postów w tym temacie

Witam. Serdecznie zwracam sie do kogokolwiek o wróżbę w meczącej mnie sprawie. Jestem z kimś od pewnego czasu. Były rozstania i powroty. Teraz od kilku miesiecy jest fajnie ślicznie pięknie prawie tak jakbym tego chciała. Ale on jakiś taki oschły jest.. Chyba wątpie w jego uczucie i powoli w swoje wlasne,ale to przez odległosc jaka jest miedzy nami od kilku miesiecy.W sumie oboje mamy jakies problemy z wyrazaniem uczuc i w ogole o tym ze soba nie rozmawiamy.Ale kilka lat temu byłam u wróżki i pwoiedziala mi ze w tym roku za mąż wyjde i ze męża poznam przy okazji pracy. I teraz o co chcialabym zapytac.. Czy karty pokazą coś na temat do czego nasz związek prowadzi? W końcu posunie sie coś dalej? Co on własciwie czuje? Czy może też Twoje karty pokazują to samo co tamto rozdanie? Z góry dziękuje za szczegółowe odpowiedzi.

Edytowane przez Zakręcona
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prosiłabym jeszcze jego imie i date:)

Podałam na PW z wiadomych powodów

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

przykro mi nic nie dostałam:(

Teraz... coś musiałam pokręcic wczesniej.... No ale cóż Nowa jestem:P

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz nie chce Cie martwic ,bo nie o to chodzi,aczkolwiek macie spory kryzys,pan jakby miał dwie mozliwosci.Byc moze bedzie chciał zakonczyc ta relacje.Jak chcesz ratowac zwiazek,to musisz z nim szczerze porozmawiac,jest to wam bardzo potrzebne.Mysle ze Pan sie zamyka na ta relacje.

Pozdrawiam alicja

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiesz nie chce Cie martwic ,bo nie o to chodzi,aczkolwiek macie spory kryzys,pan jakby miał dwie mozliwosci.Byc moze bedzie chciał zakonczyc ta relacje.Jak chcesz ratowac zwiazek,to musisz z nim szczerze porozmawiac,jest to wam bardzo potrzebne.Mysle ze Pan sie zamyka na ta relacje.

Pozdrawiam alicja

Dziękuje serdecznie :D:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A własnie... A co odnośnie drugiego pytania? To wyczytała z kart taka pani z Pustek Cisowskich(nie wiem, moze o niej słyszalas) i jak to ma sie do mojej obecnej sytuacji?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No ja jako tako nie widze małzenstwa,aczkolwiek powazniejszy zwiazek tak:) wiec wszystko przed Toba:) A o tej Pani słyszałam,ale nie byłam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.