mistrz_ezotus

Autentyczna skarga na tych co najeżdżają!

22 postów w tym temacie

Zaatakowano mnie na tym forum podstępnie i jadowicie za moje poglądy i sposób zachowania, nikogo nie obrażałem, ani nie atakowałem! temat zamknieto jak rozumiem bo nie mogłem dać odpowiedzi, więc cytuje ja tutaj!

Ja specjalnie Was sprowokowałem!

Bo znam życie dobrze!

Wiedziałem, że znajdą się tacy, którym moje zachowania się nie spodobają. Będą chcieli mnie ośmieszyć, obrazić, wykpić zaszczuć! takich jest pełno wszędzie. Cudzym kosztem się nachapać.

Ja umiem walczyć i bronić się, teraz Ci co będą obserwować tę walkę mają szanse się czegoś nauczyć na niej. Bo to walka ujawnia kto ile jest wart i za co walczy tak naprawdę, a reszta to tylko deklaracje bez znaczenia.

jak mnie stąd wykasujecie to będzie Wasza porażka!

Jestem specjalista od robienia skandali, bo skandale zawsze ujawniają brudy, które są chowane skrzętnie żeby ich nikt nie widział chociaż one są.

Ja nie udaje w odróżnieniu od innych i to Wasz problem że jestem jaki jestem, a nie mój, będę do upadłego walczył za siebie! Ja jestem autentyczny i nie boję się tego okazywać! Ktoś chce się uczyć u mnie tego, proszę bardzo, zapraszam, jak walczyć o siebie samego i nie dać sobie wcisnąć jakim się ma być, jak sobie inni tego życzą, cha na sile narzucić swoje!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nikt cie nie beddzie usuwał, jesli nie zlamiesz regulaminu. A temat zamknęłam zeby wlasnie tego regulaminu bardziej nie łamać.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno nikt cie nie beddzie usuwał, jesli nie zlamiesz regulaminu. A temat zamknęłam zeby wlasnie tego regulaminu bardziej nie łamać.

Pozdrawiam

Napisałaś w ostatnim poście

Proponuję opanowac emocje.

Na tym forum nikt nikogo nie kasuje, nie banuje za poglądy, a jedynie za łamanie regulaminu. I wobec tego, iż lada moment ten regulamin zostanie złamany ( w zasadzie już został) zamykam temat.

Sama złamałaś regulamin, bo jak można zamykać za coś co nie zostało zrobione i żyje jedynie w Twojej wyobraźni. Wytłumacz mi, to został złamany, czy nie, a jeżeli tak to przez kogo i w którym miejscu?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

po 1 nie zaatakowano Cię podstępnie tylko całkiem jawnie w odpowiedzi na Twój... nazwijmy to styl wypowiedzi.

po 2 ja napisałam już, treść Twoich wypowiedzi jest wartościowa, natomiast by uniknąć w przyszłości takich sytuacji, warto byś popracował nad formą. Dlatego, że nie jesteśmy tutaj by sobie wzajemnie dogryzać, ale by dzielić się wiedzą, uczyć się i innych. Piszesz, że celowo sprowokowałeś, a jednak masz pretensję, że ludzie bardziej lub mniej świadomie tę prowokację podjęli, a także co do formy, jaką owa odpowiedź przybrała. Będę szczera- sam sobie na to zapracowałeś.

Edytowane przez ziraya
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co sie orientuję, to nie tylko na tym forum Cie "atakują".Może jednak przyczyna leży w Tobie samym?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wiele hałasu w sumie o nic...mistrzu po prostu moze trzeba było odpowiedzieć na pytanie zadane wprost i nie byloby problemu...mysle, że nikomu nipotrzebne takie emocje szkoda bo moze miałeś coś fajnego do powiedzenia a teraz...zaczęło sie od syfu. Moze przekaż co masz do przekazania sa pewnie tu tacy, których Twoja wiedza zainteresuje :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Otrzymałem list takiej treści:

otrzymujesz ostrzeżenie za załmanie regulaminu w pkt. 7. W postach, wpisach w profilu oraz w sygnaturze zabrania się:

a) Obrażania innych Użytkowników forum EzoDar.pl oraz osób publicznych.

w temacie http://ezodar.pl/ind...ch-i-nie-tylko/.

Pozdrawiam

Kuanan

Szept wyrażenie powiedziała, że nie złamałem żadnego regulaminu, to kto ma racje kto tutaj jest ważniejszy, Ty czy szept? Kto tak naprawdę decyduje? No i przypomina mi to dawne dobre czasu kumoterstwa i wspierania siebie nawzajem w atakowaniu prawdy! Ty Kuanan kogoś wspierasz w ten sposób? Kogo ja obraziłem i czym? Przedstaw to publicznie, niech wszyscy się dowiedzą.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Decyzja została podjęta po konsultacji z moderacją i administracją forum.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z tego co sie orientuję, to nie tylko na tym forum Cie "atakują".Może jednak przyczyna leży w Tobie samym?

Może jest głębokie i szerokie jak mówią ludziska. Wynika z tego, że śledzisz moje posty na wszystkich możliwych forach, czy Tobie sprawia to przyjemność, nie masz innych zajęć moja droga, nudzi Ci się? To po pierwsze, a po drugie skąd Ty to wiesz, na innych forach już dawno nic nie pisałem, pół roku temu i pod innym nickiem, jeżeli śledzisz to tylko przy pomocy adresu IP, tylko kto Ci go ujawnił, to jest karalne sądownie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Decyzja została podjęta po konsultacji z moderacją i administracją forum.

Wyjaśnijcie swoją decyzje mam prawo do tego z uzasadnieniem rzeczowym i chce wiedzieć czy inni, którzy mnie obrazili i napastowali tez zostali ukarani? na razie zasłoniliście się tylko paragrafem regulaminu, to jest bezduszna litera i nic więcej.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewne rzeczy sa na tyle jawne, ze łatwo je zobaczyć przy każdym poscie pisanym przez użytkowinków

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Ja specjalnie Was sprowokowałem!

Bo znam życie dobrze!

Wiedziałem, że znajdą się tacy, którym moje zachowania się nie spodobają. Będą chcieli mnie ośmieszyć, obrazić, wykpić zaszczuć! takich jest pełno wszędzie. Cudzym kosztem się nachapać.

Ja umiem walczyć i bronić się, teraz Ci co będą obserwować tę walkę mają szanse się czegoś nauczyć na niej. Bo to walka ujawnia kto ile jest wart i za co walczy tak naprawdę, a reszta to tylko deklaracje bez znaczenia.

jak mnie stąd wykasujecie to będzie Wasza porażka!

Jestem specjalista od robienia skandali, bo skandale zawsze ujawniają brudy, które są chowane skrzętnie żeby ich nikt nie widział chociaż one są.

Ja nie udaje w odróżnieniu od innych i to Wasz problem że jestem jaki jestem, a nie mój, będę do upadłego walczył za siebie! Ja jestem autentyczny i nie boję się tego okazywać! Ktoś chce się uczyć u mnie tego, proszę bardzo, zapraszam, jak walczyć o siebie samego i nie dać sobie wcisnąć jakim się ma być, jak sobie inni tego życzą, cha na sile narzucić swoje!

forum nie jest polem walki, a jesli jesteś specjalistą od robienia skandali, to rób je na swoim podwórku, na którym jesteś panem i władcą,

a jeśli chcesz wyciągać brudy, to rób to najlepiej we własnym domu -

i to nie nasz problem, że jesteś jaki jesteś - trzeba umieć żyć w społeczeństwie - tych co nie potrafią - zamykają w odosobnieniu - tam mogą walczyć o siebie ile wlezie.

I nikt na siłę nikomu niczego nie narzuca - rejestracja na forum oznacza akceptację regulaminu - jeśli Ci się nie podoba - nie rejestruj się - a jeśli nie potrafisz podjąć samodzielnie decyzji - zrobią to za Ciebie inni - tak jest zbudowany świat :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

forum nie jest polem walki, a jesli jesteś specjalistą od robienia skandali, to rób je na swoim podwórku, na którym jesteś panem i władcą,

a jeśli chcesz wyciągać brudy, to rób to najlepiej we własnym domu -

i to nie nasz problem, że jesteś jaki jesteś - trzeba umieć żyć w społeczeństwie - tych co nie potrafią - zamykają w odosobnieniu - tam mogą walczyć o siebie ile wlezie.

I nikt na siłę nikomu niczego nie narzuca - rejestracja na forum oznacza akceptację regulaminu - jeśli Ci się nie podoba - nie rejestruj się - a jeśli nie potrafisz podjąć samodzielnie decyzji - zrobią to za Ciebie inni - tak jest zbudowany świat :)

Całe nasze życie to walka i nie ważne na jakim forum się walczy. Tak jestem specem od skandali, ale to mnie zaatakowano pierwszego, ja nikogo nie ruszałem pierwszy i tę zdolność opanowałem nie po to żeby sobie robić przyjemność, ale jako dobry miecz w sytuacji napadu na mnie w sytuacjach wyjątkowych i taka właśnie się zdarzyła tutaj na forum gdy byłem obrażany nikt z adminów się nie wstawił za mną, to muszę walczyć sam o siebie i prawdę, mam prawo, Ci co zaatakowali mogli tego nie robić, sądzili że będzie im łatwo, ale już osiągnąłem pewien sukces mianowicie jednak znów temat otwarto, pomimo, że s początku go zamknięto. ja osiągam cele i kto ma oczy ten widzi, a to że moja dynamika ujawnia nerwice niektórych to nie mój problem ale ich stanu zdrowia i ich nerwicowych stanów, tzn. ich nerwicowej reakcji na moje zachowania, to nie ze mną jest coś nie w porządku, bo ja nerwicy nie mam zachowuje się logicznie i konsekwentnie w odróżnieniu od innych.

Drogi Gregu chcesz mnie czegoś nauczyć to przedstaw plan uczenia mnie, takie uczenie z doskoku, przyleciał coś powiedział i odleciał mnie nie interesuje, jak chcesz mnie uczyć to przedstaw program przynajmniej na rok. przyjrzę się mu dokładnie ocenię i może skorzystam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Z serii cytaty dnia: Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.(A. France)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

forum jest po to żeby wymieniać miedzy sobą ciekawe poglądy a nie prowadzić jałową dyskusję i poklepywanie sie po ...,a nie powielaniem wątków z innych forum lub ściąganiem i przeklejaniem cytatów o wątpliwej jakości i treści stronek. Dyskusja to inaczej rozstrząsanie argumentów, więc nie widzę tu jakichś większych problemów. Wszystko zależy na ile ma się dystans do siebie. Forum w zasadzie jest polem walki , bo jakby nie było nawet przy wymianie poglądów każdy walczy o swoją prawdę w tych poglądach, co najwyżej może bardziej lub mniej zgadzać się z innym poglądem.

Poza tym atakują Ci co sie już wcześniej znają i popierają, w kupie zawsze raźniej, a niby wszyscy tacy na drodze rozwoju duchowego wg. mnie coś nie tak, szczerze powiem że większość tych postów to w ogóle dziwnie odbieram, ale może ze mnie taki dziwoląg i tyle, bo tak na dobrą sprawę

gość się przedstawia że ma ochotę kogoś podszkolić jakby co to na privie, wcześniej cos tam skrobnął o ciałach w aurze wiec w miare łapie terminologie, to chyba niejednemu co lubi takie magiczne bajery to powinno podpasować, choćby z ciekawości, a tu buuumm , jatka z tego wynikła i nic więcej. Jednym słowem fałsz i obłuda kwitnie. :)

Edytowane przez peyotl
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jakby nie było nawet przy wymianie poglądów każdy walczy o swoją prawdę

E tam :) ja już dawno zrezygnowałem z walki o prawdę,prawda nie istnieje.

To zupełnie jak z mistycyzmem i religią,masz doświadczenie mistyczne i zestaw symboli danej religii.

Samo mistyczne doświadczenie nie ma związku z religią

każdy może to samo doświadczenie wcisnąć w ramy dowolnej religii i symboli.

Co wtedy?Jedni będą wmawiać drugim że mają jakiś dowód

i że ich bóg jest prawdziwy a ten drugi to iluzja.

To bez sensu...przecież,i tak wiadomo że tylko Świętowit istnieje na prawdę :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

forum jest po to żeby wymieniać miedzy sobą ciekawe poglądy a nie prowadzić jałową dyskusję i poklepywanie sie po ...,a nie powielaniem wątków z innych forum lub ściąganiem i przeklejaniem cytatów o wątpliwej jakości i treści stronek. Dyskusja to inaczej rozstrząsanie argumentów, więc nie widzę tu jakichś większych problemów. Wszystko zależy na ile ma się dystans do siebie. Forum w zasadzie jest polem walki , bo jakby nie było nawet przy wymianie poglądów każdy walczy o swoją prawdę w tych poglądach, co najwyżej może bardziej lub mniej zgadzać się z innym poglądem.

Poza tym atakują Ci co sie już wcześniej znają i popierają, w kupie zawsze raźniej, a niby wszyscy tacy na drodze rozwoju duchowego wg. mnie coś nie tak, szczerze powiem że większość tych postów to w ogóle dziwnie odbieram, ale może ze mnie taki dziwoląg i tyle, bo tak na dobrą sprawę

gość się przedstawia że ma ochotę kogoś podszkolić jakby co to na privie, wcześniej cos tam skrobnął o ciałach w aurze wiec w miare łapie terminologie, to chyba niejednemu co lubi takie magiczne bajery to powinno podpasować, choćby z ciekawości, a tu buuumm , jatka z tego wynikła i nic więcej. Jednym słowem fałsz i obłuda kwitnie. :)

Atakują Ci co się boją, tego co ich napawa niezrozumieniem.

Z serii cytaty dnia: Tylko głupiec ma odpowiedź na wszystko.(A. France)

Też znam dobry cytat z tej serii: Głupi mówi co wie, mądry wie co mówi. (przysłowia narodów)

E tam :D ja już dawno zrezygnowałem z walki o prawdę,prawda nie istnieje.

To zupełnie jak z mistycyzmem i religią,masz doświadczenie mistyczne i zestaw symboli danej religii.

Samo mistyczne doświadczenie nie ma związku z religią

każdy może to samo doświadczenie wcisnąć w ramy dowolnej religii i symboli.

Co wtedy?Jedni będą wmawiać drugim że mają jakiś dowód

i że ich bóg jest prawdziwy a ten drugi to iluzja.

To bez sensu...przecież,i tak wiadomo że tylko Świętowit istnieje na prawdę :D

Biedaku! Pozostało Ci tylko kłamstwo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja mam prosbe, zacznij pisac jak to sie przyjęlo na forach, masz opcje cytuj po ptrawej stronie na dole i posługuj się nią, bo tylko po tobie poprawiac tzreba.

Kilkasz npod postami gdzie chcesz zacytowac pod kilkoma nawet a na koncu korzystasz z przycisku: daj odpowiedź. I w jednym poscie odpowidasz na rozne cytaty, bo teraz wygląda to jakbys sztucznie produkowal ilosc postów a potem tzreba to za ciebie łączyć. I już drugi raz cie prosze o to. A chyba nie chcesz aby moderacja je kasowla jako dublety lub sztuczne produkcje postów?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Całe nasze życie to walka i nie ważne na jakim forum się walczy. Tak jestem specem od skandali, ale to mnie zaatakowano pierwszego, ja nikogo nie ruszałem pierwszy i tę zdolność opanowałem nie po to żeby sobie robić przyjemność, ale jako dobry miecz w sytuacji napadu na mnie w sytuacjach wyjątkowych i taka właśnie się zdarzyła tutaj na forum gdy byłem obrażany nikt z adminów się nie wstawił za mną, to muszę walczyć sam o siebie i prawdę, mam prawo, Ci co zaatakowali mogli tego nie robić, sądzili że będzie im łatwo, ale już osiągnąłem pewien sukces mianowicie jednak znów temat otwarto, pomimo, że s początku go zamknięto. ja osiągam cele i kto ma oczy ten widzi, a to że moja dynamika ujawnia nerwice niektórych to nie mój problem ale ich stanu zdrowia i ich nerwicowych stanów, tzn. ich nerwicowej reakcji na moje zachowania, to nie ze mną jest coś nie w porządku, bo ja nerwicy nie mam zachowuje się logicznie i konsekwentnie w odróżnieniu od innych.

Drogi Gregu chcesz mnie czegoś nauczyć to przedstaw plan uczenia mnie, takie uczenie z doskoku, przyleciał coś powiedział i odleciał mnie nie interesuje, jak chcesz mnie uczyć to przedstaw program przynajmniej na rok. przyjrzę się mu dokładnie ocenię i może skorzystam.

To wyglada na uzalanie sie nad soba a nie walke. Skoro twierdzisz ze jestes dobrym skandalista, to powinienes przywyknac do atakow i umiejetnie je odpierac, lecz jak widze kiepski z Ciebie prowokator;) To nie pole walki a temat "skargi" wiec nie wiem o jakiej walce piszesz, skoro tylko sie skarzysz;)Pozdrawiam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam delikatną sugestię do administracji i użytkowników (z wyjątkiem założyciela tego tematu).

Ten Pan jest przykładem trolla forumowego, najczystszej wody. Niestety na takie skutkuje tylko "tryb ignorowania".

Mówią, że nie dyskutuje się z idiotą, bo sprowadza do swojego poziomu i pokonuje doświadczeniem.

Tyle mojego komentarza.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zaatakowano mnie na tym forum podstępnie i jadowicie za moje poglądy i sposób zachowania, nikogo nie obrażałem, ani nie atakowałem! temat zamknieto jak rozumiem bo nie mogłem dać odpowiedzi, więc cytuje ja tutaj!

Ja specjalnie Was sprowokowałem!

Bo znam życie dobrze!

Wiedziałem, że znajdą się tacy, którym moje zachowania się nie spodobają. Będą chcieli mnie ośmieszyć, obrazić, wykpić zaszczuć! takich jest pełno wszędzie. Cudzym kosztem się nachapać.

Ja umiem walczyć i bronić się, teraz Ci co będą obserwować tę walkę mają szanse się czegoś nauczyć na niej. Bo to walka ujawnia kto ile jest wart i za co walczy tak naprawdę, a reszta to tylko deklaracje bez znaczenia.

jak mnie stąd wykasujecie to będzie Wasza porażka!

Jestem specjalista od robienia skandali, bo skandale zawsze ujawniają brudy, które są chowane skrzętnie żeby ich nikt nie widział chociaż one są.

Ja nie udaje w odróżnieniu od innych i to Wasz problem że jestem jaki jestem, a nie mój, będę do upadłego walczył za siebie! Ja jestem autentyczny i nie boję się tego okazywać! Ktoś chce się uczyć u mnie tego, proszę bardzo, zapraszam, jak walczyć o siebie samego i nie dać sobie wcisnąć jakim się ma być, jak sobie inni tego życzą, cha na sile narzucić swoje!

A ja powiem tak , skarga jest skargą ,nie podlega już dłuższej dyskusji na forum , wniosek skargi jest w trakcie rozpatrywania, a informacja z odpowiedzą zostanie przesłana na PW do użytkownika składającego skargę, w czasie 48 godzinach do napisania postu .

Proszę o korzystanie z opcji "Raportuj" w postach które waszym zdaniem was obrażają , są one w ten czas na bieżąco weryfikowane i dzięki temu nie dochodzi do kumulacji emocji i ułatwia ocenę sytuacji osobą moderującym i administrującym.

Temat zamykam !!!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.