_Domi_

Drogi Życia z Wibracją 8

6 postów w tym temacie

DROGA ŻYCIA ? 8

To, czy Twoja droga będzie drogą sukcesu materialnego, siły woli, autorytetu, pieniędzy i szacunku u innych, czy też klęsk finansowych, problemów materialnych i ryzyka ? w dużej mierze zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, a najistotniejsze w tym wszystkim jest to, że żadna z tych ewentualności nie przeraża Cię tak naprawdę. Jesteś po prostu bardzo silną osobowością ? upartą, wytrwałą, a trudności, jakie napotykasz na własnej drodze, nie wywołują w Tobie uczucia 'bycia pokonanym'. Nie kierujesz się emocjami. Patrzysz z boku na otaczający Cię świat, sprawiając wrażenie osoby sztywnej i upartej, zimnej i bezdusznej. Jednak w rzeczywistości jesteś osobą czułą i opiekuńczą, tylko, że nawet w sprawach uczuciowych kierujesz się rozsądkiem. Wszystko powinno być dla Ciebie duże i prawdziwe: jak związek, to taki, który daje Ci miłość przez duże 'M', jak prezenty, to wielkie. Nie tolerujesz zdrady w żadnej formie i na żadnej płaszczyźnie. Życie traktujesz jak drabinę, po której należy się wspinać. Jak nikt inny potrafisz podnieść się i wstać, nawet po największym 'upadku'. Cel, jeżeli zostanie przez Ciebie ustalony i zaakceptowany, jako osobisty ? nic Ci nie przeszkodzi w jego osiągnięciu. Nie boisz się przewodzenia, kierowania i odpowiedzialności.W(sytuacji) 'zagrożenia' działasz z zimną krwią, emocje odczuwając dopiero po wszystkim. Uważaj na Twoją skłonność do tyranizowania otoczenia, wymuszania posłuszeństwa i krytyki innych. Życie wymaga do Ciebie zrozumienia, że sam pieniądz nie jest źródłem zła ? ale jego brak, czy chorobliwe pragnienie. Pojmij rzeczywistą jego wartość, a następnie przekazuj tą świadomość innym.

Źródło :kurs "Izis "

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"8" i ich życie uczuciowe

Podobnie jak w każdej innej dziedzinie życia, w kontaktach osobistych Ósemki zwykle są zaborcze. Nie mają wielu tzw. przyjaciół od serca. Z jednej strony nieczęsto mają okazję spotkać osobę zdolną sprostać ich wymaganiom, z drugiej zaś zbyt są zajęte wspinaniem się na kolejny "szczyt" w ich karierze.

Poza tym, w stosunkach z innymi ludźmi Ósemki nieświadomie starają się ich sobie podporządkować.

Osoby te są mimo to dobrymi i lojalnymi przyjaciółmi, zdolnymi do wielkich poświęceń. Wymagają jednak tego samego od swoich przyjaciół. Jako wrogowie natomiast, osoby te mogą wzbudzać prawdziwy popłoch. Walczą uczciwie, ale zawzięcie i nigdy nie zapominają doznanych uraz. Pod tym względem są bezkompromisowe. Można być pewnym, że wcześniej czy później pomszczą swe krzywdy lub upokorzenia.

Osoby o mniej silnej wibracji czują nieodparty pociąg do porywczych i "ognistych" Ósemek i są gotowe pójść na wszelkie ustępstwa, aby zdobyć ich przyjaźń lub miłość.

Dynamizm, niebanalna osobowość oraz pewien nieuchwytny czar czyni z Ósemek osoby niezwykle atrakcyjne dla płci przeciwnej, wzbudzając często prawdziwe namiętności.

A one same? Jak zachowują się wobec okazywanych im uczuć? Jak możemy się domyślać, również i w tym przypadku kierują się zasadą "wszystko albo nic". Jednak, mimo że nieustannie oscylują między skrajnościami (gorąca namiętność albo obojętność), w ich przypadku obojętność nie oznacza braku miłości. Wynika ona po prostu z faktu, że kiedy Ósemki pochłonięte są jakimś problemem, wszystko inne przestaje się dla nich liczyć; nie potrafią i nie mogą myśleć o czymś innym. Same natomiast wymagają od partnera całkowitego oddania i podporządkowania się. Nie zadowoli ich przelotnie okazywana czułość i miłość; musi być to Miłość przez duże M, całkowita i totalna. Nic dziwnego, że ich związki uczuciowe przypominać będą huśtawkę. Ale jednego możemy być pewni: związki te nigdy nie będą nudne.

Pełne słodyczy i wewnętrznego spokoju Dwójki i Szóstki zapewnią równowagę i harmonię, których tak bardzo potrzebują bojowe i nerwowe Ósemki.

Związek Ósemki z 4, 7 lub 9 może okazać się szczęśliwy, mimo że osoby o tych wibracjach na ogół niechętnie zawierają trwałe związki.

Towarzyskie, dynamiczne, spontaniczne, o iście merkuriuszowskim temperamencie 3 i 5 mogą stworzyć trwały i szczęśliwy związek z Ósemkami, chociaż istnieje obawa, że ewentualne konflikty Piątek z tymi ostatnimi przypominać będą bardziej homeryckie boje niż intelektualne dyskusje.

Niewielkie szansę na szczęśliwe życie mają natomiast Ósemki z Jedynkami, a także z osobami o tej samej wibracji. Obie te wibracje są bowiem równie wybuchowe, agresywne i lubiące dominować, co może powodować liczne problemy i spięcia, a w konsekwencji być przyczyną rozwodów.

Dzieci o tej wibracji od najmłodszych lat wykazują silną osobowość. Przeważnie są samowystarczalne, zdecydowane, odważne i rezolutne. Te inteligentne osóbki dokładnie wiedzą, czego chcą i, co chciałyby w życiu osiągnąć. Zwykle są poważne, pełne rezerwy i opanowane. Bywają jednak również dzieci-Ósemki wybuchowe, agresywne i kłótliwe. Wychowanie ich powinno opierać się na sprawiedliwości i uczciwości, nigdy bowiem nie uzyska się dobrych rezultatów, postępując z nimi w sposób gwałtowny i nadużywając rodzicielskiej władzy.

Jako rodzice natomiast, Ósemki wykazują, niestety, skłonności do dominacji. Często są zbyt surowe i wymagające, ale zawsze uczą swe dzieci szczerości, uczciwości i bezstronności. Jedyna rada, jakiej potrzebują to ta, żeby starały się być trochę bardziej czułe i wyrozumiałe, a mniej nieugięte.

Planeta: Mars, Saturn

Kamień: topaz, rubin, szafir

Metal: żelazo, ołów

Znak zodiaku: Skorpion, Koziorożec

Dzień: wtorek

Kolory: czerwony, czarny

Szczęśliwe liczby: 8, l, 6.

Źródło:Gladys Lobos "magia numerologii"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Numerologiczna 8

Ósemki są bardzo pracowitymi osobami, a ich ambicja, wytrwałość, konsekwencja w działaniu i upór, pozwala osiągnąć wytyczone cele i sukcesywnie wspinać się po szczeblach kariery.

Osoby z wibracją liczbową osiem, mają wspaniałe zdolności organizacyjne, a także umiejętność zarządzania. Mają one bogatą osobowość, są praktyczne, zorganizowane, nie poddają się łatwo, nawet mimo niesprzyjających okoliczności nie załamują się, walczą do samego końca. Do swoich celów zmierzają z uporem, są systematyczne i zawzięte.

Ósemki nie lubią niejasnych sytuacji, dwuznaczności, fałszu i hipokryzji. Zawsze grają w otwarte karty, nie lubią plotek ani niedomówień. Jeśli cokolwiek je irytuje, drażni, potrafią szczerze mówić o swoim niezadowoleniu. Ósemki są przedsiębiorcze i mają wspaniały dar przekonywania innych. Mają one zrównoważoną naturę. Ponadto ósemki są osobami uczciwymi,

o dużym poczuciu sprawiedliwości. Bardzo wymagające, solidne, odczuwają potrzebę spełniania się w konkretnej dziedzinie, nie lubią się rozpraszać, wolą zostać świetnymi specjalistami w wybranej przez siebie profesji. Energiczne i odporne na stresy, uchodzą za bardzo silne osobowości. Ósemki nie pozwalają na pokazanie swojej słabości, mają twardy charakter, są niezwykle opanowane. Ósemkom łatwiej niż innym wychodzi osiąganie swoich celów. Są niezwykle odważne, uwielbiają wyzwania, nie boją się ryzykować. Ludzie zazdroszczą im przebojowości, uporu i niezwykłej wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do upragnionych celów. Dla ósemek bardzo ważna jest pozycja, osiąganie wysokich stanowisk, a co za tym idzie, satysfakcja materialna. Ósemki potrafią wybić się ponad przeciętność, dzięki ich ogromnej ambicji i zawziętości, dostają to, czego zapragną. Mają one świetny zmysł do interesów, ich zapał, niesamowite pokłady energii, wewnętrzna dyscyplina, zdolności przywódcze potrafią zaprowadzić ich naprawdę wysoko. Ósemki muszą uważać, by ich życie nie zostało zdominowane przez świat materialny. Poprzez intensywne życie zawodowe, mogą zaniedbywać swoich najbliższych. Ósemki są opanowane, ale w przypadku dużego zdenerwowania potrafią wybuchnąć ze zdwojoną siłą. Ich wielkie ambicje powodują, że biorą one zbyt wiele na swoje barki, podejmują masę wyzwań, czasami doprowadzają się do stanu frustracji, uczucia niezadowolenia i niezaspokojenia.

W partnerstwie ósemki uchodzą za osoby bardzo oddane, namiętne, wierne. Są zdolni do poświęceń dla najbliższych. Bardzo dbają o to, by ich rodzina żyła w dostatku i w komforcie. Ósemki są wymagające, zazdrosne i zaborcze. Od partnera wymagają całkowitego podporządkowania się, co może być przyczyną konfliktów i nieporozumień w związkach, chyba że trafią na osoby uległe i bardziej delikatne. W przeciwnym wypadku będzie im trudno stworzyć związek, ponieważ ich wielka potrzeba dominacji, przenosi się także na sferę uczuciową. W uczuciach są bardzo namiętne, nie znoszą rutyny, lubią podejmować wyzwania. Ósemki to zdobywcy, nie zrażają ich niepowodzenia i nawet jeśli druga strona nie wykazuje zainteresowania, potrafią uparcie dążyć do tego, by zdobyć osobę, której pragną. Ich słabymi stronami może być wyniosłość, kapryśność, pogarda dla ludzi znacznie słabszych, arogancja, nadmierna zawziętość i skłonność do dominacji. Również szczerość do bólu może spotkać się z niezrozumieniem przez otoczenie. Ósemki są osobami raczej małomównymi, ale nie wahają się przed wygłaszaniem sądów, nawet jeśli miałyby być one krzywdzące dla innych osób.

źródło - Magiakart.pl

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Liczba 8

Liczba 8 to ŻNIWIARZ, WOJOWNIK, SZEF, DOBROCZYŃCA (WSPO MAGAJĄCY).

Jej słowami -kluczami są: władza, pieniądze, realizacja, przywództwo, misty cyzm.

Symbolizuje włączenie się w nurt życia, materializm, najwyższe wyzwa nie stojące przed człowiekiem: konieczność zapanowania nad chaosem i de strukcją. Jej odpowiedniki to rozwaga, konsekwencja, krystalizacja, struktura, dyscyplina, obowiązek, powaga, sukces dzięki własnej pracy, odporność, wy trzymałość, pewność osiągania zamierzonych celów, gwałtowne namiętności i nieposkromiona siła. regeneracja, transformacja.

Ósemką rządzi Saturn, planeta ograniczeń i opóźnień. Włada on ludźmi uro dzonymi 8, 1 7 lub 26 dnia każdego miesiąca oraz tymi, których Liczba Drogi Życia lub Imienna wynosi Osiem. Najbardziej zaznacza się u ludzi o Liczbie Duchowej Osiem.

Spośród siedmiu tzw. planet materialnych Saturn jest planetą najbardziej od daloną. Jego sanskryckie imię Shanaishchara wskazuje, że wolno się porusza. Jest obojętny, chłodny i suchy. Uważa się go za najbardziej szkodliwą planetę.

Ludzie zdominowani przez liczbę Osiem są mocni, skłonni do rządzenia i do minacji. Zdarza się, że są owładnięci manią wielkości, żądzą posiadania pienię dzy i władzy. Wikłają się w różne gry i procesy, których wynikiem jest sukces lub porażka. Są uparci, zawzięci i budują swoją karierę ciężkim wysiłkiem, uporczywą pracą, długoletnimi staraniami. Nie zawsze osiągają sukces. Doświadczają róż nych ograniczeń. Mają jednak w sobie wiele sił i w razie klęski potrafią zaczy nać od początku. Lubią prace wykonawcze.

Jeśli liczba Osiem jest liczbą dominującą w twoim portrecie numerologicznym i/lub jest Liczbą Duchową, Liczbą Imienną lub Liczbą Drogi Życia, to jesteś człowiekiem zdolnym, pracowitym i perfekcyjnie zorganizowanym. Po trafisz wytrwale dążyć do sukcesu, nawet wtedy, gdy musisz w tym celu kiero wać innymi. Szefem możesz być niezawodnym: lojalnym, mądrym i odpowiedzialnym. Masz szczególny zmysł do interesów i obracania pieniędzmi. Wiesz kiedy i w co zainwestować. We wszystko wkładasz wiele pasji i jesteś cierpliwy. Planujesz celnie swoje sprawy i umiesz czekać na właściwy moment, by osią gnąć to, co zamierzasz. Nie jesteś materialistą, lecz świetnie rozumiesz wagę i rolę pieniądza, dlatego możesz być zamożnym człowiekiem. Twoje możliwo ści są niezwykłe. Możesz być bioterapeutą, jasnowidzem, telepatą, mistykiem. Interesujesz się tym co niezwykłe i próbujesz zrozumieć sens egzystencji. Jako że doskonale rozumiesz materię, sięgasz w świat duchowych przeżyć, uzysku jąc na tej drodze niemałe sukcesy. Potrafisz ze spokojem odnosić się do wszyst kich niespodziewanych wydarzeń, nawet jeśli nie należą do najprzyjemniejszych. Masz w sobie dystans do świata i do sytuacji; nie reagujesz emocjonalnie, jak byś wiedział, że to musiało się zdarzyć. Jest w tobie wielka wiedza wewnętrzna, dlatego możesz wykonywać wszystkie zawody wymagające dużej odporności psychicznej.

Obdarzony jesteś silną wolą i umiejętnością robienia kariery i pieniędzy. Masz rozwiniętą sferę intuicji; jesteś otwarty, uczciwy i bardzo aktywny. Nie obchodzą cię uczucia innych. Stawiasz wysokie wymagania nie tylko tym, którzy cię ota*czają, ale również sobie. Jesteś konsekwentny w doprowadzaniu spraw do koń ca. Wobec ludzi, którzy ci wadzą, jesteś bezwzględny. Masz optymistyczne po dejście do życia i jesteś odważny. Uwielbiasz sport i ruch. Masz wielu przyjaciół (lubisz być podziwiany). Kontakt z pieniędzmi sprawia ci radość. Możesz być dobrym szefem i przełożonym. Nadajesz się na adwokata i handlowca. Potra fisz efektywnie realizować plany i je doskonalić. Natychmiast po osiągnięciu jednego celu realizujesz następne (lepsze i większe). Masz silną osobowość i dzia łasz skutecznie. Oczekujesz i domagasz się perfekcji - z pozytywnym skutkiem. Przeszkody nie odstraszają cię, a nawet cię dopingują. Dążysz do przywództwa. Pragniesz bogactwa i władzy. Choć jesteś bezwzględny, otoczenie korzysta z two ich sukcesów.

Oceniasz ludzi miarą bogactwa i sukcesu, a wartości miarą pieniądza. Szukasz szczęścia i dobrobytu. Masz nieustanną potrzebę aktywności i widzenia rzeczy, które dzieją się wokół ciebie. Siła przebicia jest dla ciebie ważna, bo im bardziej zwalniasz, tym większe pojawiają się przeszkody. Powinieneś unikać marnowania czasu i energii (?myśleć z rozmachem i działać z rozmachem"). Choć jesteś twardy, praktyczny, uparty i sprawny, sukcesy nic przychodzą ci łatwo, a niebezpieczeń stwo całkowitej porażki jest wszechobecne. Budujesz swą wielkość zawziętym wysiłkiem, ciężką pracą, uporem, wytrwałością i rozwagą. Możesz być bezlitosny wobec innych, samolubny, bez skrupułów i myśleć tylko o pieniądzach. Pod tą mało pociągającą powierzchownością ukrywasz jednak życzliwe serce, błysk ekscentryczności i szaleństwa. Choć twoje uczucia są intensywne, są czasem źle ro zumiane przez innych. Wydajesz się oziębły i smutny.

Głównym obszarem twojego życia, na którym zbierasz żniwo, jest sfera stu diów, nauki i organizacji. Dużo pracujesz, mało odpoczywasz. Jesteś dzielnym ?wojownikiem", zdolnym, wyrozumiałym i gotowym do wykorzystania swojej wielkiej siły w celu poprawy Losu innych. Rozumiesz ludzką naturę. Masz wro dzony autorytet, którego nie wymuszasz. Wykorzystujesz go w naturalny spo sób, tak że inni nie odczuwają twego wpływu. Im większa jest grupa, z którą pracujesz, tym większe dokonania i nagroda.

Twoje umiejętności będą zawsze wysoko ocenione, bez względu na to, jakie umiejętności zaprezentujesz. Choć jesteś wytrwały, masz także słabości: jeżeli inni osiągają coś /a wolno czy niezręcznie i nic wszystko przebiega optymalnie, poddajesz się sytuacyjnemu stresowi i stajesz się dyktatorem.

Musisz uczyć się panowania nad swoimi siłami, z których wypływa niespoży ta energia. Ce****e cię szczególny rodzaj odwagi: poszukujesz wolności. Poj mujesz sens dyscypliny, która pomaga ci zbierać nowe siły, lecz pragniesz wol ności. Właściwa część twoich dokonań koncentruje się na posiadaniu dóbr ma terialnych, dlatego możesz osiągnąć sukces, jeśli masz do czynienia z praktycz nymi czy materialnymi problemami względnie majątkiem.

Ósemka mówi o najwyższej sprawiedliwości i nagrodzie czekającej człowie ka, jeśli na nią zasłuży poprzez swoje wysiłki. Dążysz do niej z wszystkich sil.

Twoje poglądy są skrajne, a charakter impulsywny i zdecydowany, jesteś bar dzo zuchwały. Odważasz się na to, o czym inni nawet nie marzą. Ufasz tylko sobie, a twoje decyzje oparte są na rzeczowej analizie wszystkich ?za" i ?prze ciw" danej sprawy. Świadomy jesteś swych umiejętności, a że nie boisz się cięż kiej pracy i ryzyka, osiągasz zamierzone cele. Twoja wytrwałość i upór nie mają sobie równych i prowadzą do władzy, siły, sławy i sukcesów. Nie istnieją dla ciebie przeszkody nie do pokonania. Problemy są wyzwaniami. Rozumujesz w sposób praktyczny, pozytywny i konstruktywny, jesteś obdarzony zdrowym rozsądkiem i praktycyzmem. Widzisz rzeczy takimi, jakie są, i nie oszukujesz siebie samego ani nie pozwalasz na to innym. Odznaczasz się ekstremalnymi i radykalnymi poglądami; nie uznajesz kompromisów. Wszystko jest dla ciebie albo białe, albo czarne. Chcesz, mieć wszystko albo nic, teraz lub nigdy.

Podziwiasz tych, którym się w życiu powiodło, pogardzając wszystkim, co ni jakie i przeciętne. Twoją główną zaletą jest odwaga, zdyscyplinowanie, zdolność koncentracji i przenikliwość. Wszystko robisz z wielką pasją, zaangażowaniem i determinacją. W działaniu jesteś kompetentny i skuteczny. Charakteryzuje cię szczerość, uczciwość, prawość, prostolinijność i niezależność. Nienawidzisz kłam stwa, hipokryzji i intryg. Można mieć do ciebie pełne zaufanie, gdyż nie boisz się odpowiedzialności za swe czyny i słowa. Jesteś szczery i prawy. Potrafisz podej mować właściwe decyzje, jesteś urodzonym przywódcą. Masz wybitne zdolności organizatorskie i przywódcze. Lubisz rozkazywać i kierować. Masz dar przekonywania.

Łatwo pozyskujesz otoczenie dla swych celów. Nie brak ci sprytu i nieugiętości w swych dążeniach. Zawsze jesteś gotowy do walki, by zwyciężyć. Am bicja i zaangażowanie mogą uczynić cię fanatykiem (religijnym lub politycznym). Upór i zawziętość przysłaniają ci rozsądek i obiektywność.

Przekonanie o swej racji, nie przyznawanie się do błędów, nieliczenie się z in nymi i chęć dominacji za wszelką cenę mogą prowadzić cię do porażki i autodestrukcji. Zły jest nadmiar ambicji. Nie potrafisz się cieszyć tym co masz; chcesz mieć ciągle więcej. W pocie czoła osiągasz swe cele, a gdy je już osiągniesz, masz ?na oku" coś nowego. Ta ?niekończąca się historia" sprawia, że czujesz się sfrustrowany i niezadowolony. Ciągle planujesz jakieś zmiany, co prowadzi cię do osłabienia starań i może zmienić sukces w porażkę.

Możesz mieć opinię osoby autorytarnej i zbyt wymagającej. Potrafisz wiele wytrzymać i panować nad swymi emocjami, Jeśli jednak ktoś cię sprowokuje, wybuchasz z gwałtownością. Tracisz wtedy panowanie nad sobą i reagujesz im pulsywnie, nie myśląc o konsekwencjach. Zdarza się to na szczęście rzadko.

Praca nad ujarzmieniem swego temperamentu, zapanowaniem nad energia mi, jest twoim głównym zadaniem. Powinieneś stale panować nad sytuacją i za chowywać zimną krew.

Charakteryzuje cię wielkie poczucie sprawiedliwości i etyki. W swym postę powaniu i opiniach starasz się być bezstronny, obiektywny i uczciwy. Posiadasz szacunek dla honoru i godności. Możesz być jednak uważany za interesownego i oportunistycznego. Przyczyną jest twoja szorstkość dla ludzi niewygodnych. Jeśli masz na to ochotę lub, jeśli gustujesz w kimś, potrafisz być wielkoduszny, miły i uprzejmy. Musisz jednak dążyć do poskromienia swej ambicji, tempera mentu i przywiązania do dóbr materialnych.

Negatywne wpływy ujawniają w tobie egoizm, złośliwość, nieufność (aż do przesady), chciwość, okrucieństwo i mściwość. Silny charakter i niezłomna wola może stać się przyczyną nadużyć, prowadzących do życiowej porażki. Pozyty wy mogą 7.mienić się w negatywy (odwaga w tchórzostwo, śmiałość w nieśmia łość itd.). Utrudnieniem może być despotyzm i tyranizowanie otoczenia. W skraj nych przypadkach możesz być zimnym materialistą.

Możesz osiągnąć każdy cel, jaki sobie wyznaczysz. Największe sukcesy od niesiesz jednak w świecie finansjery, polityki i biznesu. Triumfował będziesz wszę dzie tam, gdzie w grę wchodzić będą plany i przedsięwzięcia na dużą skalę. Wyróżniał się będziesz w każdej dziedzinie, w której będziesz mógł się wykazać celnością sądów, zdrowym rozsądkiem, umiejętnością trafnej oceny sytuacji, gorliwością, stanowczością, konsekwencją w realizowaniu zamierzeń oraz dy*namizmem i energią. Jesteś wyśmienitym organizatorem, pełnym inicjatywy, potrafiącym zachęcić współpracowników do działania i urzeczywistnienia naj śmielszych pomysłów. Odznaczasz się przy tym ogromną samodyscypliną i umiejętnością koncentracji.

Gdy masz problem do rozwiązania, zapominasz o całym świecie.

Obdarzony jesteś ogromną silą fizyczną, psychiczną i wytrzymałością. Po zwala ci to znieść nieustanne napięcie, towarzyszące ci w pogoni za zrealizowa niem ambicji i dążeniu do wyróżnienia się.

Masz jasny, chłodny umysł, zdolności handlowe i zdolność postrzegania wszystkich aspektów danej sprawy. Lubisz każde ryzyko (polegasz na instynk cie). Masz kwalifikacje adwokackie, sędziowskie, dyrektorskie, pedagogiczne, polityczne, finansjerskie, inżynierskie, lekarskie, wynalazcze. Możesz być do brym doradcą, wojskowym, dyplomatą, bankierem, policjantem, detektywem, strażakiem, hotelarzem, handlowcem, sportowcem, mistykiem. Dobrze sobie dajesz rade z obsługą i naprawą wszelkich urządzeń. Twoja energia może być mylona z oportunizmem. Szefem jesteś jednak sprawiedliwym.

Grozi ci mimo to niechlubna sława osoby autorytatywnej, zbyt wymagającej, mało dyplomatycznej, wymagającej od podwładnych tyle, co od siebie (czyli wiele), co może się spotkać z niechęcią i niezrozumieniem bardziej leniwych podwładnych. W sprawach finansowych pomaga ci umiejętność panowania nad sobą. Bar dziej interesuje cię praktyczna i utylitarna strona życia, niż filozoficzne i inte lektualne rozmyślania. Dążysz do polepszenia sytuacji materialnej i społecznej, z myślą o przyszłości. Nie powinieneś przesadzać z zachłannością i zrozumieć, kto jest właścicielem wszystkich rzeczy. Powinieneś się uwolnić od wszelkich pragnień i uwarunkowań materialnych. Winnym razie doznasz porażki i stra cisz wysoką pozycję. Staraj się cieszyć tym, co masz i nic podnoś poprzeczki. Choć zwalczasz marnotrawstwo, wobec rodziny jesteś hojny. Chętnie wspo magasz akcje charytatywne. Nie kruszą twojego serca tylko pasożyty społeczne. W kontaktach osobistych jesteś zaborczy. Nie masz wielu przyjaciół od serca (jesteś na to zbyt wymagający i interesują cię tylko ?szczyty"). Skłonny jesteś podporządkowywać sobie innych. Mimo to możesz być dobrym i lojalnym przy jacielem, zdolnym do wielkich poświęceń. Wobec wrogów jesteś pamiętliwy, waleczny i mściwy. Dla płci przeciwnej jesteś atrakcyjny i wzbudzasz namiętno ści. Wobec okazywanych uczuć kierujesz się zasadą ?wszystko albo nic". Żądasz oddania i podporządkowania się. Szczególnie koją cię ?Dwójki" i ?Szóstki" oraz ?Czwórki", ?Siódemki" i ?Dziewiątki". Uważać musisz na ?Jedynki' i ?Ósem ki", gdyż tak jak ty są one wybuchowe, agresywne i lubią dominować.

Jako rodzic jesteś dominujący. Możesz być nazbyt surowy i wymagający wo bec dzieci, choć uczył ich będziesz szczerości, uczciwości i bezstronności. Po winieneś być dla nich bardziej czuły i wyrozumiały, a mniej nieugięty.

Twoją DROGĄ jest droga autorytetu, siły woli, pieniądza i sukcesu material nego - albo: klęski, problemów finansowych i ryzyka.

Czeka cię życic aktywne i niespokojne. Wciąż będą pchać cię do przodu nowe ambicje, a częste wybuchy nieposkromionej emocji będą zmieniać kurs twojego życia. Czeka cię życie pełne przygód.

Jesteś osobą praktyczną i zorganizowaną. Posiadasz zmysł organizacji i pla nowania. 2 uporem dążysz do celu i, mimo drobnych potknięć, nigdy nie czu jesz się pokonany. Wiedza wewnętrzna o życiu i śmierci, o sprawiedliwości ko smicznej i konsekwencji skutków naszych działań powoduje, że nie identyfiku jesz się emocjonalnie z żadną sytuacją. Oglądasz życie jak przez szklaną szybę. Dlatego postrzegany jesteś jako osoba ?zimna", choć jesteś czuły i opiekuńczy. Kierowany jesteś przez pasję, a poczucie, że panujesz nad sytuacją popycha cię do mnożenia obowiązków. Dlatego żyjesz w ciągłym napięciu. Ważne jest dla ciebie, aby sytuacje były czyste i jasne, bez podtekstów. ]csteś jak ojciec, który daje innym poczucie bezpieczeństwa.

Jedną z twoich najważniejszych lekcji jest zrozumienie natury pieniądza. Mu sisz uświadomić sobie, że jest on tylko umownym symbolem wyrażającym wy mianę energetyczną pomiędzy ludźmi, środkiem do realizacji celów. Przeszedł szy ten próg zrozumienia, masz szansę wejrzeć w mistyczny wymiar rzeczywi stości. Staniesz się wtedy znakomitym ?przewodnikiem", odbiorcą przekazów z innych wymiarów, mistykiem.

Realizując negatywne wibracje Ósemki, będziesz osobą goniącą za pieniędz mi, twardą, okrutną, zimną i bezkompromisową, bezustannie oceniającą innych, destrukcyjną, zazdrosną, nietolerancyjną i podekscytowaną.

Musisz odnaleźć swoją wzniosłą tożsamość, nauczyć się respektować innych i żyć zgodnie z uniwersalnymi wartościami.

W sprawach zdrowotnych musisz uważać na żołądek i system trawienny, na alergie i kłopoty z sercem i kręgosłupem, spowodowane przejadaniem się lub nadużywaniem seksu.

Ważne jest w twoim życiu, aby zostały wykorzystane wszystkie twoje zdolno ści przywódcze. W przeciwnym razie praca będzie źródłem frustracji.

Nie dając się zastraszyć konfliktom, odnajdujesz się w walce o praworząd ność. Twoja miłość wyraża się bardziej w opiekuńczości niż czułości. Lubisz brać ster w swoje ręce, panować nad sytuacją i kontrolować silnych współzawodników. Odczuwasz potrzebę sprawdzania, czy osoby pełniące władzę są sprawiedliwe i kompetentne (czy nie są głupie i jak zareagują, gdy się ich ?przy ciśnie").

Gdy jesteś w pozycji podległej, lubisz pomniejszać fakt, że ktoś inny ma wpływ na [woje działanie. Lubisz naginać przepisy i ich interpretację do potrzeb, póki nic stanie się jasne, na jakie kary możesz się narazić. W pozycji przywódczej dążysz do przejęcia władzy absolutnej. Aby się upewnić, kto ma władzę, naci skasz ludziom na odciski i obserwujesz ich reakcje. Wierzysz, że prawda ujawnia się w walce.

Twoja surowa powierzchowność kryje serce zależnego dziecka, przedwcześnie wystawionego na przeciwności Losu. Przyzwyczajony jesteś do ciągłego poszukiwania winnych na zewnątrz. Gdy odkryjesz, że wszyscy mamy udział w swoich nieszczęściach, możesz być zszokowany. Wina oraz pragnienie ukarania zła to główne sprawy, na których się koncentrujesz. Dzięki gniewowi czujesz się silny. Przeciwstawiasz się w ten sposób swojemu lękowi.

Wychodząc z założeni:!, że silni przetrwają, a słabi zginą, jesteś podejrzliwy wobec niejasnych zamiarów, sprzecznych komunikatów i niedookreślonych hie rarchii dowodzenia. Poczucie bezpieczeństwa płynie do ciebie z wiedzy o tym, komu trzeba się przeciwstawić i kto nas będzie chronił. Rzadko kwestionujesz własne opinie.

Pragniesz, by twoje życic było przewidywalne i nie wymykało się spod kon troli. Nuda i nadmiar energii sprawiać ci mogą wiele kłopotów i prowadzić do kłótni o błahe sprawy. Możesz przesadzać w seksie, używkach i pracy. Z cza sem odzyskasz aspekt swojej esencji, podążając ścieżką dominujących proble mów. Odzyskasz wtedy dziecięcą niewinność, którą poświęciłeś, by przetrwać w świecie, który cię przerażał.

WIDZENIE ŚWIATA.

Twoja uwaga, energia twórcza i spontaniczność skie rowane są na świat zewnętrzny. Podniecają cię wyzwania stawiane przez życic. Realizujesz się w samozwańczej funkcji obrońcy sprawiedliwości.

jesteś typem średniowiecznego rycerza, człowieka o stalowych nerwach i gi gantycznej sile, gotowego odpierać ataki w obronie interesów króla. Pod cięż kim pancerzem skrywasz jednak subtelną duszę miłośnika poezji i mistrza ro mansu. Łączysz w sobie dwa ekstremalnie różne światy (Ósemka to ?orzeł" i ?reszka"), dwie skrajności.

Najbardziej obawiasz się własnej słabości, dlatego silą woli ją ukrywasz. Wy paczona motywacja skłania cię do działań, które pozwalają ci czuć się silnym. Podstawową sprawą w twoim życiu jest kontrola, a głównym uzależnieniem: żądza życia i żądza władzy.

POSTAWA WOBEC ŚWIATA.

Życie jest dla ciebie sceną. Wszędzie jest cię pełno, wręcz szafujesz swoją energią. Nie masz w zwyczaju uzasadniać swoich idei i stanowiska wobec spraw. Nosisz się godnie. Twój wewnętrzny świat przy pomina labirynt zbudowany z wewnętrznej słabości i okazywanej siły. Podzi wiasz siłę, a gardzisz słabością. Każde przedsięwzięcie traktujesz jako próbę sił.

Masz ściśle sprecyzowane idee sprawiedliwości i walczysz o nie z uporem. Masz instynktowną skłonność do szybkiego oceniania ludzi. W grupie bezbłęd nie wyczuwasz liderów i starasz się do nich zbliżyć. Jeśli zależy ci na objęciu stanowiska kierowniczego, gotowy jesteś do walki. W innych przypadkach darzył będziesz liderów szacunkiem i cieszył się, gdy znajdziesz w nich sojuszni ków lub przyjaznych adwersarzy.

Raz zdobytej władzy nigdy nie oddajesz.

Dysponujesz instynktownymi zdolnościami taktycznymi, które pomagają ci utrzymać władzę. Doskonale wiesz, jak kontrolować sytuację i jak bronić swojej pozycji. Jeśli jesteś przekonany, że walczysz w słusznej sprawie, odczuwasz przy jemne podniecenie. Niestraszny jest ci żaden konflikt; zmaganie pobudza twoją silę. Wewnętrzny upór, ambicja i niespożyta energia pozwalają ci pokonywać bariery nie do pokonania. W każdej dziedzinie chcesz osiągnąć wszystko, co jest do osiągnięcia.

Prezentujesz pogardę dla mody. Chcesz mieć zawsze rację i ostatnie słowo. Decydujesz osobiście, nie prosząc nikogo o radę. Lekceważysz angażowanie się innych we wspólne podejmowanie decyzji, aby mogli czuć się dowartościowani; uważasz to za stratę czasu. Nie zdajesz sobie sprawy, jak ludzi dotyka twój despotyzm. Możesz zapłacić za to wysoką cenę: stracić przyjaciół i partnerów.

ŻYCIE RODZINNE I WŚRÓD PRZYJACIÓŁ.

Jesteś wiernym małżon kiem i przyjacielem, troskliwym i delikatnym. Troszczysz się o żonę, dzieci, dziadków i zwierzęta domowe. W rodzinie ujawniasz swoje umiłowanie przy rody. Wobec przyjaciół jesteś lojalny. Dbanie o najbliższe otoczenie: dom, sąsiedztwo, lokalną społeczność, sprawia ci przyjemność. Udzielanie prak tycznej pomocy ludziom sprawia ci radość. Wszystkim członkom rodziny próbujesz narzucić swój wzorzec sprawiedliwości i postępowania. Polega on na przyjmowaniu odpowiedzialności za własne czyny i ponoszeniu kosztów własnych błędów.

Nic jesteś zbyt wrażliwy; masz trudności z rozpoznawaniem własnych i cu dzych uczuć. Wrażliwość jest dla ciebie słabością i świadczy o niezdecydowa niu. Dlatego swoje uczucia wyrażasz szorstko i wprost. Szanujesz łudzi odważ nych. Idealizujesz jedną kobietę (może to być mama, wybitna aktorka lub kłoś ze świata polityki).

Poświęcasz wiele energii na walkę z niesprawiedliwością. Nie robisz tego bez interesownie; w zamian oczekujesz miłości, sławy i dóbr materialnych. Jesteś nastawiony materialistycznie do życia: potrzebujesz namacalnych dowodów zdo bytej władzy. To egocentryczne podejście może cię uwięzić w uzależnieniu; powinieneś bardziej dbać o Ducha.

Gdy dojrzejesz, ujawnisz następujące dobre cechy; stawanie w obronie po krzywdzonych, otaczanie opieka słabszych, sprawiedliwość, współczucie, trzeźwy osąd, zdolności organizacyjne, wartości duchowe, bezpośredniość, realizm, ory ginalność, bystrość.

Ciężkie dzieciństwo nauczyło cię stawiać opór i nic ujawniać słabości. At mosfera otwartej rywalizacji sprzyjała twojemu rozkwitowi.

Gdy zaczynasz się kłócić, pole twojej uwagi zawęża się. Koncentrujesz się na słabych punktach obrony przeciwnika i trudno ci jest pojąć kontrargumenty, ponieważ twoja uwaga nie jest na tyle elastyczna, abyś mógł ponownie rozwa żyć sporny problem. Nastawiony jesteś na konfrontację i odrzucasz niezgodne z nią informacje, gdyż nie stać cię na przesunięcie uwagi, by rozważyć posiada ne dowody.

Czujesz się bezpiecznie silny, gdy masz kontrolę nad sytuacją, trzymasz lejce w rękach i zmuszasz innych do posłuszeństwa. Chętnie łamiesz zasady, których przestrzegają inni. Gwałtownie reagujesz na wszelkie próby wpływania na to co robisz. Pragniesz zarazem ustalać granice i przekraczać je. Narzucasz sobie purytańskie wymagania i żądasz prawości postępowania, by łamać narzucone zakazy. Drobne pomyłki wyprowadzają cię z równowagi. Reagujesz gwałtow nie, mając poczucie, że nie przewidziałeś wszystkiego.

Obroną przed nawrotem dziecięcego lęku i bezsilnością, jest planowanie ze msty. Opinie niezgodne z własnymi odrzucasz, sądząc, że są głupie i bezsen sowne, bez zastanawiania się nad nimi. Słuchasz tylko własnego głosu. Źle znosisz frustracje i niepokoje. Ciężko ci jest powstrzymywać się od gniewu. Twoja zdolność działania bazuje na mobilizacji płynącej z nastawienia na przyjemno ści i na podnieceniu, jakie niosą konflikty, nic zaś na energii uruchamianej przez nadrzędne potrzeby psychologiczne czy świadomość łagodniejszych emocji.

Bardziej predestynowany jesteś do samotności niż do życia w bliskich związ kach. Nic lubisz konsultacji z drugą osobą. Ufasz tylko ludziom, których silą została poddana próbie i okazała się godna zaufania. Bardziej zależy ci na wła*dzy niż na nagrodach. Jesteś przykładem przywódcy, umiejącego stawiać czoła przeszkodom i działać bez pardonu. Masz mafijną mentalność posiadania: ?mój teren, nasi ludzie". Twoim hasłem życiowym jest ?Nie zaczepiaj mnie".

źródło: Henryk Rekus "Numerologia-Portret numerologiczny"

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ósemki.

Ósemki to niezwykle silne osobowości. Bardzo dynamiczne, pewne siebie i zdecydowane, łatwiej niż inni osiągają swoje cele.

Ósemki ufają tylko sobie. Są odważne i zuchwałe. Opinie innych osób nie mają wpływu na decyzje Ósemek, które zawsze robią to, co akurat chcą. Często mają skrajne, szokujące poglądy i zaciekle ich bronią.

Są to osoby niezwykle ambitne, zdecydowane działać aby poprawić swoją sytuację materialną i zapewnić sobie społeczne uznanie. Problemy i ryzyko są wyzwaniem dla Ósemek. Nie znają strachu, są też bardzo honorowe. Nie boją się ciężkiej pracy, a ich wytrwałość i upór nie mają sobie równych.

Często udziałem Ósemek jest droga od zera do powszechnego uznania, a nawet sławy. Liczba ta sprzyja sferze materialnej. Obdarza praktycznym intelektem i zdrowym rozsądkiem. Ósemki nie oszukują siebie i innych, znają wagę swoich talentów i możliwości ich realizacji. Pogardzają wszystkim, co nijakie i przeciętne.

Mają wiele sprzeczności w swym charakterze, jednak potrafią działać zdecydowanie. Są dobrymi organizatorami, a ludzie chętnie wykonują ich polecenia. Nie boją się odpowiedzialności za swoje czyny i potrafią przekonać innych do swych celów. Czasami jednak upór przeradza się w fanatyzm i nieprzejednanie, niezwykle im przyznać się do własnych błędów.

Zdaje się też, że pod względem charakteru dzielą się Ósemki na dwie kategorie: osób niezwykle opanowanych z jednej strony, a bardzo wybuchowych z drugiej. W skrajnie negatywnych przypadkach bywają Ósemki okrutne i mściwe, o materialistycznych zapatrywaniach.

Praca nad opanowaniem własnego temperamentu jest wielkim wyzwaniem dla wszystkich Ósemek i podstawą ich sukcesów życiowych.

Ósemki świetnie się czują na salonach, w wielkich bankach i międzynarodowych koncernach - najlepiej wiedzie im się w biznesie. Sprawdzają się też jako adwokaci, odkrywcy, politycy. Jako szefowie wymagają wiele i nie przebierają w słowach.

W miłości Ósemki są zaborcze i namiętne. Wiele osób pragnie doświadczyć ich miłości lub choćby przyjaźni.

Dobrymi partnerami dla Ósemek są Dwójki i Szóstki, szczęśliwe będą także u boku Czwórek, Siódemek i Dziewiątek.

http://www.czary.pl/numerologia/numerologia8.php

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wszystko to prawda ,trzeba być numerologiczną 8 ,nikt nie napisał że człowiek o wibracjii 8 ,to z powołania szaman ,wieczny duchem i ciałem ,to wojownik i łowca ,oraz uzdrowiciel duchowy , to mistyk-teologiczny ,telepata ,empata i jasnowidz .

Szaman to także artysta kreatywny i aktor życiowy , którego nie idzie zrozumieć w  żaden logiczny , ani naukowy sposób ,by zrozumieć człowieka jakim jest szaman ,trzeba mieć paranaukowe rozeznanie ,parapsychiczne i metafizyczne .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.