Gość Jurema

Mistrza polecam, czyli osoby, które nam pomogły, a którym damy dobre świadectwo

18 postów w tym temacie

ze warto zalozyc wlasnie ten temat. Sporo osob z forum zna sie prywatnie, czy tez przyjaznimy sie z innymi droga wirtualna. Fajnie by byl wlasnie temat, gdzie mozemy polecac ciekawe osoby. Nie chce by bylo to kacik "reklamy" lecz bysmy mogli tutaj opisac, jaka pomoc uzyskalismy, czy nasze oczekiwania zostaly spelnione z uplywem czasu. Czesto ludzie szukaja na forach pomocy i wlasnie czytajac takie informacje, moglyby wiedziec do kogo i po jaka pomoc moga sie udac.

Dlatego ze wystapilam z tym pomyslem, to polece osobe ktora znam juz dlugi czas, jestesmy zaprzyjaznieni i cenie sobie te przyjazn. Jest to osoba godna zaufania, pomocna, a swoim szamanieniem czyni cuda i slowo "cud" nie jest tu przesada, bo przekonalam sie niejednokrotnie, ze to szaman z prawdziwego powolania a to co robi, robi tak skutecznie, ze niejednokrotnie zastanawialam sie "jak to mozliwe". Korzystalam z jego pomocy nieraz i za kazdym razem skutecznosc w 100%.Wiec z pelna swiadomoscia moge osobom szukajacym pomocy polecic Asusa!

Asusie, to nie reklama Twojej osoby, mam nadzieje ze nie masz mi za zle;)Dla mnie jestes MISTRZEM i juz zawsze tak zostanie! Sam wiesz co zrobiles i jak wiele dla mnie i moich bliskich, a to co zrobiles i w jak skuteczny sposob, bylo wielkim zaskoczeniem dla nas wszytskich! Wiec oficjalnie chce przeslac Ci WIELKIE DZIEKI!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jurem, dzięki za ten post i ja sama sie podpisuje pod tym obiema łapkami.

Asus, mój nauczyciel i mam nadzieje przyjaciel, człwoiek cudowny, pełen poczucia humoru i rozsądku.

Jeśli więc, ktoś szuka szmańskiego (i nie tylko wsparcia) to walcie smiało do naszego szamana. Warto.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziekuje Szept. Rowniez poza pomoca w problemach, otrzymalam wiele cennych pouczajacych wskazowek, ktore wykorzystuje z fantastycznym skutkiem w swoich praktykach:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja też, a mialam okazję poznac osobiscie i juz za nim tęsknię :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bede goscic Asusa w czerwcu, jak bedzie szlo wszystko zgodnie z planem;)

Jak bedziesz jeszcze w de, to rowniez zapraszam;)

Edytowane przez Jurema
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie kuś bo ja jeszcze jutro w pociąg wsiade i pojade do Ciebie :lol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja w tym miejscu chciałabym polecic Mistrza - prawdziwego, nie na papierze - nauczyciela Reiki, Ametysta.

Jest to człowiek dużej kultury, pelen spokoju, którym emanuje i "zaraża". Przy tym posiada niesamowitą wiedze na temat Reiki oraz wielu innych dziedzin, która się potrafi dzielić.

Arku duży ukłon dla Ciebie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

to już jak tak polecamy, to polecam z całego serca moja Mistrzynię Reiki i Mentorkę Szept.

Dziękuję Ci, za to co dal mnie zrobiłaś do tej pory i robisz wciąż.

Duży pokłon.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Odświeżam wątek, ponieważ chciałabym serdecznie podziękowac mojej Mistrzynni Szepczącej, za pomoc w przygotowaniu się do II stopnia Okuden oraz za to, że serdecznie mnie przyjęła i zainicjowała.

Szepcie dziękuję po stokroc, jesteś moim Światełkiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to ja chciałabym podziękować naszemu skromnemu Tomkowi aka Van Helsing za niejednokrotne wsparcie energetyczne i godziny, tygodnie, miesiące.. rozmów oraz towarzystwo w najbardziej mrocznych i słabych chwilach. Za przyjaźń i bezwarunkową troskę :) Ten młody mężczyzna kiedyś będzie wielkim darem dla wielu osób.

Edytowane przez tribalbellydancer
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już jest Tribal, Już jest. Też mam za co podziękować Tomkowi ;)

Tomek003, dzięki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziewczyny pozwolicie, że i ja się dołączę do tych podziękowań Tomek 003, dziękuję Ci za wsparcie jakiego doznałam od Ciebie :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobrze, że jest taki temat bo ja mam wiele do zawdzięczenia Sosnowiczaninowi.

Bartek pomaga mi już prawie 10 miesięcy (z krótką przerwą, kiedy się na niego obraziłam i strzeliłam focha :glupek: ) na szczęście on jest mądrzejszy ode mnie i znów mi pomaga, teraz kompletnie bezinteresownie, bo groszem nie śmierdzę.

Co mnie w nim zachwyciło;

- pracuje z bardzo silną energią, czasami mnie "przypiecze", ale mi to nie przeszkadza - śmiejemy się z tego

- traktuje swoją pomoc bardzo poważnie, kiedy jest naprawdę potrzebny zawsze znajdzie czas

- nigdy nie spoczywa na laurach, ciągle się rozwija

- nie jest małostkowy

- dobrze nie tylko czuje, ale także widzi wszelki astralny "syf" i potrafi skutecznie go pogonić.

Dzięki Sosna za to, że ciągniesz mnie w górę :kwiatek:

Nie mogę nie wspomnieć tu także o Szepcie. Proszę ją czasami o wsparcie. Czasem dostaję wyjaśnienie (informację), czasem dobre słowo, najbardziej jednak lubię jej światło. :_slonko:

Kiedy mi je posyła robię się tak wesoła, że głośno zaczynam się śmiać, jak wariatka :hejka:

Dawniej za takie sztuczki poszłaby niechybnie na stos! :rotfl:

Szepcie dla Ciebie :roza:

Polecam tych dwoje najszczerzej.

PozP

Edytowane przez Paradoxa
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dzięki za ciepłe słowa :) I polecam sie na przyszlosc :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

....... polecam sie na przyszlosc :)

I bardzo dobrze, bo mam w stosunku do Ciebie pewne plany, tylko najpierw Sosna musi mnie porządnie przygotować :oczko:

Ściskam

Pardi

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.