White Soul

PLAKAT

55 postów w tym temacie

1. kto ma jakieś pomysły co plakat powinien zawierać

2. kolorystyka

- proponuję niebieską

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

plakat powinien zawierać zdawkowe informacje zachęcające do przyjścia jak i przeczytania ulotki. co za dużo to nie zdrowo.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Powinien ,oprócz kolorystyki co jest ważne -Zielony ,Fiolet ,Niebieski: moje Propozyszyn ,Powinien również zawierać wiele symboli ,co jest równie ważne gdyż Symbole działają na Emocję Człowieka - na jego Głębszą Warstwę Psychiki .

Przykładowo Krzyż spaja Emocję z Logiką ,Koło -symbol doskonałości ,Trójkąt skierowany w Górę symbolizuje Ducha ,a skierowany wierzchołkiem do Dołu symbolizuje Materię , itd ,itp .,Dobrze też gdy przemawiaa za pomocą Metafor i Przenośni ,gdyż Metafora to Potęga np. Słowo Bóg które jest Metaforą jeno ,Przeież Bóg to uczucie Miłości w Sercu Człowieka .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Symbol Reiki, prostota, informacje co i jak, kolorystyke obgadaj z Winterstormem bo on sie na tym zna, ja bym zrobila plakat utrzymany w stylu japonskim

Moze cos w stylu tego szkicu co dałam Tu: http://chomikuj.pl/Szept71 W katalogu Reiki w pdf pt Reikowisko

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Panu Mistykowi podziękujemy już za propozycje :bukiet:.

Pardon, ale to ma być plakat, a nie strona do podręcznika magii ceremonialnej :).

Najlepiej wrzucić symbol Reiki na górę, a na dół podstawowe informacje - co, gdzie, kiedy i po co, dodać do tego mapkę uproszczoną i będzie plakat.

Na ulotce zaś dodać informację mniejszą czcionką z dokładniejszym opisem. Niech nikt tutaj nie rzuca wymyślnych pomysłów, bo to ma być proste, co by druk mógłbyć czarno-biały jak najtańszym kosztem.

W kwestii ulotek no to albo upchnać treść na 1/3 strony A4, albo rozłożyć na całe A4 i składać na 3 części.

Co do samej treści plakatu, pewnie coś takiego: Symbol Reiki / Zapraszamy wszystkich chętnych na otwarte spotkania o Reiki "Reikowisko" / Na spotkaniach można poznać, czym jest Reiki, zadać pytania i posłuchać rozmów o Reiki, bez zobowiązań / Spotkania darmowe w każdy ostatni piątek miesiąca w Nalandzie na placu kościuszki blah blah / szczegóły na ezodar.pl albo na ezokult.us/reikowisko

(moja strona to dopiero, gdy tam zbuduję co trzeba)

Edytowane przez Winterstorm
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A widzialws ten moj szkic?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

sorry winnetou, ale nie mogłam się powstrzymać...

NIE ZAPOMNIJCIE DOPISAĆ KODU KRESKOWEGO !!! :bukiet:

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A widzialws ten moj szkic?

Czcionka fajna, ale drzewko bym wywalił, tego "w programie" bym nie używał, bo zbyt sztywne, a wszystko jednak dał na środek :bukiet:.

NIE ZAPOMNIJCIE DOPISAĆ KODU KRESKOWEGO !!!

A to ma się do plakatu jak? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Plakat powinien byc przejrzysty i czytelny. Gdy pojawia sie duzo napisow i ozdobek, ludziom nie chce sie doszukiwac o co w nim chodzi. Kolorystycznie tez radzilabym skromnie, by nie razilo w oczeta;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czcionka fajna, ale drzewko bym wywalił, tego "w programie" bym nie używał, bo zbyt sztywne, a wszystko jednak dał na środek :bukiet:.

Mi chodzilo raczej o pojkazanie zeby utrzymac w konwencji Made in Japan :) Bambus nie musi byc

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no to prosze.. do oceny wstępnie :chytry:

http://chomikuj.pl/xair22

i po wydrukowaniu sam widzę co trzeba poprawić jak by nie było zmian treści czy układu :)

na pewno czcionka do zmiany tylko na jaką?

jak pokazać co do zmiany? zapisać na dysk i otworzyć w pint'cie użyc ołówka z kolorem czerwonym :)

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

w katalogu http://chomikuj.pl/xair22 również znajduje się wersja poprawiona bo po druku widać było co do zmiany :chytry:

EDIT:

dodałem dwa rodzaje czcionki w głównym napisie

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jest tam parę wersji. to co nazywa się "reikowisko-z-cz1-poprawki.jpg" to jest wersja którą bym mógł wydrukować. Tylko czy nie ma nic do poprawki i ile sztuk. dostarczyłbym 11.03.2011r na spotkaniu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

WS, ogólnie plakat super thumbsup.gif

teraz pytanie - masz może tę czcionkę, której Szept użyła w swoim projekcie plakatu? (czcionka to Papirus - najbardziej kojarzy mi się z Reiki, jeśli to moje odosobnione wrażenie, to nie będę się upierać ;) )

i jeszcze jedna korekta:

"Na spotkaniach będziemy mówić:

- czym jest Reiki?

- zadać pytania

- posłuchać rozmów o Reiki"

zastąpiłabym to tym:

"Na spotkaniach będziemy:

- rozmawiać na tematy związane z Reiki

- przybliżać ideę i zastosowanie Reiki

- odpowiadać na pytania o Reiki"

oczywiście moją wersję też można korygować ;)

we wcześniejszych wersjach logo Nalandy było w szyku z resztą "patronów", teraz wyskoczyło, może powinno wrócić między EzoDar i EzoKultus?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym dała:

"W ramach spotkań będą:

- poruszane dyskusje na temat ReiKI

- wymiana doświadczeń w pracy z ReiKi

- przekazy energetyczne ReiKi

- przybliżanie metody ReiKi

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I proszę jeszcze zmienić to logo Ezokultusa, bo dziś nowa wersja wisi w sieci, ten mój "okultyzm" może odstraszać :*

Poza tym - czcionka Papirus jak już wspominano, reszta się mi podoba :D.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekajcie jeszcze Vanilka projekt robi do wieczora będzie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czekajcie jeszcze Vanilka projekt robi do wieczora będzie

noo troche sie napracowałam tym bardziej ze mój program zaczął szaleć

mówcie co się podoba a co nie:)

REIKOWISKO.doc

Rysunek1.pdf

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbyt ściśnięta czcionka, nie można tego swobodnie przeczytać. Plusik za staranie sie ale obstaje na razie za projektem WS

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Vania pdf jest nie czytelny. zbyt rozlana czcionka. zrób to samo w pionie.

Nie mam tej czcionki "papirus" jak by ktoś podesłał było by fajnie.

white[dot]soul[at]wp[dot]pl

"Na spotkaniach będziemy mówić:

- czym jest Reiki?

- zadać pytania

- posłuchać rozmów o Reiki"

w ostatniej wersji zmieniłem to trochę.

zastąpiłabym to tym:

"Na spotkaniach będziemy:

- rozmawiać na tematy związane z Reiki

- przybliżać ideę i zastosowanie Reiki

- odpowiadać na pytania o Reiki"

osobiście podoba mi się taka forma..

Baner Nalandy powiększyłem aby zabić puste miejsce.

a co do baneru Ezokultu to decyzja do was należy czy to zostawiać czy wywalać.

nie ma rzeczy nie możliwych wystarczy słowo aby to zmienić:D

Edytowane przez White Soul
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

nio ok mma dwa systemy nie kompatybilne ze sobą wiec to tak wygladac będzie:) ale przynjamiej sie postarałam^^ i chyba mzienie system w kompie

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zbyt ściśnięta czcionka, nie można tego swobodnie przeczytać. Plusik za staranie sie ale obstaje na razie za projektem WS

dzięki, ale nie można odrzucać jeśli Vania chce zrobić niech robi zawsze można poprzerabiać:D

po za tym Vania, taka uwaga.. nigdy nie udostępniaj otwartych plików na świat dzienny.

pliki otwarte to między innymi *.doc po za tym nie wszystkie wordy otworzą doca. jak już to zapisuj w rtf. jako standardowy plik tekstowy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czcionke papirus mialam w standardzie u siebie ale wpisz w google czcionki i tam sa różne. ja do jutra dam Ci logo ezodaru

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie odrzucam ale wyrazilam swoje zdanie, ze jak glosowac to za pierwszym obstaje WS :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

używając Ubuntu mam inny zestaw czcionek niż jest w standardzie w jakimkolwiek windowsowskim programie. po prostu musze to doinstalować ale to też jutro dziś mi się po prostu już nie chce.. złapałem lenia i tyle

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

dzięki, ale nie można odrzucać jeśli Vania chce zrobić niech robi zawsze można poprzerabiać:p

po za tym Vania, taka uwaga.. nigdy nie udostępniaj otwartych plików na świat dzienny.

pliki otwarte to między innymi *.doc po za tym nie wszystkie wordy otworzą doca. jak już to zapisuj w rtf. jako standardowy plik tekstowy.

Dzieki Ws nie wiedzilam o co kaman:) ale teraz juz wiem:) bede robić dalej jak sie zaprzyjaźnię z nowym systemem:D choćby dla siebie skoro odrzucają moje propozycje;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.