ziraya

Rytuały na wydobycie swojego uroku, piekna

11 postów w tym temacie

Kilka rytuałów pozwalających uwolnić, wydobyć tkwiące w nas piękno i potencjał. Przydatne przy magii miłosnej, bo nie robią z obiektu emocjonalnego zombie ;)

Czar na ukazanie prawdziwego piękna

Weź gorącą kąpiel lub prysznic. Gdy się okąpiesz, stań przodem do i popatrz w swe odbicie w lustrze. Spójrz w swe oczy i powiedz:

Tu oto jest cudowna magia wewnątrz mnie skryta

W mych oczach są wewnętrznego świata magii lustrzane odbicia.

Dotknij swej twarzy i powiedz:

Tu oto jest magiczny świat - w mej duszy skryty.

Dotykając mej twarzy czuję rumieńce i poblask z ciała mego bijący.'

Gdy tego już dokonasz, wypowiedz:

Bedę kochać, czcić i szanować mą magiczną duszę,

ducha, ciało i mnie samą,

Przez moc trzech czasów trzech

Jak chcę, tak niechaj będzie.'

Czar na wdzięk

Potrzebne przedmioty:

napar z lawendy

świece

sproszkowana lawenda

Weź kąpiel lub prysznic, obmywając się zarazem też naparem z lawendy, po czym rozłóż świece w łazience.

Gdy tego dokonasz, obsyp sproszkowaną lawendą swe ciało i wymów następujące zaklęcie:

"Jestem kobietą, Boginią Piękna i Życia

Jak Tatiana i Freya przede mną

tak i ja

pielęgnuję i uwielbiam mój umysł, ducha i ciało."

Czar na ukazanie wewnętrznego piękna

Zapal jedną pomarańczową i jedną czerwoną świecę.

Usiądź przed lustem i skup się nad najlepszymi cechami twej urody.

Po chwili skupienia, wypowiedz te zaklęcie:

O Pani Lśniącej urody,

Dla której gwiazdy błyszczą jak klejnoty,

i Wszechświat twym dziełem i igraszką.

Tkaczko przeznaczeń i losów,

Obrończynio rzeczy dzikich i wolnych.

Uczyń mnie teraz, jako cię proszę

bym była twą córą.

Uczyń mnie jedną z trzech

i obdarz mnie rozległą mocą.

Przyznając to, twym Wiedźmom i Czarodziejkom

Siłę i moc wewnętrzną jak i zewnętrzną

Tak wieczną jak bezgraniczne morze;

Spokojną daj mi pewność mych mocy

By czynić wszelakie me zachcianki

Jako wiatr, woda i ogień

wzmagają się i w siłę rosną samodzielnie.

Udziel mi ich chętnie,

Daj mnie nimi, tą która próbuje pradawnego Kunsztu

Mądrość wieków i stuleci, wiedza eonów

Mądrość światła, mądrość ciemności.

Obdarz mnie pięknem bardziej niż doskonałym

Tak bym mogła lepiej odzwierciedlać ciebie.

Tworzyć magię w sobie,

Tworzyć moc w sobie.

Moc nadciąga, i moc nadchodzi,

Uczyń mnie jednością z tobą.

Uczyń mnie potężniejszą, uczyń mnie lepszą.

Dając mi siłę i dając mi Moc.

O Boginio która jesteś mą przyjaciółką i matką

Składam tobie miłość i podziękowania

O Wielka Przepiękna.

Niechaj magia, którą przywołuję

Powróci silniejsza gdy będę jej potrzebowała.

Niechaj wiedza, siła, uroda i miłosierdzie

Pozostaną ze mną, by we rosły

Niechaj tak się stanie !

Gdy już to wypowiesz, zgaś i odłóż świece na bok, by użyć ich w następnych dniu powtarzając ten rytuał. Powtarzaj go przez trzy dni pod rząd (kolejno po sobie).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie twierdzę, że trzeba poprawiać. Ale jak taka jedna z drugą biadoli o zakochaniu i chce urok miłosny itp., to jest alternatywna forma do przywiązywania kogoś na siłę. Rytuał pozwala wyeksponować własne walory i, poprawia pewność siebie i poczucie własnej wartości, własnego ciała. Myślę, że to mniej inwazyjne niż urok miłosny...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bo lepiej wlasnie biadolic niz cos zrobic a potem to tylko szukanie uroku i zmarnowania komus zycia

Edytowane przez Syberius
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ano co Ci poradzę, że kobitki ( i nie tylko) idą na łatwiznę, są zdesperowane i płacą oszustom albo szukają uroku na forach różnych i jęczą jeśli ktoś im odradza.

Proponują sposób alternatywny, jak eksponowanie swoich... hmmm... walorów przez odpowiednie ubranie czy makijaż. Sposób podobny, tylko skuteczniejszy, a już na pewno w oczach takich amatorek/ów uroku, którym tylko magiczny sposób zaspokoi ambicje...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja proponuję, jak już ktoś się na urok magiczny uprze, to siegac po takie, ktore są na przyciąghnięcie milosci, a nie na manipulowanie tym jednym jedynym konkretnym.

A przy okazji dziewczyny, jak już nic was nie pzrekona i sięgniecie po urok, to pamietajcie, ze zdjęcie go nie jest takie proste i chłopka sliczny i popularny w szkole, w zyciu osobistym może sie okazać toksycznym i agresywnym babskim bokserem i wtedy co? Zwiążecie się z takim magicznie to i na kilka wcieleń sobie zapewnicie Gehenne u jego boku.

Ale wolna wola.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak potwierdzam ,w dzisiejszych czasach trudno rozpoznaać prawdziwy charakter i intencje człowieka .

To wygląda tak jakby Ludzki System Nerwowy łączył się z okablowaniem internetowym ,niedługo Świat Wirtualny(ten sztuczny - komputerowy)i Ten Zewnętrzny (Realny) ,staną się jednym i tym samym.

I w niedługiej przyszłlości Świat Gdzie ludzie podłączani są do Maszyn i Sztucznie Utrzymywani Przy Życiu jak w filmie "Matriks" Stanie Się Rzeczywistością.

Już widać naokoło tego oznaki ,ohhh gdzie te czasy kiedy na Ziemi Królowały -WzajEmny Szacunek,Miłość,Zrozumienie i Tolerancja.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

prawdziwego piekna nie trzeba poprawiac

To Ty mi powiedz, co to jest to prawdziwe piękno, bo jak mi się zdaję każdy ma swoje. A autorowi wszak nie o poprawę a o ekspresje piękna idzie.

Tak potwierdzam ,w dzisiejszych czasach trudno rozpoznaać prawdziwy charakter i intencje człowieka .

To wygląda tak jakby Ludzki System Nerwowy łączył się z okablowaniem internetowym ,niedługo Świat Wirtualny(ten sztuczny - komputerowy)i Ten Zewnętrzny (Realny) ,staną się jednym i tym samym.

I w niedługiej przyszłlości Świat Gdzie ludzie podłączani są do Maszyn i Sztucznie Utrzymywani Przy Życiu jak w filmie "Matriks" Stanie Się Rzeczywistością.

Już widać naokoło tego oznaki ,ohhh gdzie te czasy kiedy na Ziemi Królowały -WzajEmny Szacunek,Miłość,Zrozumienie i Tolerancja.

O właśnie, gdzie są te czasy, bo z kart historii dowiedzieć się możemy, że kiedyś bywało nie lepiej, a częstokroć gorzej niż dziś.

Edytowane przez Jan von Tetzen
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napewno nie gorzej ,co to za karty historii ,chyba jakiś fanatyk pisał,albo Dyktator :lol:.

Choćby na Atlantydzie,gdzie ludzie żyli jak w raju w głębokiej symbiozie z naturą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napewno nie gorzej ,co to za karty historii ,chyba jakiś fanatyk pisał,albo Dyktator :lol:.

Choćby na Atlantydzie,gdzie ludzie żyli jak w raju w głębokiej symbiozie z naturą.

Historie powszechną pisały i wciąż piszą tysiące ludzi, może wśród nich a raczej na pewno trafił się fanatyk lub dyktator, ale to nie podważa całej reszty.

Na Atlantydzie powiadasz? Abstrahując od wątpliwości jej istnienia - osobiście raczej przypisuje ją bujnej wyobraźni Platona - to Atlantydzi byli bardzo podbojowi, tak bardzo, że przegrali z Grekami. A z pewnością słowem nie próbowali ich podbijać, cóż na Twoim miejscu wybrałbym za przykład Szambale. Nie żeby coś osobistego wisiało w powietrzu, co to, to nie. Tylko razi mnie, oj bardzo mnie razi, gdy obecnym czasom przypisujemy wszystko co najgorsze a wybielamy przeszłość. Pomijając struktury rządzące, to uważam, że ludzkość jest o wiele bardziej humanitarna niż to miało miejsce w odległej historii, kiedy palenie na stosie było niedzielnym widowiskiem.

Tak nawiasem mówiąc, to przepraszam za zejście z tematu, już się poprawiam.

Jak już autor pośpieszył z wylewnością, udostępniając nam swoje techniki upiększające, to byłbym niezwykle rad, może i inni też, gdyby autor dodał efekty uboczne i zagrożenia z tego płynące. Broń Boże nie, aby zniewalać albo zabraniać ale w jakimś stopniu zadbać o szczątkowe bezpieczeństwo osób natchnionych przez niewdzięczną miłość oraz osób trzecich, bo podejrzewam tacy są zagrożeni najbardziej, dało by się jakoś to kwalifikować i bezpiecznie dzielić się taką wiedzą?

Edytowane przez Jan von Tetzen
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Masz rację Janie,i to wielką ,podobnie myślę ,a jak myślę, opisałem w poście Prawo Przyciągania.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.