The Master Therion

Szukam mentora

40 postów w tym temacie

tak są wybrani i nic tego nie zmieni bo takie ich przeznaczenie

Smieszy mnie ostatnio, ze wszyscy tak czarno opisuja praktyki magiczne, cale zlo to "MAGIA" a coraz wiecej osob ja praktykuje, coraz wiecej chce poznawac jej tajniki. Nie kolorujmy magii tylko na czarno

Nie opisują jej jako zło :p

Swoją drogą jeśli ktoś nie jest na tyle ambitny, żeby pokonać przeszkodę czy dwie to i tak nie ma co zaczynać ;P

...bo mozna nia szkodzic, ale i niesc wielka pomoc.

Pół biedy jak sami sobie zaszkodzimy, ale co z niewinnymi cywilami ? ;]

Trzeba uważać :)

EDIT:

tak są wybrani i nic tego nie zmieni bo takie ich przeznaczenie

Z nieba nic nie spadnie, wybrany czy nie popracować musi, żeby cel osiągnąć.

Edytowane przez Muten
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszen, ja opisalam pozytywna strone tej drogi i zaznaczylam ze sa dzieci do tego wybrane, bo nauczyc magii moze sie kazdy ,ale kazdy nie bedzie tym wybranym.Poza tym, nie kazdy 14-latek, to rozszalaly szczyl, ktory szuka rozrywki, bo znam 14-latkow tak zrownowazonych, ze nie jeden 30-latek powinien klaniac sie im w pas;)

Smieszy mnie ostatnio, ze wszyscy tak czarno opisuja praktyki magiczne, cale zlo to "MAGIA" a coraz wiecej osob ja praktykuje, coraz wiecej chce poznawac jej tajniki. Nie kolorujmy magii tylko na czarno, bo mozna nia szkodzic, ale i niesc wielka pomoc.

Ja myslę, że chodzi o to, że za magie dziś biorą się niemal wszyscy i to często od zadniej strony bez podstaw. i tym można sobie i komuś wieksze kuku zrobic.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
chodzi o to, że za magie dziś biorą się niemal wszyscy

"Magia jest dla wszystkich" - Krołlji :p

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przeraza mnie rowniez fakt, ze magia stala sie jakoby "trendy". Sporo osob, trktuje ja jak zabawe, przygode, nowe doswiadczenie, potem biega po forach i szuka pomocy, bo kupa okazala sie zbyt duza. Przeraza mnie jeszcze bardziej, gdy ta grupa bierze sie za pomoc innym, lecz mamy wolna wole, rozumne istosty jestesmy;) wiec skoro decydujemy sie na pomoc "bajkopisarza" to wien ponosimy sami.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak są wybrani i nic tego nie zmieni bo takie ich przeznaczenie

Jasne...i "ci wybrani" szukają mistrza na forum... :)

No cóż... mieliśmy tu niedawno takiego jednego co się ogłaszał, że szuka ucznia... :p

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jasne...i "ci wybrani" szukają mistrza na forum... :)

No cóż... mieliśmy tu niedawno takiego jednego co się ogłaszał, że szuka ucznia... :p

Nie wazne gdzie szuka, wazne by znalazl:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szerszeń...no cóz nie prowokuj , bo przyjdzie i znowu dostaniesz po....upomnienie, hehehe :p

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wazne gdzie szuka, wazne by znalazl:)

Uczeń sam przychodzi, gdy przychodzi jego czas. Jeśli się szuka to prędzej wyznawców, niźli uczniów. Uczeń na siłę i z przypadku, to najgorsze co może się zdarzyć. Sam mam nadzieje ,że nie znalazł kogoś podającego się za ucznia.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jezeli uczen szuka mistrza to ok. Nie spotkalam jeszcze mistrza ktory szuka ucznia, bo w tykiej sytuacji, bylabym chyba bardzo podejrzliwa, ze z mistrzem jest cos nie tego;)Dodam ze moj wpis, nie kieruje personalnie do nikogo, gdyz ja nawet nie wiem o jakim mistrzu byla tutaj mowa. To tylko moj poglad na "uczen, mistrz".

Edytowane przez Jurema
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.