żar

Kochani bardzo proszę o interpretację daty urodzenia

3 posty w tym temacie

Witam

Czy mogłabym prosić o interpretację mojej daty urodzenia: 27.04.1988

Będę bardzo wdzięczna za informację.

Dziękuję

z życzeniami powodzenia !!!

Beata

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

DROGA ZYCIA 3/39

Osoby o tej wibracji są bardzo towarzyskie, komunikatywne, dobrze czują się w grupie. Lubią błyszczeć wśród innych, zbierać oklaski, podziw i wyrazy uznania (zwłaszcza od płci przeciwnej). Mają duże poczucie humoru i łatwość ekspresji, stąd częsty wśród trójek talent pisarski i gawędziarski. Są rozmowne i sympatyczne. Posiadają szczególną zdolność: potrafią świetnie się dostosowywać, z każdym znajdą temat do rozmowy. Dzięki temu miewają znajomych wśród bardzo różnych, odległych od siebie środowisk. Taka zdolność przystosowania się bywa jednak groźna, kiedy trafią w złe towarzystwo. Osoby o tej wibracji często wykorzystują swój wdzięk osobisty do załatwiania swoich spraw - kokietują, zagadują, komplementują, aż w końcu osiągną, co chciały. Cechują ich uzdolnienia twórcze, kreatywny i elastyczny umysł i bogata wyobraźnia. Bardzo szybko przyswajają informacje (pod warunkiem, że dana dziedzina je interesuje, w przeciwnym razie trudno im się przekonać do nauki), dysponują podzielną uwagą. W życiu poszukują przede wszystkim szczęścia i zadowolenia, mają duże pokłady optymizmu.Negatywne cechy trójki to próżność i koncentrowanie się wyłącznie na przyjemnościach, brak wewnętrznej dyscypliny i konsekwencji, nieuzasadniony optymizm. Negatywnie wibrujące trójki mogą być powierzchowne, skłonne do uciekania od odpowiedzialności za siebie, kapryśne i rozpieszczone. Często uciekają się do manipulowania i kłamstw. Kierują swoją energię ku sprawom bieżącym, unikając za wszelką cenę mierzenia się z kwestiami poważnymi i mającymi wpływ na przyszłość.Zawodowo, jeśli lubią swoją pracę, potrafią w pełni wykazać się swoją inteligencją i entuzjazmem, gorzej, gdy praca jest żmudna i nieinteresująca - trudno im się wtedy do czegokolwiek zmobilizować.W uczuciach bywają niestałe, ponieważ łatwo je zauroczyć, jednak kiedy znajdą tę jedyną osobę, potrafią odnaleźć się w roli czułych i oddanych partnerów. Partner trójki powinien jednak umieć przymykać oko na kokieteryjne zachowania. Trójki po prostu lubią przyciągać spojrzenia.

CECHY POZYTYWNE: komunikacja, towarzyskość, przyjacielskość, radość, optymizm, entuzjazm, pogoda ducha, dowcip i poczucie humoru, umiejętność cieszenia się ze wszystkiego, twórcze wyrażanie siebie, zdolności artystyczne, natchnienie, fart, pomyślność, powodzenie, inteligencja, logika.

CECHY NEGATYWNE : zawiść, zazdrość, naśladownictwo, brak smaku, pretensjonalność, snobizm, trwonienie sił, krytyka, plotkowanie, niedocenianie innych, kapryśność, nieszczerość, skłonność do nałogów, kochliwość, arogancja, rozrzutność.

Podliczba 39 wskazuje na rywalizację, zdradę, dwulicowość, rozczarowania (zwłaszcza uczuciowe), niewrażliwość na cierpienie innych, lenistwo. Nie powinniśmy wstępować w związek małżeński (partnerski). Fascynować nas będą odlegle miejsca i podróże, ale powinniśmy się zastanowić trzy razy, zanim odpowiemy na ten apel. jeśli będziemy otwarci na innych, nasza miłość oddawana nam będzie w dwójnasób.

DZIEŃ URODZENIA 27

Są to indywidualiści, kochający nade wszystko wolność i nie znoszący jakiejkolwiek dominacji czy zależności. Mimo tej ekstrawagancji i niechęci do podporządkowania się normom społecznym, potrzebują bliskości życzliwych im osób. Tylko w ich towarzystwie zdolne są uzewnętrznić swe prawdziwe uczucia czy emocje.

Problem ich polega jednak na nieumiejętności okazywania uczuć wobec najbliższych. Dlatego też często zajmują się sprawami obcych, zaniedbując jednocześnie tych, których naprawdę kochają.

Cykl formujący do: 01.01.2013

wibracja 4

Nauka dyscypliny, poczucia rzeczywistości i służenia innym. Bezpieczeństwo, ale czasem także ograniczenia. Okres wymagający wysiłku (np. w nauce szkolnej) i pracowitości, niekiedy konieczności wczesnego podjęcia pracy. Niewiele sytuacji ułatwiających życie. Powolne budowanie przyszłości.

negatywnie: ograniczające i duszne środowisko. Niewiele okazji do wyrażenia siebie. Powołanie, wybór drogi życiowej, napotykają stanowczy sprzeciw lub milczącą dezaprobatę bliskich. Nadmierny autorytaryzm rodziców. Brak środków finansowych, by się rozwijać. Konieczny czas i cierpliwość. Zdrowie wymagające uwagi.

Cykl produktywny: 27.08.2016 - 01.01.2040

wibracja 9

Spirytualizm, potrzeba głębszego poznania innych wymiarów. Te wibracje prowadzą często do sukcesu publicznego, a nawet sławy. Trudności w życiu małżeńskim. Cykl skłaniający raczej ku miłości uniwersalnej niż osobistej. Powinien on stać się okresem wolności, tej najgłębszej, która daje możliwość pełnego spełnienia, rozwoju ukrytych możliwości i talentów. Podróże, komunikacja na najwyższym poziomie, przenoszenie nowych idei. Uważny wybór przyjaciół. Gromadzenie doświadczeń.

lekcja: nie zapominać o swych bliskich, odnaleźć samorealizację w służeniu ponadindywidualnym interesom, dotrzeć do istoty samego siebie, budując tym samym fundamenty prawdziwych związków i relacji z innymi.

negatywnie: zbyt silne emocje. Problemy w życiu rodzinnym lub uczuciowym. Zerwania, rozstania (także z powodu śmierci bliskiej osoby), utrata pozycji lub stanowiska. Problemy materialne.

Cykl żniwny po: 27.12.2044

wibracja 8

Okres pracy i ambitnych realizacji. Projekty, wcześniej nierealne, mogą teraz zostać zrealizowane. Udane transakcje i podróże. Aktywność. Gospodarowanie nagromadzonym do tej pory majątkiem.

negatywnie: życie nierówne, zachwiane proporcje i relacje. Niemożność odpoczynku. Walka o byt. Problemy zdrowotne. Interwencje chirurgiczne, wypadki. Należy unikać ryzyka i zachować czujność.

Wibracja 8 w trzecim cyklu życia może oznaczać dla człowieka bardzo dobrą kondycję fizyczną i równowagę we wszystkich sferach życia. Osoba doświadczająca tej wibracji powinna unikać konfliktów które mogą skutkować sprawami sądowymi.

I punkt zwrotny: lata 2021 - 2023

wibracja 4

Dla dziecka okres ten może być twardy, warunki ciężkie i stwarzające szereg ograniczeń. Okoliczności sprzyjają zrozumieniu istoty pracy. Dokładność, organizacja, poczucie rzeczywistości, realizm w ocenie sytuacji. Twarda szkoła reguł tego świata, która stanowi solidny posag na dalsze życie. Mało fantazji lub możliwości spełnienia marzeń. Poczucie względnego bezpieczeństwa. Praca stanowi najwyższą wartość i najsolidniejsze oparcie.

II punkt zwrotny: lata 2030 - 2032

wibracja 8

Zapowiedź błyskotliwej kariery, aktywność, podniesienie standardu życia i pozycji społecznej. Trzeba być ostrożnym z podejmowaniem zobowiązań i angażowaniem się w spółki. Uczyć się zachowywać równowagę wewnętrzną w każdej sytuacji. Zrozumieć prawdziwą wartość pieniądza i używać go do realizacji celów wyłącznie uczciwych i służących innym.

III punkt zwrotny: lata 2039 - 2041

wibracja 3

Czas relacji przyjacielskich i towarzyskich. Czas spotkań, wyrażania samego siebie, twórczości. Okazje, by wykorzystać swe talenty lub zrealizować się w dziedzinie, która wymaga komunikacji z innymi (droga artystyczna, handel, biznes, dziennikarstwo, reklama, literatura, malarstwo, muzyka, medycyna lub opieka nad chorymi itp.). Okres sprzyjający sukcesowi we wszystkich dziedzinach życia, gdyż mało jest przeszkód z zewnątrz. Miłość i przyjaźń. Czasem prowokowanie niebezpiecznych sytuacji przez ekstrawagancję i niezręczność w relacjach międzyludzkich. Życie uczuciowe bogate, lecz emocje ulokowane w wielu związkach.

IV punkt zwrotny: lata 2048 - 2050

wibracja 3

Spokojny schyłek życia wśród przyjaciół. Twórcza, dojrzała postawa życiowa wyrażająca się w osiągnięciu harmonii z samym sobą i z innymi. Należy unikać nadmiernych ułatwień i przesady we wszystkich dziedzinach. Możliwa strata finansowa spowodowana brakiem skrupulatności i rozwagi.

I wyzwanie wtórne (do 40 r.ż)

wibracja 5

Skłonność do nieumiarkowania. Ustatkowanie może okazać się najpoważniejszym problemem. Trzeba koniecznie skoncentrować swoją energię. Większe zainteresowanie otoczeniem i światem też jest wskazane. Wniosek: Unikać przesady, stronić od ekscesów, starać się zapanować nad niestałością własnych nastrojów i poglądów, z wolności korzystać tak, by inni z tej racji nie byli pokrzywdzeni.

II wyzwanie wtórne (po 40 r.ż)

wibracja 1

Kłopoty z osiągnięciem niezbędnej dyscypliny wewnętrznej, właściwy rozwój, zwł. samodzielny, stanowić może poważny problem. U niektórych objawi się skłonność do nadużywania władzy – najczęściej wtedy, gdy jedynka wystąpi jako liczba dominująca w analizie osobowości. Wniosek: Trzeba nauczyć się panować nad sobą i nad swym życiem.

Wyzwanie główne ( całe zycie)

wibracja 4

Skłonność do bałaganiarstwa, konsekwencją mogą być trudności w należytym zorganizowaniu sobie pracy. Trzeba starać się wypracować jakiś skuteczny „system”. Nie należy zamykać się w sobie ani stronić od ludzi. Wniosek: Niezbędne są tu: zdecydowane zaostrzenie dyscypliny wewnętrznej, nieustanna samokontrola, znacznie większa otwartość umysłu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję bardzo za interpretację, ale czy ja dożyję do 2044:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.