Atheo

Ósma Czakra

41 postów w tym temacie

Halo dobra temat zagadka :)

Otóż istnieje coś takiego jak czakra ósma, generalnie to ona jakby nie działa, prawda. Aczkolwiek zdarza się że się odpala. Nazywana jest czakrą astralną.

No i moje pytanie.

Do czego owo coś służyć może, i jakie ma kolory? No i czy ktoś ma odpaloną?

Bo ja hmmm.... Mam i jest srebrnym wytryskiem :)

Tfu wodotryskiem :p

Generalnie jest srebrna.

Bless Ya!

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra. Czemu twoje trzecie oko jest białe to nie mam pojęcia :)

Ale napiszę moje przypuszczenia. W związku z czym odpaliła mi się owa czakra?

Bo zapragnęłam czegoś tak mocno że pragnęłam tego całym swoim jestestwem. A pragnęłam czegoś co ani troszeczkę nie miało mi służyć.

Więc całą swoją osobą, pozbywając się ego, pozbywając własnego ja poprosiłam o to i dostałam właśnie odpalenie tej czakry :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra. Czemu twoje trzecie oko jest białe to nie mam pojęcia :)

Ale napiszę moje przypuszczenia. W związku z czym odpaliła mi się owa czakra?

Bo zapragnęłam czegoś tak mocno że pragnęłam tego całym swoim jestestwem. A pragnęłam czegoś co ani troszeczkę nie miało mi służyć.

Więc całą swoją osobą, pozbywając się ego, pozbywając własnego ja poprosiłam o to i dostałam właśnie odpalenie tej czakry :)

A Ty chociaż wiesz jak nazywa sie ta czakra i gdzie jest umiejscowiona? Bo narazie tylko sobie tworzysz własne iluzje na ten temat. Wiedza o czakrach jest konkretną wiedzą, gdzie się one znajdują, czym są, jakie mają funkje i jak należy je otwierać, a także jak po ich otwarciu należy sie z nimi obchodzić. Czakra to nie silnik benzynowy, który można odpalić, to jest coś żywego, co reaguje na nasze najsubtelniejsze myśli, cofa swoje możliwości natychmiast jeżeli człwoiek popełnia błędy. Zajmowanie się czakrami to jak wkładanie palców do gniazdka gdzie sa miliony wolt, to nie żarty, może zabić. Pobudzenie energii czakr może spowodować złamanie kręgosłupa, to jest tyaka energia. Wiekszośc tych, którzy zajmuja się czakrami, podrażnia je jedynie, sądząc przy tym, że je rozwija, nic bardzioej mylnego. Po drugie każda czakra otwiera się negatywne, tzn każda czakra ma w sobie demony i anioły (czyli strażników tych czakr), jeżeli smiałek zaczyna pobudzac czakry i nie jest do tego gotowy, to staje sie łupem owych demonów czakr. Mit o cxaklrach poklega na tym, że większość wierzy iż samo zajmowanie sie czakrami odrazu zrobi z nich świętych co najmniej, wszytsko we wszechświecie na dwie strony medalu, a czakry tym bardziej, bo to sa generatory potężnej energii. To jest największa szansa dla człowieka, a jednocześnie największe zagrożenie i nigdy nie będzie inaczej, kto tego nie rozumie, naraża sie na straszne niebezpieczeństwo.

Nie traktuj czakr jako cos mwechanicznego, martwego, co można uruchomic i będzie chodziło jak machina, czakry to nie częsci robota, ale kosmicznwego człowieka.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zła, zła i mam w sobie pełno demonów :)

A i sypiałam z panem Śmierci, był zajedwabisty w łóżku ale go rzuciłam bo miał za małego... Palca u nogi :) Gneralnie to ty demonizujesz w tym momencie, czakry otwierają się same wtedy kiedy człowiek się rozwija i w odpowiednim momencie samo dzieje się wszystko.

To nie ja ową czakre uruchomiłam, zrobiło się samo, a ja tylko za to pięknie podziękowałam i powiedziałam że mądrze wykorzystam :p

To co robię i dlaczego stało się jak się stało zasługuje temu że moje intencje były czyste, moje ego w tym momencie dla mnie zniknęło, a ja pragnęłam czegoś dla dobra moich bliskich i ludzi którzy są smutni i samotni :)

A tobie jak widzę to nie w smak. Szkoda że na tym forum jest tyle zazdrości, jesteśmy jak rodzina i powinniśmy sę wspierać w sukcesach i porażkach. A ty rezprezentujesz postawę kogoś kto chce wdeptać w ziemię kogoś dla kogo świat jest nieco milszy ot co!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem zła, zła i mam w sobie pełno demonów :)

A i sypiałam z panem Śmierci, był zajedwabisty w łóżku ale go rzuciłam bo miał za małego... Palca u nogi :) Gneralnie to ty demonizujesz w tym momencie, czakry otwierają się same wtedy kiedy człowiek się rozwija i w odpowiednim momencie samo dzieje się wszystko.

To nie ja ową czakre uruchomiłam, zrobiło się samo, a ja tylko za to pięknie podziękowałam i powiedziałam że mądrze wykorzystam :p

To co robię i dlaczego stało się jak się stało zasługuje temu że moje intencje były czyste, moje ego w tym momencie dla mnie zniknęło, a ja pragnęłam czegoś dla dobra moich bliskich i ludzi którzy są smutni i samotni :)

A tobie jak widzę to nie w smak. Szkoda że na tym forum jest tyle zazdrości, jesteśmy jak rodzina i powinniśmy sę wspierać w sukcesach i porażkach. A ty rezprezentujesz postawę kogoś kto chce wdeptać w ziemię kogoś dla kogo świat jest nieco milszy ot co!

Odsłaniasz się sama jak widac!

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
moje ego w tym momencie dla mnie zniknęło

dobre... :) , śmiech na cały dzień

"A Ty chociaż wiesz jak nazywa sie ta czakra i gdzie jest umiejscowiona?"

skoro zniknęło Twoje ego to dlaczego jeszcze nie znam odpowiedzi na to pytanie?

Użytkownik Atheo dnia 02 03 2011 - 12:32 napisał

Jestem zła, zła i mam w sobie pełno demonów :)
zastanów się zawsze co mówisz bo możesz to ściągnąć do siebie
A i sypiałam z panem Śmierci, był zajedwabisty w łóżku ale go rzuciłam bo miał za małego... Palca u nogi :p
żarty są dobre ale wtedy gdy dotyczą tego na czym się znamy, w przeciwnym razie są tylko ukrywaniem swojej słabości i lęków
Gneralnie to ty demonizujesz w tym momencie, czakry otwierają się same wtedy kiedy człowiek się rozwija i w odpowiednim momencie samo dzieje się wszystko.
człowiek rozwija się całe życie , tylko nie zawsze w dobrym kierunku
To nie ja ową czakre uruchomiłam, zrobiło się samo, a ja tylko za to pięknie podziękowałam i powiedziałam że mądrze wykorzystam :)
tego się nie wykorzystuje, to poprostu jest, ale skoro już to dobrze że dziękujesz za to co masz ;)
To co robię i dlaczego stało się jak się stało zasługuje temu że moje intencje były czyste, moje ego w tym momencie dla mnie zniknęło, a ja pragnęłam czegoś dla dobra moich bliskich i ludzi którzy są smutni i samotni :)
pragnienia nie są domeną rozwoju
A tobie jak widzę to nie w smak. Szkoda że na tym forum jest tyle zazdrości, jesteśmy jak rodzina i powinniśmy sę wspierać w sukcesach i porażkach. A ty rezprezentujesz postawę kogoś kto chce wdeptać w ziemię kogoś dla kogo świat jest nieco milszy ot co!
to pozostawię bez komentarza
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

bahama yellow

czy uważasz że to co napisałam jest skierowane tylko do Atheo?, to co tu zaistniało nie jest interpersonalne roztrząsanie tylko skierowane do wszystkich czytających ten wątek ( gdyby było inaczej napisałabym albo na pw albo pod konkretny login). Ja wykorzystałam tylko tekst pod retorykę, a jaki jest odbiór tego to już pozostawiam czytającym :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niepotrzeba nikogo znać osobiście,wystarczy dobrze poznać siebie, i wtedy nasza wiedza o innych będzie większza niż oni sami siebie znają,bo "Jak Na Zewnątrz Tak i Wewnątrz","Jak W Górze Tak I Na Dole " "Jak W Niebie Tak I Na Ziemi".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na temat swojej 8 czakry i wyzszych (a podobo sa), jak na razie nic nie wiem ...

jedyne zrodlo, gdzie trafilam na wzmianke o tych czakrach to "Dlonie pelne swiatla" Barbary Ann Brennan

powoluje sie ona na jakiegos amerykanskiego autora (doszukam) oraz pisze, ze sama na nich nie operuje

jak ktos zna jakeis zrodlo n/t tych czakr (umiejscowionych nad 7-ma czakra - korony), pls dajcie linka albo cus :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem tylko tyle że czubek głowy mylnie opisywany jest jako korona.

Między koroną a trzecim okiem(właśnie na czubku głowy)

znajduje się siódme oko :)

Nie wiem czemu siódme a nie czwarte.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

na temat swojej 8 czakry i wyzszych (a podobo sa), jak na razie nic nie wiem ...

jedyne zrodlo, gdzie trafilam na wzmianke o tych czakrach to "Dlonie pelne swiatla" Barbary Ann Brennan

powoluje sie ona na jakiegos amerykanskiego autora (doszukam) oraz pisze, ze sama na nich nie operuje

jak ktos zna jakeis zrodlo n/t tych czakr (umiejscowionych nad 7-ma czakra - korony), pls dajcie linka albo cus :)

Baghee wpisz w wujaszku google :Ósma czakra" a wyskakuje chocby to:

http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_system_12_czakr.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jakias dziwna ta 11 i 12 czakra

stopy i dlonie maja przeciez juz swoje czakry :S

a 12-ta to juz w ogole namieszane...

znacie jeszcze jakies zrodlo :/

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja tam się trzymam standardów 7 ewentualnie 11 z pranicznego uzdrawiania.

Czakr stóp i dloni nie liczę, tylko te główne 7 :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peyotl- hmm tak tylko się zastanawiam, bo wyszło mi że wiesz lepiej co Atheo ma a czego nie ma lepiej niż ona sama :)

A co do czakry jak ją nazywają astralnej, to przypisuje się jej różne kolory najczęściej srebro, jasny fiolet, ultra fiolet, magentę czy nawet lawendowy. Zdaje się że do otwarcia jej dochodzi najczęściej u ludzi którzy sporo "podróżują" :)

Bagheera tu jeszcze można przeczytać coś:

http://www.przebudzeniduchowo.fora.pl/rozwoj-duchowy,9/nowy-system-13-czakr,44.html

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to jeszcze inaczej.

A ja sie tak spytam osób widzących, widzicie te inne poza 7 głównymi czakry?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak- widzę inne i to nie tylko u góry.

A tak a propos- wielkie podziękowania dla Atheo za rozpoczęcie bardzo konstruktywnej dyskusji :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A mozesz opisac co i jak widzisz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Najgorzej jak amatorzy dorwą sie do okruchów wiedzy i wydaje im sie, że juz cos osiągnęli.

Edytowane przez mistrz_ezotus
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Soku skąd ta pewność?? Może jakąś lekturkę polecisz?

Nie mogę :) ale nie to nie tak że nie chcę

po prostu nie pamiętam gdzie to przeczytałem,dużo czytam :)

a o czakrach tylko tak przy okazji,gdy na coś trafię niechcąco

czytając coś zupełnie innego :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak Ezotusie- ja też tak uważam :)

Szept- w zeszłym roku jeden fantastyczny jasnowidzący poprosił mnie o sprawdzenie czakr, chciał opinii kogoś obcego. Właśnie wtedy pierwszy raz zdarzyło mi się dotknąć czegoś co jest poniżej czakr na stopach.

Hmmm są osoby znacznie lepiej widzące niż ja, moje wizje nie zawsze są obszerne.

Z czakr o których mogę powiedzieć że są i nie tylko je widzę ale i czuję a nie należą do wymienianego kanonu to zaczynając od dołu:

czakra poniżej stóp (zwizualizowała mi się jako kolor ciemnej miedzi)

czakry na spodzie stóp, oraz pomiędzy ich palcami (nie wiem czemu, ale odczuwam je jako szalenie ważne)

czakry w pachwinach

4 czakry wokół serca

magentowa/srebrna/czy też lawendowa czakra nad koroną,którą czuję mniej więcej 20-25 ponad głową

jeszcze wyżej jest kolejna czakra lecz nie dotykam jej :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
jeszcze wyżej jest kolejna czakra lecz nie dotykam jej

Dlaczego dlaczego dlaczego?Nie-wiem-tego :)

Opowiadaj :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Włąsnie, czemu jej nie dotykasz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hahahah Szept bo jeszcze żyję :)

Ta czakra co jest ponad magentową to coś dla wyższych lub tych co już porzucili ciało. Przynajmniej tak mi się wydaje, możliwe że nie mam racji.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
to coś dla wyższych lub tych co już porzucili ciało

Medytacja Merkaba?Opuszczanie ciała? ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiesz, tak sobie myslę o tym co napisałaś i wymyśliłam :)

A całkiem poważnie, jeśli założymy, że człowiek sklada sie z ciala fizycznego i ciał subtelnych, a one są ze sobą jakoś połączone, to logicznym będzie uznać, że każde z tych ciał, czy też człowiek jako calość (wszystkie ciała razem a podobno tworzą kulę) mają taki główny ukłąd energetyczny, coś jak oś, czy kregosłup tyle ze usiany punktami energetycznymi, wlasnie czakry.

W takim układzie te nasze 7 głównych czakr mozna by uznac za przynależne do ciała fizycznego a kolejne przynależne do ciał subtelnych i zapewne pzrez nie wykorzystywanych.

W zasadzie nie jest to głupie, kurcze musze sama sobie popatrzyc na te czakry.

Dzięki Bahama :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm raczej miałam na myśli wcielone wyższe istoty :)

Merkaba to rodzaj medytacji zdaje się zazębiającej się nieco z chrześcijaństwem- czyli Soku coś w sam raz dla Ciebie :)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.