Atheo

Ósma Czakra

41 postów w tym temacie

raczej miałam na myśli wcielone wyższe istoty :)

Możesz rozwinąć myśl?

O merkabie jest juz temat na forum :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż, ja zakładam, że są na świecie ludzie/istoty którzy wrócili na ziemię mimo że nie musieli. Oczywiście inni mogą zakładać, że nie ma takich, co nie zmienia faktu, że niektórzy sporo potrafią w tym dzięki tej czakrze która jest ponad magentą :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czyli tacy Bothisttwy czy jak sie to tam pisze :)

Myslalam, że mówisz o czymś innym :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A to na gg jak cos nie będę offtopu robić w fajnym temacie. napisz do mnie jak chcesz :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmmm raczej miałam na myśli wcielone wyższe istoty :)

nooo to mi się podstępnie kojarzy z Otherkin... wierzycie w to? Ja spotkałam się kilkukrotnie moze nie z czystymi wcielonymi istotami, ale z mającymi w sobie "krew" np. demona czy wampira. A przynajmniej tak to wyczułam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A moze założysz osobny temat o tym?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to mam odzew :D

To odnośnie jeszcze czakry ósmej pytanie do reikiowców.

Co z reiki? Bo czakry są ustawiane na nie tak? Ale ósma raczej uwzględniona nie było bo i czakra nie działała. Co w takim razie z reiki? Szepcie jako moja przyszła mistrzyni odpowiedz mi pięknie proszę! :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 2.03.2011 o 12:23, mistrz_ezotus napisał:

A Ty chociaż wiesz jak nazywa sie ta czakra i gdzie jest umiejscowiona? Bo narazie tylko sobie tworzysz własne iluzje na ten temat. Wiedza o czakrach jest konkretną wiedzą, gdzie się one znajdują, czym są, jakie mają funkje i jak należy je otwierać, a także jak po ich otwarciu należy sie z nimi obchodzić. Czakra to nie silnik benzynowy, który można odpalić, to jest coś żywego, co reaguje na nasze najsubtelniejsze myśli, cofa swoje możliwości natychmiast jeżeli człwoiek popełnia błędy. Zajmowanie się czakrami to jak wkładanie palców do gniazdka gdzie sa miliony wolt, to nie żarty, może zabić. Pobudzenie energii czakr może spowodować złamanie kręgosłupa, to jest tyaka energia. Wiekszośc tych, którzy zajmuja się czakrami, podrażnia je jedynie, sądząc przy tym, że je rozwija, nic bardzioej mylnego. Po drugie każda czakra otwiera się negatywne, tzn każda czakra ma w sobie demony i anioły (czyli strażników tych czakr), jeżeli smiałek zaczyna pobudzac czakry i nie jest do tego gotowy, to staje sie łupem owych demonów czakr. Mit o cxaklrach poklega na tym, że większość wierzy iż samo zajmowanie sie czakrami odrazu zrobi z nich świętych co najmniej, wszytsko we wszechświecie na dwie strony medalu, a czakry tym bardziej, bo to sa generatory potężnej energii. To jest największa szansa dla człowieka, a jednocześnie największe zagrożenie i nigdy nie będzie inaczej, kto tego nie rozumie, naraża sie na straszne niebezpieczeństwo.

Nie traktuj czakr jako cos mwechanicznego, martwego, co można uruchomic i będzie chodziło jak machina, czakry to nie częsci robota, ale kosmicznwego człowieka.

Świetnie i trafnie to określiłeś Ezotusie ,a co do ósmej czakry , to raczej już nie czakra ,a bardzo subtelna ,powłoka  astralno-eteryczna ,nasze okrycie duchowe  ,transcendentne ,nad-świadome ,zasilające ciało materialne /fizyczne ,w życiowej podróży ,aż do śmierci ,kiedy to nasze wierzchnie okrycie -aura  ,duchowe /spirytualne  ,połączone z ciałem za życia za pomocą  bardzo subtelnego ,niewidzialnego sznura -Sutratmy (Srebrnej Nici ) ,po śmierci odłącza się .

I Duch /Perisprit  wędruje /wniebowstępuje  w wyższe wymiary astralne (chrześcijańskie wyobrażenie nieba ),i  po czasie ( musi sobie w świecie astralnym przygotować następną swoją karnację (ciało ) środowisko przyszłe ,rodzinę ,łono kobiety w które się wcieli ,itp .

Po zaplanowaniu swego przeznaczenia i losu ,jako wieczna  dusza zrodzona i stworzona na podobieństwo Boskie , zstępuje (teleportuje  się / wykonuje skok kwantowy ) i taka dusza wciela się w nowe ciało (inkarnacja (wielokrotny powrót do ciała ) ,ulegając jakby amnezji wstecznej ,że taka sytuacja  miała w ogóle  miejsce .

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.