ziraya

Ja również poproszę :)

2 posty w tym temacie

Droga zycia 1/28

Ludzie, którzy urodzili się pod wpływem tej wibracji, są odważni, niezależni i mają dużą siłę przebicia. Wiedzą czego chcą, a jeśli cały portret numerologiczny jest harmonijny, umieją osiągać swoje cele. Potrafią planować i mają wiele zapału przy realizacji tych planów. Dysponują precyzyjną, przestrzenną wyobraźnią.Podstawową potrzebą jedynek jest wolność i niezależność, o którą walczą do upadłego. Lubią podejmować decyzje i nie dają się ubezwłasnowolnić. Między innymi z tego powodu miewają skłonności do dominowania i kierowania innymi. Nigdy nie godzą się na odgrywanie drugoplanowej roli.Mają dynamiczny, elastyczny, twórczy i klarowny umysł, potrafią świetnie wyciągać wnioski. Są elokwentni, często mają cięty język. Pomysłowi i pełni inicjatywy, entuzjazmu i woli działania. Potrafią precyzować swoje cele. Bywają ekstrawertyczni, ponieważ pragną wyróżniać się z tłumu.Negatywne cechy jedynek to władczość, porywczość, egoizm, brak taktu, szczerość za wszelką cenę. Jedynki wibrujące negatywnie często popadają w złość, krytycyzm, nie tolerują słabości u innych. Poniesione nadmierną ambicją, przestają zwracać uwagę na cudze uczucia. W przypadkach, kiedy czują się atakowane lub ubezwłasnowolnione, może ujawniać się u nich agresja i brak samokontroli. Osoby kierujące się negatywną stroną tej wibracji potrafią być cyniczne, twarde i emocjonalnie zimne.Zawodowo, wolą kierować innymi, niż być kierowani, dlatego dobrze sprawdzają się na wysokich stanowiskach. Chętnie wykonują również niezależne zawody, w których nikomu nie podlegają. Lubią sami dysponować własnym czasem i energią.Chętnie podejmują nowe wyzwania, są ambitni i nie obawiają się zmian.W uczuciach potrafią być czuli, namiętni i zmysłowi, jednak jeśli coś idzie nie po ich myśli, często stają się oschli i odlegli. Partner jedynki powinien pozostawiać jej margines niezależności.

CECHY POZYTYWNE:

ambicja, rozpoczynanie od nowa, odkrywanie i przecieranie nowych szlaków, umiejętność zarządzania, impuls, inicjatywa, pomysłowość, aspiracja, duma, aktywność, wola, odwaga, niezależność i indywidualizm, poczucie wyjątkowości, oryginalność, wynalazczość, entuzjazm, twórczość, spełnienie, odporność fizyczna.

CECHY NEGATYWNE :

zarozumialstwo, egoizm i egocentryzm, despotyzm, arogancja, agresja, upór, ograniczenie, stagnacja, samotność, niecierpliwość, nieumiejętność przyznania się do błędu.

Podliczba 28 wskazuje na niespodziewane zyski i straty, które zależą od postawy wobec wydarzeń. Konieczna jest uczciwość i lojalność. Liczba ta obdarza bujną wyobraźnią, poetyckim natchnieniem, pomocą ze strony kobiet, skłonnością do zabaw, podróży, spotkań (także w dużych grupach), popisywania się. Zapowiada przeobrażenie wewnętrzne poprzez doświadczenie małżeńskie (partnerskie). Współpraca przynosi zyski i sukcesy.

Przy ujemnych aspektach i emocjonalnych reakcjach na wydarzenia zdarzają się przeciwności.

dzień urodzenia 21

Są to osoby towarzyskie, komunikatywne i wylewne. Odznaczają się fascynującą osobowością. Zasadniczą rolę w ich życiu odgrywa przyjaźń i kontakty z ludźmi. Z drugiej jednak strony, charakteryzuje je egoizm i zmienność nastrojów; często postępują tak, jak im wygodnie, nie licząc się zupełnie z otoczeniem.

Jeśli nauczą się panować nad swymi emocjami i skupią całą swą energię i zdolności na jednym celu, wówczas bez trudu zrealizują wszystkie swe plany życiowe.

Cykl formujący do: 01.01.2012

wibracja 2

Powolny rozwój wymagający kompromisów i cierpliwości. Zależność od środowiska, zmienne okoliczności życia. Akcent położony na rozwój wrażliwości. Wiele przyjaźni. Duża rola kobiet (matki, babki lub siostry), w sensie zależności emocjonalnej albo przeciwnie, np. braku matki. Cykl ten sprzyja zawarciu małżeństwa lub powstaniu zależności uczuciowych.

negatywnie: duże napięcie emocjonalne. Konieczność podporządkowania się i duszna atmosfera, nie sprzyjająca rozwojowi osobowości. Nadużywanie władzy ze strony matki lub innej kobiety.

Cykl produktywny: 21.03.2014 do 01.01.2039

wibracja 3

Działalność związana z komunikacją wszelkiego rodzaju. Pomoc przyjaciół lub znajomych. Twórczość, oryginalność, realizacja w dziedzinach artystycznych, handlowych lub związanych ze środkami przekazu. Szczęśliwe życie uczuciowe. Sukces materialny, ale też duża łatwość wydawania pieniędzy.

lekcja: nauczyć się dobrze gospodarować swą energią, by unikać jej rozproszenia. Nie spędzić tych lat wyłącznie na bankietach! Dostrzec identyczność mechanizmów rządzących nami, naszym wnętrzem i Wszechświatem, które zapewniają nam nieskończoną ilość niepowtarzalnych form i ich przeobrażania. Unikać ingerencji w cudze życie.

negatywnie: strata energii, czasu, pieniędzy. Marnotrawstwo, poszukiwanie łatwego życia, zmienność. Czasem klęska i zahamowanie rozwoju osobowości i własnej ekspresji.

Cykl żniwny po: 21.07.2042

wibracja 5

Okres spełnienia, podróży, zmian, odkryć. Emerytura, podczas której nie ma czasu na nudę.

negatywnie: ważne są tylko osobiste przyjemności i osobista wolność. Życie włóczęgi, pozbawione celu. Nieostrożność i brak poczucia bezpieczeństwa. Duże napięcie nerwowe.

I punkt zwrotny: lata 2020 - 2025

wibracja 5

Nawet jeśli dziecko ma kłopoty z dostosowaniem się do tradycyjnego środowiska, w którym się wychowuje, to i tak ciekawość świata pozwoli mu zdobyć niezbędną wiedzę. Należy zapewnić mu swobodę i różnorodność doświadczeń, wychowywać je w poczuciu wolności i otwarcia na świat. Pilnować, by skończyło to, co zaczęło, bo z tym mogą być kłopoty. Częste zmiany (nawet kraju stałego pobytu), do których trzeba umieć się przystosować. Liczne zainteresowania i różnorodna działalność. Ogromna energia, która powinna być odpowiednio spożytkowana. Unikać długoterminowych zobowiązań (także w życiu prywatnym).

II punkt zwrotny: lata 2029 - 2034

wibracja 8

Zapowiedź błyskotliwej kariery, aktywność, podniesienie standardu życia i pozycji społecznej. Trzeba być ostrożnym z podejmowaniem zobowiązań i angażowaniem się w spółki. Uczyć się zachowywać równowagę wewnętrzną w każdej sytuacji. Zrozumieć prawdziwą wartość pieniądza i używać go do realizacji celów wyłącznie uczciwych i służących innym.

III punkt zwrotny: lata 2038 - 2043

wibracja 4

Trzeba uzbroić się w cierpliwość i dostosować się do okoliczności, które nie są sprzyjające. Jedynie dzięki pracy i umiejętności organizacji można dojść do solidnej, dającej oparcie pozycji. Obowiązuje absolutna ostrożność: nie ryzykować ani w inwestycjach, ani w grach hazardowych, ani na szosie

IV punkt zwrotny: lata 2047 - 2052

wibracja 7

Skłonność do spokojnego życia, potrzeba odosobnienia, by studiować uczone dzieła. Życie blisko przyrody. Konieczne jest minimum niezależności. Możliwość problemów zdrowotnych i finansowych, jeśli wibrujemy negatywnie.

I wyzwanie wtórne (do ok. 40 roku zycia)

wibracja 1

Kłopoty z osiągnięciem niezbędnej dyscypliny wewnętrznej, właściwy rozwój, zwł. samodzielny, stanowić może poważny problem. U niektórych objawi się skłonność do nadużywania władzy – najczęściej wtedy, gdy jedynka wystąpi jako liczba dominująca w analizie osobowości. Wniosek: Trzeba nauczyć się panować nad sobą i nad swym życiem.

II wyzwanie wtórne (po 40 roku zycia)

wibracja 2

Współpraca z innymi może nastręczać duże trudności. Z podobnymi kłopotami należy się liczyć także w życiu prywatnym, niełatwo będzie znaleźć wyrozumiałego partnera, jeszcze trudniej zbudować harmonijny i trwały związek. Wniosek: Należy dołożyć starań, aby w stosunkach z otoczeniem osiągnąć większą równowagę.

Wyzwanie główne (całe zycie)

wibracja 1

J.W

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.