inspiracja

WARSZTATY "MAGIA RUN" 12.03.2011. Wrocław

15 postów w tym temacie

Z ogromną przyjemnością Centrum holistyczne Inspiracja zaprasza na kolejną edycję warsztatów ezoterycznych związanych z Magią Run.

Jeśli pragniesz wprowadzić w swoje życie nowe, pozytywne wibracje, jeśli chcesz samodzielnie wykonać talizman, który będzie chronił Ciebie i Twoją rodzinę, jeśli rozwój osobisty jest Twoim celem - możesz skorzystać z energii run, aby Cię wzmacniały, inspirowały i budziły Twój potencjał. Zapraszamy na warsztaty ezoteryczne, na których dowiesz się więcej... W trakcie warsztatów przewidujemy pracę z energią run, m.in.: naukę odpowiedniego ich doboru, rycie, pisanie, medytacje i mantry z runami.

PROWADZENIE: Małgorzata Beata Bodzek. Naturoterapeutka, energoterapeutka, znawca Run, radiestetka. Instruktorka bioterapii kategorii międzynarodowej. Umiejętności swe zdobyła szkoląc się u jednego z największych healerów naszych czasów, cenionego w kraju i za granicą - Andrzeja Lewandowskiego. Posiada wiele dyplomów z zakresu medycyny niekonwencjonalnej, w tym Dyplom Mistrzowski umożliwiający prowadzenie kursów i inicjacji w zakresie terapii naturalnych. Wieloletnie doświadczenie zdobywała prowadząc działalność w gabinetach, sanatoriach oraz ośrodkach medycyny naturalnej. Oprócz pracy z klientem indywidualnym, prowadzi szkolenia, prelekcje, zabiegi grupowe i warsztaty ezoteryczne.

KOSZT: 150 zł (w cenie materiały do pracy z runami, m.in.: akcesoria do rytualnego „pisania” run, opisy ich wpływu na nasze życie, inne) .

Uwaga - ilość miejsc ograniczona,

obowiązuje zaliczka: 70 zł (do 8 marca)

PKO S.A. 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN: 12 marca 2011. (godziny 10 - 16)

MIEJSCE: Centrum holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.

www.centruminspiracja.pl

post-561-0-53174300-1299093020_thumb.jpg

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam niedyskretne pytanie... z jakiej stali będzie ten nóż - bo to jedyne akcesorium jakie mi przychodzi do głowy z wyjątkiem dłuta, które można podpiąć pod "rytualne" i służące do "pisania" run.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Prześwietliłam ta Panią googlowo i nie ma żadnej wzmianki o jej doświadczeniu z runami, więc warto się zastanowic, szczególnie że cena jest bardzo niska jak na tego typu warsztat

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie ale pokaż mi gdzie jest wzmianka o jej doświadczeniu z runami? Same warsztaty uzdrawiania....

A poza tym nie podoba mi się ta Pani z twarzy...dobani.gif

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

I terapia naturalna... gradem (Hagalaz)... ja bym się zastanowił parę razy nad takim traktowaniem... ;-) Ale to pewnie wszystko przez "Chrzanowskie Kulejewskie".

No ale ona ma dyplom mistrzowski na ładnym papierze a ja nie...

Czas zacząć robić pieniądze na tym co umiem... no...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W nazwie firmy ma Hagale, więc....

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jej wybór. Ja chcę tylko wiedzieć jaki nóż można tam dostać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
z jakiej stali będzie ten nóż

:) pewnie z Gerlacha.

wszystko przez "Chrzanowskie Kulejewskie".

Łoj tam , takie chrzanienie ,że coś kuleje :rotfl:

jest wolny rynek, spróbuj i Ty tego miodu zatem.

A poza tym nie podoba mi się ta Pani z twarzy

Oj nieładnie Zośka tak oceniać.

Biorąc pod uwagę ,że na Twojej stronie zamiast swojej twarzy masz wstawione jpg. :oczko:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Inspiracjo masz bardzo ładną i miłą buzię, czystą wibrację i szczere oczy , z których można wyczytać mądrość i chęć niesienia pomocy innym. Jestem pewna , że świetnie się sprawdzasz w tym czego się podejmujesz i tak długo to będzie trwać jak długo będziesz to robić z potrzeby serca i służenia drugiemu człowiekowi. :oczko:

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Peyotl Inspiracja to inna osoba, bardzo zresztą fajna, życzliwa i serdeczna, organizuje też wiele kursów i warsztatów, na których umożliwia innym prowadzenie zajęć.

Pani Małgorzata Bodzek jest z kolei ekspertem w innych dziedzinach, o których pisze na swoich stronach w tym o ile pamietam zajmuje się leczeniem bańkami i misami tybetańskimi. I faktycznie ma miłą buzie :oczko:

Po prostu rozważamy tylko głośno przedmiot warsztatów, a i sama Pani Małgosia na swojej stronie nie pisze nic o runach.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ok Szept ja napisałam o osobie, której podałąś stronę w necie, bo jak zrozumiałam ona prowadzi warsztaty i różne zajęcia, a co do tego pod jakim loginem pisze to już mnie nie interesuje, może pisać za nią nawet jej menadżer. Odniosłam się ogółnie do całości a nie do detalu,... miłego dnia

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Oj nieładnie Zośka tak oceniać.

Biorąc pod uwagę ,że na Twojej stronie zamiast swojej twarzy masz wstawione jpg.

Nie twierdzę że owa Pani jest mało urodziwa ale niektórzy patrząc na człowieka wyczuwają różne wibracje ;)

A ja na swojej stronie mam specjalnie avatar z forum, żeby być lepiej kojarzoną i tyle.Nie ukrywam swojej twarzy , jeśli to sugerujesz bo mam zdjęcia w profilu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ temat jest czysto informacyjny, a osoby zainteresowane warsztatami dowiedza się to co chcą, zamykam temat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.