pkrl1979

Policja, toaleta za kratami...

6 postów w tym temacie

Witam,

chcialbym sie zapytac, czy dobrze zinterpretowalem moj sen. Nie pamietam go calego, ale wiem, ze najpierw pod miejsce, wktorym mieszkam przyjechal radiowoz policyjny oraz policyjna furgonetka (taka, ktora np. odwozi sie zlapanych przestepcow). Wiem, ze czulem jakies zagrozenie, ze policja chciala mnie aresztowac. Nastepna scena, jaka pamietam, jest ubikacja...za kratami, takimi jak w areszcie i najsmieszniejsze w tym jest to, ze ja tam jestem wolny (przynajmniej tak to odebralem), ale chce sie zalatwic, a nie moge, poniewaz krata jest zamknieta. No wiec proboje najpierw sikac na odleglosc, celujac w srodek toalety, ale kiedy przychodzi czas na tezsza sprawe, podejmuje decyzje, ze zalatwie sie...poprzez kraty i wspinam sie, aby to zrobic (mam nadzieje, ze jakims cudem tez poceluje). Sen konczy sie tym, ze wchodzi jakis czlowiek (policjant?) i najzwyczajniej w swiecie otwiera krate, ktora dla mnie caly czas wydawala sie zamknieta.

Co moze oznaczac taki dziwny sen? Policja to jakby przestroga przed pochopnymi dzialaniami ,,na lewo". Toaleta to z kolei cos zwiazanego z oczyszczaniem. Kraty moga symbolizowac blokady, a czlowiek je otwierajacy...duchowy pomocnik, aniol stroz, ktos przypadkowo spotkany na drodze zycia?

Dziekuje i czekam na odp.

Edytowane przez pkrl1979
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pkrl1979 uśmiałem się niebotycznie, jakbym oglądał film kryminalny z przesadzonym poczuciem amerykańskiego humoru. :D

co do twojej interpretacji to tak masz rację co do symboli występujących. chyba bym nic nie dodał.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

pomyślałam ze ktoś pomoże ci przebrnąć przez jakąś nieprzyjemną sprawę,

będziesz się czuł osaczony dziwnymi zasadami ale w końcu powiesz a "g... mnie to obchodzi" i zrobisz swoje

i w tym wszystkim jakiś meżczyzna pomoże ci uwolnić się od trudności

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Juz czuje sie osaczony i g... mnie to obchodzi, ale ciagle jakbym tkwil w przeszlosci (cos mnie trzyma), stad moja wnikliwosc...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Również przychylam się do tego, że sam sobie dobrze zinterpretowałeś ten sen :D i nic dodać nic ująć

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

również sie przychylam do twej interpretacji ale skupiła bym sie bardziej na swoich możliwościach rozwikłania problemu. Jak to ładnie ująłeś oczyszczenia się z czegoś. Pozbycia się balastu.

W ostateczności, ktoś Tobie pomoże jesli już nie będzie innej możliwości :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.