White Soul

ULOTKA

10 postów w tym temacie

Tu fajnie by było wypowiedzieć się na temat ulotki.

co ma zawierać?

jaka konstrukcja

3 ulotki na jednej A4

na ulotkach zazwyczaj jest więcej treści niż na plakacie także proszę o jakieś większe podpowiedzi lub gotowy tekst.

WS

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie wiem, czy warto robić 1 ulotkę z całej A4 (w sensie składaną) bo nie było by czego na tym pisać. Najlepiej właśnie 3 ulotki na A4, z jednej strony znaczek reiki, nazwa spotkania, podstawowe informacje, a na odwrocie coś takiego, jak mam na stronie Ezokultusa - http://ezokult.us/wydarzenia-i-imprezy/reikowisko

Choć to i tak taka wstępna wersja.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

no 3 ulotki na jednej A4 po prostu nie chciałem tego kopiować a co do 2 stronnie to trzeba było mówić :)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ponieważ ulotki to nieco więcej miejsca na tekst, to można tam trochę popisać.

Proponowałbym tak - strona pierwsza to znaczek Reiki i nazwa spotkań, a także tagline "dyskusje o Reiki". Na kolejnej ze stron info o spotkaniach: gdzie, kiedy, o której, do tego mapka i dane kontaktowe. Jeśli zaś ulotkę zrobimy rozkładaną, czyli jedna ulotka na A4, składana na trzy części, to zostaje nam trochę miejsca do pisania.

I warto tam popisać, na przykład odpowiadając na pytania:

1. Co to jest Reiki

2. Do czego można wykorzystywać Reiki

3. Czy na spotkaniach mogę dostać przekaz leczniczy?

4. Dlaczego spotkania są darmowe? Gdzie jest haczyk?

5. O czym rozmawiacie na spotkaniach?

Proszę bardziej obcykanych w temacie o spisanie odpowiedzi na pytania 1 i 2. Na resztę odpowiemy wspólnie. I tak:

@3. Niektórzy uczestnicy spotkań z pewnością będą bardziej niż szczęśliwi mogąc Ci zaoferować wersję "demo" Reiki, jednakże zabiegi lecznicze wymagają bardziej ustronnych warunków, jak również sporej dozy czasu, toteż zabiegi pełne nie są elementem spotkań Reikowiska.

@4. Naszym celem jest popularyzacja tematyki Reiki na terenie naszego pięknego Wrocławia. Nie pobieramy opłat za uczestnictwo w spotkaniach, bowiem nie czujemy potrzeby pobierania wynagrodzenia za miło spędzony czas i oferowanie pomocy.

@5. Rozmawiamy o Reiki, o naszych doświadczeniach i przeżyciach, o wpływie Reiki na nasze życie i na życie innych. Jeśli pierwszy raz spotykasz się z ideą Reiki, to również tłumaczymy od podstaw "z czym to się je".

Proszę wolontariuszy o ewentualne modyfikacje, dopowiedzenia, a także dodatkowe pytania do FAQ na ulotce :).

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

To ja od siebie .

ad 1 ,Rei Ki,według mnie : Rei (Po Japońsku) ,to (Po Polsku) - Ręka,Gest,Znak , Ukłon ,Rzeka,Droga ,Wodzenie ,Przesuwanie. Ki (Po Japońsku) ,QI (PO Chińsku) To (Po Polsku) - Energia Życiowa,Biologiczna Energia ,Bioenergia ,Energia Uzdrawiająca Bądź Miłości .

ad 2 Wykorzystywa ją można tą Energię do - Uzdrawiania Poprzez - Dotyk,Wodzenie Rękoma,Gesty ,Znaki ,Miłe Słowa .

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.