shizuke

Szukam uczniów

24 postów w tym temacie

Prowadzę grupę uczniów, którzy pragną nauczyć się podstaw. Wprowadzam w ezoterykę tych którzy mają problem ze swoimi zdolnościami albo którzy mają motywację do nauki.

Poszukuję uczniów którzy interesują się tematem i już coś osiągają, ale także tych którzy chcą dopiero zacząć. Wymagam zdyscyplinowania i dopasowania się do hierarchii, uczę według starej tradycji i modelu, dodając do tego relacje na poziomie partnerskim i nowe techniki. Jestem otwarta na inne filozofie i podejście.

Bardzo by mnie ucieszyło gdyby ta osoba była z okolic Lublina badź Warszawy (dwie filie), wtedy mogłabym uczyć bezpośrednio. Ale jeśli bardzo chce, może kontaktować się przez Internet.

Mój kontakt: ryuukami@tlen.pl

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Shizuke wszysko fajnie ale może napisz coś o sobie i czego uczysz, bo ezoteryka to jest bardzo szerokie pojęcie i jakoś ciężko mi uwierzyć, że zajmujesz się wszystkim. "Wprowadzanie w podstawy ezoteryki", wybacz ale dla mnie brzmi mało wiarygodnie, bo w co chcesz wprowadzać? W magię? Szamanizm? Karty? Techniki Dywinacji? Reiki? Energetykę? New Age? Rozwój duchowy? Medycyne naturalną? Runy? Sny? OOBE? Inne zagadnienia ezoteryczne?

Jakoś ciężko mi uwierzyc, że jesteś mistrzem w każdej z tych dziedzin, a te podstawy czym to jest i z czym sie wiąże można znaleźć choćby na kazdym forum ezo.

I kolejna sprawa. Jesli szukasz uczniów to może powiesz coś o sobie? czym się interesujesz, ile masz lat (wydaje mi się, ze jesteś młoda, ale moze zmylil mnie mangowo brzmiący nick), jak długo praktykujesz ezo, że juz jesteś gotowa by nauczac innych. To sa ważne informacje dla potencjalnego ucznia, bo kazdy ma prawo wiedzieć coś o osobie, która chce mu pzrekazać wiedzę.

I pozowle sobie jeszcze sparafrazowac pewną mądrosć, jesli nauczyciel gotowy to i uczen sie znajdzie .

Pozdrawiam

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Podstawowe pytanie powinno brzmieć:

ile trzeba będzie zapłacić?

Soku, ja założę twój fanklub ;)

Można konkretną "ofertę" i wymagania co do uczniów?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jeśli szukasz uczniów oznacza to, że jeszcze do ciebie nie przyszedł uczeń. Uczeń i mistrz znajdą się, gdy oboje będą gotowi. To jest na siłę.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jestem żywym zaprzeczeniem tego. Niech będzie, opowiem.

Miałem dwóch uczniów. Poznaliśmy się na spotkaniu pewnej organizacji do jakiej należałem. Tak się złożyło, że potem zaprosiłem ich do siebie, i po pewnym czasie tematy rozmowy zeszły na ezo. Po dłuższej rozmowie pokazałem im jedną z moich ksiąg. Ich odpowiedź była jedna: Też chcemy, pomożesz. Pomogłem. Aktualnie nie mam uczniów i nie szukam.

P.S. Takie pytanie pewnie i tak by padło: Jeden nie żyje wskutek choroby na jaką zaszedł w czasie nauki, drugi już nie jest moim uczniem i nie mam do niego kontaktu. Rozeszliśmy się w neutralnych stosunkach.

Edytowane przez Verso
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

więc co było powodem wg Ciebie? :)

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

"Nie wkładaj nosa do cudzego prosa" Takie powiedzenie jakoś mi się samo na usta ciśnie.

Jak będzie chciał sam powie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bowiem njalepszą i Najmądrzejszą odpowiedzią jest brak odpowiedzi ,albo jak mawiał Mój Mistrz Bruce Lee "Najlepszą Wygraną Jest Ta,W Której Przeciwnik Myśli Że Wygrał,bowiem Najlepszym Zwycięzcą jest Ten Kto Zwyciężył Siebie".

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powodem tego , ze stało się to co się stało...

Powodem tego że miałem dwóch uczniów, powodem zaproszenia ich do siebie, powodem zejścia na tematy ezo, powodem pokazania księgi, powodem choroby, powodem rozejścia się mojego z uczniem, powodem neutralnych naszych stosunków?

Wybierz. Jeśli uznam, że warto odpiszę.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Powodem tego że miałem dwóch uczniów

Sądzę że chodzi o powód śmiertelnej choroby w wyniku praktyk jednego z uczniów.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

tak długo zwlekałeś z odpowiedzią że już nie mam jakoś chęci o tym pisać, ale powiem na koniec tyle czy za to co było powodem tego co się stało czujesz się odpowiedzialny ? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wybacz wchodzę na to forum, głównie wtedy jak szept da mi znać, że coś mnie może dotyczyć.

Nie czuję się odpowiedzialny, to był ich wybór. Każdy musi ponieść tylko konsekwencje swoich czynów.

"Sądzę że chodzi o powód śmiertelnej choroby w wyniku praktyk jednego z uczniów." Nie wiem czy nasze praktyki miały na to wpływ i mało mnie to obchodzi.

Ja daję możliwości jeśli uznam, że warto i ewentualnie przedstawię najprawdopodobniejsze scenariusze.

Jeszcze komuś coś odpisać?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie czuję się odpowiedzialny, to był ich wybór. Każdy musi ponieść tylko konsekwencje swoich czynów.

nic nie dzieje się bez powodu, każdy mistrz ma takiego ucznia na jakiego zasłużył ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ciągle powtarzasz to samo. Hah, każdy uczeń ma takiego mistrza na jakiego go stać.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Nie wiem czy nasze praktyki miały na to wpływ i mało mnie to obchodzi.

uważasz się za nauczyciela czy nawet mistrza i nie obchodzi Cię to? :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Skąd przypuszczenie że się uważam za kogokolwiek?

To pewna grupa nazywała mnie mistrzem i dwoje ludzi nazywało nauczycielem. Piszę etykietami byś mogła zrozumieć.

Ja jestem sobą. Uważam się za siebie.

Edytowane przez Verso
1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W temacie robi się offtop a pani shizuke chyba sobie go olała.

Temat zamykam, jeśli autor będzie chciał go otworzyć niech zgłosi się na pw.

A takie dyskusje możecie przeprowadzać na gg/pw ;)

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.