malgosia

Wibracja aktualnej wibracji Roku Osobistego

9 postów w tym temacie

poczytaj forum i stosowny dział a będziesz wiedziec

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moje pytanie nie jest bez powodu, skoro ktoś poleca jakąś stronkę to chyba się zna na tym co poleca, a skoro wg. tej stronki jest błędnie wyliczana ta wibracja to co o tym myśleć?

malgosia

Napisano dziś, 07:48

Znalazłam fajna stronke, pewnie Wam równiez się spodoba:

Wibracja aktualnej wibracji Roku Osobistego

:oczko: Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A na jakiej podstawie twierdzisz, że jest błędnie wyliczana? ja się kompletnie nie znam na numerologii ale slyszłałam, że sa różne systemy wyliczeń.

mozesz wiecej opisac o tym? Byc moze małgosia nie zauwazyła błędu, albo to dotyczy innego systemu liczenia.

Jak mozesz wskaż błędy i powiedz o tym cos wiecej. dzięki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ja tu nie jestem od udowadniania swoich podstaw w zakresie numerologii, zwracam tylko Waszą uwagę na to żeby nie ufać każdej stronce w necie. Zapewniam Cię Szept , system wyliczania jest jeden, tak jak i rok urodzenia i ten w którym się aktualnie znajdujemy, jeśli chodzi o numerologię.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

a znasz się na numerologii? :rotfl:

No niestety nie, wogóle sie nie znam :) Ale skoro uważasz ,że wyliczenia sa złe to widocznie tak musi być. Ja urodzona 10.08 .19xx r jestem w 4 roku osobistym,tak tez wyszło w programie ale no cóz.Skoro twierdzisz inaczej.Tyle lat źle liczyłam Lata osobiste. Widac musze sie doszkolić :dance: A według Twoich obliczeń w którym roku sie znajduję?

Z tego co sie troszke orientuję to Rok osobisty to dzień urodzenia+miesiąc urodzenia + dany rok..

Pozdrawiam.

Wogóle nieznajaca sie na numerologii :oczko:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Tak w ogólności Astrologia ,Numerologia i Psychologia to trzy Siostrzane Nauki ,Królowe Nauk , Znane ludzkości od zamierzchłych czasów,lecz inaczej z czasem rozumiane i interpretowane .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.