Mistyk

Temat Mistyka

8 postów w tym temacie

Naapiszę tak wszystkim jako podsumowanie,a co zrobicie z tą wiedzą to już wasza sprawa .

Długo się z wami męczyłem ,nieraz przypisywaliście mi swoje kompleksy i dolegliwości i znam was tak dobrze ,jak niektórzy nie znają pewnie siebie ,pomagałem ilę mogłem ,ale nawe nieraz nie zdążyłem komuś pomóc a już zzostałem zawieszonyy,niee będę wspominał o innym forum ezoterycznym ,bo każdy wie o którym mówię ,ale wspomnę na dowód że pamiętam każdą chwilę i wszystkie nerwy jakie musiałem znosić ,a fora te to - rewolucja duchowa , ezoforum .

Niekturzy nie wytrzymali to przenieśli się na to forum tylko ja trwałem od 3 lat mimo przeszkód ,ponieważ wielką radością była dla mnie pomoc .

Straciłem wszystko co kochałem ,dokładnie tak jak zaobserwowałem na forach ludzie awansowali na adminów jak Szatan jako Anioł w Niebie (a koniec Szatana jako Anioła każdy zna),mnie szansy nie dano nigdy dlaczego ?,dlatego żeby móc mnie poniżać,denerwować,przypisywać niewiadomo co i wyśmiewać.

Takie same nerwy i podobnie musiałem przez tamten okres znosić w życiu realnym .

Przecież Matka Ziemia Karmi Wszystkich ,I wszyscy jedziemy na tym samym wózku ,ale prawie wszyscy jak wielcy czarownicy -Chociaż Ziemia Jest Okrągła ,To Każdy Po Kątach Kombinuje Jak Drugiego Oszukać,Zelżyć ,Ośmieszyć itp.

Człowiek dzisiaj jak Niewierny Tomasz W Czasach Chrystusa -Nie Uwierzył Jak Osobiście Się Nie Przekonał .

No dobra, niby miałem wywalić tego posta ale zamiast to uciszać posłuchamy co masz do powiedzenia. Dobra, tym razem bez warna, ale pilnuj się z offtopem ;)//Muten

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra tak więc coś ode mnie:

Nigdy nie przypisywałem Ci swoich kompleksów ani dolegliwości, ba nawet o tym nie pomyślałem. Aż tak okrutny nie jestem ;]

NIE ZNASZ MNIE i myślę, że nie chciałbyś poznać.

NIE ŻYCZĘ sobie, żebyś pisał, że mnie znasz lepiej niż ja sam, ponieważ tak nie jest. Chętnie Ci to mogę udowodnić ale to już w prywatnej rozmowie.

Dziękuję

A teraz co do tematu:

Tutaj możesz napisać co Cię dręczy i co chciałbyś zmienić, możesz napisać tutaj swoje przemyślenia i ewentualne rady.

Chętnie poczytam co masz do powiedzenia.

I jeszcze co do tego moda. Myślę, że gdybyś był bardziej otwarty na cudzą opinię to całkiem szybko byłbyś zauważony. Zresztą moderator/administrator to nic takiego. Ja się ciągle uważam za zwykłego użytkownika z tym, że jako mod muszę się lepiej zachowywać ;P

I btw. nie próbuję Cię wyśmiać czy coś. To jest jak najbardziej poważny temat.

~Peace

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Gorzej Mutenie bo masz jeszcze obowiązki porządkowania forum a w zmian zazwyczaj żale, że coś zrobiłeś nie tak od tzw. zwykłych użytkowników. Tak więc w pewnym sensie mod, to fucha murzyna od czarnej roboty.

Teraz ja sie wyżaliłem ot co.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Biedactwa moje, i tpo wszystko wina tej nieznośnej niedobrej Szepczącej ::chytry: no to choć Was przytule. Wszystkich po kolei

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

moze powinien powstac watek, gdzie sie kazdy bedzie mogl wyzalic ;)

moze "sciana placzu" albo cus :p

a propos modow - maja sporo pracy, ale tez i niektorym "wladza" uderza do glwy, tj. jej naduzywaja poniewaz wydaje im sie, ze nie oni sa dla forum lecz reszta istnieje po to, by oni mogli rozdzielac klapsy :p

to ogolna uwaga na bazie doswiadczenia, nie do modkow tego forum

a... Muten - gratulacje :usmiech:, dobry wybor uwazam

Mistyku - nikt nie obiecywal, ze zycie bedzie latwe - ale warto szukac pozytywnych stron :chytry:

pozdrawiam

Ania

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem Bagi Kochanie :chytry: to był mój taki żarcik ,w stylu Mistrza Zen zresztą psychoterapia zaleca wyżucić z siebie wszzystko ,co nas od środka boli,,przenieść na papier wszystie pojawiające się myśli.

Powinien być legalnie taki dfział gdzie każdy wyżżuci swoje żale a nikty nie powinien tego brać do siebbie,takie też były moje słowa,do nikogo konkretnie ich nie kierowałem.

Polecam poczytać tutaj o co mi chodziło przerz cały czas : Warsztaty medytacji dynamicznych według OSHO

OSHO, uznany za jednego z największych nauczycieli XX wieku, nauczał szczęśliwego życia w miłości i radości, w zgodzie ze sobą. Głosił uniwersalną filozofię. Jak wielu. Ale jak niewielu przełożył ją na język życia, zrozumiały dla człowieka współczesnej, technicznej cywilizacji.

Stworzył techniki medytacji dynamicznej. Wpasowuje się ona w tempo naszego życia. Nie polega na siedzeniu w uciążliwej pozycji, z miną, która ma ukryć niewygody. Jest intensywną, aktywną pracą z ciałem. Z oddechem. W wybranym rytmie. Z muzyką. Jest szansą, aby wyrazić siebie. Spotkać się z tym, co kiedyś w życiu zostało stłumione i uwolnić się od tego.

Mamy dzisiaj epokę odrzutowców ? medytacja nie może być procesem powolnym. Musi nabrać tempa. Musi nauczyć odprężenia w samym środku intensywnego dnia. W dynamicznej medytacji dostajemy szansę wyrzucenia z siebie stłumionych emocji z całego życia. Po takim oczyszczeniu-katharsis, po wykonaniu maksymalnej aktywności ciała i umysłu będzie możliwe, aby w sposób naturalny wejść w stan odprężenia, błogiego relaksu ? w stan medytacji.

Możemy nie poprzestać na czytaniu książek OSHO. Przecież nie o intelektualną zabawę chodziło temu duchowemu nauczycielowi, a o rzeczywisty rozwój tak jednostki, jak całej ludzkości. Z największą radością zapraszam każdego, kto zechce, aby wspólnie rozpocząć podróż do najważniejszej osoby na świecie ? do samego siebie.

Wymagania: Prosimy o lekki strój sportowy (leginsy, t-shirt) oraz kocyk do okrycia.

Prowadzi:

Joanna Florczak

Z wykształcenia jestem prawnikiem. Mam za sobą wieloletnie doświadczenia biznesowe w prowadzeniu spółek z o.o. o charakterze wydawniczym i reklamowym. Przede mną ? moja od zawsze pasja ? spotykanie ludzi w obszarze ich rozwoju osobistego, organizacja i prowadzenie warsztatów rozwojowych.

Interesują mnie różne formy rozwoju osobistego. Dzięki Gestaltowi znam skuteczną wartość pracy z emocjami i pracy z ciałem. Doświadczyłam zalet terapii Ericsonowskiej ? pracującej z dorosłym aspektem osobowości. Ukończyłam Studium Socjoterapii w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie. Odbyłam trening umiejętności antystresowych prowadzony przez Wojciecha Eichelbergera. Uczestniczyłam w kursach wiedzy o 5 rytuałach tybetańskich i technikach doskonalenia umysłu metodą H. Silvy. Doświadczenia zdobyte w trakcie szkoleń systematycznie stosuję w codziennym życiu.

Największa jest jednak radość istnienia, jaka towarzyszy mi, odkąd spotkałam się z filozofią OSHO. Dołączyły do tego filmy i literatura ujmujące rzeczywistość w podobny sposób, a także spotkanie z Elżbietą Kanicką, autorką książki ?Do miłości stworzeni?. To otworzyło mi drogę, jak na oścież otwarte Tao, którą swobodnie podążam. Uczestniczyłam kilkakrotnie w Warsztatach medytacji dynamicznych wg OSHO organizowanych przez Towarzystwo Przyjaciół OSHO. Podobne warsztaty prowadziłam jesienią ubiegłego roku w Pałacu Młodzieży w Łodzi.

Od 4 lat uczestniczę we wspaniałych warsztatach tańca jazzowego. Kocham żagle, narty i każde działanie, które służy odkrywaniu u ludzi ich niezwykłej kreatywności.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

witaj Mistyk ... od bardzo niedawna jestem na tym forum , i mam wrażenie jakbym do Was wszystkich nie pasowała,jakbym była omijana...zawsze miałam kłopoty w kontaktach wszelkich z ludźmi...do czego dążę? ... ano niewiele czytałam Twoich wypowiedzi jednakże podoba mi się twoja filozofia,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Moja filozofia droga M - B - 100 ,pochodzi z doświadczenia wielu ciężkich chorób,często nawet nieuleczalnych ,błędfów życiowych ,wieloletniej praktyki różnych technik samodoskonalenia jak np - Joga,Medytacja,Szamanizm,Tai Qi ,Qi Kung i innych ,doświadczania osobiście reinkarnacji ,magii i mistycznych przeżyć,oraz wielu lektur na różne tematy.

Dziękuję :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.