Sosnowiczanin

Sosnowiczanin

19 postów w tym temacie

Uwaga. to zapis prywatnej rozmowy z panem Andrzejem, zwanym Mr. Magickiem, administratorem ezoforum

gdzie zostałem zbanowany. Pewien użytkownik, ze zdiagnozowanymi przeze mnie zaburzeniami zgłosił zażalenie ponieważ

przedstawiłem mu moją ogólno dostępną ofertę pomocy.

Administracja obraziła moją osobę, nie zapoznając się nawet z zapisem tych rozmów. oto dowód:

|| Sobota :: 19:26:38 || ::

UWAGA: W trosce o bezpieczeństwo, w wiadomości od Nieznajomych podejrzane treści zastąpiono ciągiem "[xxxxx]". Jeśli chcesz otrzymywać od Nieznajomego kompletne wiadomości - dodaj go do swoich kontaktów.

Treść wiadomości:

[xxxxx] jakos ta sprawe trzeba zalatwic

:: 19:28:40jezeli to sa pomowienia z jego strony jemu dam bana,jak wyjdzie ze chciales od niego kase wciagnac Ty dostaniesz,gra?

|| Poniedziałek :: 19:44:13 || ::

siema chodzi o to ze nie mam tej rozmowy,a beneton mowil ze nie mam co sie zglaszac nawet do Asoto w takiej kwestii,bo to jest ujawnianie prywatnych rozmow,zreszta slyszalem ze dzwoniles do benetona i rozmawailiscie dlatego nie pisalem.Myslalem ze wszystko obgadaliscie co i jak.

czyli ciagle mam bana, mimo że ani Magick ani beton nie mają zapisu tych rozmów.

co więcej, ja ich też nie mam, jako że zgłasza sie do mnie masa ludzi półanonimowych.

tak więc na podstawie dwóch zdań 16 letniego użytkownika zostaje zbanowany i tym samym obrażony

użytkownik ze świeżo zyskną 2 punktową reputacją.

Oto praktyki Mistrzów Reiki I Wielkich Uzdrawiaczy. Oto forum.

Podczepiam na jakiś czas. //Muten

ponieważ temat wzbudza kontrowersję, sugeruję swoje zażalenia dotyczące formy obrony mojego imienia

kierować na moje gadu gadu.

od razu uprzedzam że pełna wersja tej rozmowy zawiera przerażającą ilośc przekleństw zmojej strony (tak na wypadek gdyby ktoś wierzył że jestem kurturarny)

Łączę pościki, następnym razem edytuj :chytry: //Muten

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosnowiczanin chcesz wiedziec jakie jest moje zdanie w tej sprawie, to ja Ci mogę powiedzieć, ale nie prywatnie na pw czy gg, tylko jawnie tu na forum?

Edytowane przez peyotl
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No cóż- sprawa jest szalenie niesmaczna.

Ja ze swej strony mogę powiedzieć, że Sosnowiczanin leczył mój kręgosłup - skutecznie i za darmo. Co więcej - był na tyle uprzejmy, że znalazł mi świetnego masażystę :chytry:

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O tak. A moje zdanie możecie poznać. I to bardzo dokładnie.

Gdyby nie Bartek (Sosnowiczanin) jak dusiłam się w autobusie odwieźliby mnie karetką. A miał chwilkę żeby działać. Do tego dodam że nieraz pomagał mi w niezliczonych dolegliwościach, w tym bardzo poważnych zaburzeniach niemal paraliżu (tak, miałam mieć paraliż lewej części ciała, zostawiło to na mnie duży energetyczny ślad) i wraz z kilkoma osobami dzięki niemu jestem już prawie sprawna.

I generalnie nie wziął ode mnie ani grosza. Nieraz się pokłóciliśmy, ale Sosna działa, w tym co robi jest naprawde dobry.

A Beneton tak? No dobra, więc się tu wypowiem.

Sikorski wyłudza kasę (powyższy) miał mi usunąć blokadę. Nie zrobił nic i zainkasował. Już nie mówiąc że inicjuje okropnie. I jest jeszcze jedno. Ale to nie tutaj będę o tym mówić.

Generalnie ja zawsze będę polecać Sosnowiczanina. I nikt mi nie wmówi nic innego.

Bless Ya :chytry:

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

powiem tak - fajnie, ze sosna moze sie wypowiedziec,

na drugim forum nie dostal takiej mozliwosci, zdaje sie...

nie lubie, jak sie kogos zaocznie "skazuje" i to jeszcze robiac mu "publiczna" egzekucje

bez szansy wypowiedzenia sie

moderowanie jest sztuka, jak widac

o czym juz dzis pisalam w innym watku

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jako że znam się z Sosną nieanonimowo od jakiś 16 miescięcy , powiem że jest odpowiedzialny jak coś sknoci to naprawi na swój koszt.

Pomógł mi naprawic energetykę po paleniu marichuany itd.

Ps.Słowa mają wielką moc więc lepiej zacząc mówic w głowie.

Polecam utwór na ten temat OFFTOP wyżej Indios Bravos (Banach & Gutek) - To samo.To w sumie nieofftop bo mówimy o niszczeniu przez słowa autorytetu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosnowiczanin, mysle ze nie powinienes walczyc o dobre imie, bo ktos kto Cie zna bedzie Cie cenil i szanowal, a gierki ezoforum nie sa znane od dzis osobom ktore tam maja konta i z zalem stwierdzam wiekszosc starych bywalcow tam juz nie zaglada, przez nadgorliwa administracje:)To forum stalo sie zalosne, a zagrywki, intrygi przez niektore osoby jeszcze bardziej. To ze wypowiedziec sie nie mozesz, mnie nie dziwi, tam jak masz swoje zdanie lub inne niz administracja, to jestes gnebiony, masz zandarmow na karku lub bana:)To moje jak zawsze skromne zdanie:))))

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ech, Sosno...

Dwa podstawowe błędy popełniłeś...

1.Ryzykiem było wchodzenie w takie układy z 16-latkiem...

2." ze zdiagnozowanymi przeze mnie zaburzeniami" - nigdy nie używaj słowa diagnoza, jeśli nie jesteś lekarzem!!!

Nawet, kiedy WIESZ, co komuś jest... Bo na to są paragrafy...

W USA choćby, wszelcy healerzy dają do podpisania tym, którym pomagają, stosowne oświadczenia, aby uniknąć procesów.. Odkąd kilka się odbyło...Skazujących tych pierwszych.. U nas jeszcze pod tym względem chaos panuje...

Pomagaj ludziom, ale rozważnie się zabezpieczaj...

Wiesz, to takie buddyjskie stosowanie zręcznych metod ;-)))

I nie przejmuj się, że Ci "gębę dorobili"...

Kto Cię zna i ceni - między bajki włoży...

Kto nie zna, ale ceni Twoje posty- zastanowi się dobrze, zanim osądzi...

A kto Ci nie uwierzy? Zawsze znajdą się tacy...

Byleś sobie mógł w twarz patrzeć... :)

Ps.Ale jednym się ubawiłam.. To już od 20 zeta można u Ciebie stracić???

Jakbyś na start napisał jak inni - od 500 zł, może miałbyś...mniej problemów :D

HAHAHA...Pisałam, pisałam... A kiedy "wrzuciłam" posta zobaczyłam wypowiedź Juremy...

Widzisz, co za jednomyslność???

Edytowane przez goya
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dziękuję wszystkim którzy dali wyraz poparcia dla mojej sprawy.

Choć zapewne dla wielu pozostanę wrogiem publicznym numer jeden, czuję, że dzięki Wam wygrałem.

Dzięki bardzo, nich dobre duchy wam sprzyjają.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Proszzę bardzo Bartku :D dawno temu wyczułem u ciebie dobro ,jesteś dobrym człowiekiem ,nie martw się ludzką zawiścią (mrok nie lubi swiatła) najważniejsze jest , że Twoje Imię Zapisane Jest W Niebie .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

:oczko::)

a to dobre, za chwile uklękną i będą się modlić o zbawienie duszy Sosnowiczanina, :aniol:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Cześć Sosna,

zbanowali Cię bo 16-latek twierdzi, że go źle zdiagnozowałeś??? :)

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu :oczko:

Gwoli wyjaśnienia;

Bartek pomagał mi przez kilka miesięcy, kiedy się wygrzebywałam z samego dna "króliczej nory". Za rękę trzymała mnie też Szept. W jednym z postów napisałam o nich per "moje anioły".

A z nastolatkami tak jest, że burza hormonów zalewa im mózg.

Mam w domu 2 nastolatki i jak one nie przestaną dojrzewać, to ja się rzucę do Wisły!!! :aniol:

PozP

Nie wszystkim 16 latkom burza hormonów zalewa mózg! ;P // Muten

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Joga Śmiechu jest jak najbardziej wskazana,poza tym śmiech wydziela w mózgu Endorfiny tzw. Hormony Szczęścia.

Psychoterapia i Medycyna także zaleca Śmiech dla rozładowania napięcia

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu :oczko:

.................

Nie wszystkim 16 latkom burza hormonów zalewa mózg! ;P // Muten

PozP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sosna, nie daj się, a teraz wykorzystaj sytuację na swoją korzyść. Na razie idzie Ci nadzwyczaj dobrze. :oczko:

Muten może nie wszystkim 16 latkom hormony uderzają aż tak do głowy, ale uderzają. I to jest piękne i koszmarne zarazem w wieku lat nastu.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właśnie dlatego uciekłam stamtąd... bo w pewnym momencie forum zamiast przekazywania treści i wzajemnego szacunku czy pomocy, stało się towarzystwem wzajemnej adoracji i to ludzi niedojrzałych emocjonalnie :/

Sosnowiczanin nie przejmuj się, ich strata

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sikorski wyłudza kasę (powyższy) miał mi usunąć blokadę. Nie zrobił nic i zainkasował. Już nie mówiąc że inicjuje okropnie. I jest jeszcze jedno. Ale to nie tutaj będę o tym mówić.

Ekhem.

Wtajemniczeni wiedzą w czym rzecz ;]

Sosna, generalnie powinieneś napisać do Marcina. Zapewne nic to nie zmieni (Marcin zawsze miał forum tam gdzie słonko nie dochodzi), ale może da to komuś do myślenia.

Mieli być nowi admini i nowa jakość...

Jeszcze niektórzy zatęsknią za winteer ;)

Edytowane przez Seid
2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przestaje mi sie podobac ta nagonka na inne forum,

poza tym kto ma tesknic za Winteer ten bedzie tesknil.

Ja nie lubilam wielu modów i jakoś do dziś mam tam konto..

Jedno forum jest takie a drugie inne,

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dobra, koniec tego dobrego :D

Offtop zwalczamy, temat zamykam.

Jak ktoś ma jeszcze coś mądrego do dodania to pisać pw, się otworzy :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.