diuna

Bo to zły ezoteryk był...

34 postów w tym temacie

Nieraz ktoś tak to zmanipuluje ,jak dobry Manipulant Techniką NLP .i nie wiadomo ,Kto? Co? i Dlaczego?

Trzeba pamiętać Każdy Jest Lustrem dla drugiego i wszystko działa na zasadzie Biologicznego Sprzężenia Zwrotnego,Bądź cały wszechświat oddziałuje na wszystkie istoty ożywione i nieożywione na podstawia Rezonansu Energetycznego.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NLP nie służy manipulacji. Jest przede wszystkim narzędziem do zmiany siebie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dynamit też jest narzędziem, pomagającym górnikom... ale można go też użyć do działań wojskowych... narzędzia to tylko narzędzia.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Przecierz doświadczony w manipulacji człowiek nawet nieraz ,a technikę jak zwał, tak zwał ,nieraz niewie że manipuluje,tak się np. dzieje z chorobą Schizofrenią,księża np. politycy ,tv.reklamy ,to nie psychomanipulacja -Prrogramowanie Umysłu ?no proszę was ,niech ktoś nie mówi że nie ,bo zawsze ilekroć coś napisałem lub zrobiłem ,były i słowa sprzeciwu czego się spodziewałem .

Ponieważ jeśli ktoś ocenia mnie i to co piszę ocenia w ten sposób tak naprawdę siebie.

W moim otoczeniu przechodzący ludzie wykonują np. gest palcem wskazującym ,przykładając ją do skroni ,pewnie nawet nie wiedzą poco to robią ,ale ja po dłuższej obserwacji ludzi doszedłem do wniosku że to jest widoczną psychomanipulacją,która działa i informacja wędruje z Umysłu do Umys

łu ,bądź z Mózgu do Mózgu.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.