fraterp

Warsztaty Samorozwoju 26-27 luty 2011

1 post w tym temacie

Robert Kołodziej i Paweł Karwat zapraszają Państwa na autorskie

Warsztaty Samorozwoju http://psionika.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=16:warsztaty-samorozwoju&catid=25:szkolenia&Itemid=174 (link z lewej)

Warsztaty Samorozwoju trwają szesnaście godzin.

Cena kursu: 300 zł

Lokalizacja: optymalnie centrum Warszawy.

Zaliczka 30%, zwracana w wypadku nieodbycia się Warsztatów

Kontakt: Robert Kołodziej robert@maciejowka.pl tel. 506 476 049

Warsztaty Samorozwoju są projektem przeznaczonym dla każdego, kto interesuje się samorozwojem, realizacją swojego potencjału, odkryciem prawd przekazywanych przez mistrzów indyjskich i tybetańskich systemów filozoficznych na temat czakr, kanałów energii i sposobów odkrywania tych rzeczy za pomocą odpowiednich technik (psionicznych).

Zajmujemy się Tworzeniem Rzeczywistości (Kołodziej) i Otwieraniem Czakr (Karwat). Jesteśmy osobami dysponującymi kwalifikacjami potrzebnymi do profesjonalnego wykładu i instruktażu (Kołodziej - trener biznesowy, dyplomowany bioterapeuta i praktyk NLP; Karwat - dyplomowany naturoterapeuta-psychotronik).

Pragniemy umożliwić Uczestnikom kontakt z tematem czakr, kanałów energii, ciała subtelnego, Transferem Rzeczywistości lub Diagnostyką Karmy: sposobem, na jaki wpływamy na rzeczywistość na poziomie umysłu.

Serdeczne podziękowania za inspirację i informacje składamy Tenzinowi Wangyalowi Rinpocze, który rozpowszechnia tak w książkach, jak i na retritach naukę tybetańską o czakrach, kanałach, która nie musi wiązać się z wiarą, dogmatem i religią.

Nauka ta jest nauką przez duże N. Każdy, kto zechce, w oparciu o proste techniki psioniczne jest w stanie dotknąć wymiaru swoich czakr, swojego ciała energetycznego, uświadomić sobie ich istnienie oraz rozwinąć odpowiednie właściwości poprawiające, uzdrawiające i usensowniające życie.

Poza tym pragniemy podzielić się wiedzą odnoszącą się do podstaw naszej umysłowości, do źródeł zarówno szczęścia jak i nieszczęścia, tematami szczególnie bliskimi Robertowi Kołodziejowi. Świadomość tego, co dzieje się w naszym umyśle i znajomość reguł rządzącym kreowaniem okoliczności (uwaga: nie głosimy relatywizmu zawieszając umysł w próżni!) pozwoli z pewnością poprawić jakość naszych doświadczeń i pozytywnie wpłynąć na naszą rzeczywistość.

Dlaczego? Ponieważ istnieje zapotrzebowanie na wiedzę (powtarzam: wiedzę a nie wiarę) odnośnie do tego, co nazywamy przedmiotami psioniki, czyli czakr, ciał subtelnych, kanałów energii.

Dzięki nauce widzenia i otwierania czakr, poznaniu zasad kontroli umysłu można zbudować nowy stosunek do starych zagadnień i posiadać oparcie oraz umiejętności, które coś znaczą w świetle rzeczy dla nas "niewyjaśnialnych".

Potrzebujemy wiedzy, prawdy, odkrycia naszych czakr, kanałów energii, potrzebujemy medytacji. Nasz kurs jest przedsięwzięciem nowatorskim.

Jest on nowy na Zachodzie, na Dalekim Wschodzie, zwłaszcza w Indiach i Tybecie paradygmat jego jest bardzo stary.

Traktujemy nasz kurs jako kurs profesjonalny, związany z wykonywanymi przez nas zawodami.

Tworzenie Rzeczywistości:

Energia i materia w świetle najnowszych odkryć fizyki

Emocje a procesy fizyczne w ciele

Stany umysłu podczas przetwarzania informacji

Jaźń człowieka – podział na świadomość, podświadomość, nadświadomość oraz świadomy i nieświadomy umysł

System przekonań – wzorce myślowe

Poziomy świadomości człowieka wg Davida R.Hawkins’a

Uczucia jako nośnik energii

Nowy system przekonań

Jak pracować ze swoim systemem przekonań (opis praktycznych metod do pracy ze swoim systemem przekonań m.in.– afirmacje, proces wybaczania, regresing metodą Leszka Żądło, odpinanie wzorców metodą Małgorzaty Wołukanis)

Otwieranie Czakr to metoda doprowadzania do żywotności ośrodków energetycznych w naszym ciele. Na Kursie pracujemy z sześcioma czakrami.

Kursanci uczą się odpowiedniej pozycji medytacyjnej (tzw. pozycja pięciopunktowa)

Po tym następuje nauka techniki kontaktowania się z właściwościami naturalnie obecnymi w naszej istocie: Spokojem, Świadomością i Błogością (skr. Sat-Chit-Ananda)

Kursanci uczą się techniki oczyszczania kanałów energetycznych (bocznych i środkowego), która pochodzi z tradycji bon (została wybrana jako najciekawsza z dostępnych)

Kursanci poznają technikę otwierania sześciu czakr wraz z różnymi jej komponentami

Uczestnicy Kursu uczą się dodatkowej techniki medytacji "Kim jest Ja?" - jednej z najbardziej fundamentalnych praktyk w każdej tradycji duchowej

W trakcie praktyki kursanci poznają sposoby samouzdrawiania na poziomie ciała energetycznego. Ich opanowanie wymaga odpowiedniej ilości czasu i praktyki.

Kluczem do sukcesów w dziedzinie psioniki jest WIDZENIE CZAKR, na które w trakcie szkolenia kładziemy istotny nacisk.

W trakcie szkolenia odkrywamy to, co jest stałe w naszym życiu. Bez względu na to jak wyglądają nasze uczucia, nasze zdrowie i nasze życie pewne rzeczy są w stałe: Spokój, Świadomość, Błogość, czakry i kanały.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.