The Master Therion

Energetyka - jak zacząć ?

13 postów w tym temacie

Witam, wszystkich. Jak w temacie, jak zacząć swoją prace z energią, energetyką itd ? Czy opłaca się trenować psi balla ? Niektórzy uważają, że to strata energii .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Możesz mnie zaliczyć do tego szacownego grona :) To zależy co chcesz w energetyce działać. Jest masa ścieżek z tym związanych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mnie również Dla mnie to strata czasu i energii.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

poszperaj w dziale energetyka tam jest sporo. kilka moich. zacznij od podstaw czyj jest energia jak się ją je i tak dalej. na przyszłość precyzuj zapytania. jeśli chcesz mogę dla Ciebie opracować jakiś temat ale dokładnie konkretnie musisz wiedzieć czego potrzebujesz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Właściwie to trudno mi powiedzieć ;). Jakie są rodzaje energii w Magii ? Jak można je wykorzystać itd ?.

Pewna osoba poleciła mi, że warto zacząć od energetyki .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Therion energetyka to szerokie pojęcie. Reiki to energia i energetyka, Magia to magia i energia, Bioenengoterapia tto tez energetyka i enrgia, plus to czym się zajmuje wiele osob a co ja nazywam niekreśloną energią. Niektóre energie działają leczniczo, niektóre dwutorowo zgodnie z intencją inne mogą w ostatecznym rozrachunku mogą przynieść więcej szkody jak pożytku.

Jeśli interesuje cię magia to wejdż do działu magii. Jeśli energetyka to poznaj jakie są jej rodzaje (mówi się ze jest jedna energia ale na pewno wile jej odmian :) )energii, do czego się je wykorzystuje i jakie są konsekwencje ich stosowania.

Pamiętaj, ze nie każdy od razu jest gotowy na niektore energie i potem mzona miec niezle jazdy.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja bym chciał spytać od innej strony. Od niedawna zacząłem medytować i szeroko pojęty świat ezo jest dla mnie zupełną nowością. Co bym chciał osiągnąć? po pierwsze lepsze poznanie siebie i świata otaczającego, a po drugie - możliwość służenia innym. Dlatego docelowo interesowałaby mnie umiejętność interpretowania aur, reiki, a niekoniecznie OBE czy LD.

Wyczytałem już (choć sam to też czuję), że ukryte zdolności nie powinny być celem samym w sobie i nie należy do nich dążyć zbyt usilnie. Dlatego chciałem zapytać jaką (jakie) drogę (drogi) obrać, by to miało sens :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O Reiki, energetyce i autach moge pomóc :)

Póki co zapraszam do działu Reiki Energetyki. Sporo tam juz informacji na ten temat, a na resztę chętnie odpowiem. I myślę, ze nie tylko ja, bo na naszym forum jest sporo osób zajmujacych się reik.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.03.2011 o 16:45, bahama yellow napisał:

Możesz mnie zaliczyć do tego szacownego grona :) To zależy co chcesz w energetyce działać. Jest masa ścieżek z tym związanych.

Pierwszą ze ścieżek ,jest taoistyczny bezruch w ruchu ,tao ,lub tai qi ,czyli ustanie - myśli ,działania ,mowy ( nie chodzi o bezmyślność , apatię ,depresję czy lenistwo  ,lecz o osiągnięcie stanu oświecenia  lub Buddyjską pustkę ) , wtedy osiągasz najwięcej .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Dnia 10.03.2011 o 19:41, Szept napisał:

Therion energetyka to szerokie pojęcie. Reiki to energia i energetyka, Magia to magia i energia, Bioenengoterapia tto tez energetyka i enrgia, plus to czym się zajmuje wiele osob a co ja nazywam niekreśloną energią. Niektóre energie działają leczniczo, niektóre dwutorowo zgodnie z intencją inne mogą w ostatecznym rozrachunku mogą przynieść więcej szkody jak pożytku.

Jeśli interesuje cię magia to wejdż do działu magii. Jeśli energetyka to poznaj jakie są jej rodzaje (mówi się ze jest jedna energia ale na pewno wile jej odmian :) )energii, do czego się je wykorzystuje i jakie są konsekwencje ich stosowania.

Pamiętaj, ze nie każdy od razu jest gotowy na niektore energie i potem mzona miec niezle jazdy.

Tak ,jest wiele energii i odmian ,to fakt niezbity ,ale faktem niezbitym jest też to że emocje i psychika ,to energia -psycho-emocjo alna ,seksualno-psychiczna .,czy duchowo /umysłowo -materialna /fizyczna .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.