Gość Kuanan

Miejsca mocy w Polsce+ mapa

56 postów w tym temacie

Miejsca mocy, są to energetyczne punkty Ziemi, które są ze sobą połączone liniami energetycznymi. Niektórzy te miejsca nazywają czakrami ziemi, są to miejsca z silą witalną i utrzymują Ziemię w prawidlowej równowadze,transmitują energię, utrzymują zdrowie i informacje.Na każdym kontynencie jest jedna bardziej ważna czakra Ziemi.To miejsce jest zazwyczaj miejscem sekretnym i promieniuje zdrową energią wokół siebie.

W miejscach mocy człowiek jest pod wpływem bardzo korzystnych energii wspomagających leczniczo, poprawiających samopoczucie, a także powodujących rozwój potencjału duchowego. To również dobre miejsca do medytacji. Miejsca te emanują energią która, jest tak silna, że odczuwa się ją jeszcze przez kilka tygodni. Miejsca mocy są też centrami duchowości i kontemplacji. Można tam wzbogacić wiedzę o pradawnych czasach, ówczesnych zwyczajach, religii i kulturze. Miejsca te mogą uzdrawiać serce, ciało i duszę.

W Polsce również są takie miejsca, zaliczyc można do nich Wawel, Ślężę, Licheń,Białowieża, Chęciny- zamek, Chwarszczany-Kaplica Templariuszy i wiele innych...

w necie znalazłam taką mapkę z miejscami mocy

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&ms...8debbe01b0

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ale się ciesze za tydzień jade do Krakowa na 2 dni,uzdrowie serce ciało i ducha :D Tego mi trzeba

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Kto z Was umie lokalizować miejsca mocy na zdjęciach terenu za pomoca wahadełka lub w jakikolwiek inny sposób?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Pewnie każdy radiesteta ale to nie ten dział. Poza tym amsz wyze mape miejsc mocy. I sam mozesz sprawdzić wahadelkiem nad mapą.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Sam?Mimo że nigdy się wahadełkiem nie zajmowałem?Cóż,myślaem ze wszystko wymaga wprawy i praktyki ale skoro tak to sprawdzę niebawem swoje najbliższe otoczenie :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Rozumiem,że to takich najbardziej znanych miejsc mocy mapa, bo coś ten nasz Dolny Śląsk słabo oznaczony.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miejsca mocy i niemocy są wszędzie.Ja już swoje znalazłem z pomocą ludzi zajmujących się tymi sprawami.

Wiem już gdzie chodzić a których rejonów unikać.W obu przyjaznych mi miejscach,znalazłem coś ciekawego.

W jednym odkryłem opuszczony szałas a w drugim krąg,tak dziwnie uformowana ziemia z drzewami w dziwnej pozycji...

właśnie tam idę pomedytować :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Na pewno jednym z takich miejsc mocy jest Wilcza Góra - kraina wygasłych wulkanów pod Złotoryją.

Niesamowite miejsce.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Hmm, to juz choćby ze względu na nawę watrto tam się wybrać

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zagózre ma swój urok, ale nie czuję tam tego co na Ślęży czy nawet w kilku miejscach na Wielkiej Sowie. Dla mnie tez Kalenica jest miejscem mocy i znam jeszcze takie jedno w Górach Sowich ale nie powiem :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

NIe powiem bo to moje magiczne miejsce i dziele je tylko z tzrema osobami, przyjacielem, meżczyna i z synem ;)

Ale jak się wyberzesz z Przełęczy Walimskiej na Wielka Sowę to po drodze masz dwa uroczyska i kilka magicznych miejsc ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiem ;) Bywam tam, ale fakt faktem, moje dziecię to głownie Zamek chce ogladać, więc bywamy tam raz w roku a czasem nawet więcej ;)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja znam dwa miejsca mocy - jedno z nich jest powszechnie nie znane.Jest niedaleko Krynicy Morskiej.Jest to ostatnia plaża jadąc od Krynicy Morskiej w stroną granicy byłegoZSSR . Miejscowość PIASKI - trudny dojazd gdyż nawet tam autobusy rzadko kursują.DZIWNE TO MIEJSCE , I PRZYJEMNE.Tam dziki nie boją się ludzi , podchodzą do ludzi a ludzie rzucają im jedzenie,są na wpół oswojone.Ludzie i zwierzęta żyją w symbiozie.

Drugie miejsce jest już bardziej sławne.GÓRA GRABARKA-niedaleko Siemiatycza,niedaleko granicy wschodniej . Jest to miejsce kultu prawosławnych,ważne tak jak dla katolików polskich JASNA GÓRA.Tyle że jest tam spokój i cisza,I katolicy mogą wiele łask i uzdrowień tam wymodlić...pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Miejsca mocy, są to energetyczne punkty Ziemi, które są ze sobą połączone liniami energetycznymi. Niektórzy te miejsca nazywają czakrami ziemi, są to miejsca z silą witalną i utrzymują Ziemię w prawidlowej równowadze,transmitują energię, utrzymują zdrowie i informacje.Na każdym kontynencie jest jedna bardziej ważna czakra Ziemi.To miejsce jest zazwyczaj miejscem sekretnym i promieniuje zdrową energią wokół siebie.

W miejscach mocy człowiek jest pod wpływem bardzo korzystnych energii wspomagających leczniczo, poprawiających samopoczucie, a także powodujących rozwój potencjału duchowego. To również dobre miejsca do medytacji. Miejsca te emanują energią która, jest tak silna, że odczuwa się ją jeszcze przez kilka tygodni. Miejsca mocy są też centrami duchowości i kontemplacji. Można tam wzbogacić wiedzę o pradawnych czasach, ówczesnych zwyczajach, religii i kulturze. Miejsca te mogą uzdrawiać serce, ciało i duszę.

W Polsce również są takie miejsca, zaliczyc można do nich Wawel, Ślężę, Licheń,Białowieża, Chęciny- zamek, Chwarszczany-Kaplica Templariuszy i wiele innych...

w necie znalazłam taką mapkę z miejscami mocy

<!-- m -->http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF&ms...8debbe01b0<!-- m -->

Link nie działa

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja akurat Kraków mam godzinkę drogi od siebie ;p i jestem tam praktycznie rzecz biorąc raz w tygodniu... I nawet nie wiedziałam, że mam najpotężniejsze miejsce mocy w Polsce przy sobie. :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.