Gość Kuanan

Przebudzenie Boginii

20 postów w tym temacie

Zajmij wygodną pozycję i oddychając spokojnie zrelaksuj się.

Następnie zwizualizuj piękny wodospad.

Zrzuć z siebie ubrania, wejdź do wody i zbliż się do niego.

Stań pod nim i poczuj jego cudowną orzeźwiającą moc.

Poczuj jak woda spływając po tobie pieści cię, relaksuje i oczyszcza...

Z każdą chwilą stajesz się coraz bardziej radosna i szczęśliwa.

Kiedy poczujesz, że masz już dosyć kąpieli udaj się do groty, która znajduje się tuż za wodospadem. Miejsce to jest wprost magiczne i wzbudza twój zachwyt, oszałamia swoim bogactwem.

To GROTA BOGIŃ...

Usiądź wygodnie na miękkim i iście królewskim siedzeniu.

Zobacz jak całe pomieszczenie wypełnione jest cudownym tęczowym światłem emanującym od ścian utworzonych z różnych barwnych minerałów.

Być może któryś z tych minerałów wyjątkowo przyciąga twoją uwagę?

Grotę przenika też zmysłowy zapach kwiatów, ziół i owoców...

Poczuj wyraźnie te zapachy...

Być może to zapach pomarańczy najbardziej cię przyciągnie, a być może jaśminu, albo mięty...

Słychać też bardzo delikatną muzykę...

Być może to cichutkie dźwięki dzwoneczków, a być może piękny anielski śpiew?

Wsłuchaj się w te dźwięki...

Wejdź jak najgłębiej w te odczucia, albowiem one pomogą ci przebudzić w sobie Boginię i zrozumieć kim tak naprawdę jesteś.

Podczas gdy byłaś tak bardzo zanurzona w tych wspaniałych doświadczeniach przed tobą ktoś się zjawił.

To bogini, od której otrzymasz już wkrótce inicjację.

Być może jest to jedna ze znanych Bogiń, np. Afrodyta, albo Kwan Yin, albo...

Być może usłyszysz jej imię i jakieś dodatkowe informacje...

Być może otrzymasz jakiś prezent, np. wisiorek, albo piękną suknię...

Następnie Bogini uśmiechając się do ciebie pokaże ci piękne kryształowe zwierciadło.

Spójrz w to lustro, ujrzyj siebie, ale już jako przebudzoną Boginię.

Zobacz jak teraz wyglądzasz, może twoją uwagę przykuje coś szczególnego...

Poczuj wyraźnie jak się teraz czujesz...

Kiedy przyjrzysz się już sobie rozłóż ręce i wyciągnij je niczym skrzydła do góry i powiedz –JESTEM BOGINIĄ.

Być może w tym momencie usłyszysz też swoje duchowe imię, a wówczas wymów je na głos, najlepiej trzykrotnie.

Na zakończenie tego spotkania podziękuj inicjującej cię Bogini i pożegnaj się z nią.

Każdej z nas życzę powodzenia w odnalezieniu swojej Bogini :)

4

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zamierzam przeprowadzić tę inicjację. Zaczęłam już się do niej przygotowywać i oczyszczać.

Dam znać jak mi poszło :oczko:

PozP

Edytowane przez Paradoxa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Elegancko bo zanim przeczytalam o tej grocie..przebywałam w niej już jakiś czas jako w swoim małym sanktuarium:)) Wczoraj też i przyszła tam już nie zyjąca od roku znajoma - która była dla mnie wielkim wsparciem i auorytetem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja niestety podziękuje za taką inicjację. Wybrałam już swoja drogę i nie chcę z niej schodzić. Bogów i Boginie pogańskie szanuję i chylę czoła pzred ich mocą i potęgą, ale nie oddaje im czci, bo wybrałam inaczej.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Piekna ta inicjacja ale budzi mój niepokój bo jakiej bogini oddaję cześć? Czy nie lepiej budzic kobiecość w inny sposób?

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że można to potraktować jako rytuał przebudzenia esencji kobiecości w nas. Bogini, która do nas przychodzi to nasze wyobrażenie kobiecości, niekonieczne religijne, taki archetyp.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Raduniu tutaj i tak nie. Na pewno świetną rzeczą są medytacje pobudzające nasza wewnętrzną moc i kobiecość i jak najbardzije jestem za. Ale kiedy pojawia sie już inicjacja i imie w tym imię jakiejś Bogini, to lepiej byc ostrożnym, bo mzoe sie okazac ze cena za takie pzrebudzenie będzie wysoka.

Nie chce tu nikogo straszyc, bo nie na tym rzecz polega, ale sama pzreszlam swoje inicjacje i wiem, ze nie sa one obojetne. Wiele zmieniają w nas i wokół nas.

O ile więc jest to tylko medytacja wyciszajaca i przywolująca kobiecośc to jestem za. Alke pominłęabym cześc inicjacyjną i ta z boginia.

Pamietajmy tez, ze fakt, że się w jakieś bóstwa, bogów czy duchy nie wierzy, nie znaczy, że ich nie ma.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Archetyp to nie to samo co bogini jakaś tam, której nie znam, nie nzam imienia. Dlatego bardzo ostrożnie patrzę na pewne sprawy.

Podoba mi sie jednak w niej to, że są tam miejsca podobne w moich medytacjach co robię po prpstu to zajrzenia w głąb siebie:)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Ja myślę, że można to potraktować jako rytuał przebudzenia esencji kobiecości w nas. Bogini, która do nas przychodzi to nasze wyobrażenie kobiecości, niekonieczne religijne, taki archetyp.

Ja sądzę podobie dlatego też nie wzywałam żadnej Boginii, a jedynie udałam się do tego miejsca, gdzie niespodziewanie pojawił się mój autorytet - przytuliłam się do niej i dodała mi energii jak to zawsze zwykła robić za życia.

Przebywanie w takim miejscu może pomóc nam poczuć się bezpiecznie i zaakceptować swoje ciało/osobowość. Faktycznie byłabym ostrożna z wzywaniem pewnych istot, tymbardziej, że niektóre na sam dzwięk swojego imienia lubią zaskakiwac swoją obecnościa..;)

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym zobaczyć kogoś, kto powie w twarz prawdziwej Freyi albo Frigg, że jest tylko archetypem hihihihihi. To mógłby być ciekawy eksperyment...

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokładnie tak, dlatego przestrzegam przed inicjacją i wzywaniem imienia bogin

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

jeśli chodzi o mnie, ja też nie jestem za tym by wzywac jakąkolwiek Boginię, tym bardzej jeśli nie wiemy dokładnie o jaką nam chodzi. Przybliżając tutaj w/w medytację, chodziło mi o pobudzenie naszej wewnętrznej mocy i kobiecości, a my same możemy zmodyfikowac ową medytację, tak aby pominąc system inicjacyjny. Jak widzę, każda z nas ma swoją taką jaskin ię do której udaje się chociażby po to, aby odpocząc po trudach dnia codziennego.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałbym zobaczyć kogoś, kto powie w twarz prawdziwej Freyi albo Frigg, że jest tylko archetypem hihihihihi. To mógłby być ciekawy eksperyment...

Tobie się już dawno dobra wódka należy :)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

ooo to na jakimś "zlocie" będę pijany... i nie będę mógł... ;-)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niestety nie mogę przejść tej inicjacji, bo w trakcie przygotowań doń dowiedziałam się kim naprawdę jestem i jaką drogą mam podążać.

Bycie Boginią mogę sobie wybić z główki :papalza:

Po raz kolejny moje już i tak obolałe ego zostało dotknięte do żywego :wysmiej:

PozP

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paradoxo wszystko fajnie, że dowiedziałaś się kim jesteś, ale zwykła medytacja dotyczącej naszej kobiecości chyba nie stoi na przeszkodzie, nie trzeba przecież wchodzic tak głęboko, aby doprowadzac do inicjacji...?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wilku, a czy Ty tez pragniesz przebudzic w sobie Boginie;)))?

Nie, ale ciekawie jest patrzeć jak staracie się być bardziej boskie we własnych oczach, bo w naszych jesteście. :)

ooo to na jakimś "zlocie" będę pijany... i nie będę mógł... ;-)

To będzie nas dwóch :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Paradoxo wszystko fajnie, że dowiedziałaś się kim jesteś, ale zwykła medytacja dotyczącej naszej kobiecości chyba nie stoi na przeszkodzie, nie trzeba przecież wchodzic tak głęboko, aby doprowadzac do inicjacji...?

Medytacje dotyczące kobiecości to ja mam codziennie. ja chcę być Boginią :beczy:

PozP

P.S.

To oczywiście żart z ....... odrobinką goryczki :oczko:

Edytowane przez Paradoxa
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jesteś Nią ,Jeśli Tylko Tak Postanowisz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.