Mistyk

Piraci Astralni

4 posty w tym temacie

W wyniku praktyk czy to Magicznych czy Duchowych ,u niektórych osób wykształciły się czakry spirytualne,Zdolnoścci Parapsychiczne i Paranormalne ,napiszę na swoim przykładzie to każdy kto potrzebuje będzie mógł moje słowa odnieść do siebie .

Ja już dawno temu posiadałem rozwijające się zdolności o czym pisałem na innym forum we wpisach mojego blogu ,lecz z czasem czułem jak czuję się coraz gorzej fizycznie i tracąc te zdolności ,pewnie niejeden tak ma jak czytałem posty i może niejednemu wiele to uświadomi ,już dawno chciałem zapobiec temu co się dzieje choćby w Japonii .

Mieszkam z matką i bratem chorymi na schizofrenię a brat dodatkowo dzienie pije ,do niego przychodzi nieraz kolega chory na schizofrenię i siostra moja która również pije .

I nie jest możliwe doskonalić moich zdolnoci bez uświadomienia was o niebezpieczeństwie,bo co Energii pozytywnej zgromadzę (w dobrym celu ,bo tylko to mój cel-Uzdrawiać)to chorzy w koło mnie wszystko odbiorą.

A takie coś zachodzi na skalę światową .

W obecnych czasach Schizofrenia rozszerza się coraz bardziej infekując umysły zdrowych jeszcze ludzi ,nazwałem ich Astralnymi Przestępcami ,Wirtualnymi Piratami Duchowymi ,Demonami Astralnymi.

Tak Bo to czyste zło które może przemierzać cały Świat Astralny ,Wirtualny ,Rzeczywwisty Widzialny i Niewidzialny ,Senny,Duchowy itd. wpływając na całą Energetykę Człowieka -Na jego Myślenie ,Sny,Emocje itd.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mam nieco inny punkt widzenia, jeśli chodzi o przyczynę chorób, ale... z ogólnym, końcowym wnioskiem się zgadzam.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Już dawno chciałem zapobiec temu co się dzieje choćby w Japonii .

Jak mógłbyś? Wybacz uważam, że wpływanie na pogodę to urojenia.

I nie jest możliwe doskonalić moich zdolnoci bez uświadomienia was o niebezpieczeństwie,bo co Energii pozytywnej zgromadzę (w dobrym celu ,bo tylko to mój cel-Uzdrawiać)to chorzy w koło mnie wszystko odbiorą.

Skąd wiesz że uzdrawianie zawsze jest dobre?

Inna bajka z braniem energii, nawet w przypadku wampira to ofiara musi być na tyle mentalnie niezabezpieczona by nie chcieć oddawać energii. Skoro taki silny i mądry jesteś to oddajesz tą energie wbrew sobie.

A takie coś zachodzi na skalę światową .

Grubo. Wyczuwanie skali lokalnej to niezły wynik, ty piszesz o światowej.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Verso Chrystus też posiadał zdolności magiczne,które u mnie się rozwijały ,i na żadna naturę i ludzi nie wpływał w złym celu no nie,tylko dobrym szerząc Boską dobroć dookoła ,a do pomocy miał swoich uczniów ewangelistów którzy kontynuowali jego dzieło.

Więc wybacz Praktykowanie Magii to Bardzo poważna sprawa i odpowiedzialność ,dlatego gdy doskonalił swoje zdolności musiał być sam by wiedza jego za wcześnie nie wpadła w ręce niepowołane,ludzi o bujnej wyobrażni i chorej ,a sam przeszłem epizody schizofreniczne to wiem jak taki chory myśli i w jak wielowymiarowy sposób widzi takie obrazy na Ekranie Umysłu ,wydaje mu się że te zdolności posiada ,a jedyne co posiada to skradzionne urojenia osób które faktycznie takie zdolności mają.

Ponieważ prawdziwa Praktyka Magii i Doskonalenie Swoich Magicznych Zdolności Trwa Wiele lat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.