Mistyk

Żale Mistyka

18 postów w tym temacie

Ok. widzę że wykluczyliście ludzi którzy mogli coś mądrego napisać,i cały czas jest to robione,więc napiszę wam .

Człowiek cały czas od wieków ulegał zbiorowej hipnozie :Religijnej ,Politycznej ,Światopoglądowej itp.

Zaś dostałem bana na ezoforum ,kurde dzioda,Inkwizycja cholerka ,tego to weam nie daruję,mówią Bóg jest nierychliwy ale sprawiedliwy.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk ale czego nam nie darujesz? Tu inne forum, nikt Cię nie zbanowal.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

;] powiedziane zostało już wszystko, teraz można tylko przytaczać to innymi słowami ;]

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Czy wszystko,Ja odkąd jestem na forum ezoterycznym ezoforum ,zawsze byłem niewygodny i stąd masę ostrzeżeń ,banów itp. teraz znowu : to You have been banned for the following reason:

złąmanie regulaminu forum -i za co ?,tak właśnie tuszowano wiela spraw w historii ,długo pracowałem nad sobą żeby osiągnąć to co historyczny Budda ,a tu i tam tylko przeszkodą za przeszkodą ,nie mam już sił ,o to chodziło wszystkim ,bo jak nie ja ,to świat pogrąży się w chaosie .

Date the ban will be lifted: 26-03-2011, 10:00 ,

Ponieważ od zawsze byłem sobą,a w średniowieczu kto był niewygodny i ne dawał się urobić (nie stawał po stronie wszystkich,wbrew swej woli ,narobiono plotek i pomówień oskarżając o czary i palono na stosie lub torturowano),Ja jako inkarnowany Buddysta zawsze byłem sobą ,czy nikt tego nie zauyważył że jest coś nie tak ,ale przynajmniej wreście go zdemaskowałem Diabła w ludzkiej skórze.

To Beneton ,Beneton ,Beneton.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyku... w tej chwili jeszcze bez ostrzeżenia oficjalnego, ale sugeruję abyś nie mieszał swoich spraw z ezoforum z tym forum. Inna administracja, mimo wszystko inne zasady, choć część ludzi tych samych.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Czy wszystko,Ja odkąd jestem na forum ezoterycznym ezoforum ,zawsze byłem niewygodny i stąd masę ostrzeżeń ,banów itp. teraz znowu : to You have been banned for the following reason:

złąmanie regulaminu forum -i za co ?,tak właśnie tuszowano wiela spraw w historii ,długo pracowałem nad sobą żeby osiągnąć to co historyczny Budda ,a tu i tam tylko przeszkodą za przeszkodą ,nie mam już sił ,o to chodziło wszystkim ,bo jak nie ja ,to świat pogrąży się w chaosie .

Date the ban will be lifted: 26-03-2011, 10:00 ,

Ponieważ od zawsze byłem sobą,a w średniowieczu kto był niewygodny i ne dawał się urobić (nie stawał po stronie wszystkich,wbrew swej woli ,narobiono plotek i pomówień oskarżając o czary i palono na stosie lub torturowano),Ja jako inkarnowany Buddysta zawsze byłem sobą ,czy nikt tego nie zauyważył że jest coś nie tak ,ale przynajmniej wreście go zdemaskowałem Diabła w ludzkiej skórze.

To Beneton ,Beneton ,Beneton.

Mistyk powiem Ci co to jest SPAM.

SPAM to międzynarodowy skrót określający posty nie na temat.

Ty napieprzasz tym shitem o sobie w każdym temacie gdzie udział w debacie bierze więcej niż 3osoby. Weź się człowieku opamiętaj bo jak tak patrzę co ty tu wyprawiasz to zaczynam wątpić w tę wielką złość bractwa ezoforum.

Ja im się nie dziwię że cię zbanowali bo gdybym miał możliwość waliłbym Ci warna za warnem za SPAAAAAM!

opamiętaj się błagam bo dewastujesz co lepsze tematy.

dzizas -.-

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

słuchaj Mistyk. ja czytałem wszystkie twoje wypociny. WSZYSTKIE.

i uwierz-w 90% wypowiedzi nawiązujesz do swojej biednej postaci, która jest niesamowicie pokrzywdzona przez niezrozumienie i chamskość ezoforumowców.

ale nigdy nie zaznaczasz że PRAWO AKCJI I REAKCJI OBOWIĄZUJE WSZYSTKICH. zacznij nawijać o tym że zbawiasz świat i jesteś Jedynym Który Wie To Co Nie Wiecie Wy Bo Jest Jedynym Ktory Doznal Swiatla Aniolow Bogow Trelemorele Dudki Amen i o tym, że wszyscy są be a ty jesteś super poszkodowany bo Cię nie rozumieją...

to będzie tak a nie inaczej.

robisz z siebie wszędzie ofiarę losu.

ba.

temat o aniołach- ty odpisujesz - (treść przykładowa) "anioły to IstoTy Boskiej Reki Kierowane PRzez Swiatlosc. Tak jak Ja Jestem Tym Ktory Swieci Nad Biednymi"

temat o kamieniach- odpowiedz Mistyka - (tresc jw) "kamienie mogą służyc dobru, jak Tacy Jak My Dobrzy LUdzie Niezrozumieni Przez Swiat słuzymy Misji Zbawienia Wszechrzeczy Od Potepienia Wiecznego"

temat o makabrze w Katyniu- Twoja łaskawa odpowiedz czysto przykladowa zawierac bedzie "tak Jak Nieszczesliwie I Niesprawiedliwie oSadzeni Zostali Oficerowie Chwalebnej Polskiej Armii tak i JA Zostałem Zle Osadzony Nieslusznie Skazano mnie Bowiem na Banicje. I za Co Wielcy Prorocy Maja Cierpiec? Ale Zniesiemy To Bo Taka JEst Wola Pana Kimkolwiek jest.

Mistyk. To wszystko TWOJA WINA.

i skończmy ten offtop bo mam dość słowa Mistyczne. kojarzy mi się źle.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Straażnik Do ciebie ,to szkoda moich Arystokratycznych słów więc tylko tyle"Nie Oceniaj ,To I Ciebie Nie Będą Oceniać".

Zamknij Kuanan ,będzie najlepiej.

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak już to nie są żadne żale ,to co piszę,umie ktoś choć prrzez chwilę pomyśleć samodzielnie,bo nikt,a nikt jakoś nie umie mnie ocenić prawidłowo ,tylko ocenia mnie przez pryzmat samego siebie .

Napiszę od Serca czystą prawdę,i spróbujcie mnie zrozumieć :

Moją Największą Zdolnością jako praktykującego Jogina (18,5 roku),jest Uzdrawianie Duchowe Innych Bez Naruszania Przyczyn Karmicznych.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyku

Proszę czasem naprawdę przeczytaj co inni próbują ci powiedzieć:) czasem mógłbyś spojrzeć na siebei autoreflesyjnie i popatrzeć dlaczego ludzie cię banują. Wciąz nawijasz o sobie a oosba oświecona niegdy nie uważa siebie za kogoś lepszego od innych, wrażliwszego lub pokrzywdzonego.

Po prostu nie neguj tego co kto mówi do Ciebie bo nie chodzi aby ci dokuczyc ale abys spojrzął na sprawę z innej strony.

Powodzenia

Edytowane przez Vanilia22
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
,to szkoda moich Arystokratycznych

pierdzielisz takie farmazony że mnie już za gardło ściska.

Taki z ciebie arystokrata jak ze mnie zastępca prezydenta. pokaż mi dowód rodowodowy a najlepiej miejsce w drzewie rodowym to uwierzę.

jeszcze może każesz nazywać się Pan Mistyk? Arystokrata... no tego się nie spodziewałem.

jest Uzdrawianie Duchowe Innych Bez Naruszania Przyczyn Karmicznych

zazwyczaj osoby, które leczą duchowo nie działają na innych w sposób w jaki działa na człowieka fałszywe szarpanie strun skrzypiec lewym smyczkiem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Napiszę od Serca czystą prawdę,i spróbujcie mnie zrozumieć :

Moją Największą Zdolnością jako praktykującego Jogina (18,5 roku),jest Uzdrawianie Duchowe Innych Bez Naruszania Przyczyn Karmicznych.

Nie! To ty spróbuj zrozumieć innych!

Od kiedy ilość lat daje doświadczenie?

Moim zdaniem ty masz urojenia człowieku. Współczuje ci. Żyj iluzją, kiedyś umrzesz i będzie spokój.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Agresją odpowiadajmy na agresję, wyniszczmy siebie nawzajem.

Zamiast jeden przez drugiego wrzeszczeć na siebie i kazać się zrozumieć, spróbujcie się postawić w sytuacji rozmówcy.

Taka rozmowa jaką wy teraz prowadzicie nie prowadzi do zrozumienia siebie.

Aż mi żal, kiedy ludzie nie potrafią ze sobą porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.

~Make love, not war

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

wchodzę na forum, widze człowieka uważającego się za Arystokratę.

jestem tu nowy i widze że facet jest w bledzie. pozniej spogladam na reszte jego tekstow i lapie sie za glowe

i co? co mam o nim sadzic?

ja znam go dlugo.

ale inni, nowi, patrzac co tu pisze i jak Mistyk...mogą się załamać. ja bym się załamał.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dajcie spokój Mistykowi... :smutny2:

Jest takie piękne indiańskie powiedzenie:

"NIE OCENIAJ SWOJEGO SĄSIADA DOPÓKI NIE PRZEJDZIESZ DWÓCH MIL W JEGO MOKASYNACH"

Mistyk walczy z demonami, o jakich inni jedynie teoretyzują...

Nikt się nie zhańbi okazując mu swoją ... wielkoduszność :aniol::buzki:

3

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

goya, dzięki za ten post :)

mam nadzieję, że niektóre osoby zastanawią się nad słowami, które przytoczyła goya... a ja tym czasem zamykam temat.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.