Mistyk

Wyżal się

41 postów w tym temacie

Człowiek nie jest tu poto ,aby być i doświadczać życia,ale aby się uczyć i potem tą wiedzą dzielić z innymi,poto jest aby coś robił,a nie popadł w stan zniechęceniaa czy euforii lub apatii ..

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Człowiek nie jest tu poto ,aby być i doświadczać życia,ale aby się uczyć i potem tą wiedzą dzielić z innymi,poto jest aby coś robił,a nie popadł w stan zniechęceniaa czy euforii lub apatii ..

Po pierwsze nie rozumiesz co dla mnie znaczy slowo "BYC"...

Po drugie zawsze mowie, iz lepiej mowic o sobie, a nie o tym co inni powinni, lub po co tutaj sa...

Ja jestem aby "BYC", doswiadczac i moze jeszcze po cos...

TY nie jestes mna...ja mam swoja droge, Ty rowniez...

Moj sens zycia nie musi byc taki jak innych...

I jeszcze cos, czlowiek jest tak stworzony, ze ma emocje...sa te chciane i niechciane...stan zmiechecenia mysle, ze kazdy przezyl, albo euforie, apatie...bez doswiadczenia nawet takich niemilych stanow, wiedza jest niepelna...

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniko ha , ha zdzi,wyłabyś się ,Ja znam cię lepiej niż ty siebie.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyku :)

Ja Cię bardzo proszę, nie mów, że kogoś znasz lepiej niż on sam jeśli nawet tej osoby nie poznałeś na żywo.

Nie tyle, że na 100% nie masz racji co drażni mnie takie podejście i gwarantuję, że mnie lepiej niż ja nie znasz. :)

Swoją drogą nie offtopujcie już.

Pozdrawiam

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniko,nic,nigdy mi się nie wydawało,chociaż niejeden z bujną wyobraźnią tak myślał,wiesz z czym ma do czynienia Szaman i czego doświadcza na codzień ? podróżuje ze świata niematerialnego i z powrotem ,albo wiesz kim jest Autentyczny Mistyk ?,od dawna mówiłem że Mistyk To Nie Schizofrenik,choć łatwo pomylić te stany ,podczas gdy Mistyk doznaje Autentycznyych Uniesień Mistycznycch i Doświadcza naprawdę Boga,Schizofrenikowi tylko tak się wydaje.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Aniko,nic,nigdy mi się nie wydawało,chociaż niejeden z bujną wyobraźnią tak myślał,wiesz z czym ma do czynienia Szaman i czego doświadcza na codzień ? podróżuje ze świata niematerialnego i z powrotem ,albo wiesz kim jest Autentyczny Mistyk ?,od dawna mówiłem że Mistyk To Nie Schizofrenik,choć łatwo pomylić te stany ,podczas gdy Mistyk doznaje Autentycznyych Uniesień Mistycznycch i Doświadcza naprawdę Boga,Schizofrenikowi tylko tak się wydaje.

Szamcio zatem dajmy sobie juz spokoj, bo ja nie wierze, ze mnie znasz lepiej niz ja sama...wiesz tylko tyle ile Ci powiem, lub zauwazysz przez obserwacje...jasne mozesz uzyc magii, kart, run, miec jakis wglad przez odloty, uniesienia,jasnowiedzenie ale ze znajomoscia prawdziwa mnie, nie ma to wiele wspolnego...takiego prawdziwego poznania...

i takie jest moje zdanie, i zycze milego wieczorku:)

Pozdrawiam

Anika

Edytowane przez Anika68
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nie bawię się w takie tam jak tarot czy tym podobne bzdury ,Ja Aniu czytam Energię Duchową ludzi .

Pozdrawiam i dobrej nocy Darek :)

A żeby jakoś ten off top zakończyć takie cytaty :

"Aby nas ćwiczyć w męstwie, daje nam los nieprzyjaciela, / Aby ćwiczyć w cierpliwości, daje przyjaciela. Johann Wolfgang Goethe

***

"Dla cierpiącego fizycznie potrzebny jest lekarz, dla cierpiącego psychicznie - przyjaciel. Menander"

***

"Czasami warto znosić wszystkie wady małżeństwa, aby mieć jednego przyjaciela w świecie skażonym obojętnością. Erica Jong"

***

"Lenistwo i tchórzostwo to dwaj najwięksi nieprzyjaciele życia duchowego. Thomas Merton

"Modlitwa jest przyjacielskim spotkanie z Bogiem, o którym wiem, że mnie kocha. Nie polega ona na wielkim myśleniu, lecz na wielkiej miłości. św. Teresa z Avila

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Nowy temacik, niech każdy kto ma jakieś żale/problemy do innych użytkowników niech je tutaj opisze.

Nie rzucamy mięchem - konstruktywna krytyka i tyle. :)

I ładnie proszę, nie spamujemy w innych tematach.

Jeśli macie do powiedzenia coś na temat jakiegoś użytkownika - piszcie tutaj.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam umysłowe zakwasy i rozsadza mi głowę od bólu.

ma ktoś pomysł na zablokowanie czakry korony na amen?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

puknąć sie dużym mlotem w cxzerep:D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Znowu te Czakry ,a myślałem że już podojrzewaliście ,ale widać lat przybywa niektórym ,ale rozumu nie koniecznie,a mnnie się zarzuca wypisywanie głupot :lol: przecież Czakry to Metafora wzięta z Sanskrytu -Indie oraz filozofii i Metafizyki Jogi ,Czakra czyli Wir Energii lub koło ,to nasze Myślenie,Nasze Emocje ,Nasze Nastawienie ,Nasz Światopogląd ,Nasza Przeszłość i Przyszłość ,Doświadczenia , a co oddbija się w Naszym Ciele Energetycznym które nas otacza ,a mówiąc językiem Ezoteryki - W Naszej Aurze ,Językiem Teologicznym - W Naszym Ciele Duchowym lub Przyczynowym czyli Boskim.

Przecież każdej niedzieli was syszę wszystkich i codziennie ,ponieważ Jestem W Waszych - Myślach ,Gestach i Słowach.

A jeśli chcecie mnie zrozumieć ,to raczej niemożliwe,,bo dla was mój sposób myślenia to czysta abstrakcja,pozatym za wiele w was Egoizmu,Pychy,Zachłłanności,Pożądania ,Zazdrości i Agresji .

Ale żeby choć trochę przybbliżyć wam moje myślenie ,to spróbujcie zrozumieć , najwyższe z ciał Subtelnych :Atmiczne - Przyczynowe lub Buddyczne - Boskie :

Ciało atmaniczne ? obiekty idealne, działanie zgodnie z ideą, bardziej ideowe niż buddialne, tu są czyste idee. Tu są obiekty idealne [piękno, prawda, idee Platońskie], idealizmy różnej maści. Zarówno liberalizm, komunizm, socjalizm [realny czy idealny], wszystkie one, wraz z konkretnymi posunięciami ideowymi, np. podpisanie konstytucji, ustanowienie święta 1 maja, itp. są poruszeniami na poziomie idei [atmanicznym]. Tu również znajdują się przestrzenie religijne nie dające uczestnikom dokonywać samodzielnych wyborów [brak możliwości poruszenia na ciele o 1 wyższym, czyli anupadaka].

Ciało anupadaka ? działanie z poziomu wolnej woli, wolnego wyboru, już ponad ideami. Można tworzyć samemu idee, albo z własnej inicjatywy stawać się członkiem stowarzyszeń ideowych [lub religijnych, politycznych].

Edytowane przez Mistyk
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk a dlaczego właśnie w niedziele nas słyszysz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk, zaintrygowales mnie;) Moglbys napisac na czym skupione sa ostatnio moje mysli i slowa? Skoro tak dobrze nas znasz, to wlasnie chce sie przekonac jak dobrze;)Prosze o rzeczowa odpowiedz ,a nie wymijajaca, prosze o konkrety. Mam nadzieje ze to nie bedzie problemem, skoro siedzisz w naszych umyslach, wiesz o nas doslownie wszystko, ba malo tego znasz nas lepiej niz my sami:) Pozdrawiam :szampan:

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze wasd słyszę,ponieważ razem z Bogiem stanowimy jedno,a w niedzielę,przecież gromadzicie się w kościołach no nie ?

Poczytaj jaki cytat napisałem ,to zrozumiesz że tylko ktoś z Boską wiedzą może napisać takie słowa.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiec nie odpowiadaj wymijajaco, tylko odpowiedz na proste pytanie "NA CZYM OSTATNIO SKUPIONE SA MOJE MYSLI I SLOWA"? podpowiem ze na 2 konkretnych rzeczach, wiec jako osobie z boska widza, to pytanie nie powinno sprawic klopotu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk, zaintrygowales mnie;) Moglbys napisac na czym skupione sa ostatnio moje mysli i slowa? Skoro tak dobrze nas znasz, to wlasnie chce sie przekonac jak dobrze;)Prosze o rzeczowa odpowiedz ,a nie wymijajaca, prosze o konkrety. Mam nadzieje ze to nie bedzie problemem, skoro siedzisz w naszych umyslach, wiesz o nas doslownie wszystko, ba malo tego znasz nas lepiej niz my sami:) Pozdrawiam :szampan:

Pokolei ,ale większość z was przepełnia - żal,uraza,lenistwo ,głupota ,agresja,egoizm,pycha,zazdrość,zniechęcenie,apatia,duma,pożądanie ,radość ,zadowolenie,czyli normalne uczucia które pszypisywaliście i przypisujecie mi to proste.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

W takim razie moje myśli są bezpieczne :D W niedzielne poranki przesiaduję na wykładach i jedyne co można usłyszeć w umyśle mym, to analizy procesów chemicznych :D

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Wiec nie odpowiadaj wymijajaco, tylko odpowiedz na proste pytanie "NA CZYM OSTATNIO SKUPIONE SA MOJE MYSLI I SLOWA"? podpowiem ze na 2 konkretnych rzeczach, wiec jako osobie z boska widza, to pytanie nie powinno sprawic klopotu.

Posłuchaj Jurema to nie działa w taki sposób ,jaki tobie się wydaje ,a piszę od serca i wcale nie wymijająco .

Wiesz zawsze w historii byli tacy ludzie ,o takich parapsychicznych zdolnościach ,przyjedź to powiem ci co myślisz,nie przez internet ,tego się nie ,da za wiele energii i innych myśli w sieci które zakłucają przekaz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Zawsze wasd słyszę,ponieważ razem z Bogiem stanowimy jedno,a w niedzielę,przecież gromadzicie się w kościołach no nie ?

Poczytaj jaki cytat napisałem ,to zrozumiesz że tylko ktoś z Boską wiedzą może napisać takie słowa.

No i widzisz, wpadka bo wielu z nas nie pzresiaduje w kosciołach, co więcej nie wynaje nawet Boga, z którym jesteś Jednością.

A ten co słyszy tych w Kościołach to nie jest aż taki wszechmocny, bo nie slyszy tych co czczą inne óstwa tudzież wierzą w Absolut.

Ale ulga, moich myśli nie słyszysz. :D

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Niektórzy także nie uznają absolutu jako najsilniejszego wiecznie.

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

No to tym bardziej ich myśli sa niesłyszalne :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Jak zwał Boga to zwał, to tylko różne nazwy wyobrażenia ,które tak naprawdę nadajemy Sobie,przecież Bóg czy Absolut itp. przemawia do nas cały czas za pomocą naszych uczuć.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Bogowie innych Panteonów też. :D

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Małgosiu to tylko inne nazwy ludzkich wyobrażeń,które zmieniały się poprzez epoki.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

YYYY a ta Małgosia to do kogo?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Posłuchaj Jurema to nie działa w taki sposób ,jaki tobie się wydaje ,a piszę od serca i wcale nie wymijająco .

Wiesz zawsze w historii byli tacy ludzie ,o takich parapsychicznych zdolnościach ,przyjedź to powiem ci co myślisz,nie przez internet ,tego się nie ,da za wiele energii i innych myśli w sieci które zakłucają przekaz.

Mistyk, przeciez Ty piszesz ze znasz nasze mysli i znasz nas lepiej niz my sami "WSZYSTKICH", nie znasz nas osobiscie a wlasnie poprzez internet:) Wiec skoro sie nie da przez internet, to skad wiesz o nas to wszystko o czym piszesz?

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

mam żal. po raz kolejny.

nie koniecznie
.

o to.

bo przymiotniki ze słowem "nie" piszemy RAZEM. zaś czasowniki (np. pisać głupoty, gdzie pisać do czasownik wyrażający czynność, a głupoty to rzeczownik będący w tym przypadku epitetem) z nie piszemy OSOBNO. wyjątki: nienawidzić i coś tam jeszcze.

i coś do Mistyka- wciąż gadasz wymijająco ;] zupełnie jak wróżki w telewizji. powie się im,że boli nas tyłek bo siedzimy w pracy, bo żona nie robi dobrej zupy, a on powie nam jaka będzie nasza przyszłość.. a właściwie zacznie sypać ogólnikami tak, że będziemy sobie wmawiać że to prawda.

ja dołączam się do prośby-o czym ostatnio myślę?:)

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.