Mistyk

Wyżal się

41 postów w tym temacie

zamiast praccować nad sobą,to pracujuecie,ale na de mną

powiem Wam, ze cos w tym jest...

to raz: z Don Kichotem sie nie walczy :)

a to dwa: akceptujmy swiat w jego roznorodnosci :mysli:

Edytowane przez Bagheera
0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

O ! Mr. Wolker ,czekałem na ciebie człeczyno :lol:wymijająco mówisz?ile razy będę odpowiadał,a wy będziecie pokolei wciąż te same głupie pytania zadawać ? przecież napisałem wcześniej ,a zamiast praccować nad sobą,to pracujuecie,ale na de mną ?jak mnie podejść ,sprowokować.

Coś ode mnie " Nie wierz naawet moim słowom ,lecz wszystko sprawdzaj osobiście " - Budda.

Mistyk ostzregam, że to forum ma swój regulamin i dotyczy on wszystkich, chocby i ulubueńcców bogów.

Obrażanie innych użytkowników karane jest ostrzeżeniem.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyku-

po pierwsze: STRAZNIK TEKSASU a nie Mr. Wolker

po drugie: nie Mr. Wolker a Mr. WALKER jak już chcesz się popisywać znajomością amerykańskich seriali.

po trzecie: rzuca się tylko winny, a że prawda boli to widać efekty.

po czwarte: nikt Cię tu nie atakuje tylko liczy na szczerą i wyczerpującą odpowiedź. jesteś jednoistotny z bogiem jak to określasz, ba- mówisz, że wiesz co kto myśli a nawet więcej... to do jasnej cholery udowodnij to, a nie rzucaj 50 słów i "a nóż widelec trafię".

po piąte: Pani Bagheera ma racje choć trochę zmodyfikuję jej wypowiedź: z WIATRAKAMI się nie walczy.

po szóste: nie wniosę na Ciebie skargi choć dostałbyś ostrzeżenie. liczę że dojdziemy do konsensusu- odpowiesz nam na pytania i spokojnie się rozejdziemy.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Szept a obrażać raz po raz to inni mnie mogą ,jak ten tu u góry.

Pisałem zamiast skupić się na czymś istotnym,to dzisiaj iluzje umysłu i ludzkie wyobrażenia biorą górę .

Kurczę w realnym życiu to ja bym sobie nie dał,a tutaj w sieci przez internet,karzdy kto chce to błotem mnie obrzzuci ,a moderatorzy tylko ciach i gotowe.

Myślisz Maałgosiu że tego się nie spodziewałem ? a jakże,pamiętasz ukrzyżowanie Jezusa ?,dokładnie historia się powtarza.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chciałem się upewnić,czy fantazje i iluzje umysłu faktycznie nie rządzą nad ludźmi ,i faktycznie ,to niesamowite,dzisiaj mówię do brata czy ty to któremu przypadła rola ten Judasza - który ma mnie wydać,oczywiście ja żartowałem ,a on się obraził uwierzycie ,ludzie faktycznie żyją dzisiaj jak w Matriksie,albo w Średniowieczu.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Myślę, że te wątek nie ma specjalnego sensu niestety. Widac tylko docinki, jakieś uszczypliwości i zero konkretnej rozmowy.:(

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Dokłádnie,i w jakim celu ,żzeby podnieść swoją samoocenę? czytałem kiedyś że to się nazywa " Wampiryzm Psychologiczny" a w miejscu pracy to "Mobbing"". .

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Mistyk do jakiej Ty się Małgosi zwracasz? Bo to już drugi raz.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Chłopaki dobijacie mnie. ;)

Prosiłem bez rzucania mięchem bez powodu.

Strażniku, Verso - Mistyk was nie obraził, po prostu drażni was jego myślenie i musicie go przytępić.

Tak samo robią dzieci w podstawówce, opamiętajcie się. :D

Mistyku ty też spróbuj być bardziej samokrytyczny. Jeśli siedzisz w głowach ludzi to powinieneś najlepiej wiedzieć co kto czuje, kiedy piszesz pewne rzeczy.

Pamiętajcie, mądry głupszemu ustąpi.

Pozdrawiam.

2

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

A ja zamykam temat bo nie widze sensu by dalej ciągnąc tę żenadę

1

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach
Gość
Ten temat jest zamknięty i nie można dodawać odpowiedzi.

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.