Mistyk

Cos o wróżbach I Ching

1 post w tym temacie

Z Chińskiej Księgi Przemian I Qing,stworzonej przez Chińskiego Filozofa i Mędrca Konfuciusza,która z czasem ulegała modyfikacją i ulepszeniom ,tak żeby była prostsza w odbiorze ,obecnie nawet w internecie jeśli wystukamy w wyszzkiwarce I Qing ,to znajdziemy taką wróżbę, sami możemy wróżyć,ja raczej nie używam słowa wróżyć a pytać się o radę .

Co mam robić dalej? jak postąpić ?co mówi mi ta sytuacja ?/czego się z niej naauczyłem?co mówią moje sny?jaki jest mój stan energetyczny (czyt. Czakr,Aury) ? Zdrowotny ? ,możemy się w tyen sposób pytać o wszystkie dziedziny naszego życia ,każdą wątpliwość,każdy problem nad którym się zastanawiamy ,a nie wiemy co robić dalej itd .

Sam wiele lat korzystam z tej księgi ,a ponoć miliony ludzi na świecie korzystało z tej księgi i jej zaufało.

Księgę Przemian I Qing ,bo chodzi tu o naszą Przemianę Wewnętrzną -Emocjonalno/Psychiczną czyli Duchową ,możemy potraktować jako świetny przewodnik naszych Przemian Wewnętrznych,aby te przemiany odbywały się w równowadze wraz z przemianami na świecie .

I Qing to taki Nasz Zaufany ,Osobisty -Mądry ,Dojrzały ,Nauczyciel , Mistrz Duchowy,który doradza nam gdy tego potrzebujemy ,i prowadzi nas wiernie poprzez zakręty losu i koleiny byśmy nie zabłądzili w tej naszej Drodze ,ucząc się po drodze i zbierając doświadczenia w tej wielkiej Szkole Jaką Jest Źycie ,gdy nie mamy w pobliżu prawdziwie doświadczonej przez los takiej osoby.

0

Udostępnij tego posta


Odnośnik do posta
Udostępnij na stronach

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz

  • Przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.